RU LV EN

Grāmata ''Atbrīvošanās''

Grāmata ''Atbrīvošanās''. 
Sevis Apzināšanās Skola piedāvā jums iegādāties praktisku rokas grāmatu, kuras satur sevī teorētisko daļu un dažādas tehnikas. Šī grāmata, pirmkārt, ir domāta tiem, kuri jau ir
sākuši aizdomāties par to, kā pašam izmainīt savu dzīvi, par to, kas ir laime un kā justies laimīgam. Šī grāmata jums palīdzēs nedaudz citādāk paskatīties uz dzīvi un uz to, kas tajā notiek.

Šī nav vienkārša grāmata, kuru var lasīt kā romānu. Šī grāmata ir vesels iekšējais darbs ar sevi un tāpēc, es ieteiktu, katru izlasīto vārdu, izjust caur sevi, apzināties tā nozīmīgu, ieskatīties sevī, ieklausīties sevī, salikt katru vārdu ar savas dzīves situācijām. Pierakstīt savas atziņas, atklāsmes, domas. Novērot savas emocijas un ķermeņa sajūtas. Lasīt nesteidzoties un izpildīt visus praktiskos uzdevumus. 
Pasūtījuma lodziņā ierakstiet savu adresi. Pārliecināties, ka informācija ir pareiza. Grāmatas sūtīšu caur “Latvijas Pastu”, Ierakstītā vēstulē - A klase. Latvijas robežās grāmatu piegādes izmaksas (atkarībā no pasūtījuma svara) – sākot no EUR 3.50. Sūtot uz ārzemēm - sākot no EUR 6.50 

 

grāmatas saturs  

 

paDalies ar draugiem

Atsauksmes

Sandra Bimbere Atsauksme par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Paldies, Iluta, grāmata ļoti laba! Neviena lieka vārda! ???? Ak, jā : emotion -> motion - > kustība (enerģijas) ???? Biju jau piemirsusi, ka arī tā var paskatīties. Nu re, vārdiem ir nozīme! Grāmata salika "lietas" pa plauktiņiem. Zemapziņa kā mūsu cietais disks, kuras mērķis ir mūsu izdzīvošana, emocijas kā enerģija, kas dod kustību - vai arī tiek apslāpētas, bet nekur jau nepazūd... Paldies par šo grāmatu, jo konkrēti man tā palīdz sakārtot - cēloņi/sekas, iemesli.


LASĪT VAIRĀK
Kristīne Brauzka - Niezere Atsauksme par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Šorīt pabeidzu lasīt tavu grāmatu. Esmu ātrlasītāja, esmu izlasījusi daudz grāmatu, un parasti to izdaru vienā vai divās dienās. Šoreiz lasiju lēnām un ar pauzēm, jo gribēju lai katrs tavs rakstītais vārds iziet caur mani un iegūst sapratni. Tu raksti tiešām forši, ar vieglumu, neko nepārspīlējot, neko neizpušķojot. Informāciju pasniedz vienkāršā saprotamā valodā. Nekad un nekur, ne no viena cilvēka, raksta vai grāmatas neesmu dzirdējusi vai lasijusi šādu informāciju. Cilvēki,kas tevi iepazīs pirmo reizi tieši caur grāmatu, būs pārsteigti un noteikti gribēs turpināt darbu ar tevi kopā sevis attiistībai. Lasot jutu tavu klātesamību un pārliecību par katru teikto vārdu. Šī grāmata noteikti nav izklaides vai iedvesmas rituāliem paredzēta kopā ar tasi kafijas. Tas ir reals mācību materiāls darbam ar sevis izzināšanu. Paldies Tev.


LASĪT VAIRĀK
Gunta Millere Atsauksme par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Paldies, Iluta! Vakar saņēmu grāmatiņu! Visu laiku domāju par daudziem notikumiem dzīves laikā, bet īsti nesapratu, kā ar to tikt galā. Grāmatiņā ar tik vienkāršiem paņēmieniem dota izpratne, kā tad sakārtot šos senos un ne tik senos notikumus. Liels prieks par grāmatiņu! Ļoti vērtīga! Paldies!????????


LASĪT VAIRĀK

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

Izmērs:14x20cm, cietajos vākos, ar plēvotu (laminētu) glancētu vāku.
EUR 12.99 (EUR 3.50 + atkarībā no svara). PIRKT