+44 7477 532981
[email protected]

Mana dzīve: Iluta Repule

Mans stāsts īpaši neatšķiras  no to cilvēku stāstiem, kuri  nogāja no sava ceļa un pēc tam ilgi mēģināja atgriezties uz tā atpakaļ. Tā ir dvēseles agonija, kad saproti, ka dzīvo pilnīgi svešu dzīvi, kad mēģini piepildīt citu cilvēku cerības, noliekot savas vēlmes un mērķus dziļā, tumšā stūrītī….

2007. gada marts

Tas bija pats krīzes moments, uz kuru es neapzināti gāju, gāju ļoti ilgi…Aiz muguras bija sarindojušies gadi, kuros es biju gājusi nevis pie sevis, bet prom no sevis. Strādāju nemīlamos darbos, dzīvoju tā, lai izpatiktu citiem. Es domāju, ka galvenais ir nopelnīt daudz naudas, un tad sāksies mana dzīve, bet tā bija mana pati lielākā ilūzija…

Laiks gāja, dienas pārvērtās mēnešos un gados, bet iekšējā neapmierinātība vēlās pāri iekšējām robežām, iznākot uz āru caur panikas lēkmēm, uzmācīgām domām un veģetatīvās distonijas sindromu. Pats briesmīgākais izrādījās ieskatīties sevī un ieraudzīt to, ko es pati vairāku gadu garumā biju izveidojusi. Es nespēju noticēt, ka es pati to visu biju izdarījusi ar savu dzīvi. Es pati biju spēlējusi šo spēli tik daudz gadus…Es visu laiku to vien darīju, kā bēgu prom no sevis. Nejutu sevi, neapzinājos sevi.

Neliela atkāpe…. 

Es esmu dzimusi nelielā pilsētiņā, kas atrodas 250 km no Rīgas. Līdz 15 gadu vecumam dzīvoju dažādos lauku rajonos, pēc pamatskolas beigšanas pārcēlos dzīvot uz Rīgu. Mana dzīve kardināli izmainījās, kad 27 gadu vecumā aizbraucu strādāt uz ārzemēm. Jau 13 gadus dzīvoju Anglijā. Mana dzimtā valoda ir latviešu valoda, bet vēl bez tās, es brīvi runāju angļu un krievu valodās.

Mans darbs ir mana iedvesma. Strādājot ar cilvēkiem, es jūtos kā zivs ūdenī, lai arī gāju uz to caur ilgu pieredzi un praksi. Savu zināšanu lādi es esmu vākusi kopā un veidojusi vairāku gadu garumā, pastāvīgā darbā ar sevi, meklējot atbildes uz iekšējiem jautājumiem. Tas, ko es nododu jums, ir gala produkts tam, kam es esmu veltījusi vairākus savas dzīves gadus.

Es vienkārši jūtu…

Jau bērnībā es ievēroju, ka man ir neticami augsta jūtība uz cilvēku emocijām. Es jutu cilvēkus, novēroju viņu garastāvokļa maiņas. Nē, es neārstēju cilvēkus ar skatienu vai ar sarunām – es vienkārši viņus jutu. Man pat nav nekādu pārdabisku spēju, es vienkārši protu just cilvēkus. Šī īpatnība man lika domāt, ka daba man nav to devusi vienkārši tāpat, bet kaut kam, kas ir saistīts ar manu dzīves misiju.

Misijas meklējumi

Savu misiju es meklēju ilgi. Strādāju dažādos darbos, vācu pieredzi, bet katrā darbā vietā jutu, ka tas tomēr nav mans. Visas zināšanas, kuras es ieguvu, man ļoti noderēja dzīvē un tagadējā darbā. Vai es varētu teikt, ka mani darbi man nesniedza nekādu gandarījumu? Tā īsti nevar teikt, jo es apguvu ļoti daudz prasmes, bet tomēr ofisa darbs mani garlaikoja un nebija domāts man.
Es sāku slīgt depresijā, parādījās panikas lēkmes, trauksmes lēkmes jeb kā medicīnā to vēl sauc– veģetatīvā distonija. Toreiz es vēl nesapratu,  kāda ir jēga šiem smagajiem stāvokļiem manā dzīvē. Tagad es saprotu, ka tā bija pati labākā dāvana, kuru es jebkad esmu saņēmusi. Šie stāvokļi mani izmainīja pilnībā. Meklējot tur atbildes uz jautājumu, ar ko tad man sākt nodarboties un kā sevi izpaust, es atcerējos savus bērnības sapņus.

Slimība nav ienaidnieks

Lai izprastu sevi, es sāku interesēties par slimību psiholoģiskajiem iemesliem. Slimība man pārstāja būt kaut kas noslēpumains un nekontrolējams, kura uzrodas ‘’no nekurienes’’ un plūst kā vien tai iegribas.

Katrai slimībai ir savs iemesls – tā ir mūsu pārdzīvojumu ķēdīte, kuru mēs bieži neapzināmies, bet kura mūs ved pie tā, ka agri vai vēlu slimība sevi izpaudīs. Tā es kļuvu par ‘’Izdziedināties caur atmiņu’’ metodikas speciālistu, kuru apguvu pie profesora Žilberta Reno. Esmu  mācījusies arī pie Kloda Saba ”Totālo bioloģiju” un Viktora Tolkačeva ”Sistēmisko Vektoru Psiholoģiju”.

Prasmju iegūšana

Tad es sapratu, ka man ir jāapgūst psihoterapija, lai palīdzētu cilvēkiem mainīties tā, kā viņi paši izvēlas. Man ir jāsāk nodarboties profesionāli ar to, kas no sākuma bija kā atbildes meklējumi uz maniem iekšējiem jautājumiem. Pateicoties manām zināšanām un pamatīgam darbam ar sevi, es pati atbrīvojos no depresijas, hroniskā noguruma sindroma, bailēm, trauksmes, panikas lēkmēm, VD un varu iemācīt to arī tiem, kuri vēlas ar mani sadarboties. Lai spētu nodot savas zināšanas citiem cilvēkiem, manī uzradās ideja par kursu izveidošanu tiešsaistē, un es to uzsāku 2014. gada, novembrī. Tā bija mana pati pirmā pieredze, uzstājoties lielas auditorijas priekšā (virtuālajā telpā).

Es vadu nodarbības/vebinārus un individuālās konsultācijas tiešsaistē. Nav lielāka prieka par to, ka cilvēks, kurš ir atnācis pie manis uz sesijām/vebināriem ar savu drūmo dzīves stāstu, pēc pāris sesijām sāk apzināties pats sevi, sāk rast izskaidrojumu situācijām savā dzīvē, apzinās savas maskas un sāk veidot savu dzīvi tā, kā viņš to vēlas, kļūstot par savas dzīves meistaru! Pa šo laiku es esmu izveidojusi unikālus un interesantus kursus, kuriem analogu pasaulē nav un par to esmu ļoti lepna.

Esmu eksperts
  • Onkopsiholoģijā
  • Darbā ar sarežģītām diagnozēm
  • Darbā ar sāpēm

 

Mana visdziļākā pateicība maniem mentoriem un skolotājiem: 

√ Ž. Reno ”Recall Healing”; Slimību meklēšana caur pagātni, bērnību, dzimtu, piedzimšanas fāzi, dzīves cikliem.
√ Kristians Flešs ”Slimību bioloģiskā dekodēšana”.
√ Roberto Barnai ”Vācu Jaunā Medicīna”.
√ Andrejs Guļajevs ”Resursu stāvokļu meklējumos, darbs ar dziļākajām ķermeņa reakcijām”. RPT.

Paldies manai ģimenei par atbalstu un pacietību.

Neuzskaitīšu visus tos daudzos kursus un seminārus, kurus es esmu izgājusi, mācoties izprast cilvēka psihes mehānismus.

Šobrīd es pielietoju ļoti daudz tehniku

√ Darbs ar emocijām un iekšējiem stāvokļiem, trauksme, bailes;
√ Dziļa dzīves un likteņa līnijas izpēte;
√ Programmēšanas fāzes periods, cilvēka piedzimšana;
√ Darbs ar dzimtu, ģimenes saišu izpēte;
√ Apdzēsto atmiņas epizožu izpausme, aklie dzīves punkti;
√ Metaforiskās kārtis un daudz citu tehniku.

Kāpēc es ar šo visu nodarbojos? 

Mana atbilde ir ļoti vienkārša – tāpēc, ka es varu, gribu un man tas ļoti patīk. Man tas izdodas bez piepūles, un es nevaru iedomāties savu dzīvi bez grāmatu lasīšanas, bez pilnveidošanās, bez zināšanu krāšanas un nodošanas tās tālāk citiem. Es nevaru iedomāties savu dzīvi bez darba ar saviem klientiem, bez darba pašai ar sevi. Šī ir tā sfēra, kurā mana interese nekad nav zudusi. Šī ir tā sfēra, kurā es varu darboties 24 stundas diennaktī, un man nav vajadzīgas brīvdienas vai atvaļinājums. Man vienkārši patīk tas, ko es daru.

Ceļš pie sevis

Es esmu laimīga, jo esmu atradusi savu dzīves misiju. Es sapratu, ka visas šīs ciešanas man palīdzēja atvērt sevi – es gāju uz turieni, kur man bija nepieciešams iet. Es gāju, lai atrastu savas DZĪVES JĒGU un turpinu palikt uzticīga šim ceļam. Tagad mans galvenais dzīves likums ir – godīgums, jo no tā viss sākas. Godīgums katrā manā ķermeņa šūniņā un apziņā. Es esmu priecīga, ka tieši tagad, šajā minūtē, mūsu ceļi ir krustojušies. Vai tas būtu tikai uz mirkli vai uz ilgāku laiku  – tas mani priecē.

 

Mana pārliecība: būt blakus klientam, pavadīt viņu dabīgā virzienā uz sevis apzināšanos, palīdzēt atvērt viņa problēmu iemeslus un jēgu. Es saglabāju ceļa biedra un līdzdalībnieka pozīciju, paliekot par speciālistu savā jomā, bet nekļūstot par speciālistu “es esmu augstāka par kaut ko lielāku”.

 

Paldies, Dzīve, par to milzīgo sajūtu un emociju paleti, kuru es izdzīvoju. Paldies, Dzīve, ka Tu man tik godīgi rādīji manu ceļu, aktivizējot pašus sāpīgākos punktus, lai es šo sāpi izjustu un vairs nespētu no tās aizgriezties un pievērstu tai uzmanību. Paldies Tev, Dzīve!

 

Diplomi un sertifikāti