RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Zanda Meija Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija

To, ko iemāca šajā skolā, jūs nedzirdēsiet nekur citur. Visas tās zināšanas un darbs ar sevi, izmainīs jūsu dzīvi pilnībā. Esmu pateicīga Ilutai, ka viņa ir izveidojusi šo skolu un palīdz paskatīties tur, kur mēs parasti negribam ieskatīties. Kursam "Viņš un Viņa attiecību anatomija" pieteicos, jo vēlējos sakārtot savas attiecības, atrast atbildes uz saviem jautājumiem par attiecībām, kā arī uzzināt, kā veidojas attiecības vienam ar otru, un citiem cilvēkiem. Viss vērtīgākais šajā kursā bija unikālās un apjomīgās zināšanas par attiecībām, kuras pirms tam nekad un nekur nebiju dzirdējusi.Meditācijas, lai sakārtotu attiecības ar vecākiem un nobeigtu iepriekšējās attiecības, kā arī daudz un dažādi praktiskie darbi.

Pēc attiecību sakārtošanas ar vecākiem individuālajās konsultācijās, bija jau manāmas pirmās,krasās izmaiņas manās attiecībās. Rezultāti ir acīm redzami,manas attiecības ir izmainījušās.Esmu pārgājusi jaunā un augstākā līmenī. Izjūtu un izdzīvoju savas attiecības,nevis automātiski reaģēju. Pēdējo pāris mēnešu laikā jūtos un uzvedos kā pa visam cits cilvēks,kurš beidzot ir pieaudzis, nevis kā mazs un kaprīzs bērns.

Šo kursu ieteiktu ikvienam,kurš nejūt piepildījumu no attiecībām un tiem,kuriem neizdodas atrast un izveidot attiecības.Šajā kursā jūs atradīsiet atbildes uz jautājumiem un saņemsiet instrumentus,kā rīkoties,lai iegūtu to,ko vēlaties.(ieguldot regulāru darbu,lai sasniegtu rezultātu). Paldies Ilutai,par ieguldīto darbu un enerģiju!

LASĪT VAIRĀK
Mārīte Loka Par kursu Individuālā terapija

Es pāris dienas atpakaļ par tevi iedomàjos, gribéjas uzrakstīt. Bet tad sāku domàt, - a ko lai rakstu, kad šobrīd atrodos tādà stàvokli, kas mani dara laimīgu....man pat brīžiem uzrodas jautājums vai tā drīkst būt.... kad manī ir miers..es nejūtu to spriedzi. Esmu atvérta it visam jaunam un man nav bail kļūdīties. Manas atiecības ar vīru ir uzlabojušàs..mums pékśńi ir atkal kopīgas témas...brīžiem izjūtu tādu kutináśanas sajūtu vederā, kad abi flirtéjam :)))), ja man ir vajadzigs papukstét, tad tas nebeidzas ar kaśķi, bet gan ar smaidu.

Tagad saprotu, KĀ es pati veidoju savu apkārtejo vidi ar savàm domàm.” Mani kaut kas iekšēji nelika mierā,  līdz kamēr es uzgāju Iluta un šo skolu.  Šodien es zinu, kas tas bija/ir...Tā biju Es,  apmaldījusies savos iekšējos labirintos. Iluta ieslédza gaismu labirinta galā, lai es pati atrastu izeju. Paldies Ilutai par pavadīšanu šajā ceļojumā.

LASĪT VAIRĀK
Dina Redviņa Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija Uz šo kursu pieteicos, jo interesē attiecību tēma. Man ir bijusi 20 gadus ilga laulības pieredze un dažas īslaicīgas, neveiksmīgas attiecības. Pēc tam es sāku domāt, kāpēc tas tā ir? Tā pirms dažiem gadiem sāku pētīt dzimtas koku un atklāju, ka no paaudzes paaudzē ir neveiksmīgas attiecības. Gribēju to mainīt, lai man un maniem bērniem laimīgāka dzīve.

Man patīk mācīties, ja to var darīt sev ērtā laikā un vietā. Vērtīgākais šajā kursā bija tas, ka sakārtoju attiecības ar vecākiem un dzimtu, jo tas ir galvenais, lai būtu veiksmīgas attiecības. Kursa pirmā nodarbība mani iespaidoja tik ļoti, ka izdarīju ko tādu, par ko pirms tam pat iedomāties nevarēju. Ļoti patika dziedinošās meditācijas un tranformējošās tehnikas. 

Vēlējos piebilst par metaforiskajām kārtīm, ar kurām strādā kursa pēdējā nodarbībā, tur par sevi uzzināju lietas, par kurām pirms tam pat nenojautu. Tas ir ļoti vērtīgi sevis izzināšanai! :) Esmu priecīga par zināšanām, kuras ieguvu. Esmu pabeigusi attiecības ar bijušajiem partneriem. Izpratusi attiecību dabu un kā tās veidot. Uzzināju, cik svarīga ir sevis jušana un apzināšanās.

Šo kursu ieteiktu visiem! Lai apzinātos sevi, savu dzimtu un ciešo saikni, kas to vieno! Paldies Ilutai par vērtīgo darbu, ko viņa paveikusi, lai izveidotu tik veiksmīgu un izglītojošu kursu.
LASĪT VAIRĀK
Ilva Grießner Par kursu Individuālā terapija

Es šodien noteikti esmu izbāzusi savu galvu cauri mana krātiņa režģim, es skatos tur laukā un esmu visnotaļ pārliecināta, ka tur laukā patiešām ir droši, es arī tur būšu pilnīgā drošībā. Man patīk šobrīd sajust, sajust šo lēno, tomēr izjusto vēlmi iet tur ārā, laukā no sava pašas izveidotā būra. Būt brīvai iekšēji, pašai sev atļaut kaut ko, ko līdz šim uzskatīju par pilnīgi neiespējamu. Es jūtu enerģiju,  es jūtu spēku aiz savas muguras, savas dzimtas spēku. Es esmu saredzeejusi, sajutusi ko tādu, ko līdz šim agrāk nekad. Es redzu  pasauli citādu, cilvēkus sev līdzās redzu un jūtu citādāk.  Katrā zinja, šis gads jau ar to vien, ka esmu sastapusi Tevi, ir  bijis ljoti iipašs!  Paldies Iluta,ka devi iespēju sajust ko tādu. Īstenībā es esmu bezgala pateicīga par to,ka es vispār esmu sākusi kaut ko just. Šobrīd man šķiet, kāda tumsa man ir bijusi apkārt, ka es vispār taču neesmu daudz ko jutusi. Tas vispirms ir jāaptver, šī sajūta,ka izrādās mēs aizmirstam, pazaudējam spēju just, izdzīvot.

LASĪT VAIRĀK
Inese Rugāja Par kursu Mana Jaunā Dzīve Pieteicos uz šo kursu, jo biju apmaldījusies dzīvē, man bija nepieciešama inventarizācija. Es īsti sevi nevarēju atrast, es pieļauju, ka tā notiek ar daudziem, kuri strādā ārzemēs un ģimene ir Latvijā. Kursa rezultātā es esmu satikusies ar sevi necerētos līmeņos, mācījusies dzīvot apzināti, problēmas redzēt un risināt, jo man ir instrumentu kaste, škiet, visiem dzīves gadījumiem. Galvenais es jūtu sevi kā savas dzīves režisoru, neko īsti negaidot no citiem, neizlaižot no sava redzesloka savus mērķus soli pa solim tiem tuvojoties. Visvērtīgākais man škiet iegūtie instrumenti problēmu risināšanā. Protams, mani sākumā tracināja mājas darbi līdz es secināju, ka bez tiem nekas nenotiks. Tā ir vēl viena atziņa, ko es ieguvu kursa rezultātā- plika teorija vien neko nedod, svarīgākais ir visu izmēģināt un pielietot praksē. Visvairāk mani priecē iespēja nodarbības saņemt videoierakstos, jo man bieži bija nepieciešams ilgāks laiks teorijas apguvei vai mājas darba veikšanai. Es esmu ļoti pateicīga Tev par Tavu pacietību un atrodu šo kursu kā ideālu variantu tiem, kas dzīvo ārzemēs un arī tiem, kas nevar rēķināties ar kaut kādiem notiektiem laikiem. Paldies Tev par visu. LASĪT VAIRĀK Zanda Meija Par kursu Psihosomatikas Skola – II

Izgāju Psihosomatikas Skola pirmo līmeni. Un drīz pēc tam pamanīju piedāvājumu piedalīties otrajā līmenī un apgūt zināšanas,kas ir zem katras konkrētās slimības. Lai vieglāk izprastu,kas ir zem katra simptoma, Iluta dod daudz un dažādus konkrētus piemērus no dzīves. Reālus piemērus,kas ņemti no citu cilvēku dzīves. Iluta ar lielu rūpību stāsta katru izvēlēto piemēru,lai mums būtu vieglāk saprast un izprast. Šajā kursā ir daudz stāstīts par dažādiem vēžu veidie un to iespējamajiem konfliktiem.

No šī kursa pa 100% ir izmainījusies mana domāšana par slimībām un simptomiem it īpaši par vēzi.Agrāk tā likās nežēlīga slimība,tad tagad es uz to skatos pavisam savādāk un vairs tā neliekas.Jau pirmajā līmenī apguvu,kā mēs saslimstam un kāpēc,šajā līmenī saņēmu konkrētus pierādījumus. Man pat pašai izdevās pārbaudīt,kā tas strādā. Pirmais jau pēc individuālajām konsultācijām pazuda dažādi simptomi no mana ķermeņa. Otrais es pati pārbaudīju. Man meitai parādījās vējbakas. Tai vietai,lai skrietu pie ārsta,nervozētu un meklētu smēres, es uzrakstīju Ilutai un pajautāju,kāds konflikts ir zem vējbakām. Viņa man izstāstīja konfliktus,kas ir zem vējbakām un kas ir jādara. Es uzreiz sapratu,kurš konflikts meitai izraisīja vējbakas. Kad viņa gulēja es viņai izstāstīju,kāpēc ir bijis tāds konflikts. Pēc izstāstīšanas pumpas apstājās,jo es biju atradusi īsto konfliktu un mēs tikām cauri vien ar dažām nelielām pumpām,kuras jau trešajā dienā bija pazudušas. Es ārstus apmeklēju ļoti reti,tikai lai uzzinātu,kas tas par simptomu.

Šo kursu es ieteiktu iegādāties ikvienam. Gan tiem,kuriem jau ir kādas saslimšanas,gan tiem,kuriem vēl nav,lai nākotnē nevajadzētu slimot. Es ieteiktu it īpaši tiem,kuri ir saskārušies ar vēzi,jo uzzinot informāciju no šī kursa,jums vairs negribēsies sevi indēt un ļaut kaut ko nogriezt vai izgriezt no sava ķermeņa un dzīvot patstāvīgās bailēs.

Liels paldies Ilutai par šīm zelta vērtajām zināšanām un lielo ieguldījumu mūsu labklājībā

LASĪT VAIRĀK