RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Dzintra Pokšāne Par kursu Individuālā terapija

Atbrīvošanās no izdabāšanas. Manā dzīvē viss bij sagājis škērsām. Es biju neirotikis, kurš netika galā ar savu dzīvi un patstāvīgi no tā cietu.

Visi mani iepriekšējie mēginājumi uzlabot manu haotisko dzīvi cieta neveiksmes, un es biju izmisumā. Nekas nebija tā kā es vēlējos. Es pat īsti nezināju ko es gribu, tikai lai būtu labāk, vieglāk un vienkāršāk.

Kad iepazinos ar Ilutu es no vińas pat pieprasīju vai nevar satikties klātienē? Jo likās, ja es vińu satikšu un redzēšu tad terapijas būs daudz vērtīgākas un vai vińa vispâr man spēs palīdzēt! Cik labi, ka es paklausîju savai intuīcijai un piekritu nodarbībām pa Skype, nevis sadusmoties, kārtējo reizi piepūsties un nospriest - man atkal neveicas!

Es biju pretrunu un vēlmju sapīta. Pat kārtīgi saplānotās lietas atliku uz vēlāku laiku un iesāktos darbus nevarēju novest līdz galam. Plēsos vai pušu izpatīkot citiem, tai pašā laikā vińus visus vainojot kā man vińu dēł tādai izpalīdzīgai jābūt. Kā man patika žēloties un tēlot upuri!Bet to jau es sapratu tikai tagad, pēc terapijām ar Ilutu. Es nogāju to visgrūtāko ceła posmu kopā ar Ilutu, par to man ir neizsakāms prieks par sevi un dziła pateicība vińai.

Tagad es saprotu kas es esmu. Es jūtu un redzu sevi. Es vairāk sev nemeloju, es cienu sevi un lepojos ar sevi. Es pieńēmu savus vecākus tādus kādi vińi man ir, un es iemācījos priecāties par dzīvi un mīlēt neko neprasot par to pretim.

Es pat nezināju, ka tā var justies. Tā brīvi no bailēm un raizēm, ar pasakainu mieru sirdī. Man sākas jauna dzīve. Mana dzīve, mana izvēle un mana laime, manis pašas izveidota!Es pamazām kłūstu tāda, kādu visums un daba mani ir izveidojuši... bez izkropłojumiem....Man vairāk nav bail pateikt ko es gribu, ko es jútu, kas man patīk vai nepatīk. Man patīk tas, kā es tagad jútos. Man vairāk nav tās absurdās vēlēśanās visiem palïdzēt, bút labākai par citiem, kaunēties no kautkā par kautko, bailes izdarīt kautko ne tā, ja nu kādam tas nepatīk.Tagad Es jútos brīva, un laimīga. Viss ir mans, manis izvēlēts un ja man kas nepatīk, es vienmēr to varu izmainīt. “


LASĪT VAIRĀK
Linda Sirmele Par kursu Es un mani vecāki. Procesi un risinājumi.

Iluta paldies par lielisko kursu es šodien to noklausījos ..Paldies tā ir Mega Bomba ???? Es tagad gribētu izkliegt visai pasaulei cilvēki jums to vajag dzirdet. Es paskatījos citām acīm un sajūtām uz savu mammu. Paldies šis ir miljona vērts kurss ko dzirdēju.tavi kursi  - tas ir Zelts.. tie instrumenti ir vairāk ,kā miljons vertībā! Noteikti pēc šī kursa es sajutu un sapratu ka ,tas ko dzirdēju un izjutu kursa laikā man ir tik tuvs un pazīstams... jo šobrīd tieši man majās ir pusaudze meita!un tu padaloties ar so informaciju un instrumentiem personīgi man iedevi jaunas krāsas un noteikti es paskatījos pavisam savadak uz savu meitu un to ka tas ir pāriet no bērna uz pusaudzi .un kā tad uz to reaģēt ... gari nerakstīšu ,bet galvenais kas ,man ļoti patika un kam arī noteikti piekrītu ir tas ka mums pašiem lai mēs reagētu advekādi uz saviem bērniem un to sajutām kādas viņiem ir .un ļaut tās izdzīvot ,nevis nospiežot !..Galvenais ir tikt galā ar saviem Tarakāniem un beidzot pašiem savākt savu dzīvi!!! Jasāk ir ar sevi ;) Noteikti iesaku šo kursu iegadāties visiem! attiecībā par maniem pusaudža gadiem nāca arī ļoti daudz saprašanas un pēc sajutām liekas ka man ir nokritusi kaut kāda maska ,kurā dzīvoju  -  te ir, tas ka ir jaizspelē līdz galam neidzīvotais ,jo tas neizpaliks! 
Paldies ka tu esi ,nodod to mums un mums ir iespēja ko tādu saņemt.Vēlos pateikt tie kas vēl domā, nedomājiet šī nauda ir putekļi, Man TAS Ir MILJONS????paldies vēlreiz Iluta.


LASĪT VAIRĀK
Inese R Par kursu Es un mani vecāki. Procesi un risinājumi.

* atsauksme par kursu "vecāki un procesi", lūdzu neminēt uzvārdu, bildi, ja publicēsiet:
Kurss ļoti patika. Lai gan biju jau mazliet dzirdējusi, lasījusi par sistēmisko pieeju, bija daudz jauna. Daži vebināri (man tie bija par mammu un tīņiem) dziļi rezonēja manī un bija daudz emociju. Kursa laikā "uzpeldēja" daudz atmiņu no bērnības, atradu daudz sakarību, atbilžu. Kopš darbojos ar vecākiem šajā kursā, attiecības pašas ģimenē kļuva labākas, gan ar bērniem, gan vīru, izskaidroju to, ka man tagad ir vairāk spēka pašas dzīvei un ģimenei, neaiziet tik daudz enerģijas pagātnei. Plānoju noklausīties kursu vēlreiz, jo ir daudz informācija, vajag laiku, lai tā nosēstos. Ilutas balss ļoti der un palīdz meditācijām. Bija daudz "šokējošas" informācijas, kas man bija jauns, uz ko dziļi reaģēju, pacēlās arī daudz visādu sāpju no bērnības, bet vienmēr bija arī sajūta un informācija no Ilutas- ka ar šo strādājot, visu var vērst par labu, piemēram, plūsmu ar dzimtu var atkal atjaunot, ka pie problēmām ar tīņiem var darīt to, ja bērnībā trūcis tēta- var darīt ko citu. Pie šī visa vēl strādāju. Kurss daudz deva.


LASĪT VAIRĀK
Elīna Branta Par kursu Individuālā terapija

Brīvība no veģetatīvās distonijas - panikas lēkmēm, trauksme, bailes apčurāties publiskā vietā. Ir bijušas dažādas situācijas, un pilnīgi citādas reakcijas kā agrāk. Piemēram - man salūza auto, mani un mazo no rītiem darbā/skolā nogādāja vīratēvs. Pirmajā dienā domāju kā nu būs. Jo šādas situācijas man radīja to lielo diskomfortu (vajadzību uz wc, sirds dauzīšanos, vēlmi izkāpt no auto). Bet nekas no tā nenotika. Protams reizēm piezagās kāda doma, a ja nu tomēr… Bet ķermenis uz to nereağēja. Vienkārši fantastika. Es braucu mašīnā kā normāls cilvēks. Tā, kā es to darīju kādreiz. Es vienkārši braucu,izbaudīju, ka mani ved. 

Arī darbā jutos daudz mierīgāk. Jūtu sevī vairāk pārliecības par to kas esmu un ko daru. Mazāk ņemu galvā citu teikto. Dzīvot ir kļuvis vieglāk. Un šonedēļ notika tā, kā teici audio ierakstā - tu darīsi to, par ko pat kādreiz nevarēji iedomāties, ka varētu to darīt. Man viena no tām lietām ir darbā, kad direktors ved viesus izrādīt uzņēmu, bieži nodomāju, es nekad nevarētu un negribētu būt viņa vietā. Bet šonedēļ līdzīga situācija pienāca. Man bija jāved auditore runāt ar strādnieci. Un varu teikt, ka bija pat forši. Un bez diskomfortiem. Runāju krieviski, no kā vienmēr esmu centusies izvairīties. Un es sapratu, ka es varu. Tikai jānojauc tie mūri, ko esmu sev sacēlusi apkārt. 

Ja vēl vasaras sākumā domāju, ka viss, ar mani ir cauri, un nekas man nevar palīdzēt (arī 4 reizes pie iepriekšējā psihoterapeita pilnībā neko nedeva), tad tagad saprotu, ka tikai es pati varu sev palīdzēt un sevi celt, pateicoties instrumentiem ko esi iedevusi. Ja pārējie cilvēki, kuri cieš no dažādiem diskomfortiem, zinātu un spētu noticēt tam, ka tas tiešām strādā, pasaule kļūtu daudz labāka, viņi ieraudzītu, ka spēj dzīvot pavisam citādi.

Šobrīd varu teikt, ka esmu kaut kādā līdzsvarā ar sevi. Ja sevi salīdzinu ar plaukstošu ziedu, tad jau kļūstu par palielu pumpuru. Un tas viss pateicoties Tev! Paldies, Iluta!'' 


LASĪT VAIRĀK
Iveta Hveckoviča Par kursu Es un mani vecāki. Procesi un risinājumi.

Nodarbība par mammas saikni ar sava bērna dzīvi iedarbojās negaidīti stipri, tā uzcēla augšā neapzinātas, bet ļoti spēcīgas emocijas, kuras viļņojās vēl pāris dienas. 
Kaut uzskatīju, ka ar mammu man bija viss ok, tā domāju arī šodien, taču - kas tas bija par sāpīgo kamolu, kas attinās vaļā? I šobrīd nezinu, bet kļuva savādāk, daudz vieglāk. Loģiski, ka gribējās saprast arī, kāda ir tēta loma un nozīme, jo tieši šeit slēpjas daudzu samezglojumu sakne.
Man, lai izprastu savu sāpi, pietika ar lekcijas par “Tēti un meitu” 1.daļu. Saliku visu “pa plauktiem”, smeldze noņēmās, un atnāca sajūta, ka daudz ko sevī labāk pieņemu. 
Pat tā, ka situācijai, kur agrāk “cepos”, lai tik būtu, lai viss notiktu, vienkārši pasaku:”... man negribas…”un nejūtu ne mazāko vainas apziņu. Un esmu mierā ar to. Par “Tēti un dēlu” arī bija būtiski, jo man ir dēls, mazdēls. Robežas, lai neļautos kārdinājumam pažēlot pa sieviešu modei, lai viņi būtu domājoši un īsti vīri, ar kuriem var lepoties.

Šī kursa vielu būtu svarīgi zināt katram jaunietim, katrai jaunajai ģimenei. Būtu daudz vairāk laimīgu cilvēku


LASĪT VAIRĀK
Baiba Vingre Par kursu Individuālā terapija

Lai spētu piefiksēt pārmaiņas, aptaujāju cilvēkus, ar kuriem esmu pastāvīgā kontaktā, jo ir sajūta, ka viss notiek, mainās pats par sevi un tikai atsaucot atmiņā, kāda es biju pirms 3 mēnešiem, es spēju ieraudzīt atšķirību. Un atšķirība ir. Kāpēc es vispār vērsos pie Tevis: ar mani viss it kā bija kārtībā, dzīvoju pat ļoti sakarīgu dzīvi, tikai tajā nebija ne jēgas ne garšas. Jau kādu laiku iepriekš biju ar sevi sākusi strādāt un jau blāvi saskatīju dažādas bailes, iekšējos konfliktus, destruktīvas pārliecības, kas tikai radīja vēl lielāku apjukumu un spriedzi, jo nezināju, no kurienes tas manī radies un ko ar to visu darīt – neviens man to nevarēja pateikt. Visvairāk mani satrauca tas, cik viegli aizkaitināma un neapmierināta es biju – ar sevi, citiem, savu dzīvi. Mani kaitināja viss – sākot ar jauniešiem uz ielas un tantiņām transportā beidzot ar maniem dzīvokļa biedriem. Tad vēl mūžīgā apātija, enerģijas trūkums, nevēlēšanās neko darīt, motivācijas trūkums (par spīti apmeklētajiem semināriem un izlasītajām grāmatām).

Protams arī bailes – no kritikas, no autoritatīvām personām, bailes, ka nesanāks, ka nemācēšu. Mani vienīgie virzītājspēki darbā bija – bailes no soda (ka salamās, ka kritizēs) un vēlme izpatikt (ka palielīs, pieņems).Tad nu beidzot – kas tad ir mainījies un ko esmu ieguvusi? Pirmkārt, fakts, ka es esmu uzrakstījusi iepriekšējo atkāpi, jau ir viens fantastisks panākums! Vispirms jau apzināties, saprast un ieraudzīt savas bailes, reakcijas un pārliecības. Nākamais – izprast tās- no kurienes tas manī, kāpēc es tā rīkojos/ domāju/ reaģēju. Un visbeidzot beigt bēgt, slēpties, pieņemt, ka tas, kas ir bijis un noticis – tā ir daļa no manis un tagad man ir dota iespēja iziet no šī apburtā automātisko reakciju apļa un iepazīt sevi no jauna, reaģēt pa jaunam, skatīties uz situācijām ar pilnīgi citām acīm.

Apzinātība, kas ir iegūta terapijas (un arī kursa) laikā – tā ir vislielākā dāvana, ko ne ar kādu naudu nevar atlīdzināt. Un tieši apzinātība atslēdz durvis uz to, ko sākotnēji meklēju es un daudzi citi – tās lielās pārmaiņas. Apzinātība it kā ir ceļš uz mērķi vienlaicīgi pati kļūstot par mērķi (tā laikam saka par visiem ceļojumiem- ka mērķis ir pats ceļš).Un tam visam pa virsu es, protams, varu uzskaitīt daudz jo daudz dažādus patīkamus bonusus, kas ir notikuši šo triju mēnešu laikā – ir sakārtojušās, uzlabojušās, restartējušās attiecības ar līdzcilvēkiem, esmu brīva no aizvainojuma, upura lomas, vairs nejūtu sevī vajadzību glābt pasauli un vainas sajūtu, ka nevaru to izdarīt, vairs netiecos pēc uzslavām un nebaidos no kritikas – eju, darbojos, mācos, pieņemot, ka man var arī neizdoties, bet arī tas būs ok. Un pats galvenais – vairs netērējot enerģiju uz visu to, ko aprakstīju iepriekš! Man beidzot ir spēks un gribēšana izdarīt vairāk par obligāto minimumu – es iesaistos jaunos projektos, realizēju sevi darot to, kas man padodas, tiekos ar draugiem, izbaudu sarunas. Un mans draugs, kurš iepriekš baidījās no manām reakcijām, nesaprata, kā ar mani runāt, ko teikt/ neteikt, lai tikai mani nesadusmotu – vienkārši peldas miera un harmonijas jūrā, jo Sniega karalienes sirds ir atkususi un es ar katru dienu varu un gribu dot viņam arvien vairāk.

Es nevaru vienā teikumā, pat ne vienā lapā ietilpināt ieguvumus no šīs terapijas. Bet interesantākais vēl ir tikai priekšā... es turpināšu strādāt, meklēt, likt to puzli kopā. Tās zināšanas, ko Tu piedāvā ir kaut kas varens! Kaut vairāk būtu to, kas atrod ceļu pie Tevis un ar Tavu palīdzību- paši pie sevis! Paldies ????
Ar sveicieniem, “


LASĪT VAIRĀK