RU LV EN

Kur ir sākums pašām pirmajām bailēm?

Kur atrodas pašas pirmās bailes?

Tās atrodas neapzinātajā zemapziņas daļā. Cilvēkam pašam tās ir diezgan grūti ieraudzīt. Šīs pirmās bailes var salīdzināt ar dzīves fonu, kurš pavada cilvēku it visur.
Mēs varam to analoģiski salīdzināt ar teātra izrādi, kuras aizmugurējais fons ir pelēcīgs, diezgan nomākts, bet aktieri ir labi redzami: atrodas skatuves priekšplānā, dzer tēju un par kaut ko priecīgi čalo. Mēs koncentrējam savu uzmanību uz aktieru spēli, nevis uz fonu, kurš ir aiz muguras, bet tas nekur nepazudīs. Tas, vienalga, būs kaut kur dziļumā un ietekmēs mūsu uztveri.

Tieši tāpat jūsu pašas dziļākās bailes ietekmē jebkuru jūsu dzīves sfēru, tās ir jūsu dzīves fons. Jūs jau sen pie tā esat pieraduši, un pievēršat uzmanību tikai figūrām, kuras ir uz skatuves, nevis aizmugures pelēcīgajam fonam. Figūras pārvietojas, savstarpēji mainās, kaut kas notiek - tas paņem jūsu uzmanību, bet fons paliek nemainīgs.

Ko dod atbrīvošanās no pašām pirmajām bailēm? Tas atdod mums to spēka pieplūdumu, kuru mēs saņēmām  pie dzimšanas, bet kuru arī pazaudējam ļoti agrā vecumā, vecāku un citu autoritatīvu personu ietekmē.
Mēs zaudējām šo spēku caur vecāku ieliktajām programmām, bet viņi, savukārt, to pazaudēja, pārņemot savu vecāku dzīves pieredzi.

Šīs programmas mūsos ierakstās automātiski. Kad tās nostiprinās, tad sāk pievilkt atbilstošus notikumus no ārienes, lai mēs savas traumas apzinātos un anulētu. Lai to izdarītu, tam ir nepieciešama izpratne, nepieciešama enerģija, bet tās nav!

Pareizāk teikt - tā ir, bet tiek atdota kompensācijai, lai apspiestu pirmās bailes. Viss tas notiek neapzināti, zemapziņas līmenī. Un tieši šī baiļu apspiešana arī ir tas šķērslis, kas traucē ieraudzīt un  saprast, kas mūsu dzīvē ir galvenais.
 

Tad, kad mēs ieskatāmies sevī un atrodam pašu pirmo traumu, viss apgriežas kājām gaisā, vārda labākajā nozīmē. 


Pašam atrast savas pirmās bailes ir tas pats, kas piedzimt no jauna, – praktiski neiespējami. Bet ar manis, Ilutas Repules, izveidoto metodi – viegli. Šī metode ir unikāla, bet arī - tik vienkārša! Tās  atslēgu cilvēce pazaudēja pirms tūkstošiem gadu. Šo metodi es esmu izveidojusi no gūtās pieredzes darbā ar saviem klientiem.

Esmu pateicīga katram cilvēkam, kurš man ir atklājis savas pašas lielākās bailes un noslēpumus. Caur viņu stāstiem es spēju izveidot šo dārgakmeni, kura skaldnes slīpēju katru dienu. Pagaidām naudas izteiksmē tam ir diezgan zema cena, bet tā pakāpeniski kļūs augstāka.

Ar šīs metodes palīdzību mēs varam saņemt galveno dzīves resursu – patieso beznosacījuma mīlestības etalonu. To pilnību, kuru piedāvā sameklēt tūkstošiem “pilnveidošanās meistaru” un dažādu “garīgo prakšu” guru, tomēr nespēdami nokļūt līdz pašai saknei, tāpēc, ka NE TUR MEKLĒ!

Iluta Repule – terapeits, kurš izslēdz automātismu. 

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu uzvārds:
Jūsu e-pasts
Komentārs: