+44 7477 532981
[email protected]
Šajā sadaļā jums atveras ieeja jaunā pasaulē! Jūs varēsiet ieraudzīt visu pavisam citā gaismā, apgaismojot jūsu ceļu ar jaunām un noderīgām zināšanām, dziļi izstrādājot jūsu dzīves galvenās jomas. Ar šo kursu palīdzību jūs kļūsiet par tām pārmaiņām, kuras jūs jau sen vēlējāties.  Ja jums ir vēlme izzināt sevi dziļāk un apzināties savas dzīves scenāriju, tad esat laipni lūgti izvēlēties kādu no skolas tālmācības kursiem. Skolas kursi ir izveidoti tā, ka visas nepieciešamās zināšanas par cilvēka un pasaules uzbūvi ir savāktas vienā vietā. Jūsu rīcībā ir dažādi īsi, gari kursi, grāmatas un meditācijas, interesantas un unikālas metodes.  Apmācības notiek jums piemērotā laikā, tempā, režīmā, no jebkuras pasaules vietas, viena gada garumā. Pielietojot šīs zināšanas, jūs pakāpeniski saņemsiet atbildes uz jūsu visdziļākajiem jautājumiem. Saņemtie instrumenti kļūs par jūsu dzīves stilu. Daudz ērtāku, interesantāku un bagātīgāku dzīvi. Pilnveidojieties kopā ar mums!

Svētku izpārdošana

Saņemiet iespēju iegūt Sevis Apzināšanās Skolas produktus par zemāku apmaksu
Individuālās terapijas kurss - 10 indiv. terapijas + kurss  ‘’Mana Jauna Dzīve’’
499 EUR

Viņš un Viņa. Attiecību anatomija'' +  kurss ‘’Nauda un dzīves scenārijs
298 EUR

Mana Jaunā Dzīve'' +  kurss ‘’Psihosomatikas Skola -I
428 EUR

Pirkt

Nauda un dzīves scenārijs.

Kursa laikā jūs aizvāksiet pārliecības par naudas tēmu un tā vietā jums izveidosies cita sapratne, kura sāks mainīt jūsu dzīves scenāriju.
Pilnā kursa apmaksa
189 EUR

Pirkt

Psihosomatikas Skola – I

14 nodarbības. Teorija un prakse. Jaunas unikālas zināšanas. Reāls Jūsu problēmas risinājums. Jūs sapratīsiet, kāpēc ķermenis uz Jūsu emocionālo stāvokli reaģē ar slimībām.
Pilnais
289 EUR

Pa daļām
149 + 149 EUR

Pirkt

Psihosomatikas Skola – II

12 nodarbības. Šis kurss, kopā ar praktiskajām zināšanām, palīdzēs cilvēkiem, bez medicīniskās izglītības, iegūt prasmes, lai uzlabotu savu un savu tuvinieku stāvokli.
Pilnais
199 EUR

Pirkt

Viņš un Viņa. Attiecību anatomija

8 nodarbības. Jūs saņemsiet atbildes uz jūsu ikdienas jautājumiem un saņemsiet instrumentus un tehnikas problēmas risinājumam.
Pilnais
189 EUR

Pirkt

Mana Jaunā Dzīve

25 nodarbības. Kursa mērķis - atbrīvoties no emocionālās spriedzes un zemapziņas konfliktiem. Izeja no automātiskās uzvedības šabloniem.
Pilnais
239 EUR

Pa daļām
129 + 129 EUR

Pirkt

Dzīves pārmaiņu meistarklase

3 nodarbības. Šajās nodarbībā jūs uzzināsiet, kas ir tie 4 kanāli, caur kuriem mēs saņemam enerģiju vai arī bloķējam to.
Trīs lekciju ieraksti
49 EUR

Pirkt

Domas un pārliecības

Šajās nodarbībās Jūs iemācīsieties atrast tās destruktīvās pārliecības, kuras ierobežo Jūsu dzīvi.Atradīsiet pagātnes situācijas, kuras ir saistītas ar Jūsu dzīves lielākajiem pārdzīvojumiem.
Pilnais
169 EUR

Pirkt

Sieviete un Vīrietis. Attiecību problēmu iemesls.

No šī vebinārā jūs saņemsiet praktiskas rekomendācijas, kā uzlabot vai izveidot siltas un mīļas attiecības vienam ar otru.
Vebināra video ieraksts
7.99 EUR

Pirkt

Toolbox – terapeitiskie instrumenti.

Šis praktiskais kurss sniegs jums zināšanas, kuras jūs varēsiet pielietot darbā ar savu zemapziņu, kuras jums sniegs transfomāciju šūniņu līmenī.
Pilnais
179 EUR

Pirkt

Kurss ”Dzīve bez bailēm un cīņas”.

12 nodarbību kurss onlainā. Kā atbrīvoties no bailēm, izmantojot efektīvus vingrinājums.
Apmaksājot kursu līdz
259 EUR (pēc tam cena mainīsies)

Maksājums pa daļām
129 EUR + 129 EUR (otrā daļa pēc pirmās nodarbības)

Pirkt

Bezmaksas kurss ”Es izvēlos veselību”

Šajā kursā Jūs sagaida interesanti uzdevumi un aktuālas tēmas. Sāciet šo kursu jau tagad, lai saņemtu to, ko citi nespēj iegūt pat par naudu.
Bezmaksas kurss
0.00

Pirkt

Gudrā veselība

Slimības, diskomforts, nevēlamais dzīves scenārijs, uzvedības modeļi un rīcība – tā visa ir neatrisinātu psiholoģisko konfliktu un apspiestu emociju izpausme.
Pilnais
89 EUR

Pirkt

Emocijas un ķermenis

Šajās nodarbībās jūs uzzināsiet tehnikas, kā strādāt ar neizdzīvoto emocionālo spriedzi.Šīs nodarbības ir domātas tam, lai jūs iemācītos valdīt pār savām emocijām un savu dzīvi.
Pilnais
159 EUR

Pirkt

E-grāmatas

E-grāmatas par dažādiem smagiem iekšējiem stāvokļiem un to izdziedināšanu.
Kas ir paslēpts aiz depresijas ēnas un dažām atkarībām.
18 EUR

Kā iegūt to, ko vēlies?
35 EUR

Dzimtas lauks. Atbrīvošanās no ķermeņa un psihes slimībām.
32 EUR

Pirkt

Iepazīsti sevi un citus

Šajā video kursā jūs saņemsiet informāciju par Sistēmisko vektoru psiholoģiju un četriem dažādiem psiho tipiem (vektoru nēsātājiem).
Pilnais
75 EUR

Pirkt

Kāda ir mana dzīve un ko mana ar to darīt?

Jūs saņemsiet enerģijas resursus,kuri palīdzēs jums realizēt savas dzīves labāko scenāriju.
Pilnais
69 EUR

Pirkt

Liekā Svara noslēpumi.

Šis kurss pilnībā maina domāšanu un izpratni par lieko svaru. Šajā kursā Jūs uzzināsiet, kāpēc ir tik grūti nomest svaru? Kāpēc svars atgriežas, un kur slēpjas patiesie liekā svara iemesli?
Pilnais
179 EUR

Pirkt