RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Gita Muižniece Par kursu Praktiskais vebinārs ''Kā atbrīvoties no stresa un iegūt vairāk enerģijas?''

Šodien, 21.gadsimtā ir mega daudz piedāvājumu stresa noņemšanai, mazināšanai - gan brīnumtabletītes, gan dažadi jogas, meditāciju, pozitīvas domāšanas piedāvājumi, bet vai mēs patiesībā zinām, kas ir STRESS? Iluta, tu to paskaidroji, izstāstīji un parādīji TIK detalizēti, ka rodas pavisam cita attieksme pret tautā izslavēto biedu STRESU. NOTEIKTI iesaku noklausīties šo vebināru, tas patiešām ir to vērts! Paldies, Iluta!!!


LASĪT VAIRĀK
Baiba Vingre Par kursu Praktiskais vebinārs ''Kā atbrīvoties no stresa un iegūt vairāk enerģijas?''

Pārdomas pēc vakardienas vebināra par stresu....Cik daudz meistarklases apmeklētas, kur māca cīnīties (tieši cīnīties) ar stresu - māca elpot, sasprindzināt un atslābināt ķermeni, fokusēties utt. Tas viss ir labi. Lai uzietu uz skatuves tas palīdz. Bet nākamreiz viss tieši tāpat..un aiznākamreiz..un tā visu mūžu - elpo, sasprindzinies, kamēr vienreiz apnīk un sāc dusmoties uz sevi un izvairīties no visa, kas varētu sagādāt stresu. Tas ir kā dzert Ibumetinu ar iekaisušu zobu- uz brīdi pāriet, bet zobs ir slims un drīz atkal sāks sāpēt. Šajā vebinārā tiek sadakterēts cēlonis, nevis apārstēts simtoms. Un mums ir ļoti paveicies, ka esam satikuši īsto ,,dakteri", kas nevis uzliek ceļmallapu uz rētas, bet gan atver, iztīra un palīdz sadziedēt. Tā ir milzīga dāvana, ko Iluta mums pasniedz- spēja saprast un pieņemt sevi un jā - arī savu stresu ar visiem tā cēloņiem.


LASĪT VAIRĀK
Aiga D Par kursu Es un mani vecāki. Procesi un risinājumi.

Noklausījos šo kursu vairākas reizes, lai nosēžas informācija. Paldies pat materiālu. Izveidojās ļoti skaidra izpratne par to, kādēļ daudzas lietas manās attiecībās ar vīriešiem ir tieši tādas kādas ir un no kurienes ir šo dažādo sajūtu un rīcību saknes. Man šķiet ļoti vērtīga nodarbība tieši topošajiem vecākiem, vai vecākiem, kuriem ir mazi bērni, lai spētu izvairīties no tām kļūdām, kuras pieļāva mūsu vecāki.Patika vingrinājums par tēta īpašībām, kuras esmu paņēmusi. To izpildot pārņēma dīvainas sajūtas un saikne ar tēti. Tāpat arī vingrinājums par stieni absolūti sasaucās ar mani, jo attiecībās esmu vienmēr bijusi “dzelzs lēdija”, to gan pēdējā gada laikā arī ar citām metodēm esmu jau mazliet samazinājusi un šķiet, ka nu jau spēju būt arī pietiekami sievišķīga blakus vīrietim.
 


LASĪT VAIRĀK
Kristīne Brauzka - Niezere Par kursu Es un mani vecāki. Procesi un risinājumi.

Nodarbiiba bija vērtīga un ljoti noderīga, kā arī spēcīga un piepildīta ar man nezinamu informaciju. Biju domaajusi ka par mammu viss izsaapeets un izraudaats, tomeer naaca laukaa veel. Un nodarbiiba interesanta un vairaak tiesi lika paskatiities uz sevi kaa mammu. Tagad sapratu to ka tad kad pasai nav energjija un berni nak klaat un tiecaas peec manas energjijas un man nav ko dot, nebiju domajusi ka tam ir sakars ar manām un mammas attieciibaam. Noklausijos tevus un delus. Vel vairak sapratu cik maz es zināju un cik nesapratu víriešus, jaklausas vel, jo jāsajüt pamatiigaak. Sapratu savu kljuudu - vienmer pie vira problemam gaju virsu ar ieteikumiem, zelosanu, nesapratu kadelj vins tad sadusmojas vai norobezojas, piedavaju risinajumus. Par laimi tagad zinu kaa nevajag dariit, priecājos ka délam ir tikai 2 gadi un mums vél viss priekšā attiecíbu veidošanā.
 


LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija

To, ko iemāca šajā skolā, jūs nedzirdēsiet nekur citur. Visas tās zināšanas un darbs ar sevi, izmainīs jūsu dzīvi pilnībā. Esmu pateicīga Ilutai, ka viņa ir izveidojusi šo skolu un palīdz paskatīties tur, kur mēs parasti negribam ieskatīties. Kursam "Viņš un Viņa attiecību anatomija" pieteicos, jo vēlējos sakārtot savas attiecības, atrast atbildes uz saviem jautājumiem par attiecībām, kā arī uzzināt, kā veidojas attiecības vienam ar otru, un citiem cilvēkiem. Viss vērtīgākais šajā kursā bija unikālās un apjomīgās zināšanas par attiecībām, kuras pirms tam nekad un nekur nebiju dzirdējusi.Meditācijas, lai sakārtotu attiecības ar vecākiem un nobeigtu iepriekšējās attiecības, kā arī daudz un dažādi praktiskie darbi.

Pēc attiecību sakārtošanas ar vecākiem individuālajās konsultācijās, bija jau manāmas pirmās,krasās izmaiņas manās attiecībās. Rezultāti ir acīm redzami,manas attiecības ir izmainījušās.Esmu pārgājusi jaunā un augstākā līmenī. Izjūtu un izdzīvoju savas attiecības,nevis automātiski reaģēju. Pēdējo pāris mēnešu laikā jūtos un uzvedos kā pa visam cits cilvēks,kurš beidzot ir pieaudzis, nevis kā mazs un kaprīzs bērns.

Šo kursu ieteiktu ikvienam,kurš nejūt piepildījumu no attiecībām un tiem,kuriem neizdodas atrast un izveidot attiecības.Šajā kursā jūs atradīsiet atbildes uz jautājumiem un saņemsiet instrumentus,kā rīkoties,lai iegūtu to,ko vēlaties.(ieguldot regulāru darbu,lai sasniegtu rezultātu). Paldies Ilutai,par ieguldīto darbu un enerģiju!


LASĪT VAIRĀK
Dina Redviņa Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija Uz šo kursu pieteicos, jo interesē attiecību tēma. Man ir bijusi 20 gadus ilga laulības pieredze un dažas īslaicīgas, neveiksmīgas attiecības. Pēc tam es sāku domāt, kāpēc tas tā ir? Tā pirms dažiem gadiem sāku pētīt dzimtas koku un atklāju, ka no paaudzes paaudzē ir neveiksmīgas attiecības. Gribēju to mainīt, lai man un maniem bērniem laimīgāka dzīve.

Man patīk mācīties, ja to var darīt sev ērtā laikā un vietā. Vērtīgākais šajā kursā bija tas, ka sakārtoju attiecības ar vecākiem un dzimtu, jo tas ir galvenais, lai būtu veiksmīgas attiecības. Kursa pirmā nodarbība mani iespaidoja tik ļoti, ka izdarīju ko tādu, par ko pirms tam pat iedomāties nevarēju. Ļoti patika dziedinošās meditācijas un tranformējošās tehnikas. 

Vēlējos piebilst par metaforiskajām kārtīm, ar kurām strādā kursa pēdējā nodarbībā, tur par sevi uzzināju lietas, par kurām pirms tam pat nenojautu. Tas ir ļoti vērtīgi sevis izzināšanai! :) Esmu priecīga par zināšanām, kuras ieguvu. Esmu pabeigusi attiecības ar bijušajiem partneriem. Izpratusi attiecību dabu un kā tās veidot. Uzzināju, cik svarīga ir sevis jušana un apzināšanās.

Šo kursu ieteiktu visiem! Lai apzinātos sevi, savu dzimtu un ciešo saikni, kas to vieno! Paldies Ilutai par vērtīgo darbu, ko viņa paveikusi, lai izveidotu tik veiksmīgu un izglītojošu kursu.
LASĪT VAIRĀK