BIBLIOTĒKA

Kā mūsu prāts mūs ierobežo? Visas mūsu reakcijas ir vienkārši aizsardzības instinkti. Mēs sevi tādā veidā pasargājam, un tad, kad saka, ka no kāda netikuma ir jāatbrīvojas, ka tas ir slikti, viņi nesaprot, ka tikmēr, kamēr cilvēks neatradīs to pirmo konfliktu, kurš izveidoja šādu reakciju, viņš nespēs no... Kā mūsu prāts mūs ierobežo? Visas mūsu reakcijas ir vienkārši aizsardzības instinkti. Mēs sevi tādā veidā pasargājam, un tad, kad saka, ka no kāda netikuma ir jāatbrīvojas, ka tas ir slikti, viņi nesaprot, ka tikmēr, kamēr cilvēks neatradīs to pirmo konfliktu, kurš izveidoja šādu reakciju, viņš nespēs no... Tavs ķermenis - Tava pasaule. Mēs esam pieraduši dzīvot savā ķermenī, lietot to, bet kas tur patiesība iekšā notiek, reti kurš aizdomājās. Cilvēki ir pieraduši dzīvot savās domās, bet to, ka viņiem ir tāds instruments kā ķermenis, viņi padomā reti. ... Iekšējā sāpe. Kas ir zem tās? Mūsdienu pasaulē diezvai var atrast cilvēku, kurš nav sastapies ar sāpēm vismaz kaut kādā veidā. Sāpe mūs pavada no pirmās dzīves dienas. Tā ir vienmēr ar mums, tā vienmēr ir mums blakus. Tā var uzrasties jau agrā vecumā vai krāties un pēc tam izpausties brieduma gados. ... Psiholoģiskā higiēna. Ir valstis, kurās ir pieņemts, ka Tev ir personīgais psihologs (tāpat kā frizieris, ginekologs, zobuārsts)vai arī meklēt palīdzību grūtos brīžos. Tas nav tāpēc, ka tur visi cieš no psihiskām problēmām, bet tāpēc, ka tur nav pieņemts izlikt sakrāto uz saviem tuvākajiem.... Pats sev dziednieks. Sveiks, dārgais draugs! Vēlos iepazīstināt Jūs ar Sevis Apzināšanās Skolas jauno projektu ''Psihosomatikas Skola'' Šis kurss stāsta par to, kā kļūt par sava ķermeņa un psihes dziednieku. Kāda ir kursa  patiesā burvība? Jūs jau sapratāt no vakardienas sarunas, ka mūsu psihosomatika atspoguļo ciešu sa... Diagnozes konflikts Ir zināms fakts, ka ar mums var notikt tikai tas, kam mēs iekšēji ļaujamies – apzināti vai neapzināti. Tāds ir Visuma likums, un tas ir virzīts uz to, lai mēs paši būtu sava likteņa veidotāji, tomēr mēs ne vienmēr apzināmies to, ka paši radām savu dzīvi. ... Lūzumu un izmežģījumu psihosomatika. Arī jebkuram lūzumam ir savs psihosomatisks iemesls. Lūzumi vienmēr ir kā konflikta atrisinājums,kad cilvēks nav spējīgs kaut ko izdarīt. “Recall Healing” koncepcijā lūzumi nozīmē – kaut kādā laika periodā cilvēks pārdzīvo par to, ka nespēj ar kaut ko tikt galā. ... Hemoroīdu psihosomatika. Hemoroīdi – saskaņā ar “Recall Healing” koncepciju tā ir atjaunošanās fāze pēc teritoriālā konflikta ar identifikācijas meklēšanas ēnu (kas es esmu šajos apstākļos?).  ... Kur ir sakne visām mūsu problēmām? No šī video jūs uzzināsiet par metodi ''Pirmās sāpes neitralizācijas'', kuru es esmu izveidojusi, lai palīdzētu cilvēkiem atbrīvoties no iekšējā smaguma sajūtas. ... Kā veidojas sāpes? Es esmu Tava sāpe. Tu mani nezini. Tu par mani negribi zināt. Bet es tomēr vēlos Tev pastāstīt vairāk par sevi.Tu mani jau sen esi izveidojis. Tad, kad Tu bērnībā sāpīgi reaģēji uz kādu Tevi traumējošu situāciju. Uz nepatīkamiem apstākļiem, kad Tavas cerības un prasības nesaņēma apmierinājumu.... Kāpēc cilvēki cieš? Tāpēc, ka viņš grib ciest. Un viņš atradīs, par ko ciest. Viņa ciešanu mehānisms ir attīstīts  jau kopš bērnības. Ciešanas viņam nāk automātiski. Ja cilvēks ir izaudzis ģimenē, kurā sodīšana ir bijusi audzināšanas metode, ir juties nevajadzīgs, nederīgs, jutis netaisnību attiecībā pret sevi;  ja ... Kā izveidojās psiholoģiskās problēmas? Bildē ir attēlots koks kā psiholoģisko problēmu izveidošanās un izpausmes  metafora. Sākumā notiek kādi svarīgi notikumi. Parasti tie ir saistīti ar jauno un nezināmo, mūsu agrajā bērnībā vai atrodoties mammai vēderā (tur ir pati sakne). Mēs vēl nezinām, kā reaģēt uz šiem notikumiem, tā mums ir pir... Panikas lēkmes. Biežāk uzdotais jautājums par panikas lēkmēm - Kāpēc man agrāk tādu nebija? Cilvēks iziet no mājām, un te - iestājas nekontrolējama reakcija, sirds sāk ātrāk dauzīties, bailes un nepatīkamās sajūtas liek ātrāk atgriezties mājās, drošībā. Automātiskā reakcija. Kāpēc tās agrāk nebija, bet tagad uzrad... Kā mūsos ieaudzina slimības un neveiksmes? Mums ir jātiek skaidrībā, kas mūs noved pie slimībām un neveiksmēm? Kā atrast īsto iemeslu un to aizvākt? Šajā video ierakstā nebūs ne Luīzes Heijas, ne Līzas Burbo. Mēs runāsim par kaut ko dziļāku. Tāpēc pamēģiniet, tās zināšanas, kura jums ir - par veselību un slimību, pagaidām atlikt malā, lai ne... Gribi izārstēties? Atceries! Psihe un ķermenis (soma) ir viens vesels. To apstiprina mūsdienu pētījumi, rādot dažādus stāstus, kur cilvēks ir izveseļojies pateicoties tam, ka ir apzinājies, kas viņa dzīvē notika, pirms viņš saslima. Pie tam, mūsu psihe nav ierobežota tikai ar mūsu personīgo stāstu, tajā arī ir vecāku dzīves pie...