RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Vineta Urtāne Par kursu Iepazīsti sevi un citus ”Harmoniju nevar atgūt, ja neesi sapratis sevi , savu temperamentu, savas ieliktās rakstura īpašības un psihes īpatnības. Noklausoties ierakstu par skaņas vektoru, es beidzot ieraudzīju sevi. …”
LASĪT VAIRĀK
Ināra Ščukina Par kursu Nauda un Dzīves scenārijs. Kas abiem kopīgs?

Tā kā naudas tēma interesē visiem,arī man, pieteicos uz šo kursu. Gribejas noskaidrot, kā tad ar to naudu ir, kādas attiecības man ar to ir, kāpec te tā ir, te nav? Kas un kadi iemesli tam? Esmu apguvusi gandrīz visus Ilutas veidotus kursus, un zinu, ka Iluta visus kursus veido ar ļoti augstu atbildības sajūtu, kā arī pielieto daudz interesantas teorijas, daudz savus instrumentus, tehnikas un meditacijas, un tas nozīme, ka arī atbildes tiks atrastas.

Lēnītēm pa solītim gājām uz priekšu. Ar kursa uzdevumu veikšanu esmu iepazinusi vairāk sevi un savu ķermeni. Visi mūsu dārgumi - atbildes uz visiem “kapēc” ir iekšā mūsos, ir tikai javēlas tās sameklēt, mainīt savas pārliecības. Jāieskatās atpakaļ savā bernībā, senču dzīvēs, dzimtā, lai saprastu, kādas tad ir pārliecības man traucējušas attiecībā par naudu. Saņēmu instrumentus, kā izdzīvot savu dzivi, un ne citu, saņemot maksimāli daudz labsajūtas sev, ar labumu apkartējai pasaulei un citiem.

Ar šī kursa palīdzību ieguvu visas atbildes par naudas un dzīves misijas tēmu, protams pašam arī jāpieliek pūles, jo Ilutas dotās zināšanas ir unikālas.

Visiem,kas nesaprot pa kuru ceļu dzīvē iet, kā pieņemt pareizus lēmumus ,saprast savas emocijas,misiju u.c.,iesaku šo Ilutas kursu. Liels paldies Iluta par visu,ko esi devusi un turpini dot mūsu attīstībai


LASĪT VAIRĀK
Gunta Zīmele Par kursu Individuālā terapija

Brīvība no alerģijas. Video ar objektīvu testa rezultātu - brīvība no alergijas pret ziedputekšņiem, tomātiem - izstrāde. 
Guntas pamata problēma nebija alerģija, kad viņa pie manis griezās, bet “pa ceļam” mēs paņēmām arī izstrādāt šos simptomus.Alerģijas izstrādei veltījām 1 terapiju (izstrāde vēl turpinās), bet rezultātu piefiksējam jau tagad.Līdz izstrādei, Gunta nevarēja tādu domu pieļaut, ka var ieiet tomātu siltumnīcā viegli, bez diskomforta. Mēs izstrādājām konfliktus, kuri bija zem alerģijas, noņemot trauksmi un spriedzi.Vēlreiz, paldies, Gunta Zimele, par to, ka ar savu video iedvesmo citus!


LASĪT VAIRĀK
Iveta Hveckoviča Par kursu Liekā Svara noslēpumi

Ļoti iedarbīgas  lekcijas par lieko svaru. Unikāla metode, iedarbīgāka par visām diētām kopā (kuras turklāt palīdz tikai uz laiku). Mans uzstādījums bija zaudēt 4 kg, pusgada laikā ir mīnus 3 kg. Diētu nebija, bet bija uzdevumi sevis izprašanai. Ievēroju, ka nekārojās vairs "norauties" ar pieēšanos, bet viss notika... pats no sevis. Daža laba cēloņprogramma ir atrasta un atlaista.Un tievēju, drēbes ir brīvākas, svars iet uz leju lēnām, jau ieraudzīju 70, .. kg, pēc ilgiem laikiem.( Svari mani netracina).Procesi turpinās, kamēr tēma ir uzmanības lokā, aktīvi. Iet arī citi tarakāni prom un darbā labi veicas. Šī metode arī ir jāizprot un jāapgūst.


LASĪT VAIRĀK
Mārīte Loka Par kursu Individuālā terapija

Es pāris dienas atpakaļ par tevi iedomàjos, gribéjas uzrakstīt. Bet tad sāku domàt, - a ko lai rakstu, kad šobrīd atrodos tādà stàvokli, kas mani dara laimīgu....man pat brīžiem uzrodas jautājums vai tā drīkst būt.... kad manī ir miers..es nejūtu to spriedzi. Esmu atvérta it visam jaunam un man nav bail kļūdīties. Manas atiecības ar vīru ir uzlabojušàs..mums pékśńi ir atkal kopīgas témas...brīžiem izjūtu tādu kutináśanas sajūtu vederā, kad abi flirtéjam :)))), ja man ir vajadzigs papukstét, tad tas nebeidzas ar kaśķi, bet gan ar smaidu. Kad draudzene izteica teikumu, es atiecība uz sevi parlaboju." mums sievietem jabut stipram ar lielàm olàm(sieviete ar pautiem), es atreağeju" - ne, es neesmu sieviete ar olam , esmu sieviete ar olnīcam un mans stiprums ir sievietes inteleğente.
Es izjutu tadu sieviśķību spéku sevī!!!

Tagad saprotu, KĀ es pati veidoju savu apkārtejo vidi ar savàm domàm.” Mani kaut kas iekšēji nelika mierā,  līdz kamēr es uzgāju Iluta un šo skolu.  Šodien es zinu, kas tas bija/ir...Tā biju Es,  apmaldījusies savos iekšējos labirintos. Iluta ieslédza gaismu labirinta galā, lai es pati atrastu izeju. Paldies Ilutai par pavadīšanu šajā ceļojumā.


LASĪT VAIRĀK
Kristīne S. Par kursu Individuālā terapija

 Varu padalīties, ka pēc pirmajām trijām terapijām, ļoti veiksmīgi esmu atradusi jaunu darba vietu. Tas viss bija bez piespiešanās, brīvi. Kaut arī pusgadu, paralēli esošajam darbam, biju jauna darba meklējumos, bet bez rezultātiem. Bija valodas barjera, kas tagad ir samazinājusies, esmu kļuvusi drošāka komunikācijā. Un vēl...varbūt pārsteidzos ar novērojumu, bet sazinoties ar mammu caur whatapp brīvdienās, bija patīkama sajūta, runāju ar viņu un bija sajūta, kad esam satuvinājušās. Tēta slimības saasinājumu uztvēru šoreiz mierīgi, dabīga bija sajūta, ka nav vērts stresot, raudāt, jo es neesmu klāt un nevaru palīdzēt... Ik pa brīdim izsaku domās pateicību, ka esmu atradusi Tevi un Apzināšanās skolu. Pat lasot kādu literatūru, jau apzināti prāts man uztver man vajadzīgo un lieko atsijā, horoskopu lasīšana atkrita dabīgi. 
LASĪT VAIRĀK