RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Dina Redviņa Par kursu Nauda un Dzīves scenārijs. Kas abiem kopīgs?

No šī kursa es sapratu, ka dzīve var mainīties, ja izpaud sevi, esi gatavs mainīties, jo dzīve ir kā pieredze nevis trauma. Dzīve ir kā ceļojums, ar daudz iespējām, un arī attieksme pret naudu ir atkarīga no dzīves scenārijs. Izmainās dzīves scenārijs, izmainās naudas daudzums dzīvē. 


LASĪT VAIRĀK
Mārtiņš Bērziņš Par kursu Individuālā terapija

Brīvība no bailēm uzstāties publiski. Tās izmaiņas sevī ir jūtamas tik lielas. No bijušā man ir maz palicis. Tik daudz sajūtas ir pazudušas. Nav vairs tādas sajūta, ka kaut kur ir jābēg vai jāpazūd. Jūtu vieglumu darot. Kādreiz kad gāju gar vīriešiem gāju tā bailīgi garām it kā viņi varētu uzbrukt, tagad eju garām un skatos tieši virsū. Nav nekādas problēmas pieiet parunāties pie sievietēm, kurām parasti lielākais vairums vīriešu baidās pieiet.
Vakar apskatīju visas grāmatas, kuras kādreiz mani iedvesmoja un vel palasot atzīmēto liekas kā tādu vispār varēju lasīt. Tur priekš manis nav nekā. Katrai situācijai nav viena pieeja kā grāmatās norādīts. Katra situācija ir idividuāla. Vel vienu lietu novēroju, ka ir pazudusi vēlme cīnīties pret sevi. Visu gadus bija tāda vēlme cīnīties, lai noturēt savu izdomāto ''kā vajag''. Tieši tāpēc tagad jūtu atbrīvotību savā vēderā. Man patika pašas pēdējās terapijas. Manuprāt, nekas par to nav bijis efektīvāks. Man lika atrast cēloni, to izdzīvot, tad atrast pirmcēloni sēkliņu no kā tas radies un tad izpaust. Izpaužot es sāku apzināties, ka tieši tas izraisījis pa visu dzīvi tādas sekas un tas palīdz pārprogrammēt vietas, kur nebija darīts kā es gribēju darīt. Liekas, ka esi visu dzīvi jau tā darījis un pēc tam gribas turpināt. ''....


LASĪT VAIRĀK
Sigita Grunte Par kursu Individuālā terapija

Atsauksme par individuaalo terapiju. ...
Katrs riits iesaakas vienaadi. Piecelies un neko negribas dariit, atcelju visu uz riitdienu, jo riit tachu es to izdariishu. Bet cits riits saakas taapat un taapat un taapat. Ar soliishanu izdariit riit, ar smagumu kruutiis un velmi sarauties un paguleet. Un tad Tu peeksnji saproti, ka kautkas nav taa, ka shis staavoklis jau velkas ilgaaku laiku....kautkas ir noticis, ar ko es pati netieku galaa. Un kas notiek? Es saprotu ,ka man ir vajadziiga paliidziiba.

Pirmaa doma protams ir Iluta. Kaapeec Iluta? Jo labu laiku atpakalj pabeidzu vinjas kursus. Taa iespaidaa nomainiiju visu savu dziivi. Aizgaaju no nemiilama darba, paarbraucu uz LV, paarveertu hobiju patstaaviigaa darbaa ar ko nodarbojos veel joprojaam. Zinaaju,ka Ilutas tehnikas straadaa, jo pati to piedziivoju. Shoreiz gan nebija kursi, bet Individuaalaa terapija, jo vajadzeeja ko stipraaku par pashas jautaajumiem. Bija vajadziigi pareizie jautaajumi un tos Iluta zina.

Terapijas bija smagas,uzzinaaju lietas un sajuutas par kuraam man pat nebija nojausmas.Pati liekus jautaajumus neuzdevu, pilniigi nodevos Ilutas vadiibai, jautaajumiem un atbildeem. Bez pilniigas atdoshanaas rezultaatu nebuus.

Vai man ir rezultaati. Jaa un ljoti juutami. Smaguma sajuuta kruutiis pazuda tuuliit, jo tika atrasts konflikts un tas atrisinaats. Agriezaas darba un dziives prieks. Veelreiz uz jautaajumu kapeec Iluta, varu atbildeet, ka negribeeju lietot antidepresantus,gribeeju atrisinaat savus konfliktus. Vai es ieteiktu Individuaalo terapiju? Noteikti. Tas ir smagi un saapiigi, asaras birs vairaak kaa pupas.... bet.... tas buus taa veerts. Atvieglojums buus taads,kaa peec visa muuza neizpaustaa nosleepuma atklaashanas. Sigita


LASĪT VAIRĀK
Ināra Ščukina Par kursu Nauda un Dzīves scenārijs. Kas abiem kopīgs?

Tā kā naudas tēma interesē visiem,arī man, pieteicos uz šo kursu. Gribejas noskaidrot, kā tad ar to naudu ir, kādas attiecības man ar to ir, kāpec te tā ir, te nav? Kas un kadi iemesli tam? Esmu apguvusi gandrīz visus Ilutas veidotus kursus, un zinu, ka Iluta visus kursus veido ar ļoti augstu atbildības sajūtu, kā arī pielieto daudz interesantas teorijas, daudz savus instrumentus, tehnikas un meditacijas, un tas nozīme, ka arī atbildes tiks atrastas.

Lēnītēm pa solītim gājām uz priekšu. Ar kursa uzdevumu veikšanu esmu iepazinusi vairāk sevi un savu ķermeni. Visi mūsu dārgumi - atbildes uz visiem “kapēc” ir iekšā mūsos, ir tikai javēlas tās sameklēt, mainīt savas pārliecības. Jāieskatās atpakaļ savā bernībā, senču dzīvēs, dzimtā, lai saprastu, kādas tad ir pārliecības man traucējušas attiecībā par naudu. Saņēmu instrumentus, kā izdzīvot savu dzivi, un ne citu, saņemot maksimāli daudz labsajūtas sev, ar labumu apkartējai pasaulei un citiem.

Ar šī kursa palīdzību ieguvu visas atbildes par naudas un dzīves misijas tēmu, protams pašam arī jāpieliek pūles, jo Ilutas dotās zināšanas ir unikālas.

Visiem,kas nesaprot pa kuru ceļu dzīvē iet, kā pieņemt pareizus lēmumus ,saprast savas emocijas,misiju u.c.,iesaku šo Ilutas kursu. Liels paldies Iluta par visu,ko esi devusi un turpini dot mūsu attīstībai


LASĪT VAIRĀK
Mārīte Loka Par kursu Individuālā terapija

Es pāris dienas atpakaļ par tevi iedomàjos, gribéjas uzrakstīt. Bet tad sāku domàt, - a ko lai rakstu, kad šobrīd atrodos tādà stàvokli, kas mani dara laimīgu....man pat brīžiem uzrodas jautājums vai tā drīkst būt.... kad manī ir miers..es nejūtu to spriedzi. Esmu atvérta it visam jaunam un man nav bail kļūdīties. Manas atiecības ar vīru ir uzlabojušàs..mums pékśńi ir atkal kopīgas témas...brīžiem izjūtu tādu kutináśanas sajūtu vederā, kad abi flirtéjam :)))), ja man ir vajadzigs papukstét, tad tas nebeidzas ar kaśķi, bet gan ar smaidu. Kad draudzene izteica teikumu, es atiecība uz sevi parlaboju." mums sievietem jabut stipram ar lielàm olàm(sieviete ar pautiem), es atreağeju" - ne, es neesmu sieviete ar olam , esmu sieviete ar olnīcam un mans stiprums ir sievietes inteleğente.
Es izjutu tadu sieviśķību spéku sevī!!!

Tagad saprotu, KĀ es pati veidoju savu apkārtejo vidi ar savàm domàm.” Mani kaut kas iekšēji nelika mierā,  līdz kamēr es uzgāju Iluta un šo skolu.  Šodien es zinu, kas tas bija/ir...Tā biju Es,  apmaldījusies savos iekšējos labirintos. Iluta ieslédza gaismu labirinta galā, lai es pati atrastu izeju. Paldies Ilutai par pavadīšanu šajā ceļojumā.


LASĪT VAIRĀK
Iveta Hveckoviča Par kursu Nauda un Dzīves scenārijs. Kas abiem kopīgs?

Kurss izvērtās grandiozs! Pamatdoma-lai izmainītu savu naudas plūsmu uz sev vēlamo pusi, ir jāierauga sevi no malas-īsto un "parādes"seju. Un jāveic arī pamatīgas izmaiņas sevī - darbu ar savām bremzējošām pārliecībām, lomām, iekšējiem aizliegumiem. Un tā bija tikai puse! Meistarklase man sākās II līmenī, kad piedzīvoju reālu aktivizāciju un pārmaiņas sevī. Un kārtīgu atjaunošanās fāzi, kas apliecināja "reformu" īstumu. Mūsu grupai kā pirmajai tika īpaša apmācību forma - tiešraides vebināri, kam ir gandrīz klātbūtnes un terapeitiska vibrācija. Un notika"klikšķis"! Atverot sevī radošo uzdrošināšanos, mēs, grupa, kā ar burvju nūjiņas mājienu, ieraudzījām un dzirdējām viena otru mūsu mazajos video! 
Paldies, Iluta, Tev ir lieliski kursi un unikālas spējas atmodināt citus dzīvai dzīvei


LASĪT VAIRĀK