+44 7477 532981
[email protected]

 Mans stāsts: Iluta Repule

Mans stāsts īpaši neatšķiras  no to cilvēku stāstiem, kuri  nogāja no sava ceļa un pēc tam ilgi mēģināja atgriezties uz tā atpakaļ. Tā ir dvēseles agonija, kad saproti, ka dzīvo pilnīgi svešu dzīvi….

Marts 2007 gads….

Tas bija pats krīzes moments uz kuru es neapzināti gāju, gāju ļoti ilgi…Aiz muguras bija salikušies gadi, kuros es gāju nevis pie sevis, bet no sevis. Es domāju – nopelnīšu daudz naudas un tad sāksies mana dzīve, bet tā bija mana pati lielākā ilūzija…

Laiks gāja, soļi pārvērtās mēnešos un gados, bet iekšējā neapmierinātība vēlās pāri iekšējām robežām, iznākot uz āru caur panikas lēkmēm un veģetatīvās distonijas sindromu. Pats briesmīgākais izrādījās – ieskatīties sevī un ieraudzīt to, ko es pati vairāku gadu garumā biju izveidojusi. Es nespēju noticēt, ka es pati to visu biju izdarījusi ar savu dzīvi. Es pati esmu spēlējusi šo spēli tik daudz gadus…Es visu laiku to vien darīju, kā bēgu prom no sevis.

Neliela atkāpe…. 

Es esmu dzimusi nelielā pilsētiņā, kas atrodas 250 km no Rīgas. Jau 12 gadus dzīvoju Anglijā. Mana dzimtā valoda ir latviešu valoda, bet vēl bez tās, es brīvi runāju angļu un krievu valodā.Pašai izejot cauri dažādiem smagiem stāvokļiem, pašai uz savas ādas izbaudot visus psiholoģiskos ‘’nelabumus’’ un veiksmīgi tos atrisinot, pilnveidojot sevi, bagātinot sevi, iepazīstot sevi, tagad es esmu gatava nodot savu zināšanu lādi tālāk Jums.

Mans darbs ir mana iedvesma. Strādājot ar cilvēkiem es jūtos kā zivs ūdenī, lai arī gāju uz to caur ilgu pieredzi un praksi. Savu zināšanu lādi es esmu vākusi kopā un veidojusi vairāku gadu garumā, pastāvīgā darbā ar sevi, meklējot atbildes uz iekšējiem jautājumiem. To, ko es nododu jums, tas ir gala produkts tam, kam es esmu veltījusi vairākus savas dzīves gadus.

Es vienkārši jūtu…

Jau bērnībā es ievēroju, ka man ir neticami augsta jūtība uz cilvēku emocijām. Es jutu cilvēkus, novēroju viņu garastāvokļa maiņas. Nē, es neārstēju cilvēkus ar skatienu vai ar sarunām – es vienkārši viņus jutu. Man pat nav nekādu pārdabisku spēju, es vienkārši protu just cilvēkus. Šī īpatnība man lika domāt, ka daba man nav to devusi vienkārši tāpat, bet kaut kam, kas ir saistīts ar manu dzīves misiju.

Misijas meklējumi

Savu misiju es meklēju ilgi. Strādāju dažādos darbos, vācu pieredzi, bet katrā darbā vietā jutu, ka tas tomēr nav mans. Visas zināšanas, kuras es ieguvu, man ļoti noderēja dzīvē un tagadējā nodarbošanās. Vai es varētu teikt, ka mani darbi man nesniedza nekādu gandarījumu? Tā īsti nevar teikt, es apguvu ļoti daudz prasmes, bet tomēr garlaicīgais ofisa darbs nebija domāts man.
Es sāku slīgt depresijā, parādījās panikas lēkmes, trauksmes lēkmes jeb kā medicīnā to vēl sauc par – veģetatīvā distonija. Toreiz es vēl nesapratu kāda ir jēga šiem smagajiem stāvokļiem manā dzīvē. Tagad es saprotu, ka tā bija pati labākā dāvana, kuru es jebkad esmu saņēmusi. Šie stāvokļi mani izmainīja pilnībā. Es atcerējos savus bērnības sapņus, meklējot tur atbildes, ar ko tad man sākt nodarboties, kā sevi izpaust?

Slimība nav ienaidnieks

Lai izprastu sevi, es sāku interesēties par slimību psiholoģiskajiem iemesliem. Slimība man pārstāja būt kaut kas noslēpumains un nekontrolējams, kura uzrodas ‘’nenokurienes’’ un plūst kā vien tai iegribās.

Katrai slimībai ir savs iemesls – tā ir mūsu pārdzīvojumu ķēdīte, kuru mēs bieži neapzināmies, kura ved mūs pie tā, ka agri vai vēlu, bet slimība sevi izpaudīs. Tā es kļuvu par ‘’Izdziedināties caur atmiņu’’ metodikas speciālistu, kuru apguvu pie profesora Žilberta Reno, kā arī esmu mācījusies pie Kloda Saba ”Totālā bioloģija”, Viktors Tolkačevs ”Sistēmiskā Vektoru Psiholoģija”.

Lai izdziedināšanās notiktu, nepietiek tikai ar to, lai cilvēks uzzinātu slimības iemeslu – ir jāatrisina visi pārdzīvojumi un ciešanas, kuri noveda pie slimības. Vienkāršāk runājot – jāprot atvadīties no visiem pārdzīvojumiem.

Prasmju iegūšana

Tad es sapratu, ka man ir jāapgūst psihoterapija, lai palīdzētu cilvēkam mainīties uz to pusi, kuru viņi paši izvēlās. Man ir jāsāk nodarboties profesionāli ar to, kas no sākuma bija kā ”atbildes meklējumi uz iekšējiem jautājumiem”. Pateicoties manām zināšanām un pamatīgam darbam ar sevi, es pati atbrīvojos no
depresijas, hroniskā nogurumu sindroma, bailēm, trauksmes, panikas lēkmēm, VD un varu iemācīt arī tiem, kuri vēlas ar mani sadarboties. Lai spētu nodot savas zināšanas citiem cilvēkiem, manī uzradās ideja par kursu izveidošanu tiešsaitē, kuru es uzsāku 2014. gada, novembrī. Tā bija mana pati pirmā pieredze, uzstāšanās lielas auditorijas priekšā (virtuālajā telpā).

Es vadu nodarbības/vebinārus un individuālās konsultācijas tiešsaistē. Nav nekas labāks par to, ka cilvēks, kurš ir atnācis pie manis uz sesijām/vebināriem ar savu drūmo dzīves stāstu, pēc pāris sesijām sāk apzināties pats sevi, sāk rast izskaidrojumu situācijām savā dzīvē. Apzinās savas maskas un sāk veidot savu dzīvi tā, kā viņš to vēlās! Kļūstot par savas dzīves meistaru. Pa šo laiku es esmu izveidojusi unikālus un interesantus kursus, kuriem analogu pasaulē nav un par to esmu ļoti lepna.

 

Mana visdziļākā pateicība maniem mentoriem un skolotājiem: 

√ Ž. Reno ”Recall Healing”; Slimību meklēšana caur pagātni, bērnību, dzimtu, piedzimšanas fāzi, dzīves cikliem.
√ Oļegs Matvejevs ”Dzīves prakse”. Tehnikas, idejas, dzīves filozofija.
√ Kristians Flešs ”Slimību bioloģiskā dekodēšana” .
√ Roberto Barnai ”Vācu Jaunā Medicīna”.
√ Andrejs Guļajevs ”Resursu stāvokļu meklējumos, darbs ar dziļākajām ķermeņa reakcijām”.RPT.

Paldies manai ģimenei par atbalstu un pacietību.

Neuzskaitīšu visus to kursu un semināru daudzumu, kurus es esmu izgājusi, mācoties izprast cilvēka psihes mehānismus.

Uz šodienu es pielietoju ļoti daudz tehniku

√ Darbs ar emocijām un iekšējiem stāvokļiem, trauksme, bailes.
√ Dziļa dzīves un likteņa līnijas izpēte.
√ Programmēšanas fāzes periods, cilvēka piedzimšana.
√ Darbs ar dzimtu, ģimenes saišu izpēte.
√ Apdzēsto atmiņas epizožu izpausme, aklie dzīves punkti.
√ Metaforiskās kārtis un daudz kas cits.

Kāpēc es ar šo visu nodarbojos? 

Mana atbilde ir ļoti vienkārša – tāpēc, ka es varu, gribu un man tas ļoti patīk. Man tas izdodas bez piepūles un es nevaru iedomāties savu dzīvi bez grāmatu lasīšanas, bez pilnveidošanās, bez zināšanu krāšanas un nodošanas tās tālāk citiem. Es nevaru iedomāties savu dzīvi bez darba ar saviem klientiem, bez darba pašai ar sevi. Šī ir tā sfēra, kurā mana interese nekad nav zudusi. Šī ir tā sfēra, kurā es varu darboties 24 stundas diennaktī un man nav vajadzīgas brīvdienas vai atvaļinājums. Man vienkārši patīk tas, ko es daru.

Ceļš pie sevis

Es esmu laimīga, jo es esmu atradusi savu dzīves misiju. Es sapratu, ka šīs visas ciešanas man palīdzēja atvērt sevi – es gāju uz turieni, kur man bija nepieciešams iet. Es gāju uz savu DZĪVES JĒGU un turpinu palikt uzticīga šim ceļam. Tagad mans galvenais dzīves likums ir – godīgums, no tā viss sākas. Godīgums katrā manā ķermeņa šūniņā un apziņā. Es esmu priecīga, ka tieši tagad, šajā minūtē, mūsu ceļi ir krustojušies. Vai tas ir īsu laiku vai uz ilgu – vienalga tas mani priecē.

 

Paldies, Dzīve, par to milzīgo sajūtu un emociju paleti, kuru es izdzīvoju. Paldies, Dzīve, ka tu man tik godīgi rādīji manu ceļu, aktivizējot pašus sāpīgākos punktus, lai es šo sāpi izjustu un vairs nespētu no tās aizgriezties un pievērstu tai uzmanību. Paldies, tev Dzīve.

Diplomi un sertifikāti