Āda un tās izpausme

Ja jūs novērojat savam bērnam ādas apsārtumu, izsitumus, ekzēmu, nātreni, tad pievērsiet uzmanību, kāda ir jūsu emocionālā saikne ar bērnu. Katrs piektais bērns cieš no dermatīta vai ekzēmas, kura uzrodas it kā bez redzamiem iemesliem.
Pirmais, kas var ātri palīdzēt bērnam, tā protams ir MAMMA. Ja viņai ir zināšanas par psihosomatiskajiem slimības iemesliem, tad viņa var viegli palīdzēt mazulim, un ādas izsitumi var pazust pa vienu nakti. Kā!? Balstoties uz psihosomatiku, ekzēma, dermatīts, tas ir šķiršanās/atdalīšanās konflikts starp mammu un bērnu. Fiziskas vai emocionālas tuvības trūkums.

Tā var būt piespiesta šķiršanās (bērns slimnīcā, mamma darbā, pārbraukšana utt), tad, kas jūs neņemat mazuli rokās un nepavadat ar viņu kopā lielāko daļu laika. It īpaši tas ir svarīgs bērniem, kurus baro ar krūti. Tā kā viņi dzīvo un elpo ar ādu - sajūt un iepazīst pasauli caur ādu, tad caur ādas izpausmēm, viņi It kā kliegtu mammai: “man Tevis pietrūkst, lūdzu, dod man vairāk fiziskā un emocionālā kontakta, maigumu un mīlestību”.

Mēdz būt tāds, ka starp mammu un mazuli ir psiholoģiska šķiršanās. Bērns ir kaprīzs, slikti guļ un raud, mamma ir ļoti piekususi un pastāvīgi sasprindzināta. Jā, viņa rūpējas par bērnu, bet iekšēji viņa jūtas bezpalīdzīga, vēlas atdalīties no bērna un atpūsties. Un tā pastāvīgi, kā aizslēgtais aplis.

Ko darīt šajā situācijā? Dodiet savam bērnam vairāk mīlestību un maigumu, fiziskajā līmenī. Runājiet, ka jūs jutāties nogurusi, bet vienalga mīlat savu mazuli. Glāstiet viņu.

Vēl iemesls var slēpties programmēšanas fāzē (atrodiet manā youtubes kanālā video par šo tēmu). Ja grūtniecības laikā, mamma kaut kādu iemeslu dēļ ir izdzīvojusi šķiršanās sajūtu ar tēti vai kādu citu radinieku, tad mazulis to var uztvert, kā savus pārdzīvojumus un identificēties ar mammas pārdzīvojumiem.

Ja jūs esat novērojuši līdzīgu situāciju sev, tad parunājiet ar savu bērnu, kad viņš guļ, kas notika ar jums (paņemt savus pārdzīvojumus no bērna atpakaļ). Pateikt, ka jūs jutāt šķiršanos, bet pats bērns ir pilnīgā drošībā, un jūs viņu ļoti mīlat.

Mīliet savus bērnus! Apskaujiet tos biežāk. Mammas apskāvieni ir pati spēcīgākā aizsardzība. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo tēmu, nāciet uz Psihosomatikas Skolu un kļūstiet par “ārstu” sev un savam mazulim.

Iluta Repule - Psihosomatikas terapeite.

Dalieties ar draugiem

KOMENTĀRI