RU LV EN

Biedējošā diagnoze krūts vēzis.

Mums saka, ka no šīs slimības neviens nav pasargāts (starp vīriešiem arī ir zināmi krūts vēža gadījumi).

Piekritīšu.

Mīti par krūts vēzi sabiedrībā aug lielāki ar katru gadu. Dažas pārbiedētas slavenības apzināti atbrīvojas no piena dziedzeriem, izpaužot tādu kā protesta zīmi pret krūts vēzi. Dziļā cerībā, ka: “Nav orgāna - nav arī problēmu”.

Diez vai tā ir! 

Ārsti sola: ja krūts vēzis tiks atklāts tā pašā agrākajā stadijā, tad iespējamība izārstēties ir 95%, un tāpēc, lai mazinātu saslimšanas risku, sievietes skrien uz ikgadējām pārbaudēm.

Pie jebkuras pārbaudes sievietei var tikt atklāti kādi “simtgadīgi” sabiezējumi, un ir iespēja, ka ārstam var tie nepatikt. 

Mezgli, piena dziedzeru cistas, sabiezējumi medicīnā tiek izskatīti kā patoloģiski procesi, un to dēļ tiek uzstādītas slimību diagnozes.

Kad paciente uzzina, ka viņai ir krūts vēzis, tad viņa neizbēgami iekrīt izmisumā, sastingumā, šokā, un tas viņu noved pie papildu programmu aktivācijas - medicīnā tās sauc par metastāzēm.

Metastāzes patiesībā uzrodas baiļu rezultātā par izdzirdēto diagnozi! 

Katrai sievietei ir jāzina:

Psihosomatikas skolā tiek paskaidrots, ar kādām bioloģiskām norisēm ir saistīti krūts vēža simptomi.

Izpratne, ka šie procesi patiesībā ir dabiski un pilnībā droši, noņem bailes un pārrauj tālākās negatīvās reakcijas organismā.

Un ir pilnīgi vienalga, kura vēža stadija jums ir “uzlikta”!

Vēzis, audzēji - tie ir biedējoši medicīnas termini, bet no bioloģijas viedokļa tie ir iekaisumi, kuri nav bīstami, ja zināt piena dziedzeru programmas darbības principus.

Mēs varam neuztraukties, ka mums noņems krūti, jo mēs pašas varam kontrolēt šos procesus.

Problēma ir tajā, ka sievietes nezina iemeslus, kas izveido slimību. Uzzinot un izprotot  tos, sieviete var tos izstrādāt un pati sevi izdziedināt.

Zināšanas par to, kā strādā mūsu organisms, sniedz jums brīvību, iespēju valdīt pār savu dzīvi, pasargā jūs no ķermeņa indēšanas, un pats galvenais - izglābj jūsu dzīvību!

Psihosomatikas Skolas abi līmeņi atklāj jums, cik gudra ir māte daba, ka baidīties te nav no kā. Jūs biedē nezināšana un medicīniskie termini. 

Kurš vēlas atbrīvoties no šīm bailēm? Uzsākt kursu varat jau tieši tagad!
 

paDalies ar draugiem

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu uzvārds:
Jūsu e-pasts
Komentārs: