RU LV EN

Iepazīsti sevi un citus

5 nodarbību tālmācības kurss
Ja jūs vēlaties uzzināt, kur ir noslēpti Jūsu dārgumi (nebeidzamais enerģijas avots, ceļs uz panākumiem, vienvārd sakot uz visu, ko gribētos, bet dzīvē pietrūkst), tad jums vajag no sākuma pareizi notiekt savu psihotipu. Šajā video kursā jūs saņemsiet informāciju par vektoru psiholoģiju un četriem dažādiem psiho tipiem (vektoru nēsātājiem).

Kas jūs patiesībā esat un ko pēc tam ar to darīt?
Viss ir atkarīgs no Jūsu psihotipa. Mēs visi esam dažādi. Ja jūs vēlaties uzzināt, kur ir noslēpti Jūsu dārgumi (nebeidzamais enerģijas avots, ceļs uz panākumiem, vienvārd sakot uz visu, ko gribētos, bet dzīvē pietrūkst), tad jums vajag no sākuma pareizi noteikt savu psihotipu.  
Kāpēc tas ir nepieciešams? Lieta tāda, ka cilvēka psihotips – tas ir pirmais un pats spēcīgākais psihes ierobežotājs. Tieši aiz tā slēpjas iespēja saņemt fantastiskus rezultātus no darba ar savām bailēm. Tieši psihotips ir tas, kas jums pasaka priekšā: Kur ir jūsu reālās stiprās un vājās puses. 
Ja jūs atradīsiet savu patieso psihotipu un apzināsieties to sevī, izpaudīsiet un izstrādāsiet to, tad jums nepieciešamība pēc psiholoģijas atkritīs, jūs efektīvi sāksiet pielieto šīs zināšanas. Tas nozīmē, ka vairāk neko mainīt sevī nav nepieciešams. Jūs kļūsiet par sabalansētu personību, kura pareizi izmanto dabas ieliktos resursus. 

Šis kurss ir domāts jums, ja: 

 • Jūs vēlaties zināt cilvēkus labāk nekā Šerlohs Holms, Dakteris Hauss vai Dakteris Laitmanis?
 • Jūs vēlaties zināt, kā domā cilvēki, kas viņus motivē, kā viņi pieņem lēmumus, kādi ir viņu iekšējie konflikti un vēlmes?
 • Jūs vēlaties izprast savas vēlmes un saprast, kas ir jūsu un kas nav jūsu.
 • Jūs vēlaties apzināties, kas ir tie par cilvēkiem, kuri cieš no panikas lēkmēm, no bailēm sajukta prātā.
 • Jūs uzzināsiet, kas ir šizofrēniķi un ģēniji.
 • Jūs uzzināsiet, kur ir meklējama narkotiku problēmas sakne.
 • Jūs uzzināsiet, kas tie ir par cilvēkiem, kuri cieš no depresijas un kāpēc?
 • Jūs uzzināsiet, kāpēc ir tik grūti atlaist aizvainojumus, un kas ir tie par cilvēkiem, kuriem ir tieksme dzīvot pagātnē?
 • Jūs uzzināsiet, kur meklējams cēlonis zagšanai, prostitūcijai, terorismam?

Iegūstot šīs zināšanas:

 • Jūs redzēsiet kādas ir citu cilvēku bailes, viņu vērtībās, kā viņi veido savu pašapziņu.
 • Jūs zināsiet, kas ir svarīgs katram cilvēkam, kādas ir viņu vājākās vietas, kuras tik ļoti viņi vēlas noslēpt no citiem.
  Jūs lasīsiet otru cilvēku kā atvērtu grāmatu.
 • Jūs sapratīsiet viņa patiesos nodomus.
  Jūs sāksiet labāk izprast sevi un savus tuviniekos.
 • Jūs pametīs neiecietība un tā vietā iestāsies sapratne un pieņemšana.
 • Jūs sapratīsiet, ka, ja Jūs kaut ko vēlaties, tad Jūs varat to piepildīt.
 

Kāpēc šīs zināšanas ir nepieciešamas?

Cilvēka psihotips – tas ir pirmais un pats spēcīgākais psihes ierobežotājs.

Tieši aiz tā slēpjas iespēja saņemt fantastiskus rezultātus no darba ar savām bailēm.

Tieši psihotips ir tas, kas jums pasaka priekšā: Kur ir jūsu reālās stiprās un vājās puses.

Ja jūs atradīsiet savu patieso psihotipu un apzināsieties to sevī, izpaudīsiet un izstrādāsiet to, tad jums nepieciešamība pēc psiholoģijas atkritīs, jūs efektīvi sāksiet pielieto šīs zināšanas.

Tas nozīmē, ka vairāk neko mainīt sevī nav nepieciešams. Jūs kļūsiet par sabalansētu personību, kura pareizi izmanto dabas ieliktos resursus.
 

Lasīt kursa saturu

Dalieties ar draugiem

 

Atsauksmes

Liene Bērziņa Atsauksme par kurs Iepazīsti sevi un citus

Kursu esmu noklausījusies, liels paldies par Tavu ieguldīto laiku. Man ļoti patika un daudz ieguvu priekš sevis, sapratu kāpēc mani līdzcilvēki uzvedas tieši tā un ne savādāk. Sapratu kurš no vektoriem esmu tieši es. Patika tas, ka ir gan video ierakts, gan PDF fails ar aprakstu, jo personīgi es labāk uztveru rakstīto. Vektoriem ir dots raksturojums gan par attīstītu vektoru, gan par neattīstītu un labi apjaust, kurā no svara kausiem esmu es. Šo kursu varu ieteikt ikvienam, lai saprastu savus un līdzcilvēku rīcības iemeslus. Par dažām lietām bija sajūta, ka rozā brilles nokrīt un ieraugi realitāti.

LASĪT VAIRĀK
Sandis Kižla Atsauksme par kurs Iepazīsti sevi un citus Tagad beidzot esmu izgājis kursu ''Iepazīsti sevi un citus. SVP''. Tik tiešām bija interesanti uzzināt, kas tā tāda ir sistemātiskā vektoru psiholoģija. Man tas viss bija pilnīgi jauns. Katru reizi ar lielu interesi klausījos tavu sagatavotos video. Man liekas, ka tavi video vēl vairāk izraisa interesi klausīties, izzināt. Gan runāšanas veids, gan informācijas pasniegšanas veids man ļoti patīk. Tu man vienreiz teici, ka nepieciešami arī materiāli lasāmā formātā. No sākuma likās pietiks tikai ar video, bet tie tiešām noder. Es tos arī visus izlasīju, bet labi noder ja esi ko aizmirsis Var ātri paskatīties. Tā kā pēc tam gribēju arī Testu izpildīt, nācās uzmest aci. Runājot par pašām zināšanām svp. Sākumā tiešām bija grūti noticēt, ka ir tādas mums erogēnās zonas, kas atbilst mūsu rakstura un psihes īpatnībām. Igi, tad vēl klausījos ar izbrīnu un nesaprašanu, jo tik ilgi nodzīvojot neko tādu nebiju dzirdējis. Tas visa saprašana sāka veidoties tikai tad, kad sāku cilvēkus novērot. Bet Tu jau teici, ka nevajag ticēt vajag to pārbaudīt dzīvē. Pirms tam man vislaik bija licies, ka mēs esam iekšēji ļoti līdzīgi. Ka ja mēs ļoti gribētu, mēs visi varam būt jebkādā profesijā un būt veiksmīgi. Ka mums visiem viss padodas, vajag tikai pamainīt savas iedomas. Es uz daudziem cilvēkiem skatījos ar lielu nesaprašanu, kāpēc viņi dara manā uztverā tādas stulbas lietas utt.. Tagad saprotu. :) Visas šīs zināšanas ļauj tiešām izprast citus un sevi. Arī mazāk es uz citiem apvainojos kā agrāk. Gribēju, lai citi cilvēki uzvedas tā kā es vēlos un nesapratu, ka psihes tips ir savādāks. Esmu iepazinis sevi labāk. Jāturpina pilnveidoties, balstoties uz šīm zināšanām. Paldies par ieguldīto darbu. Novērtēju. LASĪT VAIRĀK Zanda Meija Atsauksme par kurs Iepazīsti sevi un citus Atziņa par šīm nodarbībām-neizprotot un nezinot cilvēka iedzimtās īpašības,varu daudz nodarīt pāri viņiem.Tagad es sāku izprast savu tēvu un dzīves partneru,jo viņi abi ir izteikti ar ANV iedzimtajām īpašībām.Ir daudzas lietas,kas man viņos kaitina,bet tagad pateicoties šīm zināšanām, esmu sākusi pieņemt,jo zinu,kālab viņi tā rīkojās.Šīs zināšanas ir jāzina katram, tas atvieglo dzīvi un uzlabo attiecības. Paldies par ļoti noderīgajām nodarbībām, jo labāk sāku izprast sevi un galvenais, savu vecāko meitu!!! LASĪT VAIRĀK

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

Pilnais

Pieci video lekciju ieraksti + 4 e-grāmatas (pdf)
EUR 75 PIRKT