RU LV EN

Emocijas un ķermenis

8 praktisku nodarbību kurss
Jebkuri notikumi mūsu dzīvē tiek pavadīti ar emocijām un ķermeņa sajūtām. Jebkuru emociju ir nepieciešams izdzīvot. Apspiestās emocijas var sabojāt visu dzīvi, tāpēc ir svarīgi iemācīties apzināties un izdzīvot emocijas – dot tām iespēju izpausties. Mēs kontaktējamies ar citiem cilvēkiem, balstoties uz saviem pārdzīvojumiem, tāpēc ir ļoti svarīgi izprast, kādas jūtas un emocijas mēs izdzīvojam. No tā sākas ceļš uz apzinātu dialogu attiecībās un dzīvi kopumā.

Jebkuri notikumi mūsu dzīvē tiek pavadīti ar emocijām un ķermeņa sajūtām. Jebkuru emociju ir nepieciešams izdzīvot. Apspiestās emocijas var sabojāt visu dzīvi, tāpēc ir svarīgi iemācīties apzināties un izdzīvot emocijas – dot tām iespēju izpausties. Šajās nodarbībās jūs iemācīsieties, kā atpazīt un sajust emocijas. Jūs iemācīsieties noteikt savu pastāvīgo emocionālo fonu, ar muskuļu spriedzi un dažādiem ķermeņa sasprindzinājumiem, kurus izraisījušas neizdzīvotās emocijas. 
Bez emocijām mums vēl ir ķermenis. Ķermenis – tas ir mūsu domu un iekšējo stāvokļu spogulis. Šajās nodarbībās jūs saņemsiet tehnikas, lai atjaunotu saikni ar savu ķermeni. Dažādi vingrinājumi palīdzēs jums labāk izprast savas sajūtas un sajust savu ķermeni. Nodarbībās jūs iegūsiet zināšanas par muskuļu spriedzi, kura ir radusies no neizdzīvotām emocijām.  
Ļoti daudzi cilvēki maldās, uzskatot, ka viņi nespēj valdīt pār savām emocijām, ka tas ir kaut kas tāds, kas notiek spontāni, kā reakcija uz dzīves notikumiem. Emocijas, kuras jūs agrāk uzskatījāt par negatīvām, kļūs par jūsu sabiedroto. Dažādi vingrinājumi palīdzēs jums labāk saprast savas sajūtas, atbrīvoties no ķermeniskiem blokiem, kuri ir radušies no neizdzīvotiem iekšējiem stāvokļiem. Jūs apgūsiet prasmi atbrīvoties no emocionālās spriedzes. 

Ko jūs iegūsiet šajā kursā:

 • Šajās nodarbībās jūs iemācīsieties, kā atpazīt un sajust emocijas.
 • Jūs iemācīsieties noteikt savu pastāvīgo emocionālo fonu.
 • Iemācīsieties izdzīvot pārdzīvojumus.
 • Iemācīsieties strādāt ar muskuļu spriedzi un dažādiem ķermeņa sasprindzinājumiem, kurus izraisījušas neizdzīvotās emocijas.
 • Jūs apgūsiet metodi “Tīrā valoda” un izveidosiet savu dzīves metaforu, kuru pielietojot, jūsu dzīve sāks mainīties.
 • Šajās nodarbībās jūs uzzināsiet tehnikas, kā strādāt ar neizdzīvoto emocionālo spriedzi.

Uzziniet vairāk par kursu 

Kursā jūs uzzināsiet

 • Jūs iemācīsieties pareizi izmantot un kontrolēt savas emocijas.
 • Iegūsiet dažādas tehnikas emociju pārvaldīšanai.
 • Paaugstināsiet savu psihisko tonusu un atbrīvosiet nobloķēto enerģiju, lai spētu dzīvot savu dzīvi šeit un tagad.
 • Jūs apgūsiet dažādas tehnikas un praktiskas metodes, lai atjaunotu prāta un ķermeņa saikni.;
 

Ko Jūs saņemsiet?

 • Saņemsiet algoritmu, ar kura palīdzību atbrīvosieties no dažādām bailēm.
 • Izpētīsiet emociju īpatnības zem ”mikroskopa”.
 • Jūs atbrīvosieties no hroniskiem emocionāliem stāvokļie.
 

Lasīt kursa saturu

Nāciet uz šo kursu

Jūs pilnveidojaties, lai kļūtu par citu cilvēku. Labāka jūsu versija neizveidosies pati no sevis. Lai tas notiktu, jums ir jāpieņem lēmums sākt mainīties jau tieši tagad.Iegūtie vingrinājumi nepadarīs jūs bagātākus, veiksmīgākus vai superpārliecinātus. Vingrinājumi ir domāti, lai jūs ieietu tādā stāvoklī, kurā jūs būtu vienotībā ar sevi, ar savām ķermeņa sajūtām, instinktiem, jūtām, emocijām un domām un lai jūs sāktu apzināties, cik svarīgi ir sākt strādāt ar savu iekšējo pasauli.
 

Dalieties ar draugiem

 

Atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

Pilnais

8 nodarbību ieraksti + mājas darbi
EUR 159 PIRKT