RU LV EN

Praktiskais vebinārs ''Kā atbrīvoties no stresa un iegūt vairāk enerģijas?''

Praktiskais trīs dienu vebinārs ''Kā atbrīvoties no stresa un iegūt vairāk enerģijas?''

Sevis Apzināšanās Skola ielūdz Jūs uz praktisko, trīs dienu  vebināru  ''Kā atbrīvoties no stresa un iegūt vairāk enerģijas?''  Šis praktiskais vebinārs ir domāts tiem, kuri vēlās atkal priecāties par dzīvi, tāpāt, kā bērnībā. 

Man bieži pienāk vēstules, kurās jūs jautājat: “Kā tikt galā ar ikdienas stresu?” Tādēļ esmu izveidojusi vebināru speciāli šai tēmai. Tajā jūs saņemsiet vērtīgus instrumentus, kuri palīdzēs jums atgūt dzīves enerģiju un samazināt stresa līmeni.  Ik uz soļa tiek skandināts, ka stress vājina imunitāti, ka no stresa vajag atbrīvoties, un vispār labāk  ir pēc iespējas mazāk “stresot”. 
Vai tā tiešām ir patiesība, vai mīts - ka stress tiešām ir tik kaitīgs? Bet, ja nu par stresu vēl kaitīgāks ir pavisam kaut kas cits?

  

Vebināra informācija 

Katru nakti mēs ejam gulēt, lai uzņemtu enerģiju nākamajai dienai. Un, ja bērnībā mēs varējām agri celties, varējām būt modri un skraidīt no rīta līdz vēlam vakaram, tad, gadiem ejot, dažiem nepietiek enerģijas pat līdz pusdienlaikam. Bet citi vispār pieceļas jau no rīta noguruši, bez spēka, un mēģina atmosties ar kafijas palīdzību, bet vakarā, lai aizmigtu, lieto miega zāles.

Daudzi domā, ka tas ir saistīts ar vecuma tuvošanos, ka tur neko nevar darīt... Lai gan  apkārt var redzēt arī daudz cilvēku gados, kuri ir aktīvi un moži, nodarbojas ar biznesu un pārvalda valsti… vai vienkārši pilnvērtīgi dzīvo.

Un tā vietā: 

Tad šis praktiskais vebinārs būs noderīgs tieši jums. Es nolēmu padalīties ar tiem instrumentiem, kuri jau ir jūsos, bet jūs tos nezināt un tāpēc neizmantojat.  Ir nepieciešams atrast, kur aiziet jūsu enerģija. Kur jūs to tērējat?

Pirmā diena

Otrā diena

Trešā diena 

Nodarbības mērķis: paaugstināt jūsu enerģijas līmeni un palīdzēt saprast, kur pazūd jūsu enerģija, un vairāk nekad to nepazaudēt. 

No šī vebināra jūs iegūsiet: 

Ko mēs darīsim?

 • Izstrādāsim: kontroles un paškontroles, drošības, atzinības, brīvības stāvokļus.
 • Enerģijas balanss: Saņemam. Tērējam. Piepildām. 
 • Stresa uzkrāšanās un atbrīvošanās mehānisms. 
 • Grupas vingrinājums: Uzlādējamies ar enerģiju.
 • Kopā iesim maģiskā meditācijā, kura palīdzēs jums savienoties ar Visumu un sajust sevi kā centru tajā.  

Ko Jūs saņemsiet?

 • Iegūsiet instrumentus, kā pašiem strādāt ar domām, emocijām un instinktiem;
 • Saņemsiet unikālus ieteikumus, kā strādāt ar stresa sajūtu.
 • Instrumentu, kā izdzēst bailes. 
 • Jūs stabilizēsiet savu emocionālo stāvokli un iemācīsieties tikt galā ar ‘’sliktajām’’ emocijām.

 • Jūs iegūsiet ‘’darbību kopumu’’, kurš palīdzēs jums atgriezties resursu stāvoklī,  un  jūs vairāk nekad nejutīsieties bezpalīdzīgs.

 • Iegūsiet vienkāršus noteikumus, kā rīkoties, saskaroties ar stresa situācijām.

 • Iegūsiet spēju saglabāt “vēsu prātu”, kontroli visās situācijās.

 • Jūs saņemsiet tehnikas, kuras palīdzēs jums izmainīt dzīves stilu un attieksmi pret dzīvi.

Rezultātā jūs iegūsiet vairāk enerģijas, vairāk aktīvas darbības, paaugstināsies izmaiņu ātrums.

Jums patiks dzīvot savu dzīvi, jo būsiet atguvuši enerģiju, kuru iztērējāt cīņai ar stresu. 

Uzdāviniet sev dāvanu - izveidojiet sev iekšējo pamatu harmoniskai un brīvai dzīvei. Pasakiet sev un savai dzīvei ''Jā''. Piedalieties vebinārā. 

Vienas nodarbības ilgums - 2 stundas. 

Svarīgi! Šis kurss nav domāts cilvēkiem ar psihiatriskām problēmām. Šis kurss ir domāts cilvēkiem ar ikdienišķām problēmām. 

paDalies ar draugiem

Atsauksmes

Ieva Sirmā Atsauksme par kursu Praktiskais vebinārs ''Kā atbrīvoties no stresa un iegūt vairāk enerģijas?''

Es gribu padalīties ar savām sajūtām un emocijām par vakardienas vebināru. Es atradu atbildes uz ļoti daudziem jautājumiem,piemēram, kā man raudzīties uz savu stresu, tie cilvēciņi ko tu mums nodemonstrēji bija kā punkts uz i, tagad viss liekas saprotamāks un skaidrāks. Bija situācijas kas atbilda man, konkrēti par to suni, jo mani mazu sakoda suns un man vēl joprojām ir bail no suniem. Zelta likums "aizķēräs". Un protams situācijas, kuras izdzīvoju, tas viss nāk tikai par labu, ar katru izdzīvotu situāciju tas man palidz, tas mani tikai uzlādē aizvien vairāk un vairāk :)

Es noteikti ieteiktu to visiem, kuri saskarās ar stresu un panikas lekmem, tas ir vienreizeji ko Tu, Iluta, mums pasniedz lai mes varetu izdzivot sis emocijas. Katram kurs saubas, nesaubaties, jus to nenozelosat, tas ir tas kas ir vajadzigs, lai atgrieztos miers, dzivesprieks. Ieguvu jaunus panemienus ka veel un veel ar sevi stradat:)Nav vārdos izsakâms tas, cik daudz tu man palīdzi. Iluta, Tu esi zelts!


LASĪT VAIRĀK
Signe Kukle Atsauksme par kursu Praktiskais vebinārs ''Kā atbrīvoties no stresa un iegūt vairāk enerģijas?''

Šoreiz Tev saku paldies kā draugam un domu biedram! Pēc nodarbībām, Meditācijas gribas par sevi smaidīt un teikt : kāda es gan biju muļķe, ka cerot saņemt citu uzslavas, nīdēju visu, ko Radītājs dabiski ielicis. Ar gadiem samierinājos neizpausties, nepriecāties, nevēlēties. Un tagad Tu pasaki - emocijas ir .....! Tieši emocijas ezoterika uzskata par lielāko naidnieku! Mani audzināja ezoterikas fanāts - man žēl šā cilvēka.

Kā ir tagad? Tagad ir vairāk enerģijas, ir prieks izdzīvot dienu, ir vēlmes un cerības. Ir stipri mazāks iekšējais konflikts. Tagad apzināti sāku pieņemt realitāti. Un arī vīra attieksme jau ir mainījusies pozitīvi! Nešaustu sevi, ka neesmu pietiekami tāda vai šāda, gribas jokot un būt bezbēdīgai. Negribas glābt visu pasauli, negribas citus pamācīt un mazāk gribas būt upurim. Lai citi dara un domā pa savam, es spēju to pieņemt, taču neļaušu kāpt sev uz galvas!

Izglītojoši bija par zemapziņu. Ir frāzes, kas iespiedušās apziņā : ar mani viss ir kārtībā ; reptiļa smadzenes(smaidu par sevi un citiem, kas reizēm tēlo baigi viedos).Paldies!''


LASĪT VAIRĀK
Ineta Kauzena Atsauksme par kursu Praktiskais vebinārs ''Kā atbrīvoties no stresa un iegūt vairāk enerģijas?''

Šodienas nodarbība par stresu bija man BOMBA.. Bija vairāki atklājumi kas satricināja ar savām atbildēm.. Personīgi man kā tieku galā ar spriedzi- izsaucot uguni uz sevi.. Tas tik ļoti dod atbildi! Tik ļoti! 
Meditācija vispār kosmoss! To nevar aprakstīt, tas jājūt! Iluta dod to ko citur nevar dabūt- noticiet man..!! Esmu bijusi visur, kur vien cilvēks var meklēt kā sevi saremontēt.. Šeit tas beidzot notiek.. Tas ir process un burvju nūjiņa ir šoreiz manās rokās..'


LASĪT VAIRĀK

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

Trīs video ieraksti
EUR 69 PIRKT