RU LV EN

Domas un pārliecības

11 praktisku nodarbību kurss
Domas un pārliecības – tie ir mūsu uzmanības filtri. Mainot pārliecības sākt veidoties adekvātāka pasaules uztvere. Kursa laikā Jūs atradīsiet tās pārliecības, kuras bremzē Jūs, un to vietā Jūs iemācīsietires izveidot jaunas, kuras kardināli sāks mainīt Jūsu dzīvi. 

Viss, kas notiek mūsu dzīvē, – realitāte, kuru mēs paši veidojam ar savām domām. Mūsu prāts turpina izmantot izstrādātās domāšanas un uzvedības stratēģijas pat tad, ja tās sarežģī mūsu dzīvi. Prāts to darīs tik ilgi, kamēr tam netiks iedota cita informācija un citas domas. Vecie uzvedības stereotipi iesaistās konfliktā ar realitāti. Šie konflikti kļūst ļoti spēcīgi un atņem mums milzīgu daudzumu enerģijas.  
Visus dalībniekus gaida aizraujošs ceļojums savu domu, emociju un sajūtu pasaulē. Jūs iegūsiet neaprakstāmu labsajūtu, kas Jums sniegs vairāk prieka turpmākajā dzīvē! Jūs soli pa solim sāksiet mainīt savu dzīvi. Šis kurss Jums palīdzēs izmainīt attieksmi pret dzīves situācijām. Jūs iemācīsieties ātri izmainīt to, kas Jūs dzīvē neapmierina. No tā, no kā nespējāt atbrīvoties gadiem ilgi. Jūs atbrīvosieties dažu nodarbību laikā. Lai kāpurs pārvērstos par tauriņu, tam ir jāiziet cauri sāpēm, jo aiz sāpēm ir daudz lielāka labsajūta, nekā sēžot savā komforta telpā un baidoties izlīst no tās ārā. 
Mēs dzīvojam realitātē, kuru ir izveidojušas mūsu domas. Tas, ko mēs redzam sev apkārt, ir atkarīgs no mūsu prāta. Mums katram ir sava prāta košļājamā gumija, kuru mēs nepārtraukti košļājam – tās ir mūsu uzmācīgās domas. Šīs uzmācīgās domas veido mūsu dzīvi, tās “apēd” milzīgu daudzumu mūsu enerģijas. TĀS NEĻAUJ MUMS BŪT PATIESIEM. Izmainot vienu domu, izmainās visa dzīve. Veidojiet savu pasaules karti apzināti! 

Kursa laikā Jūs uzzināsiet:

 • Kā pārliecības izkropļo Jūsu realitāti?
 • Kā un no kurienes tās izveidojās?
 • Kā mēs paši sevi mānām?
 • Kursa laikā mēs mācīsimies domāt un rīkoties citādi – pārvaldīt savas domas un uzvedību.
 • Ņemsim nost iekšējo spriedzi un risināsim iekšējo konfliktu.  Daļa mūsu pārliecību ir saistītas ar mūsu pasaules uztveres karti un sevis redzējumu šajā kartē. Šīs lietas ietekmē mūsu bāzes reakcijas.
 • Kā skatīties uz savu pagātni un nākotni, lai tās neatņemtu mums spēkus, bet sniegtu vairāk enerģijas?
 • Jūs izstrādāsiet negatīvo pagātnes pieredzi, kura atņem
 • Jums spēkus (aizvainojumi, negatīvas attiecības).
 • Jūs iegūsiet rīcības brīvību.
 • Jūs atsiesiet saikni starp pagātni un nākotni.
  Iemācīsieties ieraudzīt iespējas un iedarbināt visus Jūsu resursus.
 • Atbrīvosieties no bailēm par nākotni.

Kursā jūs uzzināsiet

 • Kā atrast pagātnes situācijas, kuras ir saistītas ar Jūsu dzīves lielākajiem pārdzīvojumiem un ļoti spēcīgi ietekmē Jūsu pašreizējo stāvokli.
 • Jūs iemācīsieties veselīgi attiekties pret sāpēm un labsajūtu.
 • Jūs iemācīsieties apzināties savas iekšējās reakcijas un rīkosieties par labu sev, nevis impulsu vadīti.
 • Jūs pārstāsiet samierināties ar to, kas notiek jūsu dzīvē, un jums uzradīsies ugunīga vēlme visu izmainīt.
 • Jūs uzzināsiet patiesību, kuru baidījāties līdz šim atzīt, un tieši tas pārraus jūsu uzvedības šablonu, un jūs pārstāsiet staigāt pa apli.
 • Kursa laikā jums uzradīsies nepārvarama vēlme uzņemties atbildību par savu dzīvi un būt par iemeslu tam, kas ar jums notiek.
 • Palīdzēs noņemt spriedzi, kuru ir izveidojis iekšējais konflikts.
 • Tehnikas, kuras Jūs iegūsiet – tās ir spēcīgas, strādājošas, būvētas uz cilvēka psihisko procesu izpratni. 
 

Ko Jūs saņemsiet?

 • Saņemsiet instrumentus, ar kuru palīdzību atrast destruktīvās domas, kuras bremzē Jūsu virzību uz priekšu.
 • Jūs iemācīsieties atrast savus iekšējos konfliktus.
 • Jūs pārstāsiet ierobežot sevi, tērēt laiku nožēlām, bailēm un nepārliecībai.
 • Pārstāsiet cīnīties paši ar sevi un kritizēt sevi.
 • Jūs paskatīsieties uz sevīm ar zemapziņas acīm.
   
 

Lasīt kursa saturu

 

Vēl nav par vēlu dzīvot dzīvi, kuru jūs vienmēr esat vēlējušies! Ja jūs vēlaties atgriezt sev iekšējo mieru un enerģiju, tad šis kurss ir domāts tieši Jums. Ja jūs sev atkal atteiksiet – palaidīsiet garām iespēju. Nolemsiet piedalīties – tas būs pats labākais lēmums jūsu dzīvē. 
 

Dalieties ar draugiem

 

Atsauksmes

Dagnija Bramane Atsauksme par kurs Domas un pārliecības Šie vebināri ir domāti cilvēkiem, kuri ir gatavi ar sevi strādāt. Cilvēkiem, kuri ir ne tikai sapratuši, ka vairs nevēlas dzīvot nelaimīgi, bet arī pārliecinājušies, ka “ātrās” receptes savas dzīves uzlabošanai nestrādā. Cilvēkiem, kuri vairs nebaidās saskatīt sevī bailes, dusmas, pārliecības, bet mēģina/mācās uzņemties atbildību par savu dzīvi un reāli strādāt. Ļoti patika, ka vebināri nebija tikai teorijas izklāsts, bet mums bija mājasdarbi, kur bija nepieciešams analizēt savas domas, sajūtas, emocijas, pārliecības. Visi šie darbi un apmācību “rāmis” palīdzēja visu salikt pa plauktiņiem un pārvarēt savu “nevaru”, “negribu”, “tāpat nekas nesanāks”. Patika lektores individuālā pieeja katram un komunikācija e-pastos.   Pēc šīm apmācībām es vairāk koncentrējos uz saviem mērķiem, vairāk daru to, kas patīk pašai, nevis nepieciešams citiem. Ir vairāk miera un pārliecības par sevi. Apmācības rosināja mani uz pārmaiņām visās dzīves jomās, kuras man bija nepieciešamas jau sen.” Paldies, Tev! ;)Patika, ka Tu tā stingri piegāji pie katra uzdevuma un jautājuma un rakstīji, kas jāizdara līdz galam. Tas manī atgādināja, cik bezatbildīgi dažreiz izturos, pret sev uzticētajiem pienākumiem un daudz ko neizdaru līdz galam. Vēl ir jāstrādā, protams. Rīko tādas apmācības arī turpmāk! LASĪT VAIRĀK Zanda Meija Atsauksme par kurs Domas un pārliecības Sveika Iluta! Gribu padalīties ar pārdomām un acīmredzamajiem rezultātiem,ko esmu ieguvusi tikai 9 nodarbību laikā. Ir uzlabojusies mana pašsajūta un atgriezies dzīvesprieks.Uzlabojušās attiecības ģimenē,vairāk prieka un krietni mazāk manas apvainošanās.Esmu sākusi pieņemt sevi,samazinājusies ir neapmierinātība pret sevi.Galvenās izmaiņas sajutu,kad bija jāgatavojas iet uz kāzām.Pēdējās dienās pirms kāzām visu laiku viss negāja,ka bija izplānots.Tad nu ķēros klāt zelta likumam.Rezultātā viss ļoti labi atrisinājās un pat labāk kā plānots.Pati apmierināta, bērni priecīgi un dzīves biedrs laimīgs .Zinot to,ka kāzās būs jāsatiek cilvēki,kuri man agrāk izsauca manī dusmas,kā es uzturēšu viņu klātbūtni.Sākumā bija iekšējs uztraukums,tad palīgā tika ņemts zelta likums,biju ļoti priecīga,ka neizjūtu vairs iekšējas dusmas un sasprindzinājumu.Varēju kā agrāk runāties,kopīgi smieties.Ik pa laikam tādās situācijās automātiski ieslēdzas frāzes no jaunajām pagātnes pārliecībām.Tagad es pret tiem cilvēkiem izjūtu patiesu pateicību un zinu,ka arī nākotnē mūsu ceļi vēl krustosies. Paldies,Tev,par šo transformējošo kursu. LASĪT VAIRĀK Vineta Vilde Atsauksme par kurs Domas un pārliecības Esmu jau piedzīvojusi to, ko teici, ka tā būs – morālu orgasmu, kad es saprotu, ka var domāt arī savādāk, esmu jau tik daudz bailes pārvarējusi un tas viss pateicoties arī tev! Viss labākie novēlējumi! Vineta.” LASĪT VAIRĀK

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

Pilnais

11 nodarbību ieraksti+ mājas darbi
EUR 169 PIRKT