RU LV EN

Mana dzīve: Iluta Repule

Mans stāsts īpaši neatšķiras no to cilvēku stāstiem, kuri uzsāka meklēt atbildes uz iekšējiem jautājumiem ''Kāpēc man ir slikti?'' un ''Kā kļūt laimīgai?'' Man vajadzēja apmēram 7 gadus, lai izietu aiz psihoterapijas robežām un izveidotu reālu metodi darbam ar pirmo psiholoģisko traumu. 
 

2007. gada marts

Tas bija pats krīzes moments, uz kuru es neapzināti gāju, gāju ļoti ilgi…Aiz muguras bija sarindojušies gadi, kuros es biju gājusi nevis pie sevis, bet prom no sevis. Strādāju nemīlamos darbos, dzīvoju tā, lai izpatiktu citiem. Es domāju, ka galvenais ir nopelnīt daudz naudas, un tad sāksies mana dzīve, bet tā bija mana pati lielākā ilūzija…

Laiks gāja, dienas pārvērtās mēnešos un gados, bet iekšējā neapmierinātība vēlās pāri iekšējām robežām, iznākot uz āru caur panikas lēkmēm, uzmācīgām domām un veģetatīvās distonijas sindromu. Pats briesmīgākais izrādījās ieskatīties sevī un ieraudzīt to, ko es pati vairāku gadu garumā biju izveidojusi. Es nespēju noticēt, ka es pati to visu biju izdarījusi ar savu dzīvi. Es pati biju spēlējusi šo spēli tik daudz gadus…

Es visu laiku to vien darīju, kā bēgu prom no sevis. Nejutu sevi, neapzinājos sevi.

Diplomi un sertifikāti

Neliela atkāpe…

Es esmu dzimusi nelielā pilsētiņā, kas atrodas 250 km no Rīgas. Līdz 15 gadu vecumam dzīvoju dažādos lauku rajonos, pēc pamatskolas beigšanas pārcēlos dzīvot uz Rīgu. Mana dzīve kardināli izmainījās, kad 27 gadu vecumā aizbraucu strādāt uz ārzemēm. Jau 14 gadus dzīvoju Anglijā. Mana dzimtā valoda ir latviešu valoda, bet vēl bez tās, es brīvi runāju angļu un krievu valodās.

Mans darbs ir mana iedvesma. Strādājot ar cilvēkiem, es jūtos kā zivs ūdenī, lai arī gāju uz to caur ilgu pieredzi un praksi. Savu zināšanu lādi es esmu vākusi kopā un veidojusi vairāku gadu garumā, pastāvīgā darbā ar sevi, meklējot atbildes uz iekšējiem jautājumiem. Tas, ko es nododu jums, ir gala produkts tam, kam es esmu veltījusi vairākus savas dzīves gadus.
 

Es vienkārši jūtu…

Jau bērnībā es ievēroju, ka man ir neticami augsta jūtība uz cilvēku emocijām. Es jutu cilvēkus, novēroju viņu garastāvokļa maiņas. Nē, es neārstēju cilvēkus ar skatienu vai ar sarunām – es vienkārši viņus jutu. Man pat nav nekādu pārdabisku spēju, es vienkārši protu just cilvēkus. Šī īpatnība man lika domāt, ka daba man nav to devusi vienkārši tāpat, bet kaut kam, kas ir saistīts ar manu dzīves misiju.
 

Slimība nav ienaidnieks

Lai izprastu sevi, es sāku interesēties par slimību psiholoģiskajiem iemesliem. Slimība man pārstāja būt kaut kas noslēpumains un nekontrolējams, kura uzrodas ‘’no nekurienes’’ un plūst kā vien tai iegribas. Katrai slimībai ir savs iemesls – tā ir mūsu pārdzīvojumu ķēdīte, kuru mēs bieži neapzināmies, bet kura mūs ved pie tā, ka agri vai vēlu slimība sevi izpaudīs. Tā es kļuvu par ‘’Izdziedināties caur atmiņu’’ metodikas speciālistu, kuru apguvu pie profesora Žilberta Reno. 


prasmju iegūšana 

Tad es sapratu, ka man ir jāapgūst psihoterapija, lai palīdzētu cilvēkiem mainīties tā, kā viņi paši izvēlas. Man ir jāsāk nodarboties profesionāli ar to, kas no sākuma bija kā atbildes meklējumi uz maniem iekšējiem jautājumiem.  Lai varētu dalīties ar savām zināšanas ar citiem cilvēkiem, manī uzradās ideja par kursu izveidošanu tiešsaistē, un es to uzsāku 2014. gada, novembrī. Tā bija mana pati pirmā pieredze, uzstājoties lielas auditorijas priekšā (virtuālajā telpā).

 
Šodien es vadu nodarbības/vebinārus un individuālās terapijas tiešsaistē. Terapijas notiek Skype formātā (FB mesenģeris). Pieredze ir parādījusi, ka strādājot tiešsaitē, kvalitātē ir tādā pašā līmenī kā strādājot klātienē. Rezultāti ir neatkarīgi no terapijas formāta, bet no instrumentiem, kurus pielieto terapeits. 

 

Kāpēc es ar šo visu nodarbojos? 

Mana atbilde ir ļoti vienkārša – tāpēc, ka es varu, gribu un man tas ļoti patīk. Man tas izdodas bez piepūles, un es nevaru iedomāties savu dzīvi bez grāmatu lasīšanas, bez pilnveidošanās, bez zināšanu krāšanas un nodošanas tās tālāk citiem. Es nevaru iedomāties savu dzīvi bez darba ar saviem klientiem, bez darba pašai ar sevi. Šī ir tā sfēra, kurā mana interese nekad nav zudusi. Šī ir tā sfēra, kurā es varu darboties 24 stundas diennaktī, un man nav vajadzīgas brīvdienas vai atvaļinājums. Man vienkārši patīk tas, ko es daru.
 


Ceļš pie sevis

Es esmu laimīga, jo esmu atradusi savu dzīves nodarbošanos. Es sapratu, ka visa dzīves pieredze man palīdzēja atvērt sevi – es gāju uz turieni, kur man bija nepieciešams iet. Es gāju, lai atrastu savas DZĪVES JĒGU un turpinu palikt uzticīga šim ceļam. Tagad mans galvenais dzīves likums ir – godīgums, jo no tā viss sākas. Godīgums katrā manā ķermeņa šūniņā un apziņā. Es esmu priecīga, ka tieši tagad, šajā minūtē, mūsu ceļi ir krustojušies. Vai tas būtu tikai uz mirkli vai uz ilgāku laiku  – tas mani priecē.
 

 

 
ESMU EKSPERTS

Onkopsiholoģijā

Darbā ar sarežģītām diagnozēm

Darbā ar sāpēm

 
MANA VISDZIĻĀKĀ PATEICĪBA MANIEM MENTORIEM UN SKOLOTĀJIEM: 
 
  • Ž. Reno ”Recall Healing”; Slimību meklēšana caur pagātni, bērnību, dzimtu, piedzimšanas fāzi, dzīves cikliem.
  • Kristians Flešs ”Slimību bioloģiskā dekodēšana”.


ŠOBRĪD ES PIELIETOJU ĻOTI DAUDZ TEHNIKU  
 
  • Darbs ar emocijām un iekšējiem stāvokļiem, trauksme, bailes;
  • Dziļa dzīves un likteņa līnijas izpēte;
  • Programmēšanas fāzes periods, cilvēka piedzimšana;
  • Darbs ar dzimtu, ģimenes saišu izpēte;
  • Apdzēsto atmiņas epizožu izpausme, aklie dzīves punkti;
  • Metaforiskās kārtis un daudz citu tehniku.


Neuzskaitīšu visus tos daudzos kursus un seminārus, kurus es esmu izgājusi, mācoties izprast cilvēka psihes mehānismus.

PALDIES MANAI ĢIMENEI PAR ATBALSTU UN PACIETĪBU
Saziņas kontaktforma

Mēs iesakām pievērst uzmanību šiem kursiem

Skatīt citus kursus