RU LV EN

Psihosomatikas Skola – I

14 nodarbību intensīvais tālmācības kurss
Visas medicīniskās teorijas ir balstītas uz slimības izpratni kā organisma disfunkciju, dabas kļūdu vai ķīmisko procesu traucējumu. Psihosomatiskais piegājiens palīdz paskatīties uz slimību no citas puses: dabā nav nekā ”nepareiza” vai ”slima”, bet ir ķermeņa reakcija, kura ir virzīta, lai aizsargātu cilvēku caur viena vai otra orgāna funkcijas pastiprināšanos. Pateicoties psihosomatikai izdodas aizvākt organisma nepieciešamību ”aizstāvēties” un ieslēgt somatiskas reakcijas.

Jūs esat gatavi saņemt atslēgu, lai valdītu pār savu veselību un savu dzīvi? Visas slimības sākas no nerviem – tas ir jau sen zināms teiciens. Slimība – tas nav ienaidnieks, bet instruments, lai atrisinātu ķermenī sakrājušos konfliktus un stresus. Cīņa ar slimībām būs mūžīga, ja neieraudzīsiet slimību jēgu un neapzināsieties to iemeslus. Tikko jūsu dzīvē notiek kādi smagi pārdzīvojumi – ķermenis uzreiz dod signālus! Reti kurš aizdomājas, ka ķermeņa simptomi – tie ir rādītāji, kādās dzīves sfērās cilvēkam ir problēmas. Ir daudz vieglāk saklausīt ķermeņa signālus un izmainīt situāciju jau pašā saknē.
Nodarbībās Jūs iegūsiet zelta vērtas zināšanas par mūsu psihisko un fizisko veselību, kuras iemācīs jūs necīnīties pret savu dabu, bet dzīvot saskaņā ar to. Katra nodarbība soli pa solim pietuvinās Jūs fiziskās un emocionālās veselības uzlabojumiem. Šis kurss jums palīdzēs iemācīties strādāt ar savām emocijām un ar atbilstošām sajūtām savā ķermenī.
Vai tā būtu mūsu karjera, personīgā dzīve, jebkuras attiecības – mēs visā pieturamies pie viena noteikta uzvedības modeļa, kurš savukārt pievelk noteiktus cilvēkus un situācijas, kuri atbilst šai programmai. Apzinoties un nomainot šīs programmas – pirmais solis uz jaunu dzīvi, kurā mēs esam spējīgi realizēt savu potenciālu pašā augstākajā līmenī.

ŠIS KURSS IR
DOMĀTS JUMS, JA:

 • Jūs vēlaties izprast savu ķermeni un tā saistību ar apziņu;
 • Jūs vēlaties iegūt vairāk enerģijas un prieka no dzīves;
 • Jūs vēlaties izprast savas iekšējās spriedzes patiesos iemeslus un atbrīvoties no tās;
 • Jūs vēlaties saņemt efektīvas tehnikas, kuras pielietojot;
 • Jūsu veselības stāvoklis sāks uzlaboties;
 • Jūs vēlaties apzināties sava bieži mainīgā garastāvokļa iemeslu, emocionālās traumas;
 • Jūs slikti guļat, un Jūs neatstāj uzmācīgas domas;
 • Jūs uztrauc Jūsu bērnu veselība;

Kursā jūs uzzināsiet: 

 • Kāda ir ”neārstējamo” slimību sakne;
 • Divas slimības fāzes – kā mēs saslimstam un kā mēs izveseļojamies;
 • No kurienes rodas iekšējā spriedze (trauksme, panikas lēkmes, veģetatīvie simptomi);
  Izdzīvošanas programmas;
 • Bioloģiskie konflikti, kuri izsauc slimības;
 • Vai slimības un traumas ir ”nejaušības”?
 • Psiholoģiskās programmas un to darbošanās mehānismi;
 • Dzīves ciklu ietekme uz likteni;
 • Kā bērna simptoms signalizē par problēmām ģimenē?
 • Izveseļošanās noteikumi;
   

Ko Jūs saņemsiet:

 • Jūs iepazīsieties ar pamata emocionālajiem konfliktiem, kuri ir izveidojuši ķermeņa problēmu. Bez šīm zināšanām nav iespējams izstrādāt slimības stāvokli.
 • Jūs uzzināsiet, kā veidojas psihosomatiskās slimības, un kā mēs paši varam sevi izdziedināt.
 • Instrumentus darbam ar sāpīgiem emocionāliem stāvokļiem.
 • Apzināties savus domāšanas āķīšus, kas provocē slimības. 
 • Jūs iemācīsieties atvērt un sabalansēt savas apspiestās emocijas, kā rezultātā iegūsiet iekšējo miera sajūtu.

Lasīt kursa saturu

UZ KO IR BALSTĪTS KURSS?

Šī pieeja ir balstīta bioloģiskajos dabas likumos un kontakta metodē ar cilvēka iekšējo pasauli. Visam, kas ar mums notiek, ir sava bioloģiskā jēga.
Raiks Hamers (Dr. Hamer) ”Vācu Jaunā Medicīna”, Žilberts Reno (Gilbert Renaud) ”Izdziedināties caur atmiņu”, Kristians Flešs (Christian Fleche) ”Slimību biodekodēšana”, Tehnika ”Procesings”, dažādas emocionālās brīvības tehnikas, darbs ar pagātnes pieredzi, sistēmiskā domāšana un citi efektīvi un spēcigi instrumenti, darbam ar sevi. B.Hēlingera metode. Es esmu izveidojusi programmu, ar kuras palīdzību Jūs paši varat “ieslēgt” savu izveseļošanās programmu. Jūs uzzināsiet, ar kādu neatrisinātu psiholoģisko problēmu ir saistīts katrs Jūsu fiziskais simptoms.
Rezultāti, kurus iegūst cilvēki, kuri pielieto praksē visas kursā iegūtās zināšanās:
– Fiziskās un garīgās veselības uzlabojumi,
– Būtiska trauksmes, baiļu un hroniskas spriedzes līmeņa samazināšanās,
– Cilvēka psihes, smadzeņu un ķermeņa saistības mehānisma izpratne,
– Kontakta atjaunošana ar tuviem cilvēkiem, destruktīvu attiecību izdziedināšana,
– Izpratne par liekā svara izveidošanās mehānismu,
– Dzīves izjūtas atgriešana, vēlmi dzīvot, atjaunotas spējas  pašam veidot savu dzīvi.

Dalieties ar draugiem

 

Atsauksmes

Anete Barbara Atsauksme par kursu Psihosomatikas Skola – I Es pieteicos uz šo kursu, jo man šķita, ka tas ir labs turpinājums pēc iepriekšējā kursa “Mana jaunā dzīve” un uzzināt vairāk par savu ķermeni, veselību, apzināties sevi labāk caur ķermeni. Tā kā man bija arī veselības problēmas, kas neatrisinājās vairāku gadu garumā, biju priecīga, ka turpinu izglītoties ar to pašu skolotāju, kuru pazīstu.. Man bija svarīgi jautājumi un es saņēmu atbildes uz visiem jautājumiem. Šis kurss der jebkura vecuma cilvēkam. Ja vēlies uzlabot dzīves kvalitāti, veselību, apzināties sevi vai vienkārši uzzināt kaut ko jaunu, interesantu, ko tiešām Latvijā neatradīsi- tad šis kurss ir domāts tieši tev! Iesaku to jebkuram, jo izaugsme un izmaiņās tavā dzīvē ir garantētās! Man patika Ilutas enerģija un 100 % atdeve klausītājiem. Viss bija vienmēr sagatavots un varēja just ar kādu azartu un interesi, emocijām tika nodota mums informācija. Citreiz klausoties lekciju, bija brīži, kad informācija bija kā svaigs elpas vilciens sasmakušajā gaisā. Duļķaini ūdeņi sakustējās.
Protams, visvairāk patika meditācijas un vingrinājumi, jaunas tehnikas. Priekš manis pats vērtīgākais bija būt klātienē un izpildīt vingrinājumus, jo es redzēju un jūtu, kā tas darbojas manā dzīvē. Tas ir pats galvenais, ka redzi kā notiek izmaiņas, kaut vai lēnām, bet pozitīvā virzienā un ka tehnikas strādā. Iepriekšējā kursa zināšanas un šī kursa zināšanas man palīdz ne tikai saprast sevi, bet arī savu ģimeni un draugus, viņu domas, pārliecības, uzvedību un reakcijas dažādās situācijās. Tas savukārt man palīdz pieņemt viņus, sevi, nevis cīnīties par savu “vienīgo” taisnību vai pazūst pašas prāta tīkos un neredzēt kas notiek šeit un tagad. Visa informācija saliekas kopā. Esmu priecīga un pateicīga Ilutai par Sevis apzināšanās skolu. Es ieguvu jaunas zināšanas un tehnikas, kas palīdz gan manam prātam, emocijām un ķermenim. Izmantojot šīs tehnikas, pirmkārt mainījās dzīves fokuss. Mana uztvere mainījās. Man bija vissliktākais fokuss dzīvē – negatīvais, visur viss bija slikts Es apzinos, ka tikai es nosaku savu dzīvi. Es vēl labāk sāku apzināties savu ķermeni, iepazīt to, pieņemt un iemīlos no jauna sevī. Es saprotu, ka iepazīt sevi, tas ir kā atklāt jaunu planētu. Un tas ir tik skaisti, interesanti – būt pašai, es ceļoju pati pa saviem plašumiem. Mans ieguvums ir tāds, ka vienalga, ko es domāju, jūtu vai daru – tā esmu es! Un es varu būt es pati -drīkstu būt un man vajag būt tikai man pašai! Bez maskām, bez drāmas, bez upures lomas šajā dzīves teātrī. Manī pašā ir skaista pasaule, kas dod visu nepieciešamo, lai dzīvotu pilnvērtīgu un veselu dzīvi. Visas atbildes ir manī iekšā – pajautā sev, ieklausies, apzinies un mīli sevi! Vislielākais ieguvums no kursa “AV” ir veselības uzlabošanas, sevis labāka apzināšanās.Viss ir ļoti labi! Paldies, ka devi iespēju redzēt savu jauno, skaisto, veselo un galvenais apzināto dzīvi! Liels paldies! Ar cieņu Anete

LASĪT VAIRĀK
Ināra Ščukina Atsauksme par kursu Psihosomatikas Skola – I Pieteicos uz kursu ”Psihosomatikas Skola”, jo īsti nesapratu, kas ar mani notiek,bija dažādas veselības problēmas,kad aizeju pie dakteriem parbaudīties,tad neko nevar atrast Arī psiholoģiski daudz vairāk uztvēru visu negatīvi. Kursā uzzināju daudz dažādas lietas par savu ķermeni,prātu,emocijām utt.Iluta kursā māca un skaidro ļoti daudz interesantas lietas par ķermeni,kuras agrāk bija pilnīgi neizprotamas,sniedz daudz instrumentus-tehnikas,meditācijas,praktiskus vingrinājumus,lai varetu izstrādāt un atbrīvoties no dažādiem konfliktiem, saspringumiem mūsu ķermeņī,kuri mūsos sēž jau no bērnības,patiesībā pat agrāk,jau pirms dzimšanas. Vēl par vecumu, tā ka esmu gados,no sākuma domāju vai man vajag ņemties ar visu šo, bet jutu ka vajag,tapēc varu teikt vecumam nav nozīmes tāpēc sākt mainīties, jo ātrāk ,jo labāk! Strādājot ar šīm tehnikām un Ilutas dotajām zināšanām esmu atbrīvojusies no dažādiem ‘’tarakāniem’’, kas man traucējuši dzīvot. Šīs tehnikas iedarbojas ļoti efektīvi uz domāšanu, mainās dzīves uztvere . Es iesaku izmantot šo unikālo iespēju,ko māca un pasniedz Iluta savā SAS skolā. Šī ir vienreizēja iespēja sevis atklāsmei un atbrīvoties no psiholoģiskām traumām. Ar Ilutas dotajiem Instrumentiem-tehnikām var veikt brīnumus, tikai ar vienu noteikumu, ar tiem jāstrādā pašiem,Iluta,visu paskaidro un stāsta nodarbībās,kurās ,ja kaut kas ir nesaprotams j var klausīties atkal un atkal. Jau pēc kaut viena tehnikas pamēģināšanas,es jūtu ,ka esmu atbrīvojusies no kāda konflikta,kurš ir nomācis ilgāku laiku,jo cilvēks jau visu laiku par kaut ko uztraucas,pārdzīvo,kreņķējās,dusmojas, baidās tā to visu krājot sevī. Izvēloties un izmantojot šīs kursa vērtīgās zināšanas jūs uzlabosiet savu pašsajūtu,jo tā ir katra cilvēka vēlme. Iluta,paldies par ieguldīto darbu šajā jomā, tu esi pirmā kas cenšas iedot tik daudz vērtīgas,noderīgas,pareizas,vajadzīgas zināšanas!
LASĪT VAIRĀK
Mairita Bērziņa Atsauksme par kursu Psihosomatikas Skola – I

Sveika, nemācēju uzrakstīt īsāk. Viss likās svarīgi, jo mani ieguvumi ir milzīgi. Es esmu pateicīga dzīvei, ka man tika dota iespēja satikt kursa vadītāju Ilutu Repuli individuālajās terapijās, kurās ,,piedzimu no jauna”. Ka varu apgūt šīs vērtīgās zināšanas psihosomatiskā un pielietot savā dzīvē. Esmu ieguvusi spēku jaunai dzīvei bez aizvainojumiem, esmu pateicīga Ilutai par pieredzi, ko guvu no viņas gan terapijās, gan psihosomatiskas kursā.

Psihosomatikas kurss mainīja manus priekšstatus par cilvēka veselību, par slimībām par 1800. Ieguvu zināšanas, kuras sniedz netradicionālu skatījumu uz cilvēku, uz cilvēka dzīvi. Uzzināju, cik ļoti cilvēka veselība ir saistīta ar attieksmi pret dzīvi, pret notikumiem dzīvē. Cik ļoti bērna audzināšana, ģimenes tradīcijas, dzimtas tradīcijas, sabiedrībā pieņemtie stereotipi spēj ietekmēt cilvēka dzīves kvalitāti. Man šis kurss atvēra acis uz savu iekšējo pasauli, palīdzēja saprast, ka bez ārējās pasaules eksistē dziļa un interesanta iekšējā pasaule. Kursā katra nodarbība sniedz ārkārtīgi vērtīgas, dziļas un plašas zināšanas saprotamā, vienkāršā valodā.

Katrā nodarbībā ir piedāvāti bagātīgi papildmateriāli zināšanu apguvei, dažādi darba instrumenti, lai ieskatītos dziļāk sevī, savos zemapziņas procesos. Esmu kļuvusi brīvāka, vairs nesatrauc daudz kas kādreiz likās ,,traģiski”, pamazām izeju no konservatīvas pieejas dzīves situācijās. Kļūst vieglāk dzīvot, pieņemt šo pasauli kāda tā ir, vērot bez vērtējuma: labi slikti. Jo ,,slikti” parāda virzienu attīstībai. Visas meditācijas, kuras izgāju kursa laikā ir ļoti spēcīgas, īpaši par vecākiem. Tās laikā sajutu vecāku mīlestību, kura tika nodota man, lai es ar to varētu dalīties. Mani šis kurss iedvesmo pilnveidoties, neapstāties attīstībā, paaugstināt uzvedības apziņas līmeni.

Galvenais mans ieguvums ir atgūtā prasme just ķermeni un ļaut emocijām plūst, nepretoties tām. Ļaut visam būt, kas ir manī un kas notiek pats no sevis, dzīvot šeit un tagad.
Domāju, ka ļoti derētu iepazīties ar šo kursu tiem, kas nolēmuši iziet individuālās terapijas. Būtu vēlams zināt par emocionālajiem konfliktiem, kuri izveidojuši ķermenī problēmu, būtu vēlams zināt dabas bioloģiskos likumus un ,,slimību” fāzes.''


LASĪT VAIRĀK

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

Pilnais

14 video ieraksti + darba materiāli, anketas, faili
EUR 219 PIRKT

Apmaksa pa daļām

(Pirms kursa sākuma un pēc trešās nodarbības)
EUR 119 PIRKT