RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Sandis K Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvoties no bailēm - 2

Mana atsauksme par tavu izcilo produktu:
Patiesi gribu padalīties ar saviem ieguvumiem no kursa PF.IB . Nodzīvojot daudzus gadus ar pārliecību, ka ar mani nav kaut kas kārtībā, esmu uztrenējis sevī trakas lietas. ???? Tā es saucu savas nedabiskās reakcijas, bailes.

Par kursa pocesu. Ar daudz ko strādājām šī kursas ietvaros. No sākuma zināšanas, lai prātam nav jāmeklē atbildes. Pēc tam izstrāde. No sākuma vienkāršākas izstrādes. Vēlāk jau daudz dziļākas. Katra nodarbība deva daudz. Visu jau nevar izstāstīt, bet spilgtākās lietas - Mamma un procesi, instruments ar domām, attiecības ar stresu, dziedinošais enerģijas virpulis. Izprotu, ka mums ir jāizdziedina savs iekšējais bērns. Mēs kā bērni pieņemam lēmumu, kas jau būdams pieaugušam nav vajadzīgs, bet staigājam visu savu dzīvi ar šo lēmumu. Šiet strādā ar savu iekšējo bērnu. Daudzi dzīvo automātismā un nepadomā kāpēc mēs darām tieši tā. Nedzīvo savu dzīvi.

Arī kā citas dalībnieces rakstīja es guvu atbildes uz daudziem jautājumiem. Pilnīgi mainījās visa mana dzīves uztvere. Pēc dažām nodarbībām bija ļoti liels patīkamu sajūtu lādiņš. Tāds, ko es nebiju jutis jau ļoti sen. Viens, ka mēs strādājām nodarbībās. Otrs, ka varēja pārliecināties kā iedotie instrumenti strādā reālajā dzīvē. Tas ir transformējošs kurss, ja aktīvi iesaistās pats. Tie, kuri vēlējās varēja rakstīt dienasgrāmatas. Iluta dod lielu atgriezinisko saiti. Viņa tās lasa un ieraksta, lai rezultāti būtu vēl labāki. Ļoti novērtēju, jo tas ir liels darbs iet caur visām dienasgrāmtām un vēl paspēt izdarīt citas lietas, ko viņa dara.

Par rezultātiem. Viss mani mainās katru dienu. Mans atslābums ķermenī ir labākais kāds ir bijis 10 gadu laikā. Agrāk bija lielas problēmas ar spēju uztvert informāciju. Manas spējas uztvert informāciju un glabāt arī paliek labākas. Apzinos, ka tas ir process. Agrāk bija ļoti lieli iekšēji bloki, kad man vajadzēja apgūt kaut ko jaunu. Man likās, ka visi ir pret mani un līdz ar to ar mani nav viss kārtībā. Mans negatīvais paštēls. Es baidījos mācoties saskarties ar šo sajūtu, ka esmu iemācījies tā kā citi nedomā. Pilnīgi viss aiztaisījās ciet. Bija bailes iedziļināties, jo var tā notikt.

Arī sabiedrībā atrodos daudz drošāk un pārliecinātāk. Piemērs, man bija macību seminārs, kur zālē ap 80 cilvēku. Es spēju būtu viens no retajiem, kas uzdod sev intresējošu jautājumu. Tas vienkārši izšāvās. ???? Agrāk par tādu pat nespēju iedomāties. Kursa ietvaros atteicos no vienas savas nodarbes, kas man atņēma enerģiju. Atklāju, ka daru dēļ citiem. Pārstāju darīt.

Es noteikti ieteiktu iziet kursu arī citiem. Es biju vienīgais vīrietis šajā kursā un redzu, ka tieši vīrieši mazāk uzdrošinās iet šādus pilnveidošanās kursus. Pēc izietā pārliecinoši saku, ja ir vēlme just dzīvē labsajūtu, to nekad nepiepildīs ar ārējiem āpstākļiem- skaistu sievu, daudz naudas, liela māja, dārga mašīna utt. Ja Tu iekšēji sevi nevērtē, tad ar to nestrādājot viss arī tā paliks.

Paldies, Iluta par to ko iedevi! Tu dari fantastisku darbu! Un paldies arī visām kursa dalībniecēm ar ko kopā apguvām šo kursu. Kopā darot tiešām lielāks efekts”.


LASĪT VAIRĀK
Baiba Vingre Par kursu Individuālā terapija

Lai spētu piefiksēt pārmaiņas, aptaujāju cilvēkus, ar kuriem esmu pastāvīgā kontaktā, jo ir sajūta, ka viss notiek, mainās pats par sevi un tikai atsaucot atmiņā, kāda es biju pirms 3 mēnešiem, es spēju ieraudzīt atšķirību. Un atšķirība ir. Kāpēc es vispār vērsos pie Tevis: ar mani viss it kā bija kārtībā, dzīvoju pat ļoti sakarīgu dzīvi, tikai tajā nebija ne jēgas ne garšas. Jau kādu laiku iepriekš biju ar sevi sākusi strādāt un jau blāvi saskatīju dažādas bailes, iekšējos konfliktus, destruktīvas pārliecības, kas tikai radīja vēl lielāku apjukumu un spriedzi, jo nezināju, no kurienes tas manī radies un ko ar to visu darīt – neviens man to nevarēja pateikt. Visvairāk mani satrauca tas, cik viegli aizkaitināma un neapmierināta es biju – ar sevi, citiem, savu dzīvi. Mani kaitināja viss – sākot ar jauniešiem uz ielas un tantiņām transportā beidzot ar maniem dzīvokļa biedriem. Tad vēl mūžīgā apātija, enerģijas trūkums, nevēlēšanās neko darīt, motivācijas trūkums (par spīti apmeklētajiem semināriem un izlasītajām grāmatām).

Protams arī bailes – no kritikas, no autoritatīvām personām, bailes, ka nesanāks, ka nemācēšu. Mani vienīgie virzītājspēki darbā bija – bailes no soda (ka salamās, ka kritizēs) un vēlme izpatikt (ka palielīs, pieņems).Tad nu beidzot – kas tad ir mainījies un ko esmu ieguvusi? Pirmkārt, fakts, ka es esmu uzrakstījusi iepriekšējo atkāpi, jau ir viens fantastisks panākums! Vispirms jau apzināties, saprast un ieraudzīt savas bailes, reakcijas un pārliecības. Nākamais – izprast tās- no kurienes tas manī, kāpēc es tā rīkojos/ domāju/ reaģēju. Un visbeidzot beigt bēgt, slēpties, pieņemt, ka tas, kas ir bijis un noticis – tā ir daļa no manis un tagad man ir dota iespēja iziet no šī apburtā automātisko reakciju apļa un iepazīt sevi no jauna, reaģēt pa jaunam, skatīties uz situācijām ar pilnīgi citām acīm.

Apzinātība, kas ir iegūta terapijas (un arī kursa) laikā – tā ir vislielākā dāvana, ko ne ar kādu naudu nevar atlīdzināt. Un tieši apzinātība atslēdz durvis uz to, ko sākotnēji meklēju es un daudzi citi – tās lielās pārmaiņas. Apzinātība it kā ir ceļš uz mērķi vienlaicīgi pati kļūstot par mērķi (tā laikam saka par visiem ceļojumiem- ka mērķis ir pats ceļš).Un tam visam pa virsu es, protams, varu uzskaitīt daudz jo daudz dažādus patīkamus bonusus, kas ir notikuši šo triju mēnešu laikā – ir sakārtojušās, uzlabojušās, restartējušās attiecības ar līdzcilvēkiem, esmu brīva no aizvainojuma, upura lomas, vairs nejūtu sevī vajadzību glābt pasauli un vainas sajūtu, ka nevaru to izdarīt, vairs netiecos pēc uzslavām un nebaidos no kritikas – eju, darbojos, mācos, pieņemot, ka man var arī neizdoties, bet arī tas būs ok. Un pats galvenais – vairs netērējot enerģiju uz visu to, ko aprakstīju iepriekš! Man beidzot ir spēks un gribēšana izdarīt vairāk par obligāto minimumu – es iesaistos jaunos projektos, realizēju sevi darot to, kas man padodas, tiekos ar draugiem, izbaudu sarunas. Un mans draugs, kurš iepriekš baidījās no manām reakcijām, nesaprata, kā ar mani runāt, ko teikt/ neteikt, lai tikai mani nesadusmotu – vienkārši peldas miera un harmonijas jūrā, jo Sniega karalienes sirds ir atkususi un es ar katru dienu varu un gribu dot viņam arvien vairāk.

Es nevaru vienā teikumā, pat ne vienā lapā ietilpināt ieguvumus no šīs terapijas. Bet interesantākais vēl ir tikai priekšā... es turpināšu strādāt, meklēt, likt to puzli kopā. Tās zināšanas, ko Tu piedāvā ir kaut kas varens! Kaut vairāk būtu to, kas atrod ceļu pie Tevis un ar Tavu palīdzību- paši pie sevis! Paldies ????
Ar sveicieniem, “


LASĪT VAIRĀK
Signe Kukle Par kursu Praktiskais vebinārs ''Kā atbrīvoties no stresa un iegūt vairāk enerģijas?''

Šoreiz Tev saku paldies kā draugam un domu biedram! Pēc nodarbībām, Meditācijas gribas par sevi smaidīt un teikt : kāda es gan biju muļķe, ka cerot saņemt citu uzslavas, nīdēju visu, ko Radītājs dabiski ielicis. Ar gadiem samierinājos neizpausties, nepriecāties, nevēlēties. Un tagad Tu pasaki - emocijas ir .....! Tieši emocijas ezoterika uzskata par lielāko naidnieku! Mani audzināja ezoterikas fanāts - man žēl šā cilvēka.

Kā ir tagad? Tagad ir vairāk enerģijas, ir prieks izdzīvot dienu, ir vēlmes un cerības. Ir stipri mazāks iekšējais konflikts. Tagad apzināti sāku pieņemt realitāti. Un arī vīra attieksme jau ir mainījusies pozitīvi! Nešaustu sevi, ka neesmu pietiekami tāda vai šāda, gribas jokot un būt bezbēdīgai. Negribas glābt visu pasauli, negribas citus pamācīt un mazāk gribas būt upurim. Lai citi dara un domā pa savam, es spēju to pieņemt, taču neļaušu kāpt sev uz galvas!

Izglītojoši bija par zemapziņu. Ir frāzes, kas iespiedušās apziņā : ar mani viss ir kārtībā ; reptiļa smadzenes(smaidu par sevi un citiem, kas reizēm tēlo baigi viedos).Paldies!''


LASĪT VAIRĀK
Elīna Branta Par kursu Individuālā terapija

Brīvība no veģetatīvās distonijas - panikas lēkmēm, trauksme, bailes apčurāties publiskā vietā. Ir bijušas dažādas situācijas, un pilnīgi citādas reakcijas kā agrāk. Piemēram - man salūza auto, mani un mazo no rītiem darbā/skolā nogādāja vīratēvs. Pirmajā dienā domāju kā nu būs. Jo šādas situācijas man radīja to lielo diskomfortu (vajadzību uz wc, sirds dauzīšanos, vēlmi izkāpt no auto). Bet nekas no tā nenotika. Protams reizēm piezagās kāda doma, a ja nu tomēr… Bet ķermenis uz to nereağēja. Vienkārši fantastika. Es braucu mašīnā kā normāls cilvēks. Tā, kā es to darīju kādreiz. Es vienkārši braucu,izbaudīju, ka mani ved. 

Arī darbā jutos daudz mierīgāk. Jūtu sevī vairāk pārliecības par to kas esmu un ko daru. Mazāk ņemu galvā citu teikto. Dzīvot ir kļuvis vieglāk. Un šonedēļ notika tā, kā teici audio ierakstā - tu darīsi to, par ko pat kādreiz nevarēji iedomāties, ka varētu to darīt. Man viena no tām lietām ir darbā, kad direktors ved viesus izrādīt uzņēmu, bieži nodomāju, es nekad nevarētu un negribētu būt viņa vietā. Bet šonedēļ līdzīga situācija pienāca. Man bija jāved auditore runāt ar strādnieci. Un varu teikt, ka bija pat forši. Un bez diskomfortiem. Runāju krieviski, no kā vienmēr esmu centusies izvairīties. Un es sapratu, ka es varu. Tikai jānojauc tie mūri, ko esmu sev sacēlusi apkārt. 

Ja vēl vasaras sākumā domāju, ka viss, ar mani ir cauri, un nekas man nevar palīdzēt (arī 4 reizes pie iepriekšējā psihoterapeita pilnībā neko nedeva), tad tagad saprotu, ka tikai es pati varu sev palīdzēt un sevi celt, pateicoties instrumentiem ko esi iedevusi. Ja pārējie cilvēki, kuri cieš no dažādiem diskomfortiem, zinātu un spētu noticēt tam, ka tas tiešām strādā, pasaule kļūtu daudz labāka, viņi ieraudzītu, ka spēj dzīvot pavisam citādi.

Šobrīd varu teikt, ka esmu kaut kādā līdzsvarā ar sevi. Ja sevi salīdzinu ar plaukstošu ziedu, tad jau kļūstu par palielu pumpuru. Un tas viss pateicoties Tev! Paldies, Iluta!'' 


LASĪT VAIRĀK
Linda Ābele Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvoties no bailēm - 2

Es tik ļoti vēlējos uzraktīt atsauksmi, bet rakstot sapratu, ka tās visas pozitīvā emocijas, kuras esmu ieguvusi un to atbalstu, kuru esmu saņēmusi no Tevis nemaz nevar ielikt teikumos! Mans ķermenis būtu gatavs Tevi apķert un samīļot aiz prieka :))

Rakstot sanāca šādi, bet tas viss jāreizina vēl ar miljonu :)Par šo kursu uzzināju it kā nejauši FB, lai arī skaidrs, ka nekas nenotiek nejauši un tas bija man vajadzīgs un, protams, ka nāca īstajā laikā. Uzsākot kursu, protams, ka domāju, ka uz mani neattieksies sadaļa par pašvērtējumu, jo, protams, ka man ar to viss bija kārtībā, tāpat kā ar visu citu. Jā, jutu, ka būs jāstrādā dažādām savām bailēm un pārliecībām, bet principā ar mani taču viss bija labi arī bez šī kursa :) Bet interesanti, ka kurss parādīja, ka ar prātu es varu izdomāt kaut ko vienu, bet patiesībā ķermeņa sajūtās tas ir pavisam kas cits un jāstrādā ir ar kaut ko pavisam citu nekā varētu domāt.

Iluta ir izveidojusi brīnumainas mācības, kas kā slānīti pa slānītim noņem sev virsū saklātās sedziņas un parāda īstenību, kāda nu tā ir. Mācības ir pārpilnas reāli, praktiskiem un vienkāršiem instrumentiem, kurus var lietot ikdienā un tas viss strādā, ja tiešām tie tiek lietoti. Tā nebija tikai skaista parunāšanās par tēmu, bet reāls vairāku mēnešu darbs un tas viss strādā.Manī ir lielāks miers, lielāks prieks, vairāk jūtu sevi un savu ķermeni, protu nošķir savus prāta izdomājumus no realitātes un saņēmu simtiem atbildes uz saviem jautājumiem, kāpēc es desmitiem gadu biju jutusies tā un rīkojusies atbiltoši.

Iluta ir savas jomas profesionālis, kas kā īstens virtuozs, esot blakus saviem skolniekiem, parāda virzienu kurā jāskatās un kur jādarbojās, bet neko neuzspiežot un ļaujot pašam visu piedzīvot. Iluta kaut kā jūt to, kas vajadzīgs un sniedz savas zināšanas un padomus ar 100% precizitāti īstajā brīdī un vajadzīgajā daudzumā. Visu kursa laiku man bija sajūta, ka man blakus ir mana vecākā māsa, kas ir gan kā atbalsta plecs, gan skolotājs, gan pasaka rūgto taisnību, bet visu to dara ar vienu sajūtu – lai es justos labāk. Un Ilutas paveiktais manā dzīvē šo mēnešu laikā ir miljonu vērts!

Zinu, ka cilvēki ir diezgan aizspriedumaini pret darbu ar sevi un lielākoties valda uzskats, ka ar pašizziņu nodarbojās tikai tie, kas “nav normāli”. Bet tas ir ārkārtīgi interesanti un to vajag darīt katram. Šis kurss parādīja man to, cik maz par sevi zināju, cik daudz biju spēlējusi neapzinātas spēles, cik daudz biju darījusi lietas, jo citiem tā bija vajadzējis, kāds bija izdomājis, ka tā vajag un es klusējot un skrienot pakaļ cilvēku viedokļiem biju dzīvojusi tā milzum daudz gadus. Pēc kursa es tagad dzirdu pati sevi un man nav bail atteikt, pateikt savas īstās domas un es esmu priecīgāka, enerģiskāka un ar sajūtām, cik ļoti vēlos turpināt sevi iepazīt tālāk un es pat zinu, kurš no Ilutas kursiem būs mans nākošais! Paldies Sevis apzināšanās skolai un Ilutai!


LASĪT VAIRĀK
Judīte Gaļķinte Par kursu Pašvērtējuma fundaments. Atbrīvoties no bailēm - 2

Ir beidzies ļoti dziļš un transformējošs kurss-PF.IB.Šis nav mans pirmais kurss,tāpēc pieteicos nedomājot,jo sapratu,ka 
tieši tas ir tas,kas man ir vajadzīgs.Patiesībā,grūti izcelt,kādu vienu, no Ilutas izveidotajiem kursiem.Katrs ir vienreizējs un unikāls. Tas ir kā ceļš,kas ved atpakaļ pie sevis.Kurss,kurš apgrieza manu dzīvi kājām gaisā ir-*5 Dzimtas aizliegumi*Tas bija kā Kosmoss,kas atvēra acis un lika paskatīties, un izprast Dzimtas neizdzīvotos konfliktus,jo izdzīvošanas pieredze tiek nodota no paaudzes paaudzē.Kā dzīvoja vecvecāki,tā dzīvoja vecāki un arī es. Tāpēc PF.IB.bija kā punkts uz *i*.

Šeit gājām cauri dziļai sevis analīzei,par negatīvo sevis pašvērtējumu.Ļoti vērtīga un izzinoša nodarbība par attiecībām ar 
vecākiem(sevišķi mātes un meitas attiecības)šāda veida informācija nav pieejama nekur citur. Tiek doti spēcīgas iedarbības instrumenti,dažādas tehnikas- apspiesto emociju atbloķēšanai,destruktīvo pārliecību izstrādei.Dziļi saviļņojošs ir darbs ar savu *Iekšējo bērnu*,kas var aizvest līdz pašai pirmajai sāpei. Šis kurss man bija kā viena vienīga bauda,pateicoties dziļi transformējošām tehnikām.

Mainījusies ir dzīves garša,kļuvis vieglāk dzīvot.Nav vēlēšanās izdabāt,izpatikt,būt labai,kaut ko kādam pierādīt! Mainījušās ir reakcijas uz dažādām dzīves situācijām.
Mainoties pašai,mainās arī līdzcilvēku attieksme un reakcijas.Esmu apzinājusies un pieņēmusi,ka svarīgākais ir dot sev.Nebaidos pateikt-nē tur,kur agrāk to nespēju izdarīt.Pazudusi ir ķermeņa spriedze,kā rezultātā ir uzlabojusies redze,bieži par brillēm vispār aizmirstu.

Tā kā,šis,sevis apzināšanās ceļš ir tikai sācies,tas nekad arī nebeigsies.Lai mums visiem veicās!Paldies Ilutai!”


LASĪT VAIRĀK