RU LV EN

Tālmācību kursi. Kā tie notiek?

Šajā rakstā es vēlos jums pastāstīt kādus bonusus jūs iegūstat, apmeklējot Sevis Apzināšanās Skolas tālmācības kursus. Daudziem cilvēkiem, kuri ir pieraduši pie dzīvas saskarsmes un pie tiešām apmācībām, ideja par kursiem onlainā (tiešsaistē) var būt neskaidra.

Kas tas ir?

Tālmācības kurss sevī ietver nodarbības video ierakstus, mājas darbus (word un excel formātā), dažādus papildu materiālus efektīvākai tēmas uztveršanai. Katra nodarbība ir veltīta konkrētai tēmai un tā ir adaptēta tālmācības kursu apguvei. Neapšaubāma priekšrocība tālmācības kursiem ir tajā, ka jūs varat mācīties sev piemērotā tempā, pēc sava grafika, sev brīvā laikā. Kursa laikā jūs tiekat pievienoti slēgtajai studentu grupai Facebook, kurā jūs varat dalīties ar savām atziņām un atsauksmēm, kā arī uzdot jums interesējošos jautājumus.

Kā notiek apmācības?

Pēc reģistrācijas un kursa apmaksas ar jums sazināsies kursa vadītāja un uz norādīto e-pastu izsūtīs saiti kursa materiāliem. Jums vajadzēs noklausīties nodarbības materiālus, izpildīt uzdevumus un nosūtīt kursa vadītājai. Visa informācija ir konfidenciāla. Konfidencialitātes noteikumus paraksta abas puses – kursa apguvējs un kursa vadītājs. Mājas uzdevumi ir vienkārši un jums tie nesagādās nekādas grūtības. Mājas uzdevumu mērķis – savu iekšējo procesu apzināšanās un izstrādāšana, kā arī, kursa vadītāja, vadoties pēc jūsu atskaitēm, spēs noteikt, kā jūs esat sapratis nodarbības materiālus. Tas pats kā parastā skolā – nepāriet uz nākamo līmeni, kamēr iepriekšējais netika apgūts. Papildu materiālu daudzums pastāvīgi tiek papildināts (tas ir kā bonuss kursa dalībniekiem). Visa kursa laikā jums ir iespējams uzdot savus jautājumus – e- pastu sarakstē un vadītāja jums noteikti palīdzēs! Slēgtajā Facebook grupā jūs varēsiet atrast sev domubiedrus no dažādām pasaules valstīm. Pie katras nodarbības jūs saņemsiet saiti uz materiāliem, kuri ir izvietoti gdiskā.  

KĀDAS IR PRIEKŠROCĪBAS KURSIEM ONLAINĀ, SEVIS APZINĀŠANĀS SKOLĀ (SAS)?

  Visa informācija ir jūsu • Dzīvajos kursos/semināros, mēs nevaram visu laiku noturēt uzmanību uz notiekošo – 30, 40 stundu seminārā. Pat tad, ja tēma mūs interesē, mēs periodiski pievēršamies kaut kam citam – tā ir iekārtotas mūsu smadzenes. Tas varbūt saistīts ar nogurumu, ikdienas problēmām utt. Tā rezultātā lielākā daļa informācijas (pēc statistikas 20-30%) paiet mums garām – bieži mēs to pat neievērojam. • Kurss onlainā ļauj skatīties ierakstus neierobežotā laikā un daudzumā. Tādējādi jūs nepalaidīsiet garām nevienu svarīgu domu! Netiek kavēta neviena nodarbība • dzīvajā seminārā, jums ir nepieciešams saskaņot ļoti daudz: darba grafiku vai mācības, citus kursus, laiku, kas ir atvēlēts ģimenei, un daudz ko citu. Ja kaut kas mainās vai jūs slikti jūtaties, tad jūs, ļoti iespējams, nevarēsiet apgūt visu kursu pilnībā. • Piedaloties onlaina kursos, jūs precīzi zināt, ka nepalaidīsiet garām nevienu nodarbību. Ja jums nesanāks piedalīties tiešraides vebināros, t.i., reālajā laikā, jūs vienmēr varēsiet noskatīties ierakstu – tad, kad jums ir ērtāk. «Atkārtošana – zināšanu māte» • Nav noslēpums, ka atkārtoti klausoties informāciju, mēs bieži to uztveram jaunā līmenī, katru reizi izdzirdot kādu jaunu domu, pievēršot uzmanību tam, ko nepamanījām agrāk. • Atkārtoti iziet kursu dzīvajā nozīmē papildu izmaksas, turpretī onlaina kursus jūs varat klausīties vairākas reizes, nemaksājot papildu naudu. Visi materiāli paliek pie jums, un ir pieejami jebkurā laikā. Naudas un laika ekonomija • Dzīvos seminārus, – tas vienmēr ir būtisks jautājums pat tiem, kuri dzīvo vienā pilsētā ar semināra vadītāju. • Onlaine kurss notiek tur, kur jūs atrodaties (mājās, darbā, komandējumā, ceļojumā utt.). Palīdzība visa kursa laikā • Dzīvajā seminārā jūs varat saņemt kādu palīdzību tikai nodarbības laikā. Starp nodarbībām un pēc kursa jūs paliekat vienatnē ar sevi. • Onlaina kursos SAS jums ir pieejama palīdzība visa kursa laikā (e-pastu sarakstē, skype). Jums visa kursa laikā būs sajūta, ka jūs vienmēr kāds pavada un atbalsta. Katra nodarbība ir izstrādāta līdz pēdējam sīkumam un sadalīta divās/trijās daļās: teorija un prakse. Vienkāršība • SAS onlaina kursos jūs patīkami pārsteigs apmācību vienkāršība. Jums nav nepieciešamas kādas īpašas zināšanas. • Lai piedalītos kursos, jums nepieciešams noskatīties bezmaksas ievadvebinārus, lai saprastu, par ko tiks stāstīts jūsu izvēlētajā kursā. Ja jums ir kādas šaubas vai jautājumi par kursiem onlainā, uzrakstiet mums, un mēs jums atbildēsim.

Dalieties ar draugiem

 

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu uzvārds:
Jūsu e-pasts
Komentārs: