RU LV EN

Individuālās terapijas kurss ''Dziļo bailes neitralizācija''.

Individuālās terapijas kurss ''Dziļo baiļu neitralizācija''. 
Iedziļinoties jūsu zemapziņā, var ieraudzīt iemeslu, kādēļ jūsu dzīvē viss tā notiek. Dziļākā baile ir tas, ko vajag atrast un izstrādāt. Dziļās bailes neitralizācijas metode aiztaupa jums gadus, ko jūs atdodat sevis meklējumos, apmeklējot dažādus speciālistus, meklējot atbildes tur, kur to nav. Dziļās bailes neitralizācijas metode ir ekoloģiska un ieekonomē laiku (gadus!) ‘’darbam ar sevi’’, tāpēc ka, strādājot tikai ar simptomiem vien, tiem ir tendence ‘’ieaugt’’ atpakaļ, tikai citās vietās. Un, kamēr sakne netiks izrauta, viss, kas ir tās atvases, uztrauks jūs un traucēs jums dzīvot.  Nāciet un atbrīvojiet sevi no pagātnes sāpēm! 


 

Iespējams, ka jūs esat sajutuši sevī kā tādu ‘’sienu’’ un mēģināt to nojaukt. Jūs jau ne reizi vien esat ņēmuši sevi rokās, lai patstāvīgi atrisinātu savu iekšējo konfliktu un turpinātu cīnīties ar savu iekšējo sāpi, paliekot hroniska stresa stāvoklī. Jūs jau esat apmeklējuši neskaitāmus speciālistus, bet pēc kāda laika jūsu bailes un trauksme atkal atgriežas, un viss sākas no gala.  Jūs ‘’cītīgi strādājāt ar sevi”, apgūstot dažādas prakses un tehnikas, bet pēc tam, tajās vīlušies, nolēmāt, ka vienkārši tāpat savu dzīvi nav iespējams izmainīt.  
Cilvēks, kurš nav izstrādājis savu dziļāko baili, skatās uz pasauli kā caur palielināmo stiklu. Viņā dzīvo bērns, kurš ir sastindzis no briesmām un uzskata sevi par pazudušu, vai arī viņš nespēj tikt galā ar esošajiem dzīves apstākļiem. Tāpēc viss ‘’sliktais’’ un sarežģītais’’ tiek uztverts kā katastrofa un dzīves beigas. Kāda jēga ir gadiem strādāt ar simptomiem, kad var vienkārši paņemt un izraut ārā pašu sakni, pārvēršot problēmas avotu neizmeļamu resursu avotā, un novirzot enerģiju pavisam citā gultnē.
Kādā momentā cilvēki noslēdz ar sevi darījumu un sāk spēlēt zemapziņas spēli, lai nejustu sāpes, atdodot daļu sevis, savas dzīves un izvēles brīvību. Spēle - tās ir iztēlotās lomas, tā vietā, lai būtu tāds, kāds esi, tāpēc, ka būt tādam, kāds esi - tas ir bailīgi un sāpīgi. Pati dziļākā sāpe ne tikai vienkārši dzīvo cilvēkā, bet arī ietekmē to, kā viņš uztvers realitāti. Dziļās bailes neitralizācija dod spēju redzēt realitāti – pasaules karti,- tādu, kāda tā ir. Baiļu izstrāde atgriež atpakaļ cilvēkam to enerģiju, kura līdz šim tika bezjēdzīgi sadedzināta,  jo tika atdota, lai izbēgtu no bailēm un traumas. 
.

Šī metode ir domāta jums, ja:

 • Jūs interesē tādas tēmas, kā: sevis izzināšana, garīgā un personīgā pilnveidošanās, veselīgs dzīves veids, attiecības, dabas likumu un dzīves jēga.
 • Jums it kā viss ir,- dzīvoklis, darbs, nauda, bet iekšēji tomēr kaut kā pietrūkst. Jūs, vienalga, nejūtaties laimīgs. 
 • Jūs nedomājat par kursa izmaksu, bet par rezultātu iegūšanu. 
 • Jūs jau jūtaties piekusis no dažādiem kursiem, treniņiem, garīgās literatūras, meditācijām, bet gaidītā skaidrība nav saņemta.
 • Darbs notiek Skype vai Facebook Messenger formātā, lietojot video kameru. 

terapijas vērtība

izstrādē jūs noskaidrosiet 

 • Kuras no jūsu bailēm bija pašas pirmās, un kā tās ietekmēja jūsu personības izveidošanos.
 • Kas ir jūsu reakciju pamatā?
 • Kā veidojas jūsu destruktīvās pārliecības  un sāpīgās emocijas?
 • Atradīsiet notikumu, kurš ir ieslēdzis jūsu fiziskos simptomus un novāksiet tos.   

 • Jūs veiksiet visas savas dzīves analīzi.

kādu rezultātu jūs saņemsiet?

 • Izpratni par jūsu uzvedību, jūsu negatīvajām zemapziņas programmām un stereotopiskajām reakcijām – iemesliem, kuri jūs noveda pie esošās situācijas.
 • Traumas izstrādes laikā no jūsu ‘’cietā’’ diska tiek nodzēsta destruktīvā bāzes programma, kura radīja visas pārējās programmas.
 • Spēju pavisam citādāk izdzīvot savu dzīvi, - dzīvi jaunā kvalitātē, jūs sadraudzēsieties ar iekšējo “kritiķi”.
 • Jūs saņemsiet savu iekšējo bildi, tādu, kāds jūs patiesībā esat, un kādu sevi nekad nebijāt redzējis. Šī sajūta kļūs par atsperes punktu, lai virzītos uz priekšu. 
 • Mainīsies sevis jušana un pasaules uztvere;
 • Tiks ieslēgts pašregulācijas mehānisms;
 • Iestāsies iekšējais miers;
 • Neatkarību no citu viedokļiem un vērtējumiem;
 • Samazināsiet ikdienas stresa līmeni.
   

Terapijas informācija

Kādas tehnoloģijas tiek izmantotas terapijas laikā:

 • Dzīves scenārija noteikšana;
 • Iekšējā konflikta izstrāde;
 • Attiecības ar vienu no vecākiem;
 • ‘’Sistēmisko uzstādījumu’’ metode, kura ir pilnībā pārveidota pēc terapijas vajadzībām;
 •  Darbs ar pirmajām bailēm;
 •  Negatīvās pieredzes pārrakstīšana;
 •  Darbs ar dažādiem dzīves cikliem;
 • Regresīvā hipnoze;
 •  Pirmās traumas iztrādes tehnoloģija (autormetode).

Pašlaik šī ir pati spēcīgākā psihotraumas tehnoloģija. Tā ir virzīta uz iekšējo resursu transformāciju, uz kuriem balstīta un notiek mūsu dzīve.

Trīs galvenie terapijas efekti:
1) Atbrīvošanās no psihotraumu un ciešanu smaguma, kuras tika saņematas dzīves laikā līdz traumas izstrādei (atbrīvošanās no savām zemapziņas spēlēm), un kā sekas tam visam, iekšējās enerģijas atbrīvošana tālākai izaugsmei;

2) Atjaunots kontakts ar ilgus gadus apspiestajām vēlmēm, un tālāk notiek sava patiesā tēla atjaunošana, sevis atgūšana, šī vārda pašā dziļākajā nozīmē.  

3) sava spēkavota atrašana sevī, lai cilvēks jau pats varētu uzņemties atbildību par savu dzīvi, savu pagātnes un nākotnes rīcību. Rezultāts tam būs dziļa savas dzīves pozīcijas izmaiņa. Atmodīsies vēlme dzīvot, virzīties, kustēties. Cilvēks jutīsies, it kā viņš būtu pamodies no miega, kurā ir atradies visu savu dzīvi.

Kā šie rezultāti tiek sasniegti?
Terapijas notiek – 15 tikšanās reizes, 1-2 nedēļā, apmēram 1,5 stundu, kuru laikā jūs “izdzīvosiet” savu dzīvi no jauna, sajūtot sevi par to cilvēku, kāds jūs patiesībā esat. Saņemtās izmaiņas ir neatgriežamas, terapijā saņemto nevar ‘’aizmirst’’ vai ‘’atlikt’’. Izmaiņas notiek nevis emociju līmenī vai zināšanās, bet sevis izjušanas, savas būtības ‘’es esmu’’ līmenī.

Šis ir individuāls darbs, kurā tiek izstrādāta cilvēka pamata problēma. Tiek noteikts, kādas bailes atrodas jūsos pašā saknē. Pēc kādiem noteikumiem jūs kā bērnu mīlēja, un pēc kādiem - nemīlēja. Terapiju laikā cilvēks nostājas ar seju pretim savām bailēm. Pēc fizisko simptomu saraksta mēs nosakām, kur atrodas šīs bailes, un kā tās izpaužas. Šis nav viegls uzdevums, tāpēc ka šīs bailes cilvēks ir iesprostojis dziļi sevī. 

Traumas izstrādes ieguvumi: 
Pēc izstrādes notiek to resursu atbloķēšana, kuriem pieeja bijusi bloķēta. Cilvēkam atgriežas viņa dabīgā spēja izdzīvot katru dzīves momentu pilnībā. Visas izstrādātās taktikas un bēgšanas stratēģijas no pirmās traumas (nevēlamie uzvedības modeļi un reaģēšana) pakāpeniski sāks pazust, jo tiem vairāk netiks dota enerģija, kura tos uzturēja. 

Tas nenozīmē, ka cilvēki, kuri ir izgājuši šo terapijas kursu, nekad vairāk nejutīs bēdas vai necietīs; tas viss būs, ja jums būs tādi apstākļi. Pats galvenais šīs metodes sasniegums ir tajā, ka cilvēkam būs visi resursi, lai pārdzīvotu visas situācijas adekvāti, bez zaudējumiem.

Kādi ir terapijas blakusefekti:
Tad, kad cilvēks ierauga savas uzvedības patiesos iemeslus, tas varbūt diezgan sāpīgi. Tad, kad cilvēks atbrīvojas no vecajām reakcijām, viņam iestājas atjaunošanās etaps, kura laikā ķermenis atjauno visus tos resursus, kuri tika pazaudēti dzīves laikā. Šis atjaunošanas etaps var izpausties kā ‘’vieglas saaukstēšanās‘’ simptomi, kuri ilgst no 2 – 14 dienām. Tas ir normāls process, šajā laikā ir jāļauj ķermenim atpūsties.
Kādi ir terapijas galvenie noteikumi: Jūsu ieinteresētība un vēlme paskatīties uz savu dzīvi no pavisam negaidītas puses.

Pēc terapijas iziešanas, notiek adaptācijas periods pie sevis jaunās izjūtas un pasaules uztveres. Atbasts jums tiek sniegts nākamās 30 dienas pēc terapijas beigšanas. Sīkākai informācija un jautājumiem,  lietojiet ''Kontakti'' formu. 
 

paDalies ar draugiem

Atsauksmes

SĀCIET MĀCĪTIES JAU TAGAD

15 individuālās terapijas + video materiāli. (Apmaksa ir iespējama arī pa daļām)
EUR 1499 PIRKT

Pirmā iepazīšanās konsultācija. (Šī summa tiks noņemta no kursa pilnās summas).
EUR 49 PIRKT