RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Zanda Meija Par kursu Psihosomatikas Skola – II

Izgāju Psihosomatikas Skola pirmo līmeni. Un drīz pēc tam pamanīju piedāvājumu piedalīties otrajā līmenī un apgūt zināšanas,kas ir zem katras konkrētās slimības. Lai vieglāk izprastu,kas ir zem katra simptoma, Iluta dod daudz un dažādus konkrētus piemērus no dzīves. Reālus piemērus,kas ņemti no citu cilvēku dzīves. Iluta ar lielu rūpību stāsta katru izvēlēto piemēru,lai mums būtu vieglāk saprast un izprast. Šajā kursā ir daudz stāstīts par dažādiem vēžu veidie un to iespējamajiem konfliktiem.

No šī kursa pa 100% ir izmainījusies mana domāšana par slimībām un simptomiem it īpaši par vēzi.Agrāk tā likās nežēlīga slimība,tad tagad es uz to skatos pavisam savādāk un vairs tā neliekas.Jau pirmajā līmenī apguvu,kā mēs saslimstam un kāpēc,šajā līmenī saņēmu konkrētus pierādījumus. Man pat pašai izdevās pārbaudīt,kā tas strādā. Pirmais jau pēc individuālajām konsultācijām pazuda dažādi simptomi no mana ķermeņa. Otrais es pati pārbaudīju. Man meitai parādījās vējbakas. Tai vietai,lai skrietu pie ārsta,nervozētu un meklētu smēres, es uzrakstīju Ilutai un pajautāju,kāds konflikts ir zem vējbakām. Viņa man izstāstīja konfliktus,kas ir zem vējbakām un kas ir jādara. Es uzreiz sapratu,kurš konflikts meitai izraisīja vējbakas. Kad viņa gulēja es viņai izstāstīju,kāpēc ir bijis tāds konflikts. Pēc izstāstīšanas pumpas apstājās,jo es biju atradusi īsto konfliktu un mēs tikām cauri vien ar dažām nelielām pumpām,kuras jau trešajā dienā bija pazudušas. Es ārstus apmeklēju ļoti reti,tikai lai uzzinātu,kas tas par simptomu.

Šo kursu es ieteiktu iegādāties ikvienam. Gan tiem,kuriem jau ir kādas saslimšanas,gan tiem,kuriem vēl nav,lai nākotnē nevajadzētu slimot. Es ieteiktu it īpaši tiem,kuri ir saskārušies ar vēzi,jo uzzinot informāciju no šī kursa,jums vairs negribēsies sevi indēt un ļaut kaut ko nogriezt vai izgriezt no sava ķermeņa un dzīvot patstāvīgās bailēs.

Liels paldies Ilutai par šīm zelta vērtajām zināšanām un lielo ieguldījumu mūsu labklājībā


LASĪT VAIRĀK
Mairita Bērziņa Par kursu Psihosomatikas Skola – I

Sveika, nemācēju uzrakstīt īsāk. Viss likās svarīgi, jo mani ieguvumi ir milzīgi. Es esmu pateicīga dzīvei, ka man tika dota iespēja satikt kursa vadītāju Ilutu Repuli individuālajās terapijās, kurās ,,piedzimu no jauna”. Ka varu apgūt šīs vērtīgās zināšanas psihosomatiskā un pielietot savā dzīvē. Esmu ieguvusi spēku jaunai dzīvei bez aizvainojumiem, esmu pateicīga Ilutai par pieredzi, ko guvu no viņas gan terapijās, gan psihosomatiskas kursā.

Psihosomatikas kurss mainīja manus priekšstatus par cilvēka veselību, par slimībām par 1800. Ieguvu zināšanas, kuras sniedz netradicionālu skatījumu uz cilvēku, uz cilvēka dzīvi. Uzzināju, cik ļoti cilvēka veselība ir saistīta ar attieksmi pret dzīvi, pret notikumiem dzīvē. Cik ļoti bērna audzināšana, ģimenes tradīcijas, dzimtas tradīcijas, sabiedrībā pieņemtie stereotipi spēj ietekmēt cilvēka dzīves kvalitāti. Man šis kurss atvēra acis uz savu iekšējo pasauli, palīdzēja saprast, ka bez ārējās pasaules eksistē dziļa un interesanta iekšējā pasaule. Kursā katra nodarbība sniedz ārkārtīgi vērtīgas, dziļas un plašas zināšanas saprotamā, vienkāršā valodā.

Katrā nodarbībā ir piedāvāti bagātīgi papildmateriāli zināšanu apguvei, dažādi darba instrumenti, lai ieskatītos dziļāk sevī, savos zemapziņas procesos. Esmu kļuvusi brīvāka, vairs nesatrauc daudz kas kādreiz likās ,,traģiski”, pamazām izeju no konservatīvas pieejas dzīves situācijās. Kļūst vieglāk dzīvot, pieņemt šo pasauli kāda tā ir, vērot bez vērtējuma: labi slikti. Jo ,,slikti” parāda virzienu attīstībai. Visas meditācijas, kuras izgāju kursa laikā ir ļoti spēcīgas, īpaši par vecākiem. Tās laikā sajutu vecāku mīlestību, kura tika nodota man, lai es ar to varētu dalīties. Mani šis kurss iedvesmo pilnveidoties, neapstāties attīstībā, paaugstināt uzvedības apziņas līmeni.

Galvenais mans ieguvums ir atgūtā prasme just ķermeni un ļaut emocijām plūst, nepretoties tām. Ļaut visam būt, kas ir manī un kas notiek pats no sevis, dzīvot šeit un tagad.
Domāju, ka ļoti derētu iepazīties ar šo kursu tiem, kas nolēmuši iziet individuālās terapijas. Būtu vēlams zināt par emocionālajiem konfliktiem, kuri izveidojuši ķermenī problēmu, būtu vēlams zināt dabas bioloģiskos likumus un ,,slimību” fāzes.''


LASĪT VAIRĀK
Ilze Jačuka Par kursu Nauda un Dzīves scenārijs. Kas abiem kopīgs?

Uz šo kursu pieteicos, jo interesēja noskaidrot dziļāk kādas ir manas attiecības ar naudu. Šis kurss navtikai par naudu, tas izvērtās daudz grandiozāks un "dziļāks", nekā bija sākumā pieteikts. Kursā ir daudz praktisko uzdevumu, meditāciju.  Kursā izgājām tādu kā veselu apli, sākot ar savām pārliecībām par naudu, tālāk dzimtu, kā tā ir iespaidojusi manus uzskatus par naudu un naudas pelnīšanu, tad sievietes un vīrieša loma, līdz beidzot dzīves misija un mērķa izdzīvošana. Pēdējās nodarbībās pie mājas darbiem bija daudz jautājumi, lai katrs varētu noskaidrot kas tieši ir tā lieta, kas padodas, rast atbidi kāda ir tieši mana unikalitāte, kas man vislabāk padodas.

Noteikti iesaku iegādāties šo kursu, te iederas citāts no nodarbības (..) nepiesienieties pie naudas. Investējiet sevī un paplašiniet savu pasaules redzējumu. Uzkrājiet zināšanas un prasmes (..) citāta beigas


LASĪT VAIRĀK
Gunta Millere Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Paldies, Iluta! Vakar saņēmu grāmatiņu! Visu laiku domāju par daudziem notikumiem dzīves laikā, bet īsti nesapratu, kā ar to tikt galā. Grāmatiņā ar tik vienkāršiem paņēmieniem dota izpratne, kā tad sakārtot šos senos un ne tik senos notikumus. Liels prieks par grāmatiņu! Ļoti vērtīga! Paldies!????????


LASĪT VAIRĀK
Nora Biteniece Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Mani vienmēr fascinē Tavs vienkāršais izskaidrojums par lietām, kuras paši esam sarežģījuši līdz apmaldāmies un nespējam atrast izeju. Cik ļooooti vēlamies būt pieauguši, bet savu patieso "  bērnu" sevī noliedzam! Un, cik superīgi ir atcerēties to sajūtu, kad uz pasauli vari skatīties bez izdomātas ilūzijas, bet ar sirdi!!! Paldies par atgādinājumu, ka manī joprojām mīt tas "bērns", kuru tik ļoti mīlu. Aptvertas daudzas tēmas, par kurām katrs, ar sevi strādājošais, reiz ir domājis un centies ko darīt. Man patīkTavs stils- tas ir vienkāršs, bet ne prasts. Esmu studējusi filozofiju un zinu, cik ļoti var sarežģīt vienkāršas lietas. Ja grib paspīdēt ar savām zināšanām, viss jau ir atļauts. Bet Tava grāmata varētu būt izmantojama kā rokasgrāmata ikdienai jebkuram lasītājam. Lasīšu vēl un vēl, bet jau ar piezīmēm sev???? Man būtu noderīgi aiz praktiskiem vingrinājumiem kāda balta lapa, kurā šo, to piefiksēt.
 


LASĪT VAIRĀK
Kristīne Brauska - Niezere Par kursu Liekā Svara noslēpumi Noklausoties nodarbíbu par lieko svaru, ieguvu pilnígi jaunu redzéjumu. Redzot cilvékus, kurus satrauc liekā svara problèma, protams, nojautu, ka par iemeslu tam nav tikai neveselíga vai pārméríga éšana, un mazkustígs dzívesveids vai iedzimtíba, kà citi médz domāt, nojautu ka iemesli ir dziljāki un apslépti kaut kur mūsu zemapziņā, tomēr, nekad un nekur nebiju guvusi atbildes, kas tieši ir cēlonis šādai problēmai.Kaut visas sievietes zinātu šo informāciju un pielietotu darbā ar sevi, tad nebūtu nepieciešamības sevi spīdzināt ar diētām un citām veselībai kaitīgām nodarbēm. Nodarbība par lieko svaru pilnībā sniedza atbildes un izpratni, tā bija bagāta ar informāciju un tehnikām, lai katrs pats varētu atrast iemeslus. Un kas ir pats galvenais, arī tehnikas, kas palīdz strādāt ar liekā svara iemeslu.
LASĪT VAIRĀK