RU LV EN

Sieviete un Vīrietis. Attiecību problēmu iemesls

Vebinārs par attiecībām.
Daudzi veido savu ģimenes dzīvi, savas laulāto attiecības pēc tās matricas, kura viņiem ir tikusi no senčiem, no saviem vecākiem. Tad mēdz būt tā, ka ar apziņu it kā izvēlies vienu attiecību variantu, bet zemapziņā sāc veidot pilnīgi citu variantu. Protams, mūsu attiecībās “nāk ārā” dažādas prāta iešuves no bērnības, automātiska uzvedība, dažādas iekšējās bailes un šaubas. Šis Divu stundu vebinārs, kurš ir veltīts, lai parādītu pašus attiecību veidošanu pamatus. Vebinārā jūs saņemsiet praktiskas rekomendācijas, kā uzlabot vai izveidot siltas un mīļas attiecības vienam ar otru.

Attiecībās “vīrietis – sieviete”: visu problēmu pamats – pašapmāns…
Parasti sieviete apprecas ar TĒLU (modeli), nevis ar konkrētu vīrieti. Tālāk- mēģinot šo vīrieti izveidot tuvāku savam iedomātajām modelim, viņa sāk viņu “zāģēt”.  Rezultātā – abi nelaimīgi. Vīrietis nejūt, ka viņu mīl tādus, kāds viņš ir. Ir sievietes, kuras apprecas nevis ar to, kuru mīl, bet ar to, kurš pirmais paņems..  
Ja sieviete nemelo pati sev – tad viņa ietaupa sev milzīgu daudzumu enerģijas, lai veidotu pašas harmoniskākās attiecības. Iekšējā brīvība atnāk caur – Patiesumu un Atbildību par savu rīcību. Jebkurā situācijā, ja jūs jutāt sāpes – tas nozīme, ka jums tas ir izdevīgi……Iemācieties sevi sajust par savu problēmu pirmavotu.. 
Mums bērnībā neviens neiedeva tehniku, kā strādāt ar savām emocijām un domām, un tāpēc mēs, iekļūstot konfliktos, kur divi cilvēki veido attiecības un abi uzskata sevi par cietējiem, abi ciešam, abi mokāmies un neko nevaram ar to padarīt.  Ciešanas pieaug. Pat tad, ja cilvēks iekrīt kādā apātijā un pārstāj mocīties, tas vienalga nav atrisinājums, jo mums taču gribas mīlestību un tuvību. 

Vebināra tēmas:

  • Kā mēs pievelkam viens otru.
  • Dzimtas scenārijs.
  • Upuris un Agresors.
  • Kādi ir 5 soļi, lai attiecības sāktu mainīties, un daudz kas cits interesants.
  • Praktiskais darbs ar metaforiskajām kārtīm.
  • Meditācija ”Piedzimt no jauna”.

Uz ko ir balstīts vebinārs? 

Kārlim Jungam ir tāds populārs teiciens – tas, ko mēs neiznesam uz apziņas līmeni, atgriežas pie mums likteņa veidā. Liekas, ka it kā visu dzīvi, zinot savas mammas un tēta likteni, centies visu darīt pretēji, nevēlies to visu atkārtot, mēģini izdarīt kaut kā citādi, bet nav to bāzes zināšanu, nav saprotams, pie kā pieķerties, no kā sākt. Pēc tam kaut kādā momentā tu saproti, ka centies darīt visu pretēji, nekā tavā ģimenē, bet viss iznāca tieši tāpat.
Un tu domā: “Nu, vai tad tiešām es sevi tik slikti apzinos, ka pats nesaprotu, kā iekrītu tādās pat situācijās, kā maniem vecākiem, bet ko ar to darīt, nezinu.”

Kāds ir šī vebināra uzdevums?
Visi mani vebināri ir izveidoti tāpēc, lai aizpildītu šo lielo caurumu. Saistībā ar attiecībām lielais caurums ir tajā, ka nav tāda avota, kurš ļautu cilvēkam pašam kaut kā patstāvīgi, mierīgi, savā režīmā strādāt ar attiecībām. Pat ja tās ir attiecības, kurās piedalās divi cilvēki, darbs vienalga ir jāsāk katram no sevis, no saviem iekšējiem pārdzīvojumiem un sliktumiem.  .
Šī vebināta mērķis ir sniegt jums pamata informāciju, kā veidot un uzturēt attiecības.
Atsauksmes no dažiem tiešraides dalībniekiem:
Sigita
Super vebinaars. Cik liela noziime ir dzimtai… ljoti patika kaartis, lika aizdomaaties. Paldies.
Inese
Es sajutu , ka vēlos vairāk uzzināt par savu dzimtu , lai atrisinātu savas problēmas
Līga Ābele
Ļoti patika! Ieguvu pārliecību par savām spējām. Paldies!
Ligita Aizazara
Paldies, Iluta ! Radās vēlme sakārtot savu emocionālo pasauli, pieņemt lēmumu to darīt !
Zane
Paldies, Iluta! Spēks, iedvesma, atvēršanās. Galvenās atziņas, domugraudi – vajag izplest spārnus, ir ļoti daudz resursu un no sāpīgākā var iegūt tik ļoti daudz. Jāturpina iet.
Santa Atvare
Pēc meditācijas vieglums un pacilāta sajūta, spēku pieplūdums
Jānis V.
Paldies! ? Jāturpina darbs gan ar sevi, gan dzimtu.
Ilva
meditacija bira asaras, bet dzive likas tik skaista, lai kada ari, lepnums. Vebinars- man patika apzinja, kas mani jau kadu laiku pavada, ka tikai es sevi varu manit. neskita vairs tik nesaprotami, kapec dzimtas laukam tik liela noziime, saaku pienjemt 
Baiba
loti patika ? . jastraada ar sevi .. Paldies
asaras meditacija ari bija man .

paDalies ar draugiem

Atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

Vebināra video ieraksts

Divu stundu vebināra ieraksts
EUR 14.99 PIRKT