RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Sandis Kižla Par kursu Individuālā terapija

Vērsos pie Ilutas, tad kad diskomforts ķermenī, ikdienas gaitās un komunicējot ar cilvēkien bija ļoti mokošs. Mazākā mērā šie diskomforti ir bijuši aptuveni 10 gadus. 10 gadus ko citi cilvēki par mani padomās. Tāpat šos 10 gadus mocījos ar dažādiem sliktiem stāvokļiem. Ķermenī visvairāk diskomforts bija galvā. Brīžiem spieda nežēlīgi un bija bailes atrasties citos cilvēkos. Gandrīz katru dienu iekšējā spriedze, bezpalīdzība, bailes no kritikas, izsmiešanas. Atrašanās sabiedrībā un domas par atrašanos sagādāja grūtības. Jauns būdams domāju, ka sajūtas un šie stāvokļi aizies kļūstot vecākam, gudrākam. Tie nekur neaizgāja tikai palika stiprāki un stiprāki. Kad bija sasniegts pats maksimālais punkts arī vērsos pēc palīdzības, jo vienā brīdī man likās, ka mans ķermenis mani plēš pušu. Gribēju to izdarīt ātrāk, bet bija lielas bailes, ko citi padomās. Ka esmu kaut kāds jucis. Man tās bija šausmas. Katru dienu es baidījos, šaubījos par savu domu pareizību. Tas ļoti ierobežoja visas manas darbības. Es teiktu pilnīgi visu.

Kā savu pirmo terapeiti izvēlējos Ilutu. Mani uzrunāja kā viņa izskaidro lietas, kā panikas lēkmes, veģetatīvā distonija u.c. Sākumā es nezināju, ko gaidīt no terapijām. Neko neizprotot es domāju, ka mans diskomforts ķermenī un mans iekšējais stāvoklis varētu ātri aiziet pēc pāris terapijām.  Tad bija grūti katru dienu un gribējās, lai tas beidzās. Tāpēc pāris terapijām es sāku domāt, ka man tas nesanāks vai terapijās daru kaut ko nepareizi, jo bija šīs gaidas par ātriem, izciliem rezultātiem. Kā arī man nebija informācijas, ka īstenībā citi cilvēki gadiem staigā pie psihologiem vai psihoterapeitiem un netiek galā ar problēmu. Taču tieši pēc katras terapijas es jutos ļoti labi. Mēs ne tikai strādājām ar manu zemapziņu, bet viņa spēj iedrošināt un motivēt. Iluta terapijās strādā ļoti profesionāli. Viņa uzklausa tevi un meklē labāko risinājumu tieši tev. Viņa mīl savu darbu ,iegulda tajā daudz laika  un citu resursu. Viņa atrod jaunas vai uzlabo esošās tehnikas, ko pielieto terapijās.Viņai rūp savi klienti. 

Mēs atradām sakni manām problēmām un kā ir izveidojusies mana zemapziņas programma. Tā bija pati pirmā situācija manā dzīvē, kur es sajutu briesmas savai dzīvībai. Tā bija jāizdzīvo un jāizmaina.  Man pēc atrašanas viss salikās un redzu, kāpēc es jau bērnībā uztvēru tieši tā. Kāpēc es agrāk daudzas lietas uztvēru sāpīgāk kā citi. Domāju, ka esmu ne tāds un kaut kāds nepareizs utt. Kaut neviens man dzīvē pat to nebija teicis. Es vienkārši sev būvēju apkārt sienas un gribēju izbēgt no šīm sāpēm. Pēc terapijas un zemapziņas transformācijas posma( 21 dienas) rezultāti ir spēcīgi. Tagad esmu palicis drošāks, vispār nešaubos, ka domāju kaut kā nepareizi. Nezinu kā tas ir. :) Tas tieši ir mainījis pēdējā laikā visu. Liekas, ka ja arī būs grūtības turpmāk, ka būs man spēkam tās atrisināt.  Arī kad sanāk būt kopā ar citiem, izbaudu komunikāciju. Agrāk tas bija ļoti mokoši. Galva vairs nesaspringst. Viss pārējais ķermenis arī man tik brīvs nav bijis jau ļoti sen.  Vēl pēc terapijas ierastās reakcijas pašas neaizies, bet pēc terapijas ir iekšējais  spēks tās mainīt. Jaunās domas un sapratne, ka es pats esmu gan autors, gan meistars. Pats svarīgākais viedoklis ir manis paša. To es redzu uz savām sajūtām un arī uz savām darbībām. 

Esmu ļoti izmainījies salīdzinot kāds es biju, kad es sāku strādāt pie Ilutas un tagad. Attiecības ar ģimeni, atrašanās sabiedrībā, pašvērtējums un manas sajūtas ikdienā ir uzlabojušās. 

Viņa tiešām veic fantastisku darbu palīdzot citiem. Notiekti iesaku citiem Ilutas pakalpojumus! Un ceru, ka kādu spēšu iedvesmot vai motivēt, ka diskomforta stāvoklis nav uz mūžu. To ir iespējams atrisināt. Varbūt pēc tam varēsiet pateikties, ka ķermenis ir licis pievērst uzmanību atrisināt iekšējos konfliktus. Tā mēs esam iekārtoti.
 


LASĪT VAIRĀK
Liene Strautiņa Par kursu Individuālā terapija

Konflikts ar vecākiem . Mana problēma bija risināt tēva un mātes vietā viņu problēmas, un vēl es nevarēju izpaust savas sajūtas.Jau terapijas laikā es sāku sajust sevī izmaiņas.Pirmais sāku adalīt atbildību, jeb pareizàk būtu teikt - vecākiem adevu atpakaļ atbildību, ko biju uzlikusi uz saviem pleciem, un lēnām arī sāku izpaust to ko es jūtu un domāju.Sākumā bija grūti dalīties ar savām sajūtām kas gadiem bija nosprostotas un nobīdītas dziļi ,dziļi manī bet tad es sāku pamanīt, kā lēnām manī sāk ieplūst jauns dzīvība caur izpaustām sajūtàm un domām, es sāku elpot un apzināties, ka es drīkstu izpausties pat ja kàdam tas var nepatikt un nebūt izdevīgi..

Man nav vairs bail kādu pazaudēt tikai tapēc ka viņam nepatīk vai nav pieņemams mans viedoklis....ir pazudusi spriedze manā galvā. Terapijas laikā man tiek iedoti instrumenti ar kuriem es varu turpināt strādāt,kas man ļoti palīdz saprast sevi un pievērst uzmanību sajūtām ķermenī, ko tās grib pateikt.Problēmu ar kuru es griezos ir atrisināta un ka tagad ir vis pašas rokās to visu pielietot....

Arī manas rociņas no psoriāzes ir brīvas.

Es noteikti ieteiktu terapijas arī citiem,bet tikai tiem kas tiešām ir gatavi strādà ar sevi un nokļūt līdz dziļumiem lai iegūtu brīvību,jo tas ir to vērts.


LASĪT VAIRĀK
Judīte Gaļķinte Par kursu Pieci dzimtas aizliegumi, kuri ietekmē Jūsu dzīvi.

Šis ir brīnišķīgs kurss ar 6 praktiskām nodarbībām,kuru pamattēma ir par naudu,bet to var pielietot pie jeb kuras dzīves sfēras.
Ar šī kursa palīdzību izpratu senču aizliegumu spēcīgo ietekmi uz manu ikdienas dzīvi. Šī tehnika ir īsts Kosmoss kas norauj *jumtu*,kur var izjust visu sajūtu un emociju gammu,kuras velkas līdz no Dzimtas lauka un kuras nēsājam sevī gadiem.Šeit varēsiet atrast savus aizliegumus un atbrīvoties no to spēcīgās ietekmes,kas traucē būt laimīgiem un piepildītiem.

Iesaku tiem,kuri vēlas atbrīvoties no saviem apspiestajiem,iekšējiem stāvokļiem un galvenais -ātri,jo šeit apkopotā info ir ļoti dziļa un pamatīga. Paldies,tev Iluta,par tavu darbu un lai vairāk būtu šādi praktisko nodarbību kursi.


LASĪT VAIRĀK
Ilze Jačuka Par kursu Individuālā terapija

Brīvība no bailēm izpaust emocijas un komunikācijas. Mana problēma bija emociju neizrādīšana, aizvēršanās no ārpasaules, problēmas komunikācijā ar cilvēkiem, bailes lidot lidmašīnā un pārliecība, ka tāda kāda es esmu es mammai nebiju vajadzīga, ka man jāizliekas par kādu citu. Jutos vientuļa un dzīvoju prāta iedomātajā pasaulē. Procesa laikā patika, ka Iluta interesējās kā man iet arī starp terapijām. Patīk tā saikne ko uzturam. Uzticējos viņai par visi 100%. Jaunās domas un sapratne ir tāda, ka es tagad redzu pavisam citu pasauli, sajūtu to pavisam citādāk daudz realāku tādu kāda tā ir. Agrāk tā bija pavisam izkropļota caur manu uztveres filtru, tāpēc man bija daudz ciešanu, jo reālais nesakrita ar iedomāto. 

Rezultāti ir. Grūti aprakstīt, jo tās ir sajūtas un uztere, ka es tagad redzu pavisam citu pasauli. Iluta terapiju laikā spēja parādīt no kurienes man tās pārliecības radušās. Ieraugot savu pārliecību sakni es sapratu cik absurds bija mans pieņēmums un pārliecības, kuras mani veda pa dzīvi. Paldies, Iluta ar tavu palīdzību ieraugu pavisam citu pasauli, pavisam citu attieksmi no cilvēkiem. Vienu rītu piecēlos un sajutos tik laimīga, nemaz neatceros kad es tā biju jutusies.


Noteikti ieteiktu un iesaku tavus pakalpojumus citiem, jo tika izmēģināti vairāki veidi kā sev palīdzēt, bet Tu esi vienīgā, kura deva reālu un es domāju arī paliekošu pozitīvu rezultātu. Uzlabojies ir veselības stāvoklis, labāks miegs un saņemu komplimentus no apkārtējiem, ka labi izskatos.


LASĪT VAIRĀK
Vineta Ločmele Par kursu Individuālā terapija

Brīvība no bailēm par bērnu un tuvinieku veselību. Pie Ilutas vērsos laikā, kad man nācās savā dzīvē daudz ko mainīt un pārveidot, papildus negatīvajam emocionālajam fonam, kas bija saistīts ar pagātnes pieredzi un pārmaiņām, mani visu laiku pavadīja neracionālas bailes par savu tuvinieku, it sevišķi, bērna drošību. Man visu vajadzēja un kontrolēt, un ik pa brīdim pārbaudīt, galvā parasti bija visnegatīvākie scenāriji, arī attiecībās. Lai tiktu galā ar bailēm, es biju izmēģinājusi daudz un dažādas terapijas, kursus, ideoloģijas, bet tādu ievērojamu rezultātu tā arī nebija, bailes nemazinājās.

Terapijā un transformācijā, ko izgāju pie Ilutas, mēs strādājām ļoti dziļi, un aizrakāmies līdz ļoti seniem notikumiem, kas bija baiļu pamatā, bet kuri bija izdzēsušies no apziņas. Terapijās vienmēr notika “reāls darbs”, nebija nekādas liekas runāšanas, vai nevajadzīgas laika tērēšanas, tas man ļoti patika, jo Iluta strādā tieši, precīzi un dziļi, un pats svarīgākais, ar reāliem rezultātiem.

Terapijas rezultātā esmu tikusi ārā no “emocionālās bedres”, kad notikumi izsauca manī negatīvas sajūtas un emocijas, tagad spēju laicīgi pamanīt šī stāvokļa tuvošanos un to izslēgt. Bet izslēgt nevis ar apziņu, bet no iekšpasaules, ar iekšējo spēku. Tas ir viegli.

Ievērojami ir uzlabojusies mana pašapziņa, es daudz labāk izjūtu savas robežas un man ir viegli tās nodefinēt un likt ievērot citiem. Ļoti iedarbīgas bija individuālās meditācijas, kuras Iluta ierakstīja tieši man, manām problēmām, tās es klausos joprojām.

Es noteikti ieteiktu izvēlēties terapiju pie Ilutas, it sevišķi tad, kad jau viss ir izmēģināts un liekas, ka nekas vairāk nevar līdzēt, jo šī terapija man likās ļoti dziļa un pamatīga, un manā gadījumā mani tas tiešām dziedināja un atbrīvoja, par ko esmu Ilutai ļoti pateicīga!'


LASĪT VAIRĀK
Ilva Grießner Par kursu Individuālā terapija

Brīvība no liekā svara. Visu savu viennoziimiigi pieaugusha cilveeka dziivi (un tie ir gadi 28) esmu ciiniijusies pret lieko svaru. Jaa, tieshi ciiniijusies. Taapec arii vienmer tas bija jau nolemts - zaudeejums, atkal un atkal un atkal, un atkal 786 reizi. Protams es mainiijos, vienmeer sai celja ko iemaaciijos, sapratu, analizeeju, sajutu kaapumus un kritumus, kautreejos un sleepos, demonstreeju un pieprasiiju......bet nekad, nekad neieguvu piepildiijuma sajuutu, es sevi pildiiju ar eedienu, taadeejaadi droshi vien cerot, ka guushu sho vieniigo, sho sevis pienjemshanu, un nav noziimes, vai tas ko veelies pienjemt sver 60 kg vai 150 kg. To es nesapratu, to es nemaceeju viena pati saprast. Un mans celsh, mani mekleejumi satika Ilutu.

Tas bija pirms aptuveni gada. Mes 2017.gada otraa pusee uzsaakaam paraleeli kursiem, ko iegaadaajos, arii individuaalaas terapijas. Visaadi bija. Man skita reizeem, kas notiek?, ko es daru?, ko man tas dos?. Ir tiesham tas veerts? Tris meneshi katru nedeelju tikshanas ar Ilutu, reizeem labas sajuutas, reizeem apjukums, bet es vienkaarshi paljaavos, klausiijos un dariiju, dariiju uzdevumus, un kaut kad, kaut kad es vispar saaku saprast, ko noziimee just, just sevi, savu kjermeni, un just savas domas. Saaku apzinaaties taadu kaa dziives kjeediiti, kaa visas molekulas virkneejas kopaa, kaa viss veidojas, kaa var aiziet vienu celju, kaa aizziet otru, tas saaka ziimeeties paleenaam kopaa, es darbojos ar domaam, kuras agraak pat praataa neienaaca.

Esmu normalizeejusi svaru, pa šo neilgo laiku esmu atbrīvijusies jau no vairāk kā 40 kg!! man izdodas, saakotneeji ljoti koncentreejos ko un kaa, shodien, taa vienkaarshi ir mana ikdiena, ar prieku, ar gandariijuma sajuutu katru dienu, gandariijumums, gan par nogurumu, gan par pacilaataam sajuutaam. Es dziivoju savu dziivi. 
Es zinu ko veelos, kaa veelos justies, jo vairaak es iejuutos taajaa, kaa veelos justies, jo es attopos ka es taa jau juutos ????
Daba plaukst, es plaukstu, cilveeki ap mani plaukst......paldies Tev Iluta, ka iedevi man shaadu pavasari, paldies, ka paraadiiji man veidu, kaa buut pashai. es juutos tik autentiska kaa veel nekad agraak, un manas iespeejas ir vienkaarshi neierobezjotas - shii sajuuta ir taa laime un briiviiba, ko daudzi meklee. Es esmu ari tiesam lepna uz sevi,un nevis par normalizeto svaru,bet par to,ka es atradu to, ko es zinaju, ka jabut, Bet ilgi ilgi maldijos,ka es atradu so iespeju redzet caur daudz skaidraku prizmu,ka mani ir daudz vairak piedosana, milestiba un harmonija. Paldies ka esi,ka palidzeji atrast celu uz so citado,daudz daudz pilnvertigako dzivi. Cienjaa, Ilva”


LASĪT VAIRĀK