RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Vineta Vilde Par kursu Mana Jaunā Dzīve Par to, ko man deva šis kurss. Tā kā sāku periodā, kad mainīju darbu, tad man palīdzēja iedrošinošies teksti par pagātni un nākotni, jo bija reizes, kad man kāds teikums galvā skanēja. Esmu sākusi 2 lietas darīt savādāk stresa situācijās, pirmais, tas ir vērot sevi un piedomāt par elpošanu. Esmu vienu reizi izjutusi tādu kā morālu orgasmu, kur reāli sajutu, ka es taču varu domāt savādāk un tas mani iepriecina, nevis sarūgtina. Esmu ar kolēģiem attiecībās izjutusi izmaiņas, nav tādas vēlmes vairāk kādu pārtaisīt, pamācīt, ir radusies vēlme turpināt šo ceļu, jo vēl ir tik daudz ko mācīties un piedzīvot. Agrāk daudz par ko baidījos, šajā kursā sapratu, ka galvenais ir darīt, tikai darīšana var cīnīties ar bailēm, jo ja palieku mājās, tas tikai bailes vairo, jo vienmēr pēc tam izrādās, ka nemaz nebija tik ļoti jābaidās.Jūtos apmierināta, ka vairāk kā 20 svētdienas atradu laiku – SEV! No šī kursa es saņēmu vairāk, nekā gaidīju. Liels paldies par sadarbību! Darbs, kuru veicāt ir vajadzīgs, ir radījis par vienu cilvēku apmierinātāku pasauli. Paldies arī Jums par izturību turēt mums to gaismiņas lukturīti, lai redzam taciņu uz savām sirdīm! Ja būs kādas jaunas programmas vai piedāvājumi, izskatīšu un ieteikšu draugiem. Lai veicās personīgajā dzīvē un darbā!
LASĪT VAIRĀK
Guna Federe Par kursu Mana Jaunā Dzīve Kāpēc es pieteicos kursam ‘’Mana Jaunā Dzīve’’? Dzīvē bija pienācis brīdis, kad jutu, ka nepieciešama sevis atgūšana un atjaunošana. Šoreiz, lai apzinātos sevi un savas spējas, bija nepieciešams skolotājs un meistars, kas iedos rokās makšķeri un izstāstīs, iemācīs, dos padomus, kā ar to rīkoties, lai noķertu zivi, t.i., lai īstenotu sevis pilnveidošanu. Laimīgā gadījumā es satiku skolotāju un meistari Ilutu Repuli. Viss kursa laikā saņemtais bija ļoti vērtīgs, – gan informācijas daudzums, gan Ilutas pasniegšanas veids. Iegūtie instrumenti dod rezultātus prātam un garam, ar nosacījumu, ka tie tiek kārtīgi un regulāri izmantoti savā ikdienā, līdzīgi kā sporta treniņš ķermenim. Rezultāti ir tad, ja tu trenējies.. Ja ir dators un interneta pieslēgums, tad tālmācības kursa apguve ierakstos ir ļoti ērtaun viegli pieejama jebkurā diennakts stundā. Kaut tie ir ieraksti, skatoties un klausoties rodas klātesamības sajūta, kas ļoti palīdzēja materiālu apguvē. Pēc katras nodarbības noklausīšanās jāizpilda mājasdarbs, kas liek mobilizēties nopietnam darbam ar sevi. Ļoti patīkami, ka Iluta nekavējoties sniedza komentārus par mājasdarbu, kā arī atbildes par interesējošajiem jautājumiem. Ar šī kursa apguvi nekas nebeidzas, jo ik brīdi ir iespēja noklausīties jebkuru nodarbību par attiecīgo aktuālo jautājumu savā dzīvē tik reizes, cik nepieciešams, lai nonāktu pie rezultāta.   Šo kursu iesaku ikvienam, kas vēlas būt noteicējs pār savu dzīvi un lemt par savu dzīvi, kļūt atbildīgs par to, kurš ir gatavs iedziļināties un izpētīt sevi. Ikviens, kas vēlas priecīgi pamosties no rīta, priecīgs aiziet gulēt, bet šobrīd tā viņam nav, ir vērts apgūt šo kursu. Nevajag sev noskaust dzīvi, kura, mums piedzimstot, visiem tiek iedota, lēmumu jau pieņemam mēs paši, kā to nodzīvot.
LASĪT VAIRĀK
Agnese Zariņa Par kursu Mana Jaunā Dzīve Ilgu laiku jau internetā meklēju atbildes par savu dzīvi, cilvēku uzvedību, kādēļ viss tā notiek ar mani, gribēju kļūt laimīgāka, nebija īstu mērķu kur iet, ko darīt, kā pareizāk, kāpēc vispār pasaulē tā notiek, tā un nekā savādāk. Un tad es atradu reklāmu draugiem.lv nejauši, “Sevis apzināšanās skolu”. Sāku lasīt rakstus par cilvēkiem ar līdzīgiem stāvokļiem kā man un kā viņi tika galā ar savām problēmām, ko viņi ieguva un mani arī tas ieinteresēja. Pieteicos. Kad sāku izzināt sevi, novērot, sapratu to, ka esmu daudz kļūdījusies. Mana uztvere ir bijusi negatīva, attieksme pret cilvēkiem negatīva. Sāku mainīt domas, bieži novēroju sevi, uzdevu sev pareizos jautājumus- vai tas tiešām ir kā es iedomājos? Nē. Ar Ilutas Repules palīdzību saku sevi izzināt. Tiku vaļā no vairākām destruktīvām parliecibam. Tas viss man saka mainīt dzīvi un jutu, ka cilvēki pret mani ari savādāk attiecas. Saku vairāk valdīt par savam emocijām. Mainījās mana iekšēja pasaule, mainījās ari ārēja. Katru nodarbību uzzināju ko jaunu un izmantoju to prakse, tas mani spēja pārsteigt, kad tas tiešām strādā. Es ieguvu jaunus instrumentus dzīvei ar kuriem strādāt un tie tiešām palīdz. Ar kursa palīdzību iemācījos ari noverot citus cilvēkus un izprast viņus, sapratu cik mēs esam dažādi šai pasaulē un cik pasaulē ir daudz iespēju .   Kursa laikā sajutu, ka pamazam atbrīvojos no kaut kā smaga un nevajadzīga, ko ilgu laiku nēsāju sev līdz – pagātnes nastu, pārdzīvojumus, neizdzīvotās emocijas, aizvainojumus. Tādēļ gribētos pateikt lielu Paldies “SEVIS APZINASANAS SKOLAI” Ilutai Repulei par to. Ieguvu es loti daudz informācijas un atklāsmes. Atveru acis uz neskaitāmiem maldīgiem secinājumiem. Novēlu ari veiksmi turpmāk un daudz apmierinātu un laimīgu cilvēku, pateicoties Tev Iluta! Viss, ko pielieto, strādā! Paldies par to! (happy)
LASĪT VAIRĀK
Vineta Urtāne Par kursu Mana Jaunā Dzīve Biju iestrēgusi karjerā, nekas dzīvē vairs nesagādāja gaidīto prieku un kopumā nejutos kā savā ādā, sāku izvairīties no cilvēkiem. Mani mocīja neizskaidrojama trauksme, miegainība , apātija, depresīvs noskaņojums, iekšējs sasprindzinājums, vainas sajūta. Bija pazudis radošums, bija vienalga kā izskatījos, negribējās celties no rītiem. Nespēju izveidot partnerattiecības kādas vēlējos. Kaut kādā brīdī biju pazaudējusi ticību sev…pat zuda savs viedoklis. Sāku zaudēt svaru , par ko meita loti uztraucas.   Mani meklējumi sākās 2000 gadā, kad oficiāli pabeidzu Katoļu svētdienas skolu. Pēc kāda laika sapratu, ka reliģija ierobežo un tā man ir par šauru. Tad kolēģe ieteica NLP – nepabeidzu pat 1.kursu – tas ko es iemācījos, efekts īslaicīgs. Tad sapinos ar Eriksona hipnozisti, kura pielietoja arī Jumeiho masāžu, iestāstot man, ka tas atrisina visas problēmas dzīvē. Biju izmēģinājusi arī homeopātiju – efekts īslaicīgs. Palasījos Austrumu psiholoģiju , kas būtiski neuzlaboja manu dzīves kvalitāti – izjutu pamatīgu vilšanos .   Tad, kādā brīdī radās sajūta, ka man nekas vairs nespēj palīdzēt… Varētu teikt, ka pieteikšanās šim kursam bija tāda bezcerīga pieķeršanās pēdējam salmiņam. Kas ir pats vērtīgākais ko es šajā kursā ieguvu – savu emociju novērošana, apzināšanās, pieņemšana. Otrs būtiskākais process bija pārliecību meklēšana. Man nebija patīkami apzināties, ka es esmu dzīvojusi ar tik aplamām pār liecībām un sekojusi tām. Vēl man palīdzēja vingrinājumi muskuļu spriedzes noņemšanai. Šie vingrinājumi man atklāja jaunas lietas par sevi, palīdzēja paskatīties uz sevi vēl skaidrāk un pieņemt sevi. Lika saprast, kāpēc man bija tieši tādas problēmas agrāk.   Rezultāts, ko es esmu ieguvusi, strādājot ar sevi – domu kontrole, domu haosa apzināšanās. Emociju apzināšanās un akceptēšana, veidojas izpratne un sapratne par citiem cilvēkiem. Brīžos, kad es pieķeru sevi, kad es sāku sevi nosodīt par pieļautām kļūdām dzīvē, to es tagad saucu par pieredzi, izprotu cēloņus kāpēc man nācās kaut kādu noteiktu situāciju dzīvē pieredzēt. Termins šeit un tagad bija dzirdēti, bet nebija izpratnes par to, kas tas īsti ir.   Kursa laikā es beidzot to sapratu. Esmu sapratusi, ka darbs ar sevi nav viegls, bet tas ir interesants. Es ieteiktu kursu cilvēkiem, kuri vēlas nopietni mainīt sevi, apzinoties, ka tas ir pamatīgs darbs. Harmoniju nevar atgūt, ja neesi sapratis sevi , savu temperamentu, savas ieliktās rakstura īpašības un psihes īpatnības. Noklausoties ierakstu par skaņas vektoru, es beidzot ieraudzīju sevi. … [embed]https://www.youtube.com/watch?v=kuPnJrNwJZ4[/embed]
LASĪT VAIRĀK
Ieva Trezūne Par kursu Mana Jaunā Dzīve Sevis Apzināšanās Skolas” reklāmu pamanīju portālā draugiem.lv. Kā zināms, nejauši nekas nenotiek. Tātad biju sasniegusi to punktu, kurā man kaut kas tāds bija nepieciešams. Atšķirībā no citām reklāmām, kur piedāvājums tiek izcelts kā vislabākais, visiedarbīgākais (tūlīt izraisot pretreakciju, neticību), šajā gadījumā nebija nedrošības sajūta, neuztraucos par to, ka esmu nopirkusi kaut ko, ko varbūt nesaņemšu. Saņēmu un saņemu joprojām! Un visa lielā, Tevis rūpīgi savāktā un izveidotā instrumentu kaste ir un paliks manā rīcībā! Lai arī brīžiem likās, ka mācību temps ir pārāk intensīvs, ka mājas darbu ir par daudz, tieši tas, ka katru nedēļu tie bija jāpilda un laikus jānosūta, neļāva atslābināties, lika saņemties un izdarīt. Tas iemāca plānot savu laiku un neatlikt visu uz pēdējo brīdi.   Man patīk Tavs informācijas pasniegšanas stils. Teorija tiek pasniegta emocionāli (novērtēju Tavas aktiermeistarības dotības!), papildinot ar interesantiem piemēriem. Prezentācijās ir gan teksts, gan zīmējumi un attēli, kas palīdz vieglāk uztvert informāciju.   Kursu iesaku tiem cilvēkiem, kuriem ir daudz neatbildētu jautājumu – par sevi, par citiem, par dzīvi, par pasauli. Atbildes netiks pasniegtas gatavas, līdz tām būs jānonāk, bet mācību laikā tas pakāpeniski notiks. Daudz jauna uzzināju un sapratu par zemapziņu. Doma, ka novērotājs maina novērojamo. Viss kopumā – ļoti spēcīgi! Paldies Tev par sevis izzināšanas procesā pavadīto laiku gandrīz gada garumā! Paldies, Iluta!
LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Par kursu

Sveika Iluta! Gribu padalīties ar pārdomām un acīmredzamajiem rezultātiem,ko esmu ieguvusi tikai 9 nodarbību laikā. Ir uzlabojusies mana pašsajūta un atgriezies dzīvesprieks.Uzlabojušās attiecības ģimenē,vairāk prieka un krietni mazāk manas apvainošanās.Esmu sākusi pieņemt sevi,samazinājusies ir neapmierinātība pret sevi.Galvenās izmaiņas sajutu,kad bija jāgatavojas iet uz kāzām.Pēdējās dienās pirms kāzām visu laiku viss negāja,ka bija izplānots.Tad nu ķēros klāt zelta likumam.Rezultātā viss ļoti labi atrisinājās un pat labāk kā plānots.Pati apmierināta, bērni priecīgi un dzīves biedrs laimīgs .Zinot to,ka kāzās būs jāsatiek cilvēki,kuri man agrāk izsauca manī dusmas,kā es uzturēšu viņu klātbūtni.Sākumā bija iekšējs uztraukums,tad palīgā tika ņemts zelta likums,biju ļoti priecīga,ka neizjūtu vairs iekšējas dusmas un sasprindzinājumu.Varēju kā agrāk runāties,kopīgi smieties.Ik pa laikam tādās situācijās automātiski ieslēdzas frāzes no jaunajām pagātnes pārliecībām.Tagad es pret tiem cilvēkiem izjūtu patiesu pateicību un zinu,ka arī nākotnē mūsu ceļi vēl krustosies. Paldies,Tev,par šo transformējošo kursu.


LASĪT VAIRĀK