+44 7477 532981
[email protected]

Kur atrodas pašas pirmās bailes?
Tās atrodas neapzinātā zemapziņas daļā un cilvēkam pašam to ir diezgan grūti ieraudzīt. Šīs pirmās bailes var aprakstīt tādas kā – fons, jo tas pavada cilvēku it visur.

Ja mēs šo fonu salīdzināsim ar teātra izrādi, kurā aizmugurējais fons ir tāds pelēcīgs, diezgan nomākts, bet paši aktieri atrodas uz skatuves, dzer tēju un par kaut priecīgu čalo. Mēs vairāk koncentrējam savu uzmanību uz šo aktieru spēli, nevis uz fonu, kurš ir aiz muguras, bet pats fons, viņš vienalga nekur neizzudīs. Tas vienalga būs kaut kur aizmugurējā plānā un ietekmēs mūsu uztveri.

Tiesi tāpat jūsu pašas dziļākās bailes ietekmē jebkuru jūsu dzīves sfēru, tās ir kā jūsu dzīves fons, bet jūs jau sen pie tā esat pieraduši, un tāpēc pievēršat uzmanību tikai figūrām, kuras ir uz skatuves, nevis pašam fonam. Figūras pārvietojās, tās mainās, kaut kas notiek, tās pārņem jūsu uzmanību, bet fons paliek nemainīgs.

Ko dod atbrīvošanas no pašām pirmajām bailēm? Tas dod mums spēka pieplūdi, kuru mēs saņemām jau pie piedzimšanas. To spēku, kuru mēs pazaudējam ļoti agrā vecumā, vecāku un citu autoratīvu personu ietekmē.
Mēs zaudējam šo spēku no vecāku ieliktajām programmām un viņi, savukārt, to pazaudēja no saviem vecākiem.
Šīs programmas mūsos ierakstās automātiski. Tad, kad tās nostiprinās, tad sāk pie sevis pievilkt atbilstošus notikumus no ārienes, lai mēs savas traumas apzinātos un anulētu. Lai to izdarītu, tam ir nepieciešama enerģija, bet tās nav!

Pareizāk, tā ir, bet tā tiek atdota kompensācijai, lai apspiestu pirmās bailes. Viss tas protams notiek, neapzināti, zemapziņas līmeni. Un tieši šis apspiešanas process arī ir tas šķērslis, lai mēs ieraudzītu to, kas mūsu dzīvē ir galvenais.
Tad, kad mēs ieskatāmies sevī, atrodam savu pašu pirmo traumu, viss apgriežas kājām gaisa, labā vārda nozīmē.

Pašam atrast savas pirmās bailes – tas ir tas pats, kas piedzimt no jauna, – praktiski neiespējami, bet ar Iluta Repule izveidoto metodi – viegli. Šī metode ir tik unikāla, bet arī tik dabīga. Šī atslēga bija pazaudēta cilvēcei tūkstošiem gadu atpakaļ. Šo metodi es esmu izveidojusi no savas pieredzes darbā ar saviem klientiem. Es esmu pateicīga katram cilvēkam, kurš man ir atklājis viņa pašas lielākās bailes un noslēpumus. Caur viņu stāstiem es spēju izveidot šo dārgakmeni, kuru tagad noslīpēju katru dienu. Pagaidām naudas izteiksmē tam ir diezgan zema cena, bet tā pakāpeniski augs un augs.

Ar šīs metodes palīdzību mēs varam saņemt galveno dzīves resursu – patieso beznosacījuma mīlestības etalonu.
To etalonu, kuru piedāvā sameklēt tūkstošiem “pilnveidošanās meistaru” un dažādu “garīgo prakšu” guru. Un vienalga nespēj aiziet līdz pašai saknei, tāpēc, ka NE TUR MEKLĒ!

Iluta Repule – terapeits, kurš izslēdz automātismu.Komentāri

Nav komentāru.

Komentēt šo rakstu