RU LV EN

Pavasara izpārdošana

Šī ir nebijusi iespēja! Sevis Apzināšanās Skola rīko pavasara izpārdošanu, kurā tev ir vienreizēja iespēja iegādāties ČETRUS KURSUS par vienu cenu - 99 EUR. 

Ko tu saņemsi: 18 video nodarbību ierakstus + papildu materiālus. 

Kādi kursi ir iekļauti izpārdošanā (vairāk informācijas klikšķinot uz katra kursa nosaukuma): 

SIEVIETE UN VĪRIETIS. ATTIECĪBU PROBLĒMU IEMESLS

Daudzi veido savu ģimenes dzīvi, savas laulāto attiecības pēc tās matricas, kura viņiem ir tikusi no senčiem, no saviem vecākiem. Tad mēdz būt tā, ka ar apziņu it kā izvēlies vienu attiecību variantu, bet zemapziņā sāc veidot pilnīgi citu variantu. Protams, mūsu attiecībās “nāk ārā” dažādas prāta iešuves no bērnības, automātiska uzvedība, dažādas iekšējās bailes un šaubas. Šis Divu stundu vebinārs, kurš ir veltīts, lai parādītu pašus attiecību veidošanu pamatus. Vebinārā jūs saņemsiet praktiskas rekomendācijas, kā uzlabot vai izveidot siltas un mīļas attiecības vienam ar otru.

DZĪVES PĀRMAIŅU MEISTARKLASE

Šī meistarklase ieliks pamatus dzīves pārmaiņām, ja Jūs iznāksiet ārā no ikdienas rutīnas, un ar skaidru skatienu paskatīsaties, kam Jūs tērējat savas dzīves enerģiju. Saņemtā informācija var izmainīt domas, kuras uz visiem laikiem izmainīs Jūsu dzīvi.

IEPAZĪSTI SEVI UN CITUS

Ja jūs vēlaties uzzināt, kur ir noslēpti Jūsu dārgumi (nebeidzamais enerģijas avots, ceļs uz panākumiem, vienvārd sakot uz visu, ko gribētos, bet dzīvē pietrūkst), tad jums vajag no sākuma pareizi notiekt savu psihotipu. Šajā video kursā jūs saņemsiet informāciju par vektoru psiholoģiju un četriem dažādiem psiho tipiem (vektoru nēsātājiem)

GUDRĀ VESELĪBA

No šī kursa Jūs uzzināsiet kā un kāpēc cilvēks saslimst, no pavisam citas puses. Varbūt daudziem tas būs kaut kas nedzirdēts un pilnīgs pārsteigums. Slimības, diskomforts, nevēlamais dzīves scenārijs, uzvedības modeļi un rīcība – tā visa ir neatrisinātu psiholoģisko konfliktu un apspiestu emociju izpausme. Viss, kas notiek mūsu bioloģiskajā organismā – slimību uzrašanās un pazušana – visam ir sava nozīme.


Ja tevi interesē šis vienreizējais piedāvājums, klikšķini šeit un tev atvērsies kontaktu lapa. Ievadi norādītajā formā savu e-pastu (pārliecinies, ka esi ierakstījis pareizi), un teksta laukumiņā ''99'', un tev uz e-pastu atnāks rekvizīti apmaksai. Pēc apmaksas tu saņemsi visus materiālus. 

Īpašais piedāvājums spēkā līdz 11.maijam 

Ja tu šo palaidīsi garām, tad tu neesi gatavs savas dzīves kvalitātes uzlabošanai. 

Ja ir kādi jautājumi, droši raksti, lejā čata boksiņā. 

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu uzvārds:
Jūsu e-pasts
Komentārs: