RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Kristīne S. Par kursu Individuālā terapija

 Varu padalīties, ka pēc pirmajām trijām terapijām, ļoti veiksmīgi esmu atradusi jaunu darba vietu. Tas viss bija bez piespiešanās, brīvi. Kaut arī pusgadu, paralēli esošajam darbam, biju jauna darba meklējumos, bet bez rezultātiem. Bija valodas barjera, kas tagad ir samazinājusies, esmu kļuvusi drošāka komunikācijā. Un vēl...varbūt pārsteidzos ar novērojumu, bet sazinoties ar mammu caur whatapp brīvdienās, bija patīkama sajūta, runāju ar viņu un bija sajūta, kad esam satuvinājušās. Tēta slimības saasinājumu uztvēru šoreiz mierīgi, dabīga bija sajūta, ka nav vērts stresot, raudāt, jo es neesmu klāt un nevaru palīdzēt... Ik pa brīdim izsaku domās pateicību, ka esmu atradusi Tevi un Apzināšanās skolu. Pat lasot kādu literatūru, jau apzināti prāts man uztver man vajadzīgo un lieko atsijā, horoskopu lasīšana atkrita dabīgi. LASĪT VAIRĀK Evita Ratniece Par kursu Dzīves misija: Nauda = Likteņa scenārijs = Panākumi.

Paldies, man noderēja.Dziļi un pamatīgi. Daudz informācijas, izskaidrojumu un tehniku, ko pielietot savā labā. Tas bija pamatīgs darbs ar sevi, pārliecībām, aizliegumiem. Dažkārt sāpēja, bet savādāk. Konkrētāk, ne tā truli un nemainīgi. Es kursa laikā gāju cauri dažādām emocijām un sevis stadijām un, reizēm, noguru. Tad atkal kaut ko sadzirdēju, atrisināju, ieliku jau reālās darbībās un tiku jaunā pakāpē.
No kursa es sagaidīju virziena sajūtu, instrumentus - ceļazīmes, kurām sekot. Saņēmu! Noderēja! Pielietoju!
Paldies par kopīgo ceļa posmu! Paldies arī par visam ekstrā idejām, kas tika bonusā. Bija patīkami un vērtīgi piedalīties

LASĪT VAIRĀK
Dace Kaņepe Par kursu Domas un pārliecības Šobrīd īpaši baudu vingrinājumu par PIEŅEMŠANU, un tad tiešām reizēm sajūtos, kā Tu teici vebinārā, gandrīz jau laimīga. Saprotu, ka vienmēr esmu skatījusies uz dzīvi caur kādiem šabloniem, kas man ir galvā, kā rezultatā dzīvoju smagā diskomfortā. Tagad ir tā, ka jūtu izmaiņas, ja tā var teikt – dzīves sīkumos, bet ar to jau arī viss sākas. Regulāri piedzīvoju sajūtas, kad saku sev – bet šitā es pirmo reizi daru, jūtu un reaģēju. LASĪT VAIRĀK Mairita Bērziņa Par kursu Psihosomatikas Skola – I

Sveika, nemācēju uzrakstīt īsāk. Viss likās svarīgi, jo mani ieguvumi ir milzīgi. Es esmu pateicīga dzīvei, ka man tika dota iespēja satikt kursa vadītāju Ilutu Repuli individuālajās terapijās, kurās ,,piedzimu no jauna”. Ka varu apgūt šīs vērtīgās zināšanas psihosomatiskā un pielietot savā dzīvē. Esmu ieguvusi spēku jaunai dzīvei bez aizvainojumiem, esmu pateicīga Ilutai par pieredzi, ko guvu no viņas gan terapijās, gan psihosomatiskas kursā.

Psihosomatikas kurss mainīja manus priekšstatus par cilvēka veselību, par slimībām par 1800. Ieguvu zināšanas, kuras sniedz netradicionālu skatījumu uz cilvēku, uz cilvēka dzīvi. Uzzināju, cik ļoti cilvēka veselība ir saistīta ar attieksmi pret dzīvi, pret notikumiem dzīvē. Cik ļoti bērna audzināšana, ģimenes tradīcijas, dzimtas tradīcijas, sabiedrībā pieņemtie stereotipi spēj ietekmēt cilvēka dzīves kvalitāti. Man šis kurss atvēra acis uz savu iekšējo pasauli, palīdzēja saprast, ka bez ārējās pasaules eksistē dziļa un interesanta iekšējā pasaule. Kursā katra nodarbība sniedz ārkārtīgi vērtīgas, dziļas un plašas zināšanas saprotamā, vienkāršā valodā.

Katrā nodarbībā ir piedāvāti bagātīgi papildmateriāli zināšanu apguvei, dažādi darba instrumenti, lai ieskatītos dziļāk sevī, savos zemapziņas procesos. Esmu kļuvusi brīvāka, vairs nesatrauc daudz kas kādreiz likās ,,traģiski”, pamazām izeju no konservatīvas pieejas dzīves situācijās. Kļūst vieglāk dzīvot, pieņemt šo pasauli kāda tā ir, vērot bez vērtējuma: labi slikti. Jo ,,slikti” parāda virzienu attīstībai. Visas meditācijas, kuras izgāju kursa laikā ir ļoti spēcīgas, īpaši par vecākiem. Tās laikā sajutu vecāku mīlestību, kura tika nodota man, lai es ar to varētu dalīties. Mani šis kurss iedvesmo pilnveidoties, neapstāties attīstībā, paaugstināt uzvedības apziņas līmeni.

Galvenais mans ieguvums ir atgūtā prasme just ķermeni un ļaut emocijām plūst, nepretoties tām. Ļaut visam būt, kas ir manī un kas notiek pats no sevis, dzīvot šeit un tagad.
Domāju, ka ļoti derētu iepazīties ar šo kursu tiem, kas nolēmuši iziet individuālās terapijas. Būtu vēlams zināt par emocionālajiem konfliktiem, kuri izveidojuši ķermenī problēmu, būtu vēlams zināt dabas bioloģiskos likumus un ,,slimību” fāzes.''

LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Par kursu Iepazīsti sevi un citus Atziņa par šīm nodarbībām-neizprotot un nezinot cilvēka iedzimtās īpašības,varu daudz nodarīt pāri viņiem.Tagad es sāku izprast savu tēvu un dzīves partneru,jo viņi abi ir izteikti ar ANV iedzimtajām īpašībām.Ir daudzas lietas,kas man viņos kaitina,bet tagad pateicoties šīm zināšanām, esmu sākusi pieņemt,jo zinu,kālab viņi tā rīkojās.Šīs zināšanas ir jāzina katram, tas atvieglo dzīvi un uzlabo attiecības. Paldies par ļoti noderīgajām nodarbībām, jo labāk sāku izprast sevi un galvenais, savu vecāko meitu!!! LASĪT VAIRĀK Ilze Jačuka Par kursu Dzīves misija: Nauda = Likteņa scenārijs = Panākumi.

Uz šo kursu pieteicos, jo interesēja noskaidrot dziļāk kādas ir manas attiecības ar naudu. Šis kurss navtikai par naudu, tas izvērtās daudz grandiozāks un "dziļāks", nekā bija sākumā pieteikts. Kursā ir daudz praktisko uzdevumu, meditāciju.  Kursā izgājām tādu kā veselu apli, sākot ar savām pārliecībām par naudu, tālāk dzimtu, kā tā ir iespaidojusi manus uzskatus par naudu un naudas pelnīšanu, tad sievietes un vīrieša loma, līdz beidzot dzīves misija un mērķa izdzīvošana. Pēdējās nodarbībās pie mājas darbiem bija daudz jautājumi, lai katrs varētu noskaidrot kas tieši ir tā lieta, kas padodas, rast atbidi kāda ir tieši mana unikalitāte, kas man vislabāk padodas.

Noteikti iesaku iegādāties šo kursu, te iederas citāts no nodarbības (..) nepiesienieties pie naudas. Investējiet sevī un paplašiniet savu pasaules redzējumu. Uzkrājiet zināšanas un prasmes (..) citāta beigas

LASĪT VAIRĀK