RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Evita Ratniece Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija Par kursu kopumā - paldies! Bija labi. Es esmu sajūsmā par šī gadsimta mācību iespējām un īpaši par formātu, kas ļauj to visu darīt ērti. Informācija noderīga, bieži izskaidrojoša. Saprotami Manai gaumei pietiekamā apmērā. Shēma, ka izstāsta teoriju un tad ir praktiskie vigrinājumi, metodes kā risinājums - strādā. Es ticu vienkāršām metodēm, šajā kursā tā arī bija. Palīdzēja gan meditācijas, gan citas metodes. Patika tas, ka darot, mainījās skatījums un arī sajūtas, tēli. Man gan visas lekcijas gribējās klausīties vairākas reizes. Atkārtoju arī meditācijas, tālāk devos tikai tad, kad jutu, ka varu. Neatceros, kas tieši mani sākotnēji uzrunāja SAS lapā, bet tas nebija kurss par attiecībām, bet labi, ka pieteicos, trāpija tieši laikā. Tas, kas vairāk palicis atmiņā - dzimtas ietekme, vientulības iemesli, kur ieeja, tur izeja. Tāpat arī par gribasspēku un samocīto gandarījuma sajūtu, jo šo es uz savas ādas daudz esmu izjutusi. Ikdienas lietošanai šobrīd esmu sev paņēmusi - darbu ar pārliecībām, mainu pamatus.
LASĪT VAIRĀK
Mairita Bērziņa Par kursu Dzīves pārmaiņu meistarklase Sveika, Iluta. Vebinārs "Dzīves pārmaiņu meistarklase'' ir ļoooti interesants, kas liek domāt un domāt. Katru reizi, kad klausos vai lasu, atrodu kaut ko jaunu, ko iepriekšējā reizē palaidu garām vai nesapratu, vai neuztvēru. Mans līmenis vēl nav tik augsts. Vēl augt un augt. Bet ir tas sajūsmas un pārsteiguma ,,ahhh, tas ir tieši priekš manis". Domāju man vēl pāris reizes jānoklausās, lai būtu apguvusi. Es esmu pateicīga Tev par šiem materiāliem. Man tie ir ļoti vērtīgi.  Varētu uzskaitīt visas labās zināšanas, ko esmu ieguvusi, ko mēģinu pielietot un mainīt sevi; kas man palīdz dzīvot un justies laimīgai. Esmu savai zemapziņai teikusi, ka esmu šeit un tagad drošībā, ka man nav vajadzīga vecā izdzīvošanas programma. Bet viņa uzskata savādāk un fiziskais simptoms nekur nepazūd. Tā es turpinu sevi novērot, jo ir kaut kādi neapzināti iemesli, ko es nezinu. Un, klausoties Tavus ierakstus, ceru ka vairāk sapratīšu sevi, pasauli. Man ļoti patika izskaidrojums par šaubām: ka jādara-otrreiz tas netiks piedāvāts, ka nav jābaidās par kļūdām, bet jāpieņem šī pieredze smiley.  Un interesantākais ir tas, ka jūtu, ka tieku novērtēta, esmu labsajūtā pēc padarītā. Paldies Tev, Iluta, ka palīdzi saprast, ka dzīve ir brīnišķīga ar visiem plusiem un mīnusiem.
LASĪT VAIRĀK
Iveta Liepiņa Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Apzinājos, ka jau vairākus gadus atkārtojās noteikti negatīvie stāvokļi – bailes, pārdzīvojumi, aizkaitinājums un asa neapmierinātība ar notiekošo. Jutu, ka tas krājas manī, negatīvi ietekmē veselību. Iepriekš apmeklēju skolas bezmaksas vebinārus un lasīju rakstus.
Iegūtā informācija bija saistoša, tomēr gribējās iegūt vairāk, tāpēc nolēmu pieteikties kursam „Mana jaunā dzīve”. Kursa laikā mainījās domāšana un attieksme pret notiekošo. Ieguvu daudz vērtīgu atziņu, radās saprašana, kāpēc notiek tas, kas notiek un ko ar to darīt.

Tagad vairāk izprotu cilvēku rīcības motīvus, savas reakcijas, negatīvos stāvokļus. Pieņemot notiekošo un sevi, aizgāja atsevišķi negatīvie stāvokļi.  Biežāk ieklausos savās vēlmēs, esmu kļuvusi drošāka un patiesāka komunikācijā – nemēģinu izdabāt, kā jūtu, tā arī izpaužos. Ieguvu daudz vērtīgu tehniku, kuras varēs pielietot arī turpmāk. Interesants atklājums man bija vektoru psiholoģija, tagad uz cilvēkiem skatos no šī skatpunkta. Liels pluss, ka nodarbību ierakstus var klausīties kad gribi un cik bieži gribi, jebkurā brīdī var atgriezties pie iepriekšējām nodarbībām. Kursu ieteiktu tiem, kas grib izmainīt savu dzīvi, bet nezina kā to izdarīt, tiem, kas ir gatavi ieskatīties sevī.


LASĪT VAIRĀK
Inga Siliņa Par kursu Liekā Svara noslēpumi Šīs zināšanas ļauj cilvēkam saprast, kāpēc ar gribassēku nepietiek, lai normalizētu svaru. Ir svarīgi saprast, kāpēc tā notiek. Šis skaidrojošais variants man personīgi ļāva apzināties, ka nevajag saspringt un cīnīties. Vajag ļauties un izdzīvot, pieņemot sevi tādu kāds esam. Cīņa vairo cīņu, kura sev līdz nes iespējams īstermiņa labo sajūtu, kas nākotnē ilgtermiņā vienalga atgriezīsies. Ir svarīgi izprast, kas man radīja šo liekā svara problēmu, kura bioloģiskā programmas tika ieslēgta un kad tas notika. Lūk šīs ir tās lietas, kuras man likās svarīgas. Tāpēc arī ieteiktu citiem vēl citā informācijas saņemšanas veidā paklausīties liekā svara problēmas cēloņus šajā griezienā.
LASĪT VAIRĀK
Inese Rugāja Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija

Paldies par iespēju paskatīties uz attiecībām no citiem skatu punktiem.Biju jau agrāk aizdomājusies,ka katrai dzimtai ir savs rokraksts,bet par tik dziłu ietekmi nezināju (neizdzīvotās jūtas,emocijas,izslēgtie dzimtas locekłi).  Esmu Tev pateicīga arī par grāmatu par dzimtas lauku,kura man lika par daudz ko aizdomāties.

 Jaukas meditācijas par mammu,tēti,dzimtu,daudz praktisku vingrinājumu un tehniku...Pirmoreiz iepazinos ar metaforiskajām kārtīm,īsti neticēju,  betmanas problēmas man kłuva caurredzamākas. Interesantākās domas,ko pańemśu šobrīd,ka ,nevis mēs dzīvojam dzīvi,bet dzīve dzīvo caur mums undzimta dzīvo caur mums. Man kłuvis saprotamāks,kā mēs patiesībā veidojam attiecības un,galvenais,kā mēs šo procesu varam ietekmēt.Liels Tev paldies par šīm zināšanām!
                      


LASĪT VAIRĀK
Vija Dišlere Par kursu Dzīves pārmaiņu meistarklase Liels paldies par kursu “Dzīves pārmaiņu meistarklase”.  Daudz vielas pārdomām un sevis analizēšanai. Man arī ir tā problēma, ka prāts dominē un visu ko vērtē. Man stingri jāpiestrādā, lai visu novadītu emociju līmenī. Man noderēja tēma par situācijas pieņemšanu un samierināšanos ar esošo situāciju, ka tas ir jāizdara, jāpieņem sevi vissliktākajā versijā, lai varētu sākt pārmaiņu ceļu. Patika par “dzīves misiju”, par “degustēt dzīvi”, par “ieslēgt apzināšanos”, par ‘sociālais tonis” (man ļoti aktuāli), patika salīdzinājums ar mašīnu (prāts- šoferis, emocijas- ātrumkārba, ķermenis- māšīna) un vēl daudz kas cits. Meditācijas laikā, ceļojumā uz jūru, gan es aizmigu sēšot krēslā (pirmo reizi mūžā krēslā aizmigu), paspēju vien iebrist jūrā un viss, prāts atslēdzās - palika tikai patīkama pēcsajūta. Paldies par šo kursu.
LASĪT VAIRĀK