RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Ilze Jačuka Par kursu Nauda un Dzīves scenārijs. Kas abiem kopīgs?

Uz šo kursu pieteicos, jo interesēja noskaidrot dziļāk kādas ir manas attiecības ar naudu. Šis kurss navtikai par naudu, tas izvērtās daudz grandiozāks un "dziļāks", nekā bija sākumā pieteikts. Kursā ir daudz praktisko uzdevumu, meditāciju.  Kursā izgājām tādu kā veselu apli, sākot ar savām pārliecībām par naudu, tālāk dzimtu, kā tā ir iespaidojusi manus uzskatus par naudu un naudas pelnīšanu, tad sievietes un vīrieša loma, līdz beidzot dzīves misija un mērķa izdzīvošana. Pēdējās nodarbībās pie mājas darbiem bija daudz jautājumi, lai katrs varētu noskaidrot kas tieši ir tā lieta, kas padodas, rast atbidi kāda ir tieši mana unikalitāte, kas man vislabāk padodas.

Noteikti iesaku iegādāties šo kursu, te iederas citāts no nodarbības (..) nepiesienieties pie naudas. Investējiet sevī un paplašiniet savu pasaules redzējumu. Uzkrājiet zināšanas un prasmes (..) citāta beigas


LASĪT VAIRĀK
Vineta Vilde Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Esmu jau piedzīvojusi to, ko teici, ka tā būs – morālu orgasmu, kad es saprotu, ka var domāt arī savādāk, esmu jau tik daudz bailes pārvarējusi un tas viss pateicoties arī tev! Viss labākie novēlējumi! Vineta.”


LASĪT VAIRĀK
Egija Buša Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

''Sveika, Iluta  !!! Pirms 5 min.pabeidzu lasīt tavu grāmatu. Atdzīšos, lasīju to diezgan ilgi un lēnām - dienām ilgi...Gribēju to visu lēnām "sagremot" vairrākkārtīgi pārlasot atsevišķas rindkopas. 
Šobrīd rakstot, acīs riešas nedaudz asaru, bet esmu droša, ka šīs sajūtas manī raisa pārdomas par iegūto informāciju, kas nāk no tevis. Tu man esi atklājums un man gribas tev ticēt un uzticēties par visiem 100 procentiem. Likās, ka grāmata ir rakstīta tieši man, jo katrs vārds likās zināms un pazīstams. Iluta, tu iedves ticību un cerību sagrautam cilvēkam...Ar lielu apbrīnu novēlu tev turpināt iesākto!!!! Lai tev veicas un izdodas, jo mēs tev ticam !!!!!Ceru, ka mūsu ceļi krustosies turpmāk, nevis ceru, bet esmu droša !!!!! Paldies, tev, par to, ko tu dari !!!!!


LASĪT VAIRĀK
Sandra Bimbere Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Paldies, Iluta, grāmata ļoti laba! Neviena lieka vārda! ???? Ak, jā : emotion -> motion - > kustība (enerģijas) ???? Biju jau piemirsusi, ka arī tā var paskatīties. Nu re, vārdiem ir nozīme! Grāmata salika "lietas" pa plauktiņiem. Zemapziņa kā mūsu cietais disks, kuras mērķis ir mūsu izdzīvošana, emocijas kā enerģija, kas dod kustību - vai arī tiek apslāpētas, bet nekur jau nepazūd... Paldies par šo grāmatu, jo konkrēti man tā palīdz sakārtot - cēloņi/sekas, iemesli.


LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija

To, ko iemāca šajā skolā, jūs nedzirdēsiet nekur citur. Visas tās zināšanas un darbs ar sevi, izmainīs jūsu dzīvi pilnībā. Esmu pateicīga Ilutai, ka viņa ir izveidojusi šo skolu un palīdz paskatīties tur, kur mēs parasti negribam ieskatīties. Kursam "Viņš un Viņa attiecību anatomija" pieteicos, jo vēlējos sakārtot savas attiecības, atrast atbildes uz saviem jautājumiem par attiecībām, kā arī uzzināt, kā veidojas attiecības vienam ar otru, un citiem cilvēkiem. Viss vērtīgākais šajā kursā bija unikālās un apjomīgās zināšanas par attiecībām, kuras pirms tam nekad un nekur nebiju dzirdējusi.Meditācijas, lai sakārtotu attiecības ar vecākiem un nobeigtu iepriekšējās attiecības, kā arī daudz un dažādi praktiskie darbi.

Pēc attiecību sakārtošanas ar vecākiem individuālajās konsultācijās, bija jau manāmas pirmās,krasās izmaiņas manās attiecībās. Rezultāti ir acīm redzami,manas attiecības ir izmainījušās.Esmu pārgājusi jaunā un augstākā līmenī. Izjūtu un izdzīvoju savas attiecības,nevis automātiski reaģēju. Pēdējo pāris mēnešu laikā jūtos un uzvedos kā pa visam cits cilvēks,kurš beidzot ir pieaudzis, nevis kā mazs un kaprīzs bērns.

Šo kursu ieteiktu ikvienam,kurš nejūt piepildījumu no attiecībām un tiem,kuriem neizdodas atrast un izveidot attiecības.Šajā kursā jūs atradīsiet atbildes uz jautājumiem un saņemsiet instrumentus,kā rīkoties,lai iegūtu to,ko vēlaties.(ieguldot regulāru darbu,lai sasniegtu rezultātu). Paldies Ilutai,par ieguldīto darbu un enerģiju!


LASĪT VAIRĀK
Dace Kaņepe Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Šobrīd īpaši baudu vingrinājumu par PIEŅEMŠANU, un tad tiešām reizēm sajūtos, kā Tu teici vebinārā, gandrīz jau laimīga. Saprotu, ka vienmēr esmu skatījusies uz dzīvi caur kādiem šabloniem, kas man ir galvā, kā rezultatā dzīvoju smagā diskomfortā. Tagad ir tā, ka jūtu izmaiņas, ja tā var teikt – dzīves sīkumos, bet ar to jau arī viss sākas. Regulāri piedzīvoju sajūtas, kad saku sev – bet šitā es pirmo reizi daru, jūtu un reaģēju.


LASĪT VAIRĀK