RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Evita Ratniece Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Kursu, Mana jaunā dzīve, izvēlējos kā turpinājumu, kursam par attiecībām. Galvenokārt, lai pastrādātu ar savām pārliecībām, nomainītu. Vai precīzāk būtu - pamanītu, kas jānomaina un nomainītu, pielietojot piedāvātās tehnikas. Tehniku daudz. Dažkārt likās, ka kaut kas uzreiz neuzrunāja, bet pēc laika, meklēju tieši to. Man visvairāk noderēja pārliecību formulējumi, konkrēta teksta veidā, kurus varu pielietot un tad, kļuva arī skaidrāks, kā pareizi noformulēt to, kas man svarīgs. 
Pirms kursa bija sajutu, ka ir kaut kāds iekšējs uzstādījums, kurš ved ne tur, kur vajag, bet nezināju, kā to uzrakt, tad tagad paskatos dziļāk un, tiešām, zinu, ka tam nav sakars ar ārējo.  Vairāk turu fokusu uz sevi, kā bāzes staciju, vai vismaz pēc iespējas ātrāk atgriežos.  Ka nedalu dusmas slikti, prieks labi, tas savukārt palīdz sevi uztvert viengabalaināk. Paldies!


LASĪT VAIRĀK
Gunta Zīmele Par kursu Individuālā terapija

Brīvība no alerģijas. Video ar objektīvu testa rezultātu - brīvība no alergijas pret ziedputekšņiem, tomātiem - izstrāde. 
Guntas pamata problēma nebija alerģija, kad viņa pie manis griezās, bet “pa ceļam” mēs paņēmām arī izstrādāt šos simptomus.Alerģijas izstrādei veltījām 1 terapiju (izstrāde vēl turpinās), bet rezultātu piefiksējam jau tagad.Līdz izstrādei, Gunta nevarēja tādu domu pieļaut, ka var ieiet tomātu siltumnīcā viegli, bez diskomforta. Mēs izstrādājām konfliktus, kuri bija zem alerģijas, noņemot trauksmi un spriedzi.Vēlreiz, paldies, Gunta Zimele, par to, ka ar savu video iedvesmo citus!

https://www.youtube.com/watch?v=3sZ7M0cnHgI&t=2s


LASĪT VAIRĀK Kristīne S. Par kursu Individuālā terapija

 Varu padalīties, ka pēc pirmajām trijām terapijām, ļoti veiksmīgi esmu atradusi jaunu darba vietu. Tas viss bija bez piespiešanās, brīvi. Kaut arī pusgadu, paralēli esošajam darbam, biju jauna darba meklējumos, bet bez rezultātiem. Bija valodas barjera, kas tagad ir samazinājusies, esmu kļuvusi drošāka komunikācijā. Un vēl...varbūt pārsteidzos ar novērojumu, bet sazinoties ar mammu caur whatapp brīvdienās, bija patīkama sajūta, runāju ar viņu un bija sajūta, kad esam satuvinājušās. Tēta slimības saasinājumu uztvēru šoreiz mierīgi, dabīga bija sajūta, ka nav vērts stresot, raudāt, jo es neesmu klāt un nevaru palīdzēt... Ik pa brīdim izsaku domās pateicību, ka esmu atradusi Tevi un Apzināšanās skolu. Pat lasot kādu literatūru, jau apzināti prāts man uztver man vajadzīgo un lieko atsijā, horoskopu lasīšana atkrita dabīgi. 
LASĪT VAIRĀK Zanda Meija Par kursu Nauda un Dzīves scenārijs. Kas abiem kopīgs?

Es pati biju izdomājusi,ka ierakstīšu video vai audio jau kādu laiku atpakaļ. Vienmēr esmu to gribējusi darīt. Manī bija tik liels uztraukums. Nepadevos un tagad pašai patiess prieks,ka to izdarīju.


LASĪT VAIRĀK
Madara S. Par kursu Individuālā terapija

Sveika, gribēju "atrādīties" - darbā man piedāvāja augstāku amatu, to ko vienmēr gribēju :) ir nedaudz satraukums kā būs, bet esmu priecīga! Liels paldies Tev par to, ka palīdzēji man tikt uz ceļa :):)Es jūtu, ka esmu pašpārliecinātāka, ir arī tāda sajūta, ka racionālāk un adekvātāk reaģēju uz apkārtnotiekošo. Šobrīd man ir tāda viegluma sajūta, ka viss izdodās un, ka pēdējā laikā viss viegli nāk Man gan tieši vakar bija slikts miegs, jo es sāku tā intensīvāk gatavoties kāzām un tas rada nelielu stresu, saprotot, cik daudz kas vēl jāizdara Bet kopumā es jūtos ļoti stabili un panikas lēkmes vairāk nav bijušas :)


LASĪT VAIRĀK
Ieva Cinīte Par kursu Nauda un Dzīves scenārijs. Kas abiem kopīgs?

Kursam "Dzīves misija :nauda=likteņa scenarijs =panākumi" pieteicos, jo vēlejos izprast, kā senči un mana dzimta ietekmē manu dzīvi. Gribēju atmodināt ticību sev. Sajust to, ko man visu mūžu ir paticis darīt, to , kas man sagādā patiesu prieku dzīvē.

Mācību kursā laikā, Tu man palīdzēji , atmodināji manus dziļākos sapņus no bērnības, kurus tagad ir jācenšas piepildīt. Ar meditāciju un uzdevumu palīdzību es sajutu, savas dzimtas atbalstu maniem sapņiem un vēlmēm.

Kursa laikā, Tu iedevi instrumentus un metodes, kā saskatīt un atrast savus zemapziņas blokus, savas pārliecības un aizliegumus un kā no tiem atbrīvoties, lai varētu piepildīt savus sapņus un vēlmes.

Šī kursa lekcijas, klausīšos atkal un atkal, jo kursā apkopotā informācija ir ļoti dziļa, pamatīga.

Man ļoti patika mūsu nodarbības , vēlos no visas sirds pateikt paldies Tev un mūsu grupai, kuri kopā mācijamies.Citu cilvēku domas un dzīves skatījums ļoti palīdzēja apgūt šo kursu pilnīgāk. 
Paldies Tev, Iluta.....”


LASĪT VAIRĀK