RU LV EN

Dzīves pārmaiņu meistarklase

 8 video nodarbību ieraksti.  
 Šī meistarklase ieliks pamatus dzīves pārmaiņām, ja Jūs iznāksiet ārā no ikdienas rutīnas, un ar skaidru skatienu paskatīsaties, kam Jūs tērējat savas dzīves enerģiju. Saņemtā informācija var izmainīt domas, kuras uz visiem laikiem izmainīs Jūsu dzīvi.

Mēs sevī krājam patīkamu un nepatīkamu pieredzi, ar kuru mums nākas dzīvot, rēķināties un nest caur dzīvi, un dažreiz neapzināti arī savā nākotnē. Dažreiz mūsu ”krājumi” pārvēršas aizsprostojumos un neļauj mums pāriet nākamajā līmenī. Kas ir tas, kas mūs kavē?Tie ir četri kanāli, caur kuriem mēs saņemam enerģiju. Ja tie ir aizsprostoti, tad arī mūsu pašsajūta ir slikta..  
Atslēdziet savu neapmierinātības mehānismu un pārejiet iedvesmas režīmā. Veiciet pirmos soļus pretim izmaiņām un novērtējiet savus spēkus. Noņemiet spriedzi dvēselē un sajūtieties daudz labāk. Saņemiet vienkāršas un efektīvas metodes darbam ar sevi. Pārrakstiet savu dzīves scenāriju un atrodiet maršrutu tālākai attīstībai. Sajūtiet dzīves garšu! Šī ir iespēja, kura pati dodas Jums rokā. Tveriet to! Veiciet pirmo soli! 

Šī meistarklase būs noderīga jums, ja jūs vēlaties uzzināt:

 • Kas ir tie šķēršļi, kuri neļauj jums būt laimīgiem?
 • Kādas pārliecības jums traucē sasniegt panākumus dzīvē? 
 • Jums ir nepieciešama jauna iedvesmas porcija un motivējoši padomi
 • Jūs vēlaties apzināties atkārtojošos situāciju iemeslus
 • Meklējat balansu sevī un apkārtējā pasaulē, bet nezinat, kā to izdarīt
 • Plānojat pārrakstīt savas nākotnes scenāriju
 • Vēlaties iegūt enerģijas lādiņu, noteikt savas proritātes un sākt rīkoties – atjaunots un apspārnots!

Kursā jūs uzzināsiet

 
 • Kādas destruktīvas programmas atņemJūsu enerģiju un kā to izlabot;
 • Kā atbrīvoties no bailēm;
 • Kā pārrakstīt savu dzīves scenāriju;
 • Tehnika destruktīvo pārliecību meklēšanai 
 • Kā novākt blokus, kuri traucē realizēt Jūsu potenciālu;

 
 • Kas ir aizsardzības reakcijas;
 • No kā tās mūs pasargā;
  Aizsardzības reakciju struktūra;
 • Kā doma pārvēršas realitātē;
 • Kā apzināties savas vēlmes un iekšējo potenciālu;

Jūsu ieguvums no šī kursa 

Iegūsiet citu pasaules redzējumu un savas patiesās būtības apzināšanos. Reālais iemesls vienmēr ir zemapziņā. Ir nepieciešams tikai atbrīvot to, kas gadiem tika nobloķēts un Jūs zināsiet kā to izdarīt. Kad zemapziņas bloki ir novākti – problēma atrisinās.

paDalies ar draugiem

Atsauksmes

Mairita Bērziņa Atsauksme par kursu Dzīves pārmaiņu meistarklase Sveika, Iluta. Vebinārs "Dzīves pārmaiņu meistarklase'' ir ļoooti interesants, kas liek domāt un domāt. Katru reizi, kad klausos vai lasu, atrodu kaut ko jaunu, ko iepriekšējā reizē palaidu garām vai nesapratu, vai neuztvēru. Mans līmenis vēl nav tik augsts. Vēl augt un augt. Bet ir tas sajūsmas un pārsteiguma ,,ahhh, tas ir tieši priekš manis". Domāju man vēl pāris reizes jānoklausās, lai būtu apguvusi. Es esmu pateicīga Tev par šiem materiāliem. Man tie ir ļoti vērtīgi.  Varētu uzskaitīt visas labās zināšanas, ko esmu ieguvusi, ko mēģinu pielietot un mainīt sevi; kas man palīdz dzīvot un justies laimīgai. Esmu savai zemapziņai teikusi, ka esmu šeit un tagad drošībā, ka man nav vajadzīga vecā izdzīvošanas programma. Bet viņa uzskata savādāk un fiziskais simptoms nekur nepazūd. Tā es turpinu sevi novērot, jo ir kaut kādi neapzināti iemesli, ko es nezinu. Un, klausoties Tavus ierakstus, ceru ka vairāk sapratīšu sevi, pasauli. Man ļoti patika izskaidrojums par šaubām: ka jādara-otrreiz tas netiks piedāvāts, ka nav jābaidās par kļūdām, bet jāpieņem šī pieredze smiley.  Un interesantākais ir tas, ka jūtu, ka tieku novērtēta, esmu labsajūtā pēc padarītā. Paldies Tev, Iluta, ka palīdzi saprast, ka dzīve ir brīnišķīga ar visiem plusiem un mīnusiem.
LASĪT VAIRĀK
Vija Dišlere Atsauksme par kursu Dzīves pārmaiņu meistarklase Liels paldies par kursu “Dzīves pārmaiņu meistarklase”.  Daudz vielas pārdomām un sevis analizēšanai. Man arī ir tā problēma, ka prāts dominē un visu ko vērtē. Man stingri jāpiestrādā, lai visu novadītu emociju līmenī. Man noderēja tēma par situācijas pieņemšanu un samierināšanos ar esošo situāciju, ka tas ir jāizdara, jāpieņem sevi vissliktākajā versijā, lai varētu sākt pārmaiņu ceļu. Patika par “dzīves misiju”, par “degustēt dzīvi”, par “ieslēgt apzināšanos”, par ‘sociālais tonis” (man ļoti aktuāli), patika salīdzinājums ar mašīnu (prāts- šoferis, emocijas- ātrumkārba, ķermenis- māšīna) un vēl daudz kas cits. Meditācijas laikā, ceļojumā uz jūru, gan es aizmigu sēšot krēslā (pirmo reizi mūžā krēslā aizmigu), paspēju vien iebrist jūrā un viss, prāts atslēdzās - palika tikai patīkama pēcsajūta. Paldies par šo kursu.
LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Atsauksme par kursu Dzīves pārmaiņu meistarklase

Šis vebinārs bija tāds ļoti labs kopsavilkums un izcēla pašu galveno,kas katram būtu jāzina,lai varētu sākt dzīvot labāk un apzinātāk. Manī atsaucās tas,ka lielākā daļa cilvēku nemāk un nezina,kā ir izdzīvot dzīvi,bet gan reaģēt uz notikumiem savā dzīvē. Pieķēru arī sevi pie tā,ka mēdzu vēl iedalīt,kas ir slikts un,kas ir labs.Tas ir tā iesakņoties,ka pat brīžiem nepamanu,ka aiziet automātiski.Ik uz soļa var satikt cilvēkus,kas neatlaidīgi uzspriež savu variantu kā pareizo. Atziņa,ka mēs paši nosakām to cik veci vēlamies justies. Papildus bija ļoti noderīgi izlasīt,kas ir mīti par emocijām.Kā emocijas mūs ietekmē,lai sasniegtu vēlamo rezultātu.Cik liela loma emocijām ir dzīvē-adekvātām un apspiestām.Pie kā katrs no emociju veidiem mūs var novest.Palīdzēja izprast,kas ir instinkti un kā tie darbojas.Kā mēs iekšēji baidāmies no sevis visu laiku mānot sevi.


LASĪT VAIRĀK

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

8 nodarbību ieraksti

8 ieraksti + papildu materiāli (pdf).
EUR 79 PIRKT