RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Evita Ratniece Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Kursu, Mana jaunā dzīve, izvēlējos kā turpinājumu, kursam par attiecībām. Galvenokārt, lai pastrādātu ar savām pārliecībām, nomainītu. Vai precīzāk būtu - pamanītu, kas jānomaina un nomainītu, pielietojot piedāvātās tehnikas. Tehniku daudz. Dažkārt likās, ka kaut kas uzreiz neuzrunāja, bet pēc laika, meklēju tieši to. Man visvairāk noderēja pārliecību formulējumi, konkrēta teksta veidā, kurus varu pielietot un tad, kļuva arī skaidrāks, kā pareizi noformulēt to, kas man svarīgs. 
Pirms kursa bija sajutu, ka ir kaut kāds iekšējs uzstādījums, kurš ved ne tur, kur vajag, bet nezināju, kā to uzrakt, tad tagad paskatos dziļāk un, tiešām, zinu, ka tam nav sakars ar ārējo.  Vairāk turu fokusu uz sevi, kā bāzes staciju, vai vismaz pēc iespējas ātrāk atgriežos.  Ka nedalu dusmas slikti, prieks labi, tas savukārt palīdz sevi uztvert viengabalaināk. Paldies!

LASĪT VAIRĀK
Mārīte Loka Par kursu Individuālā terapija

Es pāris dienas atpakaļ par tevi iedomàjos, gribéjas uzrakstīt. Bet tad sāku domàt, - a ko lai rakstu, kad šobrīd atrodos tādà stàvokli, kas mani dara laimīgu....man pat brīžiem uzrodas jautājums vai tā drīkst būt.... kad manī ir miers..es nejūtu to spriedzi. Esmu atvérta it visam jaunam un man nav bail kļūdīties. Manas atiecības ar vīru ir uzlabojušàs..mums pékśńi ir atkal kopīgas témas...brīžiem izjūtu tādu kutináśanas sajūtu vederā, kad abi flirtéjam :)))), ja man ir vajadzigs papukstét, tad tas nebeidzas ar kaśķi, bet gan ar smaidu.

Tagad saprotu, KĀ es pati veidoju savu apkārtejo vidi ar savàm domàm.” Mani kaut kas iekšēji nelika mierā,  līdz kamēr es uzgāju Iluta un šo skolu.  Šodien es zinu, kas tas bija/ir...Tā biju Es,  apmaldījusies savos iekšējos labirintos. Iluta ieslédza gaismu labirinta galā, lai es pati atrastu izeju. Paldies Ilutai par pavadīšanu šajā ceļojumā.

LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Par kursu Dzīves misija: Nauda = Likteņa scenārijs = Panākumi.

Es pati biju izdomājusi,ka ierakstīšu video vai audio jau kādu laiku atpakaļ. Vienmēr esmu to gribējusi darīt. Manī bija tik liels uztraukums. Nepadevos un tagad pašai patiess prieks,ka to izdarīju.

LASĪT VAIRĀK
Ieva Cinīte Par kursu Dzīves misija: Nauda = Likteņa scenārijs = Panākumi.

Kursam "Dzīves misija :nauda=likteņa scenarijs =panākumi" pieteicos, jo vēlejos izprast, kā senči un mana dzimta ietekmē manu dzīvi. Gribēju atmodināt ticību sev. Sajust to, ko man visu mūžu ir paticis darīt, to , kas man sagādā patiesu prieku dzīvē.

Mācību kursā laikā, Tu man palīdzēji , atmodināji manus dziļākos sapņus no bērnības, kurus tagad ir jācenšas piepildīt. Ar meditāciju un uzdevumu palīdzību es sajutu, savas dzimtas atbalstu maniem sapņiem un vēlmēm.

Kursa laikā, Tu iedevi instrumentus un metodes, kā saskatīt un atrast savus zemapziņas blokus, savas pārliecības un aizliegumus un kā no tiem atbrīvoties, lai varētu piepildīt savus sapņus un vēlmes.

Šī kursa lekcijas, klausīšos atkal un atkal, jo kursā apkopotā informācija ir ļoti dziļa, pamatīga.

Man ļoti patika mūsu nodarbības , vēlos no visas sirds pateikt paldies Tev un mūsu grupai, kuri kopā mācijamies.Citu cilvēku domas un dzīves skatījums ļoti palīdzēja apgūt šo kursu pilnīgāk. 
Paldies Tev, Iluta.....”

LASĪT VAIRĀK
Madara S. Par kursu Individuālā terapija

Sveika, gribēju "atrādīties" - darbā man piedāvāja augstāku amatu, to ko vienmēr gribēju :) ir nedaudz satraukums kā būs, bet esmu priecīga! Liels paldies Tev par to, ka palīdzēji man tikt uz ceļa :):)Es jūtu, ka esmu pašpārliecinātāka, ir arī tāda sajūta, ka racionālāk un adekvātāk reaģēju uz apkārtnotiekošo. Šobrīd man ir tāda viegluma sajūta, ka viss izdodās un, ka pēdējā laikā viss viegli nāk Man gan tieši vakar bija slikts miegs, jo es sāku tā intensīvāk gatavoties kāzām un tas rada nelielu stresu, saprotot, cik daudz kas vēl jāizdara Bet kopumā es jūtos ļoti stabili un panikas lēkmes vairāk nav bijušas :)

LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Par kursu Psihosomatikas Skola – II

Izgāju Psihosomatikas Skola pirmo līmeni. Un drīz pēc tam pamanīju piedāvājumu piedalīties otrajā līmenī un apgūt zināšanas,kas ir zem katras konkrētās slimības. Lai vieglāk izprastu,kas ir zem katra simptoma, Iluta dod daudz un dažādus konkrētus piemērus no dzīves. Reālus piemērus,kas ņemti no citu cilvēku dzīves. Iluta ar lielu rūpību stāsta katru izvēlēto piemēru,lai mums būtu vieglāk saprast un izprast. Šajā kursā ir daudz stāstīts par dažādiem vēžu veidie un to iespējamajiem konfliktiem.

No šī kursa pa 100% ir izmainījusies mana domāšana par slimībām un simptomiem it īpaši par vēzi.Agrāk tā likās nežēlīga slimība,tad tagad es uz to skatos pavisam savādāk un vairs tā neliekas.Jau pirmajā līmenī apguvu,kā mēs saslimstam un kāpēc,šajā līmenī saņēmu konkrētus pierādījumus. Man pat pašai izdevās pārbaudīt,kā tas strādā. Pirmais jau pēc individuālajām konsultācijām pazuda dažādi simptomi no mana ķermeņa. Otrais es pati pārbaudīju. Man meitai parādījās vējbakas. Tai vietai,lai skrietu pie ārsta,nervozētu un meklētu smēres, es uzrakstīju Ilutai un pajautāju,kāds konflikts ir zem vējbakām. Viņa man izstāstīja konfliktus,kas ir zem vējbakām un kas ir jādara. Es uzreiz sapratu,kurš konflikts meitai izraisīja vējbakas. Kad viņa gulēja es viņai izstāstīju,kāpēc ir bijis tāds konflikts. Pēc izstāstīšanas pumpas apstājās,jo es biju atradusi īsto konfliktu un mēs tikām cauri vien ar dažām nelielām pumpām,kuras jau trešajā dienā bija pazudušas. Es ārstus apmeklēju ļoti reti,tikai lai uzzinātu,kas tas par simptomu.

Šo kursu es ieteiktu iegādāties ikvienam. Gan tiem,kuriem jau ir kādas saslimšanas,gan tiem,kuriem vēl nav,lai nākotnē nevajadzētu slimot. Es ieteiktu it īpaši tiem,kuri ir saskārušies ar vēzi,jo uzzinot informāciju no šī kursa,jums vairs negribēsies sevi indēt un ļaut kaut ko nogriezt vai izgriezt no sava ķermeņa un dzīvot patstāvīgās bailēs.

Liels paldies Ilutai par šīm zelta vērtajām zināšanām un lielo ieguldījumu mūsu labklājībā

LASĪT VAIRĀK