RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Ingrīda Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvoties no bailēm - 2

Vel vasarā es nevarēju iedomāties, ka apmēklēšu kursu pie psihoterapeita.To es nebiju plānojusi un apbrīnoju dzīvi, kādus pāgriezienus viņa sagatavojusi. Atkal sajūta, ka ir Augstākie spēki, kuri mūs vada un sargā. Tas mani nemaz nemulsina un esmu pateicīga Augstākiem spēkiem, ka viņi mani saveda ar Tevi, Iluta un ir likumsakarīgi, ka es piedalijos šajā kursā. Es tik daudz, ko izmeģināju, bet nekas nelīdzēja. Man bija vajadzīgs speciālists, kurš varētu man palīdzēt.Saprotu to, tikai tagad.
Tu iemācīji ieklausīties ķermenī.Man ir pārsteidzoši, ka pirmais, ko gribu aprakstīt ir manas fiziskās sajūtas. Pareizi vai nepareizi, bet tas ir mans skatiens uz to, kas ar mani notika. Lai cik es necentos ar dažādām pozitīvās domāšanas metodēm kaut ko sevī mainī, nekas nesanāca.

Kursā laikā sajūtu, ka atbrīvojās vēdera augšēja daļa, saules pinums un vēlāk arī apakšēja no milzīgā saspringuma. Tikai tagad saprotu, kādā saspringumā dzīvoju.
Dziļa izpratne, baiļu dzēšana sniedza atbrīvojumu. Tavi vārdi apstiprinājās- ķermenim vajag izstrādāt to, kas nav pabeigts. Tavas praktiskās metodes strādā, atgriezties pagātnē, atkal izdzīvot: izraudāt, izdrebēt, izbļaut. Man sanāca. It kā kādu melnu monstru izdzinu, kurš aprija visus spēkus un enerģiju. No sākuma jūtu tukšumu sevī. Dīvaina sajūta, it kā kaut kas pietrūkst, nevarēju pierast pie viegluma. Dažreiz arī tagad ieklausos sevī..nē..viss kārtībā..viss plūst. Iekšējs miers, iekšējs spēks, neatkarība no citiem viedokļiem, dzīvesprieks, atbrīvošanās no stresiem, no panikas, no vainas sajūtam...ieguvumi ir tik lieli, ka nevar visu izteikt vārdos.

Es pati jūtu vairāk savas iekšējās pārmaiņas.Tu un tavs maģisks, tik tiešām maģisks kurss tik īsā laikā man palīdzēja atbrīvoties no ļoti smagām bērnības traumām. Kursa laikā es izstrādāju savas nopietnas bailes, kuras traucēja dzīvot. Mana dzīve izmainījusies.

Žēl, ka vebināra formātā tu neredzi mūsu acis,mūsu asaras, prieku, smaidus.
Paldies par komentāriem dienasgrāmatā; par to, ka man bija iespēja visu izrakstīt. Man tas bija ļoti svarīgi.Kursa laikā man izdevās saredzēt baiļu un arī manu neveiksmju sakni, kura slēpjās manā bērnībā. 3.nodarbība--Mamma un procesi sniedza dziļu izpratni. Par mīlestības plūsmu, es sapratu, kur aiziet mana enerģija. Es pieņēmu lēmumu vairs negaidīt un izslēdzu gaidīšanas režīmu. Tas ir viens no galvenājam lēmumiem manā dzīvē. Dzīve palika saprotamāka un vieglāka.

Kurss bija interesants, aizraujošs, ar daudzveidīgām metodēm. Kursa sākumā jutos, ka bērns, kuram atklāja pasauli un tagad jutos liela.Es daudz, ko zinu,daudz ko saprotu, es atbrīvojos no nevajadzīga. Es esmu cita. Tik daudz pārmaiņu notika manī, tāpēc sajūta, ka sākums bija tik sen...bet patiesībā- viss notika ļoti ātri, pārsteidzoši ātri. Sākumā īpaši negribēja nākt uz šo kursu....paldies, ka paklausīju savai iekšējai balsij un pieteicos, un kādas izmaiņas ir notikušas tikai nepilnu 2 mēnešu laikā. Un kas vēl priekšā sagaida!
Šis rudens bija nozīmīgs manā dzīvē. Iluta, Tu esi profesionāls savā jomā, tu izveidoji kursu, kurš man bija nepieciešams, kurš palīdzēja man, kurš mainīja mani. Es nekad to neaizmirsīšu. Paldies. Lai viss izdodās


LASĪT VAIRĀK
Kristīne Brauska - Niezere Par kursu Individuālā terapija

Brīvība no bailēm saslimt. Es visu atvaļinājumu pētiju savas jaunās sajūtas, gan vēroju vai parādās bailes no slimībām, gan satiku savus vecākus un citus radus un sajutu cik palicis viegli un brīvi ar viņiem komunicēt,vispār komunikācija ar cilvēkiem ir tik forša, varu skatīties acīs un justies brīvi, agrāk tā nevarēju, bija barjera, neparliecinātība par sevi. Skatos uz sava dēliņa ādu kas bija nosēta ar papiloma kārpām, kad uzsākām terapiju un tagad tā ir gandrīz pilnībā sadzijusi,visas kārpiņas ir prom.

Vispār bija sajūta ka visi attiecas pret manīm savādāk. Esmu ieguvusi jaunu sajūtu- tādu kā Piederības sajūtu. Pirms terapijām es nekad nekur nejutos piederiiga, iederīga, visu laiku vajadzēja mainīt ārējos apstākļus, dzīves vietas, valstis, darba vietas un katru reizi sajūta ka neesmu Tur iederīga, ka tā nav Mana vieta, tas ljoti trauceeja dziivot. Tas ir pazudis, šādu sajūtu vienkārši vairs nav. Un vēl ir pašā kodolā tāda kā sava spēka apzināšanās, uzticēšanās dzīvei, nav kaut kāda pozitīvā domāšana vai sevis iedvesmošana, vienkārši apziņa ka es Esmu un ar mani viss ir kārtībā.

Es varētu daudz un dikti rakstīt par dažādajām izmaiņām iekšēji ko izjūtu visu laiku. Visas šīs pārmaiņas ir piedevušas dzīvei citas krāsas, citu garšu.

Procesa vidū, kad stāvoklis pasliktinājās un ārā nāca dažādi fiziskie simptomi caur sāpēm, tik un tā jutu ka tas ir uz labu uz pārmaiņām. Zinu ka pakāpeniski vēl daudz kas mainīsies un ka vēlos šo iesākto darbu turpināt.

Tas, ka savā dzīves kritiskākajā momentā atradu Tevi ir mans dzīves lielākais ieguvums, pateicoties tam ka esi mana Psihoterapeite arī manu bērnu dzīves kļūst labākas, jo tagad redzu cik svarīgi ir ”ārstēt māti”.


LASĪT VAIRĀK
Inita Bērziņa Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvoties no bailēm - 2

Tajā septembra dienā, kad likteņa sakritības dēļ, pie manis nonāca informācija par Tevi, Iluta. Es, kā tagad saprotu, biju nonākusi līdz tai robežai, vai klints malai, kad ir priekšā dziļa aiza, bezdibenis, tālāk nav kur iet---ir nepieciešama palīdzība pašai sev., bet vajadzīgs kāds, kas pienāk blakām, uzrunā, paņem aiz rokas, paaicina, laipni piedāvā palīdzēt un galvenais-zina, kā palīdzēt. piedāvā to, ko es izmisīgi meklēju vistuvākajos sev apkārt. Taču viņi neprot to, neprot man palīdzēt, jo vispār nepieļauj domu, ka varētu uzklausīt manas sāpes, nepieļauj domu, ka tas, ko es stāstītu, vispār drīkstētu būt, “klapes uz ausīm un mēs to negribam dzirdēt”, jo visam jābūt taču pareizi un visam jābūt kārtībā, otrs nedrīkst “izkāpt no pieņemto pārliecību kastītes”. Tā nu es buju viena ar savām sajūtām, kas jau sākušas pārvērsties slimībās-ķermenis sākumā pīkstē’ja, tad vaidēja, kliedza un parādījās fiziskas sāpes un slimības.

Tajā mirklī es sapratu, ka man “jāpieķeras” šim pasniegtajam salmiņam un jāļauj sev palīdzēt sev pašai caur Tevis piedāvātajiem instrumentiem. Vispirms bezmaksas kurss, tad lasīju daudz informācijas SAS un, kas dīvaini, viss, ko lasu, viss par mani, par mani, izskaidrojums ik uz vārda, katrā rakstā.

Tā es sajutu, ka man jāpiesakās šajā kursā, kurš izrādījās starts sevis glābšanai. Baigi skaļi teikts, bet tajā nav melu. Katrs mans vārds šeit ir patiesība. Un kā jau pēdējā nodarbībā vingrinājāmies-es atļaujos šeit izstāstīt pilnīgi svešam cilvēkam tik daudz par sevi, savām slēptām lietām, par ko kautrējos kādam vispār teikt, un man nav bail, man pat ir vieglāk, ka es to izsaku. Es vispirms---pārstāju melot pati sev, caur šo es izstāstu sev-kā ir patiesībā un nu “maisam gals ir vaļā”. Ar kursa piedavātajiem instrumentiem strādājot, regulāri darot, tās lietas tiek vilktas laukā un izstrādātas bailes, nepareizās pārliecības, stresa un aizvainojuma stāvokļi. Esmu saņēmusi labus palīdzības paņēmienus spontānām, negaidītām dzīves situācijām, brīžiem, kad “sirds skrien” un krūtīs savelkas saspringums, kad ķermenis kliedz, “dari kautko, neliec man šādi justies, tas mani nospiež”.

Paldies, Iluta, par “sevis maksimālu izlikšanu”, stāstot mums, daloties ar savu bagātību, zināšanām, izcilo lietu skaidrošanu, izdzēšot mūsos bailes! Galvenais-mēs zinām, kas ar mums notiek.
Katrā kursa nodarbībā es sajutos, ka “esmu izvilkta, izvērsta uz āru…, kā jaka uz kreiso pusi, lai redzama un izpētāma mana oderīte, cik saburzīta, sarāvusies, pa vīlēm saplīsusi, izirusi…saviļāta” un nu es to oderīti-savu iekšējo pasauli sagatavoju, pētu, “veru vaļā, lai lāpītu, gludinātu, atjaunotu krāsu, spīdumu un kvalitāti, lai harmonē..”
Visi dotie instrumenti ir mega spēcīgi. Es šajos mēnešos esmu mācījusies atgūt enerģiju dzīvot savu dzīvi, justies tajā labi. Mani galvenie rezultāti no šī kursa: Man ir drosme pateikt, ko vēlos.
Man ir drosme nedarīt, ko nevēlos. Precīzāk-drosme atteikties, no tā, lai tikai citiem ir labāk, ko citi vēlas, bet es ne.
Es protu sevi iedvesmot sevi uz mieru, veselīgu miegu, noliekot malā savas likstas vai pēkšņas problēmas.
Izprotu daudz ko, kas mani gadiem ir nospiedis.
Sakārtots iekšējais konflikts ar mammu.
Drošāk eju iekšā probrēmās un stresa situācijās un ātrāk no tām izkļūstu, jo ir paņēmieni , kā rīkoties.


LASĪT VAIRĀK
Vera Fuch Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvoties no bailēm - 2

Kad es noklausījos Ilutas bezmaksas semināru, kas iepazīstināja mūs ar jauno kursu “Pašvērtējuma fundaments” un Iluta prasīja, vai gribam izmainīt mūsu iekšējo sajūtu, mūsu iekšējo stāvokli, tad lai piedalamies šajā kursā, bet es toreiz pat iedomāties nevarēju, ko pa īstam nozīmēja šie vārdi. Es zināju vienkārši, ka Ilutai ir vienmēr lieliska informācija, kas pamatīgi izmaina dzīvi un tāpēc ļāvos šim piedzīvojumam jaunajā kursā. Es tiešām negaidīju, ka mana dzīve, mans iekšējais stāvoklis tik ļoti stipri mainīsies. Ar katru nodarbību mana dzīve vairāk un vairāk apgriezās ar kājām gaisā, pozitīvajā nozīmē. Esmu “šokā” par tik ātrām un kolosālām izmaiņām. Pirms kursa es biju galīgi neapmierināta, visu laiku spriedzē un stressā, neapmierināta ar visu pasauli, sevi. Šī kursa laikā man stress un spriedze ir noņēmušies un arī mani apkārtējie ir kļuvuši laimīgāki, ka apkārt neskraida tāds adatains kaktuss kā es agrāk. Man meitiņa noteica, zini, mamm, kopš Tu esi pie Ilutas kursos, Tu esi manāmi un pozitīvi izmainījusies. Redz kā!!!

Es varu baudīt dzīvi, tās kvalitāte ir ļoti augstu pacēlusies. Tas atbalsojās pat uz veselību: kad spriedze pazuda, es ar pārsteigumu pamanīju, ka arī spriedze uz acīm ir mazinājusies un es varu daudz ko jau redzēt bez briļļu palīdzības. Es noteiktu ieteiktu visiem šo kursu, patiesībā visi kursi ir ārkārtīgi vērtīgi. Tas viss ir neticams atradums, dārgums, kas spēcīgi izmaina dzīves kvalitāti! Tik tiešām, paldies Dievam vai Visumam, ka esmu iepazinusi Ilutu.


LASĪT VAIRĀK
Iluta Sena Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvoties no bailēm - 2

Mana dziļākā sāpe bija ''ko par mani padomās''. Man bija svarīgi, lai tikai nepadomā par mani kāds kaut ko sliktu. Bija ļoti grūti atteikt. Darīju pret savu gribu. Kursa laikā šīs bailes izstrādāju un jau pārbaudīju praksē. Tas ir liels ieguvums no šī kursa, ka varu izteikt savu gribu. Vēl liels ieguvums ir mana atbrīvotība, neesmu vairs tāda sasaistīta, neesmu sapīta. Ir iekšējs prieks, tāds apmierinājums ar dzīvi.

Liels paldies par to, ka man ir sākusies jauna dzīve, jaunas iespējas, par ko pat nebiju sapņojusi. Esmu atbrīvojusies no veciem ieradumiem, kas aizpildīja manu ikdienu, DATORSPĒLES, tām vairs nav laika, ir citas jaunas, interesantākas nodarbes ar pievienoto vērtību.
Liels paldies!'


LASĪT VAIRĀK
Sigita Grunte Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvoties no bailēm - 2

Ar Ilutu jau esmu pazīstama ilgāku laiku, gan no viņas piedāvātajiem kursiem , gan arī no privatām nodarbībām. Rezultāti, kurus esmu saņēmusi no kursiem ir – ‘’dzīve apgriežas kājām gaisā”.
Tāpēc arī pieteicos uz šo kursu, jo zināju, ka rezultāti būs, un arī biju gatava strādāt ar visiem piedāvātajiem instrumentiem. Mani piesaitīja kursa nosaukums, jo tas ietvēra vārdu - bailes. Bailes mani pavadīja visu laiku, visur, neatkāpjas ne dienu, ne nakti...ne minūti. Nu cik tad var baidīties no tā, kas notiks, kas varētu būt, cik var sevi dzīt nemitīgā stresā no tā, ka bail ko pazaudeet, nedabūt, neiegūt, nesasniegt !!??

Tāpēc arī pieteicos šiim kursam, lai saprastu no kurienes šīs bailes nāk un kā to visu pārvērst enerģijā darboties, nevis par visu baidīties?
Vai man izdevās atbrīvoties no visām bailēm? Vai es sasniedzu to, ko vēlējos caur šo kursu? Lai sasniegtu pilnīgi visu, ir pagājis pāris maz laika, bet bija vingrinājumi, kuru efektu varēju pārbaudīt jau pēc pāris dienām. Un tie tiešām strādāja! Mana vislielākā baile bija, ka gan mājās, gan ārpus mājas, man var kuru katru mirkli palikt slikti ar sirdi. Pēc pāris “ Izdzeest bailes “ vingrinājumiem šīs bailes pazuda! Baiļu, ka paliks slikti vairāk nav. Es no sākuma nespēju noticēt, kā, man nav bail? Tādēļ viens no visspēcīgākajiem instrumentiem man bija tiešii “ Izdzeest bailes”.Ļoti, ļoti nozīmīga, izzinoša un vērtīga bija nodarbība par mātes un meitas attiecībām. Tā uz mani atstāja ļoti lielu iespaidu. Es atguvu atpakaļ to enerģiju, kura līdz šim bija veltīta tikai, lai pievērstu mammas uzmanību. Es pat iedomāties nevarēju, cik stipras saites mūs saista ar mammām, cik daudz enerģijas mēs iztērējam, lai izpatiktu, izdabātu, pievērstu sev uzmanību. Tā ir super sajūta, ka ir atgūta atpakaļ enerģija un vēlme darboties un radīt vairāk, un priecāties par to, ko esi radījis.

Kurss ir ļoti dzilš, pakāpenisks, izskaidrojošs, ar dažādiem vingrinājumiem, uzdevumiem, piemēriem un meditācijām. Viss lēnām saliekas pa plauktiņiem. Informācija ir ļoti vērtīga, jo tāda informācija un pasniegšana nekur citur nav pieejama.
Vai ieteiktu kursu citiem? Protams! Gan šo, gan citus skolas kursus, un individuālās terapijas. Ieteiktu cilvēkiem KAS TIEŠĀM GRIB MAINĪT DZĪVI. Lai būtu rezultāti, tas ir jāgrib. Tam ir jāatrod laiks, nauda un jādara. Tiem kuri izvēlēsies šo , vai kādu citu skolas kursu, novēlu spēku un izturību sasniegt sev vēlamos rezultātus, izprast sevi un darboties.


LASĪT VAIRĀK