+44 7477 532981
[email protected]

Mūsu psihe ir apgādāta ar aizsardzības elementiem. Mēs nevaram visu laiku mainīties un mainīties, tāpēc, ka pārmaiņas – tas vienmēr ir stress. Ja iet apziņā un dod sev komandu – mainīties!, iegūt jaunas prasmes, kas tad patiesībā realitātē notiek?

Mēs no sākuma reaģējam un tikai pēc tam to apzināmies! Šis mehānisms ir ielikts no dabas un saucās pašaizsardzība vai aizsardzības mehānisms. Jūs zināt ar ko strādā vairākums psiholoģiskās metodes??? Tās strādā ar apziņu un nedaudz ar zemapziņu. Zemapziņa – tas ir lauks, kurā ir ierakstīta mūsu pagātnes pieredze, kura ieslēdz uzvedības paternus, kuri ir iegūti dzīves laikā, bet ne reakcijas!!! Psihoterapijā nestrādā ar reakcijām (instinktiem). Par reakcijām mūsu smadzenēs atbild reptiļa smadzenes (pašas vecākās smadzenes). Tās atbild par mūsu izdzīvošanu. Tās tad arī izpilda visu darbu reakciju veidā. Reakcijas ir tik reaktīvas, ka jūs pat nepaspēsiet acis pamirkšķināt, bet jūsu ķermenis jau būs pieņemis to vai citu lēmumu.

Tāpēc arī psihoterapija, tās klasiskā variantā, ir NEEFEKTĪVA! Tā ir tikai zinātne par psihi, bet praksē, izdziedināt cilvēku ar šo konsultāciju palīdzību nav iespējams. Apzināties jā, izmainīt reakcijas – nē! Bet jūs taču to arī tikai gribat – izmainīt savu reakciju, nevis dzirdēt teoriju! Tāpēc, ka pati galvenā loma ir mūsu reakcijām, kuras pieņem lēmumus mūsu vietā un nedod mums iznākt ārā no pagātnes aizslēgtā apļa.

Iekšējās sāpes atšifrējuma metode un sāpes iztrāde – tas ir ceļs uz iekšējo brīvību. No tām reakcijām, kuras mēs esam ieguvuši un kuras valda pār mūsu dzīvi. Metodes, kuras es pielietoju ir efektīvas un unikālas. Pierakstieties uz individuālo terapiju, neatlieciet savu dzīvi, labāk samaksājiet naudu, nekā maksājiet ar savu dzīvi.

Te neliels video par aizsardzības reakcijām. 

 Komentāri

Nav komentāru.

Komentēt šo rakstu