+44 7477 532981
[email protected]

Ilgu laiku jau internetā meklēju atbildes par savu dzīvi, cilvēku uzvedību, kādēļ viss tā notiek ar mani, gribēju kļūt laimīgāka, nebija īstu mērķu kur iet, ko darīt, kā pareizāk, kāpēc vispār pasaulē tā notiek, tā un nekā savādāk. Un tad es atradu reklāmu draugiem.lv nejauši, “Sevis apzināšanās skolu”. Sāku lasīt rakstus par cilvēkiem ar līdzīgiem stāvokļiem kā man un kā viņi tika galā ar savām problēmām, ko viņi ieguva un mani arī tas ieinteresēja. Pieteicos. Kad sāku izzināt sevi, novērot, sapratu to, ka esmu daudz kļūdījusies. Mana uztvere ir bijusi negatīva, attieksme pret cilvēkiem negatīva. Sāku mainīt domas, bieži novēroju sevi, uzdevu sev pareizos jautājumus- vai tas tiešām ir kā es iedomājos? Nē.

Ar Ilutas Repules palīdzību saku sevi izzināt. Tiku vaļā no vairākām destruktīvām parliecibam. Tas viss man saka mainīt dzīvi un jutu, ka cilvēki pret mani ari savādāk attiecas. Saku vairāk valdīt par savam emocijām. Mainījās mana iekšēja pasaule, mainījās ari ārēja. Katru nodarbību uzzināju ko jaunu un izmantoju to prakse, tas mani spēja pārsteigt, kad tas tiešām strādā. Es ieguvu jaunus instrumentus dzīvei ar kuriem strādāt un tie tiešām palīdz. Ar kursa palīdzību iemācījos ari noverot citus cilvēkus un izprast viņus, sapratu cik mēs esam dažādi šai pasaulē un cik pasaulē ir daudz iespēju .

 

Kursa laikā sajutu, ka pamazam atbrīvojos no kaut kā smaga un nevajadzīga, ko ilgu laiku nēsāju sev līdz – pagātnes nastu, pārdzīvojumus, neizdzīvotās emocijas, aizvainojumus. Tādēļ gribētos pateikt lielu Paldies “SEVIS APZINASANAS SKOLAI” Ilutai Repulei par to. Ieguvu es loti daudz informācijas un atklāsmes. Atveru acis uz neskaitāmiem maldīgiem secinājumiem.
Novēlu ari veiksmi turpmāk un daudz apmierinātu un laimīgu cilvēku, pateicoties Tev Iluta! Viss, ko pielieto, strādā! Paldies par to! (happy)Komentāri

Nav komentāru.

Komentēt šo rakstu