RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Ieva Sirmā Par kursu Praktiskais vebinārs ''Kā atbrīvoties no stresa un iegūt vairāk enerģijas?''

Es gribu padalīties ar savām sajūtām un emocijām par vakardienas vebināru. Es atradu atbildes uz ļoti daudziem jautājumiem,piemēram, kā man raudzīties uz savu stresu, tie cilvēciņi ko tu mums nodemonstrēji bija kā punkts uz i, tagad viss liekas saprotamāks un skaidrāks. Bija situācijas kas atbilda man, konkrēti par to suni, jo mani mazu sakoda suns un man vēl joprojām ir bail no suniem. Zelta likums "aizķēräs". Un protams situācijas, kuras izdzīvoju, tas viss nāk tikai par labu, ar katru izdzīvotu situāciju tas man palidz, tas mani tikai uzlādē aizvien vairāk un vairāk :)

Es noteikti ieteiktu to visiem, kuri saskarās ar stresu un panikas lekmem, tas ir vienreizeji ko Tu, Iluta, mums pasniedz lai mes varetu izdzivot sis emocijas. Katram kurs saubas, nesaubaties, jus to nenozelosat, tas ir tas kas ir vajadzigs, lai atgrieztos miers, dzivesprieks. Ieguvu jaunus panemienus ka veel un veel ar sevi stradat:)Nav vārdos izsakâms tas, cik daudz tu man palīdzi. Iluta, Tu esi zelts!


LASĪT VAIRĀK
Liene Ābele - Bernāte Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvoties no bailēm - 2

Es pieteicos kursam Pašvērtējuma fundaments ar mērķi iegūt lielāku iekšēju spēku, justies pārliecinātākai par sevi, nebūt atkarīgai no citu domām un vārdiem par mani. Pats vērtīgākais kursā bija iemācīties paskatīties nevis virzienā no sevis, bet uz sevi. Iepazīt sevi, saprast, ko es vēlos, no kā bēgu, ko dzīvē gribu just, redzēt un saņemt. Iepazīt savu ķermeni, kas visu laiku jau pasaka priekšā, ka kaut kas ir jādara, ko ķermenis signalizē.Ļoti vērtīgs kurss ar daudz materiāliem, vingrinājumiem un meditācijām.

Galvenā atziņa ir dzīvot dēļ sevis, pilnveidoties sevis dēļ, izpausties sevis dēļ, vienkārši BŪT. Tas ir, ka visu, ko es daru, es daru sevis dēļ. Radīt tādu dzīvi kā es vēlos, nevis to, ko no manis sagaida citi.

Pabeidzot kursu sajūtu sevi daudz brīvāku, pārliecinātāku, esmu atbrīvojusi sevi no daudz vecām pārliecībām, jūtu vairāk enerģijas darīt un priecāties par dzīvi. Sāku ieraudzīt jaunas iespējas, atveras jauna informācija. 
Man ir vairāk enerģijas un gribas darīt to, kam agrāk nepietika spēka. Lielāka iekšējā brīvība, mazāk uztraucos situācijās, kuras es nevaru ietekmēt. Līdz ar to neatdodu savu enerģiju tam, ko nevaru izmainīt.

Kursu iesaku visiem, kam ir svarīgi iepazīt tieši sevi, savu iekšējo pasauli, kuri vēlas strādāt ar sevi. Jo lai izmainītu savu dzīvi ir vajadzīgs gan laiks, gan jāiegulda pamatīgs darbs, lai sāktu ieraudzīt izmaiņas. Tas ir tikai sākums, pagrieziena punkts ceļā uz sevi, ceļš visas dzīves garumā, lai radītu tādu dzīvi kādu vēlamies, justies laimīgiem un atverot savu potenciālu, piedzīvotu savas dzīves laimīgākos brīžus. Paldies, Iluta par kursu. Lai visiem veicas


LASĪT VAIRĀK
Iveta Hveckoviča Par kursu Es un mani vecāki. Procesi un risinājumi.

Nodarbība par mammas saikni ar sava bērna dzīvi iedarbojās negaidīti stipri, tā uzcēla augšā neapzinātas, bet ļoti spēcīgas emocijas, kuras viļņojās vēl pāris dienas. 
Kaut uzskatīju, ka ar mammu man bija viss ok, tā domāju arī šodien, taču - kas tas bija par sāpīgo kamolu, kas attinās vaļā? I šobrīd nezinu, bet kļuva savādāk, daudz vieglāk. Loģiski, ka gribējās saprast arī, kāda ir tēta loma un nozīme, jo tieši šeit slēpjas daudzu samezglojumu sakne.
Man, lai izprastu savu sāpi, pietika ar lekcijas par “Tēti un meitu” 1.daļu. Saliku visu “pa plauktiem”, smeldze noņēmās, un atnāca sajūta, ka daudz ko sevī labāk pieņemu. 
Pat tā, ka situācijai, kur agrāk “cepos”, lai tik būtu, lai viss notiktu, vienkārši pasaku:”... man negribas…”un nejūtu ne mazāko vainas apziņu. Un esmu mierā ar to. Par “Tēti un dēlu” arī bija būtiski, jo man ir dēls, mazdēls. Robežas, lai neļautos kārdinājumam pažēlot pa sieviešu modei, lai viņi būtu domājoši un īsti vīri, ar kuriem var lepoties.

Šī kursa vielu būtu svarīgi zināt katram jaunietim, katrai jaunajai ģimenei. Būtu daudz vairāk laimīgu cilvēku


LASĪT VAIRĀK
Agnese Zariņa Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvoties no bailēm - 2

Es uzsāku šo kursu tadel, ka man nebija parliecibas par sevi. Zinot, ka kurss bus par pasvertejumu tas mani aizkera, jo tas man liekas pats svarigakais iegut veseligu pasvertejumu, jo lidz ar to atkrit daudz destruktivu parliecibu. Izejot kursu ieguvu MEGA vērtīgas informacijas. Iluta ieguldijusi daudz savu speku, informaciju, ka so dazu nodarbibu lpietiks visam muzam. Šī informācija ir vajadzīga dzīvei.

Ieguvu ieksejo mieru, just savu kermeni un milet sevi vairak, cienit sevi, nevis izdabat citiem. Es kluvu mierigaka un ieksejais speks pieauga, pieauga energija. Enerģija darīt un rīkoties. Es par daudzam lietam vairs ta nesatraucos, ka satraucos pirms tam. Pats svarigakais ko es domaju par sevi , ka esmu tada kada esmu, kā daba mani radijusi. Kursa ir daudz meditaciju, tehnikas, instrumenti, pielietojot tos mainas iekseja pasaule un uztvere. Tas ir to verts ! Paldies Ilutai! Tu spej izskaidrot cilvekiem skaidri un ar sirdi.''


LASĪT VAIRĀK
Dina Redviņa Par kursu Psihosomatikas Skola – I

Esmu apguvusi kursu Psihosomātikas skola – I 
Kad iepazinos ar Sevis Apzināšanas skolas kursu piedāvājumiem, tad nodomāju, ka man šo kursu par veselību nevajag, jo kopumā mana veselība ir laba, vienīgi dažas nelielas kaites un vairāki liekie kilogrami. Pēc sarakstes ar Ilutu, kur atklāju, ka manam dēlam ir veselības problēmas, viņa ieteica šo kursu. Par to esmu pateicīga, jo kurss ir ļoti vērtīgs un aizraujošs.

Man ļoti patika, jo ieguvu informāciju par kuru agrāk nekur nebiju dzirdējusi. Kursā uzzināju, kas ir slimība un kā tā rodas, ka zem katras slimības ir bioloģisks konflikts. Kad konflikts tiek apzināts un izstrādāts notiek izdziedināšanās.
Cik svarīgi ir būt saskaņotiem prātiem, lai nav cīņas savā starpā. Jo vairāk kaut ko nepieņemam dzīvē, jo vairāk tas uztrauc.

Kursā ir daudz dažādu instrumentu, lai ieskatītos dziļāk zemapziņas procesos. No laika pirms bērna ieņemšanas līdz bērna gada vecumam ir programmēšanas fāze, kad vecāki programmē savus bērnus. Tāpēc svarīgi
savākt informāciju par šo periodu. Vecākiem noņemt programmu no saviem bērniem,jo vecāku psiholoģiskie konflikti kļūst par bērnu bioloģiskajiem konfliktiem. Arī šajā kursā ir par dzimtu un ļoti aizkustinoša meditācija.
Viena nodarbība šajā kursā ir par lieko svaru. Par konfliktiem, kas ir liekā svara pamatā. Šīs zināšanas palīdzēs pārstāt cīnīties pašai ar sevi.

Kā vienmēr Ilutas nodarbībās ir spēcīgas tehnikas, kuras strādā, ja vien pielieto. Piemēram, tehnika Zaudējuma izdzīvošana ir par to kā atlaist cilvēkus, kurus nekādi neizdodas atlaist. Arī manā dzīvē bija šādi cilvēki,
pēc šīs tehnikas pielietošanas pat nometu dažus kg no sava svara. Pateicoties kādai tehnikai esmu izstrādājusi vairākas situācijas savā dzīvē, kuras pirms tam mani satrauca, bet tagad mana attieksme ir kļuvusi neitrāla.

Šo kursu ieteiktu visiem cilvēkiem, it īpaši tiem, kuriem ir veselības problēmas, liekais svars un vecākiem, neatkarīgi no bērna vecuma.


LASĪT VAIRĀK
Ineta Kauzena Par kursu Praktiskais vebinārs ''Kā atbrīvoties no stresa un iegūt vairāk enerģijas?''

Šodienas nodarbība par stresu bija man BOMBA.. Bija vairāki atklājumi kas satricināja ar savām atbildēm.. Personīgi man kā tieku galā ar spriedzi- izsaucot uguni uz sevi.. Tas tik ļoti dod atbildi! Tik ļoti! 
Meditācija vispār kosmoss! To nevar aprakstīt, tas jājūt! Iluta dod to ko citur nevar dabūt- noticiet man..!! Esmu bijusi visur, kur vien cilvēks var meklēt kā sevi saremontēt.. Šeit tas beidzot notiek.. Tas ir process un burvju nūjiņa ir šoreiz manās rokās..'


LASĪT VAIRĀK