RU LV EN

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par terapijas darbu.

Cik maksā konsultācija/terapija?

Cenas ir uzrādītas terapijas apraksta lapā pašās beigās. Apmaksa tiek veikta tikai tad, kad esat iepazinušies ar terapijas noteikumiem.  http://sevisapzinasanaskola.lv/lv/terapija/

Ar kādām problēmām es strādāju?

Par to arī esmu aprakstījusi terapijas aprakstā http://sevisapzinasanaskola.lv/lv/terapija/

Ar kādām problēmām es nestrādāju?

Es nestrādāju ar atkarībām – alkoholisms, narkomānija, azartspēles.

Vēl es nestrādāju:

1. Ar cilvēkiem, kuriem ir psihiskas novirzes.

2. Ar cilvēkiem, kuri ir griezušies pie manis kāda cita cilvēka ietekmē.

4. Ar cilvēkiem, jaunākiem par 18 gadiem.

5. Nestrādāju, ja cilvēkam tā ir pēdējā nauda vai arī terapiju apmaksā kāds cits.

Kāpēc terapijas ir tik lētas?

Vērtība, kuru es dodu, ir augstāka nekā cena, kuru jūs maksājat, un ieguvumu jūs saņemat paši. Parasti es saņemu pateicības vēstules pēc tam, kad jūs esat guvuši sajūtamu rezultātu, un man par to ir prieks. Dažreiz klienti man pateicas ar Prēmiju par rezultātu, klienti paši izvēlas prēmijas summu, un tā ir labprātīga rīcība.

Vēl cenas ir demokrātiskas tāpēc, ka es varu strādāt onlainā - laiks tiek izmantots tieši konsultācijai, un nav transporta tēriņu. Ja jums ir iespēja samaksāt vairāk, es būšu pateicīga par to. Pieņemiet norādītās cenas kā minimālās, bet paaugstināt  samaksu varat pēc jūsu pašu ieskatiem.

Kāpēc tik dārgi?

Ja jums pavisam nav naudas, vai arī esat nolēmuši terapijai iztērēt pēdējo naudu, vai aizņemties, tad jums pie manis nevajag nākt. Ja mani pakalpojumi jums šķiet dārgi, tad problēma vai nu jums nav tik ļoti svarīga, vai arī jūs vēl neesat noguruši, skraidot pa dažādiem speciālistiem un forumiem. Vai arī nodarbojoties ar pašterapiju, tērējat savus dzīves gadus, vienalga, neiegūstot rezultātus.

Novērtējiet, cik daudz laika jūs jau esat pazaudējuši, risinot savu problēmu, un padomājiet - kā būtu, ja jums šīs problēmas vairāk nebūtu, un jūs dzīvotu pavisam citādāk! Vai tad terapija nebūtu šīs naudas vērta?

Cik ilgi notiek terapija?

Vidēji  1 - 2 stundas. Visi cilvēki ir dažādi. Kādam terapijai  vajag 1 stundu, kādam 2.

Kā notiek terapija?

Terapija notiek onlainā – caur Skype vai FB mesendžeri. Galvenais, lai jums ir interneta pieslēgums, kamera un austiņas.

Cik terapijas man ir nepieciešamas?

Katrs gadījums ir individuāls. Es nezinu jūs, nezinu jūsu problēmu un arī nākotne man nav zināma. Bet esmu pārliecināta - ja kāds jums mēģina apgalvot, ka var jūsu problēmu atrisināt vienā reizē, tad tā nav taisnība!

Vairāk es varēšu pateikt pēc pirmās iepazīšanās un diagnostikas konsultācijas. Taisnība, es nevaru palīdzēt visiem un itin visā. Dažreiz es jūtu, ka tas nav “mans klients’’. Vēl es varu atteikties no darba ar cilvēku, kad es redzu, ka klients pats nevēlas strādāt, viņu piespieda vai pierunāja atnākt, bet pats viņš nevēlas neko mainīt. Es strādāju ar tiem, kuri vēlas dzīvot labāk un laimīgāk.

Cik daudz jums ir problēmu, man nav iepriekš zināms. Viss, ko jūs tik centīgi esat krājis gadiem, mēs to vāksim nost pa “kārtām’’ un novērosim izmaiņas, un gala rezultātā nonāksim līdz pašai jūsu problēmas saknei un to izstrādāsim.

Tāpēc iepriekš man  nav zināms, cik terapijas būs nepieciešamas, viss ir atkarīgs no daudziem faktoriem. Varu pateikt tikai vienu, ka katrā terapijā mēs risināsim vienu konkrētu problēmu, un ņemsim pa kārtai nost pirms pašas dziļākās traumas. Vidēji ir vajadzīgas vismaz 10 terapijas, lai izstrādātu visu, līdz pašai dziļākajai traumai, bet citreiz nepieciešamas 15, 20. Dažreiz mēdz būt, ka cilvēkam nav tādu ļoti dziļu problēmu, tad var pietikt arī ar 5 terapijām.

Nāciet, un mēs kopā tiksim skaidrībā ar to, kas jūs ir novedis pie jūsu sāpēm un ciešanām. Un kopā atradīsim ceļu, kā iziet no tām.

Dalieties ar draugiem

 

KOMENTĀRI

Komentāru vēl nav

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Jūsu vārds
Jūsu uzvārds:
Jūsu e-pasts
Komentārs: