Tavs ķermenis runā ar tevi. Tu dzirdi ?

Kādā veidā ķermenis jums mēģina sūtīt ziņojumu – ziņojumu, kurš atnāk ķermenisku sajūtu formā? Kāpēc ķermeniskās sajūtas?

Ķermeniskās sajūtas ir visizplatītākais veids, kā jūsu bezapziņa komunicē ar jūsu apziņu tad, kad nav cita veida, kā piekļūt jūsu prātam. Citiem vārdiem runājot, vairākums ziņojumu, kurus jūsu bezapziņa cenšas nosūtīt, jūsu apzinātā domāšana nobloķē (sāpīgā pieredze).

Un, tā kā viņa nespēj sasniegt jūsu apziņas uzmanību parastā ceļā, tā sūta jums ziņojumus, izmantojot neverbālus signālus – caur jūsu ķermeni.

Kad jūsu bezapziņa nespēj nodot ziņojumu jūsu apziņai tiešā veidā, tā izmanto netiešus signālus – šajā gadījumā izmainot dažādas lietas jūsu ķermenī, kuras tā kontrolē. Un tās ir:

  • Asins pieplūdums ( ko mēs bieži ievērojam kā siltuma vai aukstuma sajūtu ķermenī atkarībā no tā, vai asinsvadi tiek paplašināti vai sašaurināti).
  • Spriedze muskuļos (ko mēs apzināti ievērojam kā stresu, stresa radītas sāpes, atkarībā no tā, vai šis mehānisms sasprindzina vai atslābina mūsu muskuļus).
  • Galvassāpes (kad tiek spēcīgi sašaurināta asins pieplūde smadzeņu daļām).
  • Dažādu fermentu plūsma kuņģī (ko mēs apzināti ievērojam kā sāpes vēdera rajonā, uzpūties vēders u.c.).

Tiklīdz jūs sākat pievērst uzmanību šiem ķermeņa ziņojumiem un izstrādāt tos, daudzas jūsu problēmas izgaist.

Kāpēc?

Tāpēc, ka jūs beidzot izdzirdējāt, ko jūsu ķermenis mēģināja jums pateikt.