RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Gunta Zīmele Par kursu Individuālā terapija

Brīvība no alerģijas. Video ar objektīvu testa rezultātu - brīvība no alergijas pret ziedputekšņiem, tomātiem - izstrāde. 
Guntas pamata problēma nebija alerģija, kad viņa pie manis griezās, bet “pa ceļam” mēs paņēmām arī izstrādāt šos simptomus.Alerģijas izstrādei veltījām 1 terapiju (izstrāde vēl turpinās), bet rezultātu piefiksējam jau tagad.Līdz izstrādei, Gunta nevarēja tādu domu pieļaut, ka var ieiet tomātu siltumnīcā viegli, bez diskomforta. Mēs izstrādājām konfliktus, kuri bija zem alerģijas, noņemot trauksmi un spriedzi.Vēlreiz, paldies, Gunta Zimele, par to, ka ar savu video iedvesmo citus!


LASĪT VAIRĀK
Vineta Ločmele Par kursu Individuālā terapija

Brīvība no bailēm par bērnu un tuvinieku veselību. Pie Ilutas vērsos laikā, kad man nācās savā dzīvē daudz ko mainīt un pārveidot, papildus negatīvajam emocionālajam fonam, kas bija saistīts ar pagātnes pieredzi un pārmaiņām, mani visu laiku pavadīja neracionālas bailes par savu tuvinieku, it sevišķi, bērna drošību. Man visu vajadzēja un kontrolēt, un ik pa brīdim pārbaudīt, galvā parasti bija visnegatīvākie scenāriji, arī attiecībās. Lai tiktu galā ar bailēm, es biju izmēģinājusi daudz un dažādas terapijas, kursus, ideoloģijas, bet tādu ievērojamu rezultātu tā arī nebija, bailes nemazinājās.

Terapijā un transformācijā, ko izgāju pie Ilutas, mēs strādājām ļoti dziļi, un aizrakāmies līdz ļoti seniem notikumiem, kas bija baiļu pamatā, bet kuri bija izdzēsušies no apziņas. Terapijās vienmēr notika “reāls darbs”, nebija nekādas liekas runāšanas, vai nevajadzīgas laika tērēšanas, tas man ļoti patika, jo Iluta strādā tieši, precīzi un dziļi, un pats svarīgākais, ar reāliem rezultātiem.

Terapijas rezultātā esmu tikusi ārā no “emocionālās bedres”, kad notikumi izsauca manī negatīvas sajūtas un emocijas, tagad spēju laicīgi pamanīt šī stāvokļa tuvošanos un to izslēgt. Bet izslēgt nevis ar apziņu, bet no iekšpasaules, ar iekšējo spēku. Tas ir viegli.

Ievērojami ir uzlabojusies mana pašapziņa, es daudz labāk izjūtu savas robežas un man ir viegli tās nodefinēt un likt ievērot citiem. Ļoti iedarbīgas bija individuālās meditācijas, kuras Iluta ierakstīja tieši man, manām problēmām, tās es klausos joprojām.

Es noteikti ieteiktu izvēlēties terapiju pie Ilutas, it sevišķi tad, kad jau viss ir izmēģināts un liekas, ka nekas vairāk nevar līdzēt, jo šī terapija man likās ļoti dziļa un pamatīga, un manā gadījumā mani tas tiešām dziedināja un atbrīvoja, par ko esmu Ilutai ļoti pateicīga!'


LASĪT VAIRĀK
Mairita Bērziņa Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Paldies, Ilutiņ, par šo vērtīgo grāmatu. Lasīju ilgi. Apstājos un aizdomājos, tekstu saistīju ar savu dzīvi. Manuprāt, šī grāmata ir dāvana katram, kas izvēlējies personisko izaugsmi savā dzīvē. To var lasīt un pārlasīt, katru reizi atrodot kaut ko jaunu, iepriekšējā reizē nepamanītu.
Šī ir īsta mācību grāmata ceļā uz savu iekšējo pasauli, pārejot uz jaunu dzīves līmeni. Grāmatas saturs paver durvis uz jaunām iespējām kā attiekties pret notikumiem savā dzīvē, kā veidot saskarsmi ar citiem cilvēkiem, kā dziedināties un būt veselam, kā justies laimīgam un piepildīt sevi ar enerģiju dzīvei. Grāmata palīdz saprast un redzēt sevi citādāk kā audzināja vecāki un kā mūs mācīja skolā. Dotie vingrinājumi palīdz kļūt  patiesam ar sevi, pieņemt sevi. Sākt dzīvot apzinātāk. Jau tagad iesaku draugiem to izlasīt un pārdomāt.
Novēlu tev panākumus un turpināt šo formātu - grāmatas veidā, dalīties ar savām atziņām un pieredzi.
 


LASĪT VAIRĀK
Liene Strautiņa Par kursu Individuālā terapija

Konflikts ar vecākiem . Mana problēma bija risināt tēva un mātes vietā viņu problēmas, un vēl es nevarēju izpaust savas sajūtas.Jau terapijas laikā es sāku sajust sevī izmaiņas.Pirmais sāku adalīt atbildību, jeb pareizàk būtu teikt - vecākiem adevu atpakaļ atbildību, ko biju uzlikusi uz saviem pleciem, un lēnām arī sāku izpaust to ko es jūtu un domāju.Sākumā bija grūti dalīties ar savām sajūtām kas gadiem bija nosprostotas un nobīdītas dziļi ,dziļi manī bet tad es sāku pamanīt, kā lēnām manī sāk ieplūst jauns dzīvība caur izpaustām sajūtàm un domām, es sāku elpot un apzināties, ka es drīkstu izpausties pat ja kàdam tas var nepatikt un nebūt izdevīgi..

Man nav vairs bail kādu pazaudēt tikai tapēc ka viņam nepatīk vai nav pieņemams mans viedoklis....ir pazudusi spriedze manā galvā. Terapijas laikā man tiek iedoti instrumenti ar kuriem es varu turpināt strādāt,kas man ļoti palīdz saprast sevi un pievērst uzmanību sajūtām ķermenī, ko tās grib pateikt.Problēmu ar kuru es griezos ir atrisināta un ka tagad ir vis pašas rokās to visu pielietot....

Arī manas rociņas no psoriāzes ir brīvas.

Es noteikti ieteiktu terapijas arī citiem,bet tikai tiem kas tiešām ir gatavi strādà ar sevi un nokļūt līdz dziļumiem lai iegūtu brīvību,jo tas ir to vērts.


LASĪT VAIRĀK
Ivonna Grigone Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Izlasiju grāmatu “Atbrīvošanās” gribu pateikt paldies Ilutai jo pēc grāmatas izlasīšanas skatos uz pasauli mazliet savādāk! Centos grāmatu lasīt łoti lēnām lai saprastu un iedzilinātos tajā izlasot to parādās taka stimuls iet uz priekšu un uzskati mainās! Es noteikti ieteiktu izlasīt grāmatu ikvienam. Paldies


LASĪT VAIRĀK
Iveta Hveckoviča Par kursu Praktiskais vebinārs ''Kā atbrīvoties no stresa un iegūt vairāk enerģijas?''

Nodarbība “Stress” iedarbojās kā smagsvara artilērija uz senāk rūpīgi sargātajām, apčubinātajām savām diskomforta emocijām, ka tik nepasprūk vaļā. Izrādās, ka šodien atsienam maisam galu vaļā, izberam un ļaujam tām ieraudzīt gaismu un elpot, būt. Tās pabirst riņķī visapkārt, tādas - “ne-parādes”, bet visām ir vieta būt, savs uzdevums. Kāds? Ko ar tām darīt? Es atbildi saņēmu, paldies par tik spēcīgi iedarbīgu un reizē vienkāršu informāciju!''


LASĪT VAIRĀK