RU LV EN

Grāmata ''Atbrīvošanās''

Grāmata ''Atbrīvošanās''. 
Sevis Apzināšanās Skola piedāvā jums iegādāties praktisku rokas grāmatu, kuras satur sevī teorētisko daļu un dažādas tehnikas. Šī grāmata, pirmkārt, ir domāta tiem, kuri jau ir
sākuši aizdomāties par to, kā pašam izmainīt savu dzīvi, par to, kas ir laime un kā justies laimīgam. Šī grāmata jums palīdzēs nedaudz citādāk paskatīties uz dzīvi un uz to, kas tajā notiek.

Šī nav vienkārša grāmata, kuru var lasīt kā romānu. Šī grāmata ir vesels iekšējais darbs ar sevi un tāpēc, es ieteiktu, katru izlasīto vārdu, izjust caur sevi, apzināties tā nozīmīgu, ieskatīties sevī, ieklausīties sevī, salikt katru vārdu ar savas dzīves situācijām. Pierakstīt savas atziņas, atklāsmes, domas. Novērot savas emocijas un ķermeņa sajūtas. Lasīt nesteidzoties un izpildīt visus praktiskos uzdevumus. 
Pasūtījuma lodziņā ierakstiet savu adresi. Pārliecināties, ka informācija ir pareiza. Grāmatas sūtīšu caur “Latvijas Pastu”, Ierakstītā vēstulē - A klase. Latvijas robežās grāmatu piegādes izmaksas (atkarībā no pasūtījuma svara) – sākot no EUR 3.50. Sūtot uz ārzemēm - sākot no EUR 6.50 

 

grāmatas saturs  

 

paDalies ar draugiem

Atsauksmes

Kristīne Brauzka - Niezere Atsauksme par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Šorīt pabeidzu lasīt tavu grāmatu. Esmu ātrlasītāja, esmu izlasījusi daudz grāmatu, un parasti to izdaru vienā vai divās dienās. Šoreiz lasiju lēnām un ar pauzēm, jo gribēju lai katrs tavs rakstītais vārds iziet caur mani un iegūst sapratni. Tu raksti tiešām forši, ar vieglumu, neko nepārspīlējot, neko neizpušķojot. Informāciju pasniedz vienkāršā saprotamā valodā. Nekad un nekur, ne no viena cilvēka, raksta vai grāmatas neesmu dzirdējusi vai lasijusi šādu informāciju. Cilvēki,kas tevi iepazīs pirmo reizi tieši caur grāmatu, būs pārsteigti un noteikti gribēs turpināt darbu ar tevi kopā sevis attiistībai. Lasot jutu tavu klātesamību un pārliecību par katru teikto vārdu. Šī grāmata noteikti nav izklaides vai iedvesmas rituāliem paredzēta kopā ar tasi kafijas. Tas ir reals mācību materiāls darbam ar sevis izzināšanu. Paldies Tev.


LASĪT VAIRĀK
Ivonna Grigone Atsauksme par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Izlasiju grāmatu “Atbrīvošanās” gribu pateikt paldies Ilutai jo pēc grāmatas izlasīšanas skatos uz pasauli mazliet savādāk! Centos grāmatu lasīt łoti lēnām lai saprastu un iedzilinātos tajā izlasot to parādās taka stimuls iet uz priekšu un uzskati mainās! Es noteikti ieteiktu izlasīt grāmatu ikvienam. Paldies


LASĪT VAIRĀK
Mairita Bērziņa Atsauksme par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Paldies, Ilutiņ, par šo vērtīgo grāmatu. Lasīju ilgi. Apstājos un aizdomājos, tekstu saistīju ar savu dzīvi. Manuprāt, šī grāmata ir dāvana katram, kas izvēlējies personisko izaugsmi savā dzīvē. To var lasīt un pārlasīt, katru reizi atrodot kaut ko jaunu, iepriekšējā reizē nepamanītu.
Šī ir īsta mācību grāmata ceļā uz savu iekšējo pasauli, pārejot uz jaunu dzīves līmeni. Grāmatas saturs paver durvis uz jaunām iespējām kā attiekties pret notikumiem savā dzīvē, kā veidot saskarsmi ar citiem cilvēkiem, kā dziedināties un būt veselam, kā justies laimīgam un piepildīt sevi ar enerģiju dzīvei. Grāmata palīdz saprast un redzēt sevi citādāk kā audzināja vecāki un kā mūs mācīja skolā. Dotie vingrinājumi palīdz kļūt  patiesam ar sevi, pieņemt sevi. Sākt dzīvot apzinātāk. Jau tagad iesaku draugiem to izlasīt un pārdomāt.
Novēlu tev panākumus un turpināt šo formātu - grāmatas veidā, dalīties ar savām atziņām un pieredzi.
 


LASĪT VAIRĀK

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

Izmērs:14x20cm, cietajos vākos, ar plēvotu (laminētu) glancētu vāku.
EUR 12.99 (EUR 3.50 + atkarībā no svara). PIRKT