+44 7477 532981
[email protected]

Transformējošam kursam ‘’Ceļš pie sevis,- vai kā pacelt savu pašvērtējumu’’, kas notika Sevis apzināšanās skolā ,nolēmu pieteikties pēc ilgām pārdomām, noklausoties skolas vadītājas Ilutas vebināru, Manai dzīvei traucēja mani iekšējie stāvokļi –pastāvīgās bailes, vainas sajūta, aizvainojums un neprasme piedot, nolemtības sajūta, ka ar to jāsadzīvo. Uzsākot kursu es sapratu, ka ir iespējams no tā atbrīvoties Pirms nodarbībām biju ļoti atkarīga no citu cilvēku negatīvajām emocijām, kas man lika justies vainīgai par to, ka viņi jūtas slikti un viņiem neveicas.
Tagad –tas mani neietekmē un nerada iekšējo diskomfortu un ja vajag varu pateikt, ko es par to domāju, ja nevajag, lieki netērēju savu enerģiju un nepievēršu nekādu uzmanību.

Dzīvē pirms nodarbībām es izjutu ļoti lielu diskomfortu –jutos kā sasaistīta un stīva, atrodoties svešu cilvēku sabiedrībā, īpaši tādā, kur visi jūtas brīvi un nepiespiesti. Jebkuri pasākumi, kur citi priecājās un atpūtās, man vienmēr bija sagādājuši neizsakāmas iekšējas ciešanas.Tagad, es vairs nesajūtu tādu izmisīgu vēlēšanos visiem izpatikt un līdz ar to, es īpaši negaidu apkārtējo atzinību un apbrīnu, kas man visu iepriekšējo dzīvi radīja lielas iekšējas ciešanas un sliktu garastāvokli. Ja es izlemju, ka vēlos piedalīties pasākumā, tad to apmeklēju, nesalidzinu vairs sevi ar citām un jūtos brīvāk un spēju izbaudīt svētkus.

…pirms, es domāju un pārdzīvoju par to, kā man nav. Uzskatīju sevi par pilnīgi bezvērtīgu cilvēku, kuram nav nekādu spēju, talantu un prasmju.Tagad, es domāju par to, kas man ir. Es apzinos, ka man ir pilnīgi viss, lai dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi. Es vairs netiecos pēc kaut kādas abstraktas un nesaprotamas laimes, kuras ir tikai citiem un man nav.

Tā kā daudzus gadus biju sadzīvojusi ar bailēm un aizvainojumu sirdī un biju izmēģinājusi dažādas metodes, lai no tā atbrīvotos, bet viss darbojās tikai uz to brīdi. Manā iekšējā pasaulē nekas nemainījās. Es zināju, kā ir jābūt, no kā ir jāatbrīvojas, bet kā to tieši izdarīt , to līdz šim pateikt man nevarēja neviens. Es staigāju no vienām zināšanām pie otrām- kursi, grāmatas….nekas nepalīdzēja …līdz Sevis apzināšanās Skolai

Pēdējā laikā sāka mazināties „nabadzības un taupīšanas” domāšana. Visu iepriekšējo dzīvi, es katru dienu biju „stresā” par to, vai tik pietiks naudas līdz nākamajai algai. Es biju šausmīgā diskomfortā, vienmēr, kad bija jāizdod kaut kāda nauda. Es pat nevarēju nopirkt sev kleitu, lai kā man tā patika. Es labāk aizgāju uz „humpalu” un nopirku kaut ko pa lēto, jo es sev iestāstīju, ka nevaru atļauties. Bet es taču varēju atļauties. Materiālus istabai arī nevarēju gadiem nopirkt, jo var taču aptrūkties nauda. Neesmu jau nekāda ‘’biezā”. Tā es sev stāstīju ilgus gadus.

…Visu savu iepriekšējo dzīvi –pirms nodarbībām …es nekad neizjutu prieku par dzīv i, neviena iemesla pēc….man katru dienu bija dažādas problēmas, kā vienas beidzās, tā citas sākās. Es centos izbēgt no svešiem cilvēkiem. Man likās, ka viņi mani nepieņem un ka, es esmu kaut kāda savādāka, nekā citi.Tagad es varu daudz labāk kontaktēties ar cilvēkiem. Nav vairs tādas iekšējas spriedzes. Varu justies brīvāk un dabiskāk. Man ir daudz vairāk enerģijas un dzīvesprieka . Tas arī bija mans tā brīža mērķis –uzsākot šo kursu, kaut arī es tam nemaz neticēju.

Es tev pateicos par savu izaugsmi un pozitīvajam pārmaiņām. Es vēlos pateikties Ilutai par saturīgām nodarbībām , par sistēmisko metodiku, par diskusiju iespējām skolas „čatā”,par viņas stingro un atbildīgo pieeju mūsu mājas darbiem. Sevis apzināšanās skola ir pati nozīmīgākā skola manā dzīvē, kurā iegūtās zināšanas ir kā pamats , lai pielietotu tās dzīvē, jo ar šo zināšanu palīdzību es spēju pielietot tās savas citur iegūtās prasmes, kuras pašas par sevi tikpat, kā arī netika pielietotas dzīvē, savu destruktīvo pārliecību dēļ. Ar šo kursu es beidzot sapratu sevi, atklāju sevi , man parādījās enerģija dzīvot Šis ceļojums pārvērta visu manu dzīvi …Tas palīdzēja man paskatīties uz savu dzīvi pilnīgi savādāk.

 Komentāri

Nav komentāru.

Komentēt šo rakstu