RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Zanda Meija Par kursu Psihosomatikas Skola – II

Izgāju Psihosomatikas Skola pirmo līmeni. Un drīz pēc tam pamanīju piedāvājumu piedalīties otrajā līmenī un apgūt zināšanas,kas ir zem katras konkrētās slimības. Lai vieglāk izprastu,kas ir zem katra simptoma, Iluta dod daudz un dažādus konkrētus piemērus no dzīves. Reālus piemērus,kas ņemti no citu cilvēku dzīves. Iluta ar lielu rūpību stāsta katru izvēlēto piemēru,lai mums būtu vieglāk saprast un izprast. Šajā kursā ir daudz stāstīts par dažādiem vēžu veidie un to iespējamajiem konfliktiem.

No šī kursa pa 100% ir izmainījusies mana domāšana par slimībām un simptomiem it īpaši par vēzi.Agrāk tā likās nežēlīga slimība,tad tagad es uz to skatos pavisam savādāk un vairs tā neliekas.Jau pirmajā līmenī apguvu,kā mēs saslimstam un kāpēc,šajā līmenī saņēmu konkrētus pierādījumus. Man pat pašai izdevās pārbaudīt,kā tas strādā. Pirmais jau pēc individuālajām konsultācijām pazuda dažādi simptomi no mana ķermeņa. Otrais es pati pārbaudīju. Man meitai parādījās vējbakas. Tai vietai,lai skrietu pie ārsta,nervozētu un meklētu smēres, es uzrakstīju Ilutai un pajautāju,kāds konflikts ir zem vējbakām. Viņa man izstāstīja konfliktus,kas ir zem vējbakām un kas ir jādara. Es uzreiz sapratu,kurš konflikts meitai izraisīja vējbakas. Kad viņa gulēja es viņai izstāstīju,kāpēc ir bijis tāds konflikts. Pēc izstāstīšanas pumpas apstājās,jo es biju atradusi īsto konfliktu un mēs tikām cauri vien ar dažām nelielām pumpām,kuras jau trešajā dienā bija pazudušas. Es ārstus apmeklēju ļoti reti,tikai lai uzzinātu,kas tas par simptomu.

Šo kursu es ieteiktu iegādāties ikvienam. Gan tiem,kuriem jau ir kādas saslimšanas,gan tiem,kuriem vēl nav,lai nākotnē nevajadzētu slimot. Es ieteiktu it īpaši tiem,kuri ir saskārušies ar vēzi,jo uzzinot informāciju no šī kursa,jums vairs negribēsies sevi indēt un ļaut kaut ko nogriezt vai izgriezt no sava ķermeņa un dzīvot patstāvīgās bailēs.

Liels paldies Ilutai par šīm zelta vērtajām zināšanām un lielo ieguldījumu mūsu labklājībā

LASĪT VAIRĀK
Dace Kaņepe Par kursu Domas un pārliecības Šobrīd īpaši baudu vingrinājumu par PIEŅEMŠANU, un tad tiešām reizēm sajūtos, kā Tu teici vebinārā, gandrīz jau laimīga. Saprotu, ka vienmēr esmu skatījusies uz dzīvi caur kādiem šabloniem, kas man ir galvā, kā rezultatā dzīvoju smagā diskomfortā. Tagad ir tā, ka jūtu izmaiņas, ja tā var teikt – dzīves sīkumos, bet ar to jau arī viss sākas. Regulāri piedzīvoju sajūtas, kad saku sev – bet šitā es pirmo reizi daru, jūtu un reaģēju. LASĪT VAIRĀK Zanda Meija Par kursu Iepazīsti sevi un citus Atziņa par šīm nodarbībām-neizprotot un nezinot cilvēka iedzimtās īpašības,varu daudz nodarīt pāri viņiem.Tagad es sāku izprast savu tēvu un dzīves partneru,jo viņi abi ir izteikti ar ANV iedzimtajām īpašībām.Ir daudzas lietas,kas man viņos kaitina,bet tagad pateicoties šīm zināšanām, esmu sākusi pieņemt,jo zinu,kālab viņi tā rīkojās.Šīs zināšanas ir jāzina katram, tas atvieglo dzīvi un uzlabo attiecības. Paldies par ļoti noderīgajām nodarbībām, jo labāk sāku izprast sevi un galvenais, savu vecāko meitu!!! LASĪT VAIRĀK Iveta Hveckoviča Par kursu Liekā Svara noslēpumi

Ļoti iedarbīgas  lekcijas par lieko svaru. Unikāla metode, iedarbīgāka par visām diētām kopā (kuras turklāt palīdz tikai uz laiku). Mans uzstādījums bija zaudēt 4 kg, pusgada laikā ir mīnus 3 kg. Diētu nebija, bet bija uzdevumi sevis izprašanai. Ievēroju, ka nekārojās vairs "norauties" ar pieēšanos, bet viss notika... pats no sevis. Daža laba cēloņprogramma ir atrasta un atlaista.Un tievēju, drēbes ir brīvākas, svars iet uz leju lēnām, jau ieraudzīju 70, .. kg, pēc ilgiem laikiem.( Svari mani netracina).Procesi turpinās, kamēr tēma ir uzmanības lokā, aktīvi. Iet arī citi tarakāni prom un darbā labi veicas. Šī metode arī ir jāizprot un jāapgūst.

LASĪT VAIRĀK
Anete Barbara Par kursu Psihosomatikas Skola – I Es pieteicos uz šo kursu, jo man šķita, ka tas ir labs turpinājums pēc iepriekšējā kursa “Mana jaunā dzīve” un uzzināt vairāk par savu ķermeni, veselību, apzināties sevi labāk caur ķermeni. Tā kā man bija arī veselības problēmas, kas neatrisinājās vairāku gadu garumā, biju priecīga, ka turpinu izglītoties ar to pašu skolotāju, kuru pazīstu.. Man bija svarīgi jautājumi un es saņēmu atbildes uz visiem jautājumiem. Šis kurss der jebkura vecuma cilvēkam. Ja vēlies uzlabot dzīves kvalitāti, veselību, apzināties sevi vai vienkārši uzzināt kaut ko jaunu, interesantu, ko tiešām Latvijā neatradīsi- tad šis kurss ir domāts tieši tev! Iesaku to jebkuram, jo izaugsme un izmaiņās tavā dzīvē ir garantētās! Man patika Ilutas enerģija un 100 % atdeve klausītājiem. Viss bija vienmēr sagatavots un varēja just ar kādu azartu un interesi, emocijām tika nodota mums informācija. Citreiz klausoties lekciju, bija brīži, kad informācija bija kā svaigs elpas vilciens sasmakušajā gaisā. Duļķaini ūdeņi sakustējās.
Protams, visvairāk patika meditācijas un vingrinājumi, jaunas tehnikas. Priekš manis pats vērtīgākais bija būt klātienē un izpildīt vingrinājumus, jo es redzēju un jūtu, kā tas darbojas manā dzīvē. Tas ir pats galvenais, ka redzi kā notiek izmaiņas, kaut vai lēnām, bet pozitīvā virzienā un ka tehnikas strādā. Iepriekšējā kursa zināšanas un šī kursa zināšanas man palīdz ne tikai saprast sevi, bet arī savu ģimeni un draugus, viņu domas, pārliecības, uzvedību un reakcijas dažādās situācijās. Tas savukārt man palīdz pieņemt viņus, sevi, nevis cīnīties par savu “vienīgo” taisnību vai pazūst pašas prāta tīkos un neredzēt kas notiek šeit un tagad. Visa informācija saliekas kopā. Esmu priecīga un pateicīga Ilutai par Sevis apzināšanās skolu. Es ieguvu jaunas zināšanas un tehnikas, kas palīdz gan manam prātam, emocijām un ķermenim. Izmantojot šīs tehnikas, pirmkārt mainījās dzīves fokuss. Mana uztvere mainījās. Man bija vissliktākais fokuss dzīvē – negatīvais, visur viss bija slikts Es apzinos, ka tikai es nosaku savu dzīvi. Es vēl labāk sāku apzināties savu ķermeni, iepazīt to, pieņemt un iemīlos no jauna sevī. Es saprotu, ka iepazīt sevi, tas ir kā atklāt jaunu planētu. Un tas ir tik skaisti, interesanti – būt pašai, es ceļoju pati pa saviem plašumiem. Mans ieguvums ir tāds, ka vienalga, ko es domāju, jūtu vai daru – tā esmu es! Un es varu būt es pati -drīkstu būt un man vajag būt tikai man pašai! Bez maskām, bez drāmas, bez upures lomas šajā dzīves teātrī. Manī pašā ir skaista pasaule, kas dod visu nepieciešamo, lai dzīvotu pilnvērtīgu un veselu dzīvi. Visas atbildes ir manī iekšā – pajautā sev, ieklausies, apzinies un mīli sevi! Vislielākais ieguvums no kursa “AV” ir veselības uzlabošanas, sevis labāka apzināšanās.Viss ir ļoti labi! Paldies, ka devi iespēju redzēt savu jauno, skaisto, veselo un galvenais apzināto dzīvi! Liels paldies! Ar cieņu Anete
LASĪT VAIRĀK
Kristīne S. Par kursu Individuālā terapija

 Varu padalīties, ka pēc pirmajām trijām terapijām, ļoti veiksmīgi esmu atradusi jaunu darba vietu. Tas viss bija bez piespiešanās, brīvi. Kaut arī pusgadu, paralēli esošajam darbam, biju jauna darba meklējumos, bet bez rezultātiem. Bija valodas barjera, kas tagad ir samazinājusies, esmu kļuvusi drošāka komunikācijā. Un vēl...varbūt pārsteidzos ar novērojumu, bet sazinoties ar mammu caur whatapp brīvdienās, bija patīkama sajūta, runāju ar viņu un bija sajūta, kad esam satuvinājušās. Tēta slimības saasinājumu uztvēru šoreiz mierīgi, dabīga bija sajūta, ka nav vērts stresot, raudāt, jo es neesmu klāt un nevaru palīdzēt... Ik pa brīdim izsaku domās pateicību, ka esmu atradusi Tevi un Apzināšanās skolu. Pat lasot kādu literatūru, jau apzināti prāts man uztver man vajadzīgo un lieko atsijā, horoskopu lasīšana atkrita dabīgi. LASĪT VAIRĀK