RU LV EN

Psihosomatikas Skola – I

14 nodarbību intensīvais tālmācības kurss
Visas medicīniskās teorijas ir balstītas uz slimības izpratni kā organisma disfunkciju, dabas kļūdu vai ķīmisko procesu traucējumu. Psihosomatiskais piegājiens palīdz paskatīties uz slimību no citas puses: dabā nav nekā ”nepareiza” vai ”slima”, bet ir ķermeņa reakcija, kura ir virzīta, lai aizsargātu cilvēku caur viena vai otra orgāna funkcijas pastiprināšanos. Pateicoties psihosomatikai izdodas aizvākt organisma nepieciešamību ”aizstāvēties” un ieslēgt somatiskas reakcijas.

Jūs esat gatavi saņemt atslēgu, lai valdītu pār savu veselību un savu dzīvi? Visas slimības sākas no nerviem – tas ir jau sen zināms teiciens. Slimība – tas nav ienaidnieks, bet instruments, lai atrisinātu ķermenī sakrājušos konfliktus un stresus. Cīņa ar slimībām būs mūžīga, ja neieraudzīsiet slimību jēgu un neapzināsieties to iemeslus. Tikko jūsu dzīvē notiek kādi smagi pārdzīvojumi – ķermenis uzreiz dod signālus! Reti kurš aizdomājas, ka ķermeņa simptomi – tie ir rādītāji, kādās dzīves sfērās cilvēkam ir problēmas. Ir daudz vieglāk saklausīt ķermeņa signālus un izmainīt situāciju jau pašā saknē.
Nodarbībās Jūs iegūsiet zelta vērtas zināšanas par mūsu psihisko un fizisko veselību, kuras iemācīs jūs necīnīties pret savu dabu, bet dzīvot saskaņā ar to. Katra nodarbība soli pa solim pietuvinās Jūs fiziskās un emocionālās veselības uzlabojumiem. Šis kurss jums palīdzēs iemācīties strādāt ar savām emocijām un ar atbilstošām sajūtām savā ķermenī.
Vai tā būtu mūsu karjera, personīgā dzīve, jebkuras attiecības – mēs visā pieturamies pie viena noteikta uzvedības modeļa, kurš savukārt pievelk noteiktus cilvēkus un situācijas, kuri atbilst šai programmai. Apzinoties un nomainot šīs programmas – pirmais solis uz jaunu dzīvi, kurā mēs esam spējīgi realizēt savu potenciālu pašā augstākajā līmenī.

ŠIS KURSS IR
DOMĀTS JUMS, JA:

 • Jūs vēlaties izprast savu ķermeni un tā saistību ar apziņu;
 • Jūs vēlaties iegūt vairāk enerģijas un prieka no dzīves;
 • Jūs vēlaties izprast savas iekšējās spriedzes patiesos iemeslus un atbrīvoties no tās;
 • Jūs vēlaties saņemt efektīvas tehnikas, kuras pielietojot;
 • Jūsu veselības stāvoklis sāks uzlaboties;
 • Jūs vēlaties apzināties sava bieži mainīgā garastāvokļa iemeslu, emocionālās traumas;
 • Jūs slikti guļat, un Jūs neatstāj uzmācīgas domas;
 • Jūs uztrauc Jūsu bērnu veselība;

Kursā jūs uzzināsiet: 

 • Kāda ir ”neārstējamo” slimību sakne;
 • Divas slimības fāzes – kā mēs saslimstam un kā mēs izveseļojamies;
 • No kurienes rodas iekšējā spriedze (trauksme, panikas lēkmes, veģetatīvie simptomi);
  Izdzīvošanas programmas;
 • Bioloģiskie konflikti, kuri izsauc slimības;
 • Vai slimības un traumas ir ”nejaušības”?
 • Psiholoģiskās programmas un to darbošanās mehānismi;
 • Dzīves ciklu ietekme uz likteni;
 • Kā bērna simptoms signalizē par problēmām ģimenē?
 • Izveseļošanās noteikumi;
   

Ko Jūs saņemsiet:

 • Jūs iepazīsieties ar pamata emocionālajiem konfliktiem, kuri ir izveidojuši ķermeņa problēmu. Bez šīm zināšanām nav iespējams izstrādāt slimības stāvokli.
 • Jūs uzzināsiet, kā veidojas psihosomatiskās slimības, un kā mēs paši varam sevi izdziedināt.
 • Instrumentus darbam ar sāpīgiem emocionāliem stāvokļiem.
 • Apzināties savus domāšanas āķīšus, kas provocē slimības. 
 • Jūs iemācīsieties atvērt un sabalansēt savas apspiestās emocijas, kā rezultātā iegūsiet iekšējo miera sajūtu.

Lasīt kursa saturu

UZ KO IR BALSTĪTS KURSS?

Šī pieeja ir balstīta bioloģiskajos dabas likumos un kontakta metodē ar cilvēka iekšējo pasauli. Visam, kas ar mums notiek, ir sava bioloģiskā jēga.
Raiks Hamers (Dr. Hamer) ”Vācu Jaunā Medicīna”, Žilberts Reno (Gilbert Renaud) ”Izdziedināties caur atmiņu”, Kristians Flešs (Christian Fleche) ”Slimību biodekodēšana”, Tehnika ”Procesings”, dažādas emocionālās brīvības tehnikas, darbs ar pagātnes pieredzi, sistēmiskā domāšana un citi efektīvi un spēcigi instrumenti, darbam ar sevi. B.Hēlingera metode. Es esmu izveidojusi programmu, ar kuras palīdzību Jūs paši varat “ieslēgt” savu izveseļošanās programmu. Jūs uzzināsiet, ar kādu neatrisinātu psiholoģisko problēmu ir saistīts katrs Jūsu fiziskais simptoms.
Rezultāti, kurus iegūst cilvēki, kuri pielieto praksē visas kursā iegūtās zināšanās:
– Fiziskās un garīgās veselības uzlabojumi,
– Būtiska trauksmes, baiļu un hroniskas spriedzes līmeņa samazināšanās,
– Cilvēka psihes, smadzeņu un ķermeņa saistības mehānisma izpratne,
– Kontakta atjaunošana ar tuviem cilvēkiem, destruktīvu attiecību izdziedināšana,
– Izpratne par liekā svara izveidošanās mehānismu,
– Dzīves izjūtas atgriešana, vēlmi dzīvot, atjaunotas spējas  pašam veidot savu dzīvi.

paDalies ar draugiem

Atsauksmes

Dina Redviņa Atsauksme par kursu Psihosomatikas Skola – I

Esmu apguvusi kursu Psihosomātikas skola – I 
Kad iepazinos ar Sevis Apzināšanas skolas kursu piedāvājumiem, tad nodomāju, ka man šo kursu par veselību nevajag, jo kopumā mana veselība ir laba, vienīgi dažas nelielas kaites un vairāki liekie kilogrami. Pēc sarakstes ar Ilutu, kur atklāju, ka manam dēlam ir veselības problēmas, viņa ieteica šo kursu. Par to esmu pateicīga, jo kurss ir ļoti vērtīgs un aizraujošs.

Man ļoti patika, jo ieguvu informāciju par kuru agrāk nekur nebiju dzirdējusi. Kursā uzzināju, kas ir slimība un kā tā rodas, ka zem katras slimības ir bioloģisks konflikts. Kad konflikts tiek apzināts un izstrādāts notiek izdziedināšanās.
Cik svarīgi ir būt saskaņotiem prātiem, lai nav cīņas savā starpā. Jo vairāk kaut ko nepieņemam dzīvē, jo vairāk tas uztrauc.

Kursā ir daudz dažādu instrumentu, lai ieskatītos dziļāk zemapziņas procesos. No laika pirms bērna ieņemšanas līdz bērna gada vecumam ir programmēšanas fāze, kad vecāki programmē savus bērnus. Tāpēc svarīgi
savākt informāciju par šo periodu. Vecākiem noņemt programmu no saviem bērniem,jo vecāku psiholoģiskie konflikti kļūst par bērnu bioloģiskajiem konfliktiem. Arī šajā kursā ir par dzimtu un ļoti aizkustinoša meditācija.
Viena nodarbība šajā kursā ir par lieko svaru. Par konfliktiem, kas ir liekā svara pamatā. Šīs zināšanas palīdzēs pārstāt cīnīties pašai ar sevi.

Kā vienmēr Ilutas nodarbībās ir spēcīgas tehnikas, kuras strādā, ja vien pielieto. Piemēram, tehnika Zaudējuma izdzīvošana ir par to kā atlaist cilvēkus, kurus nekādi neizdodas atlaist. Arī manā dzīvē bija šādi cilvēki,
pēc šīs tehnikas pielietošanas pat nometu dažus kg no sava svara. Pateicoties kādai tehnikai esmu izstrādājusi vairākas situācijas savā dzīvē, kuras pirms tam mani satrauca, bet tagad mana attieksme ir kļuvusi neitrāla.

Šo kursu ieteiktu visiem cilvēkiem, it īpaši tiem, kuriem ir veselības problēmas, liekais svars un vecākiem, neatkarīgi no bērna vecuma.


LASĪT VAIRĀK
Ināra Ščukina Atsauksme par kursu Psihosomatikas Skola – I Pieteicos uz kursu ”Psihosomatikas Skola”, jo īsti nesapratu, kas ar mani notiek,bija dažādas veselības problēmas,kad aizeju pie dakteriem parbaudīties,tad neko nevar atrast Arī psiholoģiski daudz vairāk uztvēru visu negatīvi. Kursā uzzināju daudz dažādas lietas par savu ķermeni,prātu,emocijām utt.Iluta kursā māca un skaidro ļoti daudz interesantas lietas par ķermeni,kuras agrāk bija pilnīgi neizprotamas,sniedz daudz instrumentus-tehnikas,meditācijas,praktiskus vingrinājumus,lai varetu izstrādāt un atbrīvoties no dažādiem konfliktiem, saspringumiem mūsu ķermeņī,kuri mūsos sēž jau no bērnības,patiesībā pat agrāk,jau pirms dzimšanas. Vēl par vecumu, tā ka esmu gados,no sākuma domāju vai man vajag ņemties ar visu šo, bet jutu ka vajag,tapēc varu teikt vecumam nav nozīmes tāpēc sākt mainīties, jo ātrāk ,jo labāk! Strādājot ar šīm tehnikām un Ilutas dotajām zināšanām esmu atbrīvojusies no dažādiem ‘’tarakāniem’’, kas man traucējuši dzīvot. Šīs tehnikas iedarbojas ļoti efektīvi uz domāšanu, mainās dzīves uztvere . Es iesaku izmantot šo unikālo iespēju,ko māca un pasniedz Iluta savā SAS skolā. Šī ir vienreizēja iespēja sevis atklāsmei un atbrīvoties no psiholoģiskām traumām. Ar Ilutas dotajiem Instrumentiem-tehnikām var veikt brīnumus, tikai ar vienu noteikumu, ar tiem jāstrādā pašiem,Iluta,visu paskaidro un stāsta nodarbībās,kurās ,ja kaut kas ir nesaprotams j var klausīties atkal un atkal. Jau pēc kaut viena tehnikas pamēģināšanas,es jūtu ,ka esmu atbrīvojusies no kāda konflikta,kurš ir nomācis ilgāku laiku,jo cilvēks jau visu laiku par kaut ko uztraucas,pārdzīvo,kreņķējās,dusmojas, baidās tā to visu krājot sevī. Izvēloties un izmantojot šīs kursa vērtīgās zināšanas jūs uzlabosiet savu pašsajūtu,jo tā ir katra cilvēka vēlme. Iluta,paldies par ieguldīto darbu šajā jomā, tu esi pirmā kas cenšas iedot tik daudz vērtīgas,noderīgas,pareizas,vajadzīgas zināšanas!
LASĪT VAIRĀK
Anete Barbara Atsauksme par kursu Psihosomatikas Skola – I Es pieteicos uz šo kursu, jo man šķita, ka tas ir labs turpinājums pēc iepriekšējā kursa “Mana jaunā dzīve” un uzzināt vairāk par savu ķermeni, veselību, apzināties sevi labāk caur ķermeni. Tā kā man bija arī veselības problēmas, kas neatrisinājās vairāku gadu garumā, biju priecīga, ka turpinu izglītoties ar to pašu skolotāju, kuru pazīstu.. Man bija svarīgi jautājumi un es saņēmu atbildes uz visiem jautājumiem. Šis kurss der jebkura vecuma cilvēkam. Ja vēlies uzlabot dzīves kvalitāti, veselību, apzināties sevi vai vienkārši uzzināt kaut ko jaunu, interesantu, ko tiešām Latvijā neatradīsi- tad šis kurss ir domāts tieši tev! Iesaku to jebkuram, jo izaugsme un izmaiņās tavā dzīvē ir garantētās! Man patika Ilutas enerģija un 100 % atdeve klausītājiem. Viss bija vienmēr sagatavots un varēja just ar kādu azartu un interesi, emocijām tika nodota mums informācija. Citreiz klausoties lekciju, bija brīži, kad informācija bija kā svaigs elpas vilciens sasmakušajā gaisā. Duļķaini ūdeņi sakustējās.
Protams, visvairāk patika meditācijas un vingrinājumi, jaunas tehnikas. Priekš manis pats vērtīgākais bija būt klātienē un izpildīt vingrinājumus, jo es redzēju un jūtu, kā tas darbojas manā dzīvē. Tas ir pats galvenais, ka redzi kā notiek izmaiņas, kaut vai lēnām, bet pozitīvā virzienā un ka tehnikas strādā. Iepriekšējā kursa zināšanas un šī kursa zināšanas man palīdz ne tikai saprast sevi, bet arī savu ģimeni un draugus, viņu domas, pārliecības, uzvedību un reakcijas dažādās situācijās. Tas savukārt man palīdz pieņemt viņus, sevi, nevis cīnīties par savu “vienīgo” taisnību vai pazūst pašas prāta tīkos un neredzēt kas notiek šeit un tagad. Visa informācija saliekas kopā. Esmu priecīga un pateicīga Ilutai par Sevis apzināšanās skolu. Es ieguvu jaunas zināšanas un tehnikas, kas palīdz gan manam prātam, emocijām un ķermenim. Izmantojot šīs tehnikas, pirmkārt mainījās dzīves fokuss. Mana uztvere mainījās. Man bija vissliktākais fokuss dzīvē – negatīvais, visur viss bija slikts Es apzinos, ka tikai es nosaku savu dzīvi. Es vēl labāk sāku apzināties savu ķermeni, iepazīt to, pieņemt un iemīlos no jauna sevī. Es saprotu, ka iepazīt sevi, tas ir kā atklāt jaunu planētu. Un tas ir tik skaisti, interesanti – būt pašai, es ceļoju pati pa saviem plašumiem. Mans ieguvums ir tāds, ka vienalga, ko es domāju, jūtu vai daru – tā esmu es! Un es varu būt es pati -drīkstu būt un man vajag būt tikai man pašai! Bez maskām, bez drāmas, bez upures lomas šajā dzīves teātrī. Manī pašā ir skaista pasaule, kas dod visu nepieciešamo, lai dzīvotu pilnvērtīgu un veselu dzīvi. Visas atbildes ir manī iekšā – pajautā sev, ieklausies, apzinies un mīli sevi! Vislielākais ieguvums no kursa “AV” ir veselības uzlabošanas, sevis labāka apzināšanās.Viss ir ļoti labi! Paldies, ka devi iespēju redzēt savu jauno, skaisto, veselo un galvenais apzināto dzīvi! Liels paldies! Ar cieņu Anete

LASĪT VAIRĀK

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

Pilnais

14 video ieraksti + darba materiāli, anketas, faili
EUR 189 PIRKT

Apmaksa pa daļām

(Pirms kursa sākuma un pēc trešās nodarbības)
EUR 119 PIRKT