+44 7477 532981
[email protected]

1.’’Emocijas mēdz būt labas un sliktas un no sliktām vajag atbrīvoties’’.

Nē. Emocijas uzrodas ķermenī enerģijas veidā, lai atrisinātu kādu situāciju. Tās nav sliktas vai labas, bet gan – kādas mums ir patīkami izjust un kādas nepatīkami.

 

2.’’Mīlēt ir jāprot’’.

Šīs jūtas mūsos ir ieliktas jau no dzimšanas, bet daudziem tās ir nobloķētas.

 

3.“Es sūtu tiem idiotiem mīlestību, bet viņi nemainās’’

Ja es kādam sūtu mīlestību, tad pirmām kārtām es mainu pats sevi un savu uztveri. Ja no manas mīlestības nekas neizmainījās, tad es kaut ko daru ne tā.

 

4.‘’Cilvēki ienāk manā dzīvē un sabradā to ar kājām’’

Mums katram ir savs scenārijs un lomas – cilvēki atnāk tādi, kuri spēj izspēlēt lomas mūsu SCENĀRIJĀ. Ja paskatīties uz notikumiem savā dzīvē, tad bieži ar dažādiem cilvēkiem, mēs izspēlējam vienādus scenārijus.

 

5.’’Es izdaru izvēli. Es pieņemu apzinātu lēmumu’’.

Tā ir ilūzija. Pie izvēles mēs vadāmies ar kaudzi neapzinātu iekšējo kritēriju, pat līdz kaut kādiem savu senču ieliktajiem stereotipiem. Izvēloties profesiju, vārdu, partneri, dzīves vietu – mēs to darām pēc dziļi ieliktajām programmām.

 

6.‘’Ārējie apstākļi ietekmē manu emocionālo stāvokli’’.

Tieši otrādies. Manas pārliecības un iekšējie psihiskie stāvokļi izveido to realitāti, kura ietekmē to, kas notiek ārienē.

 

7.‘’Slimība – tas ir organisma traucējums. Lai izveseļotos vajag indēt (tabletes) un griezt savu ķermeni’’.

Slimība –  tā ir izstrādāta evolucionārā adaptācijas programma. Tā ir ķermeņa iekšējā reakcija uz to, kas notiek apkārt. Mūsu ķermenis, visās nozīmēs, visu, kas notiek ar mums, pārdzīvo to kopā. Tieši šie pārdzīvojumi (nobloķētie) bieži ir slimību iemesli. No sākuma ir jāatrod iemesls (pārdzīvojums), tad arī griezt neko nevajadzēs.

 

8.’’Lai nomestu svaru ir mazāk jāēd un vairāk jākustas’’.

Liekas svars tā ir aizsardzības programma. Tā ir ķermeņa adaptācija. Ir jānoskaidro, kas ir par iemeslu, kāpēc cilvēks sāka pieņemties svarā. Bieži tā ir automātiska reakcija uz jau vairs neesošiem apstākļiem.

 

9.“Domas materializējās’’

Ja dziļi zemapziņa ir tāda pārliecība, tad tādās domas var dzenāt sev pa galvu līdz slikti nepaliek un vienalga rezultāta nebūs. Domai ir jābūt skaidrai, bez pārliecībām un ļaut sev pieņemt visu notiekošo tādu, kāds tas ir un sākt to uzlabot’’.

 

 10.“Ir jādomā pozitīvi’’.

Ir jāskatās uz visu reāli. Pieņem  faktus. Cik daudz sūdus nezied ar šokolādi, tas vienalga paliks par sūdu. Ir vienmēr jāatceras, ka nemēdz būt slikts vai labs, mēdz būt, ka dotajā momentā mums ir patīkami vai nepatīkami.

 

….Ja jums ir kādi savi mīti un ilūzijas, piedāvājiet tos lejā komentāros:)Komentāri

Nav komentāru.

Komentēt šo rakstu