RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Ilva Grießner Par kursu Individuālā terapija

Visu savu viennoziimiigi pieaugusha cilveeka dziivi (un tie ir gadi 28) esmu ciiniijusies pret lieko svaru. Jaa, tieshi ciiniijusies. Taapec arii vienmer tas bija jau nolemts - zaudeejums, atkal un atkal un atkal, un atkal 786 reizi. Protams es mainiijos, vienmeer sai celja ko iemaaciijos, sapratu, analizeeju, sajutu kaapumus un kritumus, kautreejos un sleepos, demonstreeju un pieprasiiju......bet nekad, nekad neieguvu piepildiijuma sajuutu, es sevi pildiiju ar eedienu, taadeejaadi droshi vien cerot, ka guushu sho vieniigo, sho sevis pienjemshanu, un nav noziimes, vai tas ko veelies pienjemt sver 60 kg vai 150 kg. To es nesapratu, to es nemaceeju viena pati saprast. Un mans celsh, mani mekleejumi satika Ilutu.

Tas bija pirms aptuveni gada. Mes 2017.gada otraa pusee uzsaakaam paraleeli kursiem, ko iegaadaajos, arii individuaalaas terapijas. Visaadi bija. Man skita reizeem, kas notiek?, ko es daru?, ko man tas dos?. Ir tiesham tas veerts? Ko dariija svars (tas bija iemesls, kaapec es it kaa gaaju uz terapiju, kaapeec man skita es neesmu laimiiga) - svars auga. Tris meneshi katru nedeelju tikshanas ar Ilutu, reizeem labas sajuutas, reizeem apjukums, bet es vienkaarshi paljaavos, klausiijos un dariiju, dariiju uzdevumus, kuri varbuut man likaas mulkjiigi pirmaa mirklii, un kaut kad, kaut kad es vispar saaku saprast, ko noziimee just, just sevi, savu kjermeni, un just savas domas. Saaku apzinaaties taadu kaa dziives kjeediiti, kaa visas molekulas virkneejas kopaa, kaa viss veidojas, kaa var aiziet vienu celju, kaa aizziet otru, tas saaka ziimeeties paleenaam kopaa, es darbojos ar domaam, kuras agraak pat praataa neienaaca.

Esmu normalizeejusi svaru, man izdodas, saakotneeji ljoti koncentreejos ko un kaa, shodien, taa vienkaarshi ir mana ikdiena, ar prieku, ar gandariijuma sajuutu katru dienu, gandariijumums, gan par nogurumu, gan par pacilaataam sajuutaam. Es dziivoju savu dziivi. 
Es zinu ko veelos, kaa veelos justies, jo vairaak es iejuutos taajaa, kaa veelos justies, jo es attopos ka es taa jau juutos ????
Daba plaukst, es plaukstu, cilveeki ap mani plaukst......paldies Tev Iluta, ka iedevi man shaadu pavasari, paldies, ka paraadiiji man veidu, kaa buut pashai. es juutos tik autentiska kaa veel nekad agraak, un manas iespeejas ir vienkaarshi neierobezjotas - shii sajuuta ir taa laime un briiviiba, ko daudzi meklee.

Cienjaa, Ilva”

LASĪT VAIRĀK
Elīna Tomane Par kursu Dzīves misija: Nauda = Likteņa scenārijs = Panākumi.

Naudas tēma man vienmēr ir bijis interesējošs temats, tādēļ tīri aiz ziņkārības pieteicos Ilutas vadītajam kursam "DZĪVES MISIJA: NAUDA = LIKTEŅA SCENĀRIJS = PANĀKUMI". Vēlējos uz naudu paskatīties no Ilutas piedāvātā skatu punkta un varbūt iegūt kādu atziņu, kas palīdzētu mierīgāk pieņemt finansiālos kāpumus un kritumus. Konkrēta sagaidījuma no kursa man nebija, jo šī bija mana pirmā pieredze ar vebināra formāta nodarbībām. Es esmu patiesi gandarīta, ka izvēlējos iegādāties šo kursu, jo tas patiešām ļoti atšķiras no citiem kusiem par naudas tēmu. Kursā bez teorētiskās daļas ir daudz dažādu praktisku uzdevumu, vairākas meditācijas un tehnikas, kas var palīdzēt, ne tikai ar finansēm saistītu, lēmumu pieņemšanas procesā.

Šo kursu es ieteiktu cilvēkiem, kuri ir gatavi ieskatīties sevī un paskatīties uz savām pārliecībām, kā arī gatavi šim darbam veltīt laiku. Kurss ir apjomīgs un iekšējās pārliecības mainošs, ar nosacījumu, ja cilvēkam pašam ir vēlme "iet dziļumā". Kursā nav nekas no ezotērikas vai naudas pievilināšanas metodēm, darbs ir tikai un vienīgi ar savas (un senču) dzīves notikumiem, kuri mūsos ir nostiprinājuši konkrētas pārliecības, kuras šobrīd, iespējams, ir pienācis laiks pārskatīt.

Mans vislielākais ieguvums no šī kursa ir iegūtais iekšējais miers un spēja harmoniski pārvaldīt savu naudas plūsmu. Iluta, milzīgs Tev paldies! Ieguvums no šī kursa ir krietni pārsniedzis manu sākotnējo sagaidījumu

LASĪT VAIRĀK
Dina Redviņa Par kursu Dzīves misija: Nauda = Likteņa scenārijs = Panākumi.

No šī kursa es sapratu, ka dzīve var mainīties, ja izpaud sevi, esi gatavs mainīties, jo dzīve ir kā pieredze nevis trauma. Dzīve ir kā ceļojums, ar daudz iespējām, un arī attieksme pret naudu ir atkarīga no dzīves scenārijs. Izmainās dzīves scenārijs, izmainās naudas daudzums dzīvē. 

LASĪT VAIRĀK
Sigita Grunte Par kursu Individuālā terapija

Atsauksme par individuaalo terapiju. ...
Katrs riits iesaakas vienaadi. Piecelies un neko negribas dariit, atcelju visu uz riitdienu, jo riit tachu es to izdariishu. Bet cits riits saakas taapat un taapat un taapat. Ar soliishanu izdariit riit, ar smagumu kruutiis un velmi sarauties un paguleet. Un tad Tu peeksnji saproti, ka kautkas nav taa, ka shis staavoklis jau velkas ilgaaku laiku....kautkas ir noticis, ar ko es pati netieku galaa. Un kas notiek? Es saprotu ,ka man ir vajadziiga paliidziiba.

Pirmaa doma protams ir Iluta. Kaapeec Iluta? Jo labu laiku atpakalj pabeidzu vinjas kursus. Taa iespaidaa nomainiiju visu savu dziivi. Aizgaaju no nemiilama darba, paarbraucu uz LV, paarveertu hobiju patstaaviigaa darbaa ar ko nodarbojos veel joprojaam. Zinaaju,ka Ilutas tehnikas straadaa, jo pati to piedziivoju. Shoreiz gan nebija kursi, bet Individuaalaa terapija, jo vajadzeeja ko stipraaku par pashas jautaajumiem. Bija vajadziigi pareizie jautaajumi un tos Iluta zina.

Terapijas bija smagas,uzzinaaju lietas un sajuutas par kuraam man pat nebija nojausmas.Pati liekus jautaajumus neuzdevu, pilniigi nodevos Ilutas vadiibai, jautaajumiem un atbildeem. Bez pilniigas atdoshanaas rezultaatu nebuus.

Vai man ir rezultaati. Jaa un ljoti juutami. Smaguma sajuuta kruutiis pazuda tuuliit, jo tika atrasts konflikts un tas atrisinaats. Agriezaas darba un dziives prieks. Veelreiz uz jautaajumu kapeec Iluta, varu atbildeet, ka negribeeju lietot antidepresantus,gribeeju atrisinaat savus konfliktus. Vai es ieteiktu Individuaalo terapiju? Noteikti. Tas ir smagi un saapiigi, asaras birs vairaak kaa pupas.... bet.... tas buus taa veerts. Atvieglojums buus taads,kaa peec visa muuza neizpaustaa nosleepuma atklaashanas. Sigita

LASĪT VAIRĀK
Ināra Ščukina Par kursu Dzīves misija: Nauda = Likteņa scenārijs = Panākumi.

Tā kā naudas tēma interesē visiem,arī man, pieteicos uz šo kursu. Gribejas noskaidrot, kā tad ar to naudu ir, kādas attiecības man ar to ir, kāpec te tā ir, te nav? Kas un kadi iemesli tam? Esmu apguvusi gandrīz visus Ilutas veidotus kursus, un zinu, ka Iluta visus kursus veido ar ļoti augstu atbildības sajūtu, kā arī pielieto daudz interesantas teorijas, daudz savus instrumentus, tehnikas un meditacijas, un tas nozīme, ka arī atbildes tiks atrastas.

Lēnītēm pa solītim gājām uz priekšu. Ar kursa uzdevumu veikšanu esmu iepazinusi vairāk sevi un savu ķermeni. Visi mūsu dārgumi - atbildes uz visiem “kapēc” ir iekšā mūsos, ir tikai javēlas tās sameklēt, mainīt savas pārliecības. Jāieskatās atpakaļ savā bernībā, senču dzīvēs, dzimtā, lai saprastu, kādas tad ir pārliecības man traucējušas attiecībā par naudu. Saņēmu instrumentus, kā izdzīvot savu dzivi, un ne citu, saņemot maksimāli daudz labsajūtas sev, ar labumu apkartējai pasaulei un citiem.

Ar šī kursa palīdzību ieguvu visas atbildes par naudas un dzīves misijas tēmu, protams pašam arī jāpieliek pūles, jo Ilutas dotās zināšanas ir unikālas.

Visiem,kas nesaprot pa kuru ceļu dzīvē iet, kā pieņemt pareizus lēmumus ,saprast savas emocijas,misiju u.c.,iesaku šo Ilutas kursu. Liels paldies Iluta par visu,ko esi devusi un turpini dot mūsu attīstībai

LASĪT VAIRĀK
Iveta Hveckoviča Par kursu Dzīves misija: Nauda = Likteņa scenārijs = Panākumi.

Kurss izvērtās grandiozs! Pamatdoma-lai izmainītu savu naudas plūsmu uz sev vēlamo pusi, ir jāierauga sevi no malas-īsto un "parādes"seju. Un jāveic arī pamatīgas izmaiņas sevī - darbu ar savām bremzējošām pārliecībām, lomām, iekšējiem aizliegumiem. Un tā bija tikai puse! Meistarklase man sākās II līmenī, kad piedzīvoju reālu aktivizāciju un pārmaiņas sevī. Un kārtīgu atjaunošanās fāzi, kas apliecināja "reformu" īstumu. Mūsu grupai kā pirmajai tika īpaša apmācību forma - tiešraides vebināri, kam ir gandrīz klātbūtnes un terapeitiska vibrācija. Un notika"klikšķis"! Atverot sevī radošo uzdrošināšanos, mēs, grupa, kā ar burvju nūjiņas mājienu, ieraudzījām un dzirdējām viena otru mūsu mazajos video! 
Paldies, Iluta, Tev ir lieliski kursi un unikālas spējas atmodināt citus dzīvai dzīvei

LASĪT VAIRĀK