RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Zanda Meija Par kursu Mana Jaunā Dzīve Es pieteicos šim kursam,jo ilgāku laiku cīnījos ar dažādām iekšējām trauksmēm,bailēm un nezināšanas,kā patiesi un no sirds dzīvot ar sajūtām.Ilgāku laiku lasīju dažādas grāmatas un meklēju informāciju,kā ar to visu tikt galā.Rezultāti bija īslaicīgi.Tad vienā reizē ieraudzīju internetā aprakstu par šo kursu,izlasīju un bez šaubīšanās sapratu,ka tas ir tas,kas man vajadzīgs.   Šajā kursā ļoti patika visa informācija, kā Iluta pasniedza un izskaidroja.Katra nodarbība bija pārdomāta un tā sakārtota, lai gribētos turpināt un uzzināt,kas sekos tālāk.Visa informācija,ko Iluta pasniedz ir paskaidrota vienkāršā,saprotamā valodā.Uzdotie mājas darbi,lika vairāk sevi sakoncentrēt un sāk darīt,nevis tikai noklausīties.Pateicoties šiem mājas darbi arī ir rezultāti.   No šī kursa esmu ieguvusi zelta vērtas zināšanas un instrumentus,kā ar sevi strādāt un transformēt savu dzīvi.Manī ir mazinājušies trauksmes stāvokļi,esmu iemācījusies atbrīvoties no sava iekšējā dialoga un ar prieku kontaktējos ar citiem cilvēkiem un samazinājušās bailes atrasties tumsā.Ir izmainījies mans skatījums uz dzīvi un citiem cilvēkiem,jo saprotu mehānismu kā viss ir iekārtots.   Es ieteiktu iegādāties šo kursu tiem,kuri nezin ko un kā darīt,lai nodzīvotu savu dzīvi labsajūtā. Ikvienam,kuram patīk pilnveidoties un iepazīt sevi,kā arī iegūt instrumentus,kas sniedz ilglaicīgus un noturīgus rezultātus visas dzīves garumā. Liels paldies Tev Ilut,par ieguldīto laiku un darbu,lai izveidotu šādu kursu.Paldies par visām zināšanām un toolbox. Paldies par nodarbību, kā pareizi izstrādāt un izdzīvot mērķi. Atziņa:jūtos kā no jauna piedzimusi,jo ir zināšanas un metodes kā iegūt to,ko vēlies. Ar cieņu: Zanda''
LASĪT VAIRĀK
Anete Kopštāla - Kupe Par kursu Mana Jaunā Dzīve Man vienmēr ir paticis attīstīties un izprast sevi. Brīdī, kad bija kļuvis garlaicīgi un bija sajūta, ka es varu dzīvot apzinātāku dzīvi, nevis pavadīt to “automātā”, pamanīju Ilutas piedāvājumus un Sevis Apzināšanās skolas saturu, kas likās gana spēcīgs un aizraujošs, lai būtu sajūta, ka tas varētu arī kaut ko manī mainīt un ietekmēt. Man patika Ilutas pieeja, ka viss ir balstīts uz dabas likumiem, nevis kādām ticībām vai pozitīvo domāšanu. Man kā reālistei bija nepieciešams kaut kas reāls un īsts.   Šajā kursā visvairāk patika personiskā pieeja no Ilutas puses, atgriezeniskā saite kā būtiska pievienotā vērtība, kas vēl papildus lika domāt, apsvērt dažādus jautājumus un aspektus. Vispār visa kursa uzbūve ir loģiski uzbūvēta un pasniegta. Iluta ir ieguldījusi milzīgu darbu nenormāli plašas informācijas apkopojumam vienā kursā – katrā ziņā ieguvums noteikti ir lielāks par ieguldīto summu naudas izteiksmē.   Ļoti daudz instrumentu vienuviet, kurus pielietot praksē (katra paša ziņā). Patika, ka bija mājas darbi un Ilutas kontrole pār tiem, jo citādāk cilvēka “slinkā daba” ņemtu virsroku, taču tieši mājas darbu pildīšana deva lielāko ieguldījumu sevī.   Ieguvu atšķirīgāku skatījumu uz dzīvi nekā iepriekš, izpratni par dažādiem procesiem, daudz būtisku atziņu un tehniku, ko pielietot ikdienā. Šo kursu varu ieteikt cilvēkiem, kas grib vairāk iepazīt sevi un mēģināt paskatīties uz dzīves procesiem no atšķirīgākas šķautnes, nekā tas darīts iepriekš. Šajā kursā saņemsiet instrumentus, kas iemācīs to darīt. Šis kurss var palīdzēt apzināties sevi, kāpēc es reaģēju tieši tā, uzlabot pašapziņu, virzīties uz mērķiem. Varu apgalvot, ka Iluta tiešām savu lietu dara no sirds un ar lielu enerģiju! Dažbrīd likās, ka informācija ir tik daudz un instrumentu tik daudz, ka, kā lai to visu atceras un pielieto, kā lai paņem to visu labo, lai neaizmirstas ;)
LASĪT VAIRĀK
Anete Barbara Par kursu Mana Jaunā Dzīve Kāpēc es pieteicos uz šo kursu? Es pieteicos uz šo kursu ‘’Mana Jaunā Dzīve’’, jo jūtu, kaut kas sāk iet nepareizi manā dzīvē, jo vairāk negribējās dzīvot, prāts domāju tika viena veidas domas, cik viss ir slikti, nebija enerģijas neko mainīt. Pagājušās vasaras brīvdienās Spānijā, es griezu sev vēnas. Es pazaudēju savu dzīves jēgu, tik dziļas bija manas sāpes pār pēdējiem dzīves notikumiem.Rudenī sapratu, ka ir kaut kas jādara lietas labā, jo es pazaudēšu sevi pavisam. Es gribēju atrast sevi, iepazīt sevi un atkal pārņemt grožus par savu dzīvi. Es vairs negribēju pieļaut, ka citi valda pār mani. Es vienmēr biju dzīvesspriecīga, enerģijas pilna, kas smīdināja citus, bet te pēkšņi tas viss bija zudis. Es sapratu, ka kaut kas ir nogāzjis greizi un man sevi ir jāatrod. Kas visvairāk patika kursa laikā? Kursa laikā man patika informācija, zināšanas, ko es ieguvu. Iluta vadīja lekcijas ar emocijām, pauzēm, ar labiem piemēriem, vebinārus bija ļoti interesanti klausīties. Tie bija kā teātris ar vienu aktieri. Un protams, visinteresantākais un vislabākais, bija iepazīt pašai sevi no jauna, caur mājas darbiem, vērojumiem un visiem vingrinājumiem, ko lektore mums deva. Man patika kurss, un tagad es neparko negribētu neko mainīt kursa norisē. Man patika, ka bija iespēja arī noklausīties nodarbības vēlreiz ierakstā. Ko es ieguvu no šī kursa? Es ieguvu no šiem kursiem sevi! Tas bija mans mērķis, atrast sevi, atrast dzīves mērķi, enerģiju un dzīvot savu dzīvi. Es iemācījos pieņemt sevi,kāda es esmu. Es esmu pat iemīlējusies sevi un tagad varu pieņemt otru, tieši tādu kāds viņš ir. Es jūtos brīvāka no otra cilvēka domām, manipulēšnas vai kontroles. Es neuztveru tik daudz visu personiski. Es pieņemu notikumus vai situācijas, nebaidos vairāk par iznākumu un izbaudu katru mirkli. Es iemīlu dzīvi no jauna, caur labām emocijām un cenšos tās pati radīt vairāk. Man ir visas tehnikas darbam ar sevi, kuras es pielietošu visu savu dzīvi. Kam es ieteiktu šo kursu? Es iesaku šo kursu tiem, kas vairs neredz jēgu priecāties par dzīvi, kuriem nav mērķu, kam nav enerģijas piecelties no dīvāna un mainīt radušos situāciju. Kas sapņo, bet nezin, kā piepildīt savas vajadzības un vēlmes. Kas grib būt drošs un pārliecināts par saviem darbiem un vārdiem, nekaunēties pats no sevis un uzdrīkstēties! Kas grib beigt žēloties, tā vietā, iemācītiespateikties! Vai vienārši cilvēkam, kas alkst uzzināt vai iemācīties kaut ko jaunu, paplašināt savu redzesloku, iegūt jaunas zināšanas. Iluta, liels paldies par tavu laiku, enerģiju un zināšanām. Tu daudzas reizes izglābi mani no muļķīgām rīcībām. Un netīšām ne no kurienes tava mājās lapa uzpeldēja man facebokā, kad likās, dzīvē vairs nav jēgas pilnīgi nekam. Un interesantākas, ka tā man palika atmiņā un otreiz to neredzēju. Paldies Tev! Nezinu, kā tev pateikties, bet tik zinu, ka varu sekot tavam piemēram un atrast savu darbu un darīt to,tik pat labi, kā tu!
LASĪT VAIRĀK
Sigita Grunte Par kursu Mana Jaunā Dzīve Jau kādu laiku sekoju lapai- Sevis Apzināšanās Skola, patika tās raksti un es nolēmu pieteikties kursam ”Ceļš pie sevis,- vai kā pacelt savu pašapziņu ..Savu izvēli neesmu nožēlojusi ne minuti. Esmu ieguvusi izpratni par sevi , savu rīcību, domām,emocijām un darbībām .Ieguvusi zelta vērtu informāciju visam mūžam . Es beidzot atbrīvojos no bailēm àtrasties šaurās telpās , liftos un vilcienos, atbrīvojos dažādām destruktīvām pārliecībām , kas mani mocīja gadiem un iemācījos kā tās aizvietot ar daudz veselīgākām ,apzinājos ko es patiesībā vēlos no dzīves un kādi ir mani patiesie dzīves mērķi.Mana galva ir pilna ar radošām domām. Sāku rakstīt pati savu blogu, vairāk attīstīt savu interneta puķu veikaliņu, sāku plānot savu dzīvi Iluta ir ieguldījusi milzīgu darbu , laiku un mīlestību materiālu sagatavošanā un pasniegšanā, viemēr gatava komunicēt un atbildēt uz jautājumiem.Milzīgs paldies viņai par to devumu. Bez viņas palīdzības es nezinātu kā man virzīties uz priekšu. No savas pieredzes noteikti iesaku pieteikties jaunajam skolas kursam un apgriezt savu dzīvi ar kājām gaisā !!! Lai Jums visiem piepildās Jūsu sapņi un ja neziniet kā tos piepildīt, jautājiet Sevis Apzināšanās Skolai !!!
LASĪT VAIRĀK
Ligita Zustere Par kursu Mana Jaunā Dzīve Transformējošam kursam ‘’Ceļš pie sevis,- vai kā pacelt savu pašvērtējumu’’, kas notika Sevis apzināšanās skolā ,nolēmu pieteikties pēc ilgām pārdomām, noklausoties skolas vadītājas Ilutas vebināru, Manai dzīvei traucēja mani iekšējie stāvokļi –pastāvīgās bailes, vainas sajūta, aizvainojums un neprasme piedot, nolemtības sajūta, ka ar to jāsadzīvo. Uzsākot kursu es sapratu, ka ir iespējams no tā atbrīvoties Pirms nodarbībām biju ļoti atkarīga no citu cilvēku negatīvajām emocijām, kas man lika justies vainīgai par to, ka viņi jūtas slikti un viņiem neveicas. Tagad –tas mani neietekmē un nerada iekšējo diskomfortu un ja vajag varu pateikt, ko es par to domāju, ja nevajag, lieki netērēju savu enerģiju un nepievēršu nekādu uzmanību. Dzīvē pirms nodarbībām es izjutu ļoti lielu diskomfortu –jutos kā sasaistīta un stīva, atrodoties svešu cilvēku sabiedrībā, īpaši tādā, kur visi jūtas brīvi un nepiespiesti. Jebkuri pasākumi, kur citi priecājās un atpūtās, man vienmēr bija sagādājuši neizsakāmas iekšējas ciešanas.Tagad, es vairs nesajūtu tādu izmisīgu vēlēšanos visiem izpatikt un līdz ar to, es īpaši negaidu apkārtējo atzinību un apbrīnu, kas man visu iepriekšējo dzīvi radīja lielas iekšējas ciešanas un sliktu garastāvokli. Ja es izlemju, ka vēlos piedalīties pasākumā, tad to apmeklēju, nesalidzinu vairs sevi ar citām un jūtos brīvāk un spēju izbaudīt svētkus. …pirms, es domāju un pārdzīvoju par to, kā man nav. Uzskatīju sevi par pilnīgi bezvērtīgu cilvēku, kuram nav nekādu spēju, talantu un prasmju.Tagad, es domāju par to, kas man ir. Es apzinos, ka man ir pilnīgi viss, lai dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi. Es vairs netiecos pēc kaut kādas abstraktas un nesaprotamas laimes, kuras ir tikai citiem un man nav. Tā kā daudzus gadus biju sadzīvojusi ar bailēm un aizvainojumu sirdī un biju izmēģinājusi dažādas metodes, lai no tā atbrīvotos, bet viss darbojās tikai uz to brīdi. Manā iekšējā pasaulē nekas nemainījās. Es zināju, kā ir jābūt, no kā ir jāatbrīvojas, bet kā to tieši izdarīt , to līdz šim pateikt man nevarēja neviens. Es staigāju no vienām zināšanām pie otrām- kursi, grāmatas….nekas nepalīdzēja …līdz Sevis apzināšanās Skolai Pēdējā laikā sāka mazināties „nabadzības un taupīšanas” domāšana. Visu iepriekšējo dzīvi, es katru dienu biju „stresā” par to, vai tik pietiks naudas līdz nākamajai algai. Es biju šausmīgā diskomfortā, vienmēr, kad bija jāizdod kaut kāda nauda. Es pat nevarēju nopirkt sev kleitu, lai kā man tā patika. Es labāk aizgāju uz „humpalu” un nopirku kaut ko pa lēto, jo es sev iestāstīju, ka nevaru atļauties. Bet es taču varēju atļauties. Materiālus istabai arī nevarēju gadiem nopirkt, jo var taču aptrūkties nauda. Neesmu jau nekāda ‘’biezā”. Tā es sev stāstīju ilgus gadus. …Visu savu iepriekšējo dzīvi –pirms nodarbībām …es nekad neizjutu prieku par dzīv i, neviena iemesla pēc….man katru dienu bija dažādas problēmas, kā vienas beidzās, tā citas sākās. Es centos izbēgt no svešiem cilvēkiem. Man likās, ka viņi mani nepieņem un ka, es esmu kaut kāda savādāka, nekā citi.Tagad es varu daudz labāk kontaktēties ar cilvēkiem. Nav vairs tādas iekšējas spriedzes. Varu justies brīvāk un dabiskāk. Man ir daudz vairāk enerģijas un dzīvesprieka . Tas arī bija mans tā brīža mērķis –uzsākot šo kursu, kaut arī es tam nemaz neticēju. Es tev pateicos par savu izaugsmi un pozitīvajam pārmaiņām. Es vēlos pateikties Ilutai par saturīgām nodarbībām , par sistēmisko metodiku, par diskusiju iespējām skolas „čatā”,par viņas stingro un atbildīgo pieeju mūsu mājas darbiem. Sevis apzināšanās skola ir pati nozīmīgākā skola manā dzīvē, kurā iegūtās zināšanas ir kā pamats , lai pielietotu tās dzīvē, jo ar šo zināšanu palīdzību es spēju pielietot tās savas citur iegūtās prasmes, kuras pašas par sevi tikpat, kā arī netika pielietotas dzīvē, savu destruktīvo pārliecību dēļ. Ar šo kursu es beidzot sapratu sevi, atklāju sevi , man parādījās enerģija dzīvot Šis ceļojums pārvērta visu manu dzīvi …Tas palīdzēja man paskatīties uz savu dzīvi pilnīgi savādāk.  
LASĪT VAIRĀK
Vineta Vilde Par kursu Mana Jaunā Dzīve Par to, ko man deva šis kurss. Tā kā sāku periodā, kad mainīju darbu, tad man palīdzēja iedrošinošies teksti par pagātni un nākotni, jo bija reizes, kad man kāds teikums galvā skanēja. Esmu sākusi 2 lietas darīt savādāk stresa situācijās, pirmais, tas ir vērot sevi un piedomāt par elpošanu. Esmu vienu reizi izjutusi tādu kā morālu orgasmu, kur reāli sajutu, ka es taču varu domāt savādāk un tas mani iepriecina, nevis sarūgtina. Esmu ar kolēģiem attiecībās izjutusi izmaiņas, nav tādas vēlmes vairāk kādu pārtaisīt, pamācīt, ir radusies vēlme turpināt šo ceļu, jo vēl ir tik daudz ko mācīties un piedzīvot. Agrāk daudz par ko baidījos, šajā kursā sapratu, ka galvenais ir darīt, tikai darīšana var cīnīties ar bailēm, jo ja palieku mājās, tas tikai bailes vairo, jo vienmēr pēc tam izrādās, ka nemaz nebija tik ļoti jābaidās.Jūtos apmierināta, ka vairāk kā 20 svētdienas atradu laiku – SEV! No šī kursa es saņēmu vairāk, nekā gaidīju. Liels paldies par sadarbību! Darbs, kuru veicāt ir vajadzīgs, ir radījis par vienu cilvēku apmierinātāku pasauli. Paldies arī Jums par izturību turēt mums to gaismiņas lukturīti, lai redzam taciņu uz savām sirdīm! Ja būs kādas jaunas programmas vai piedāvājumi, izskatīšu un ieteikšu draugiem. Lai veicās personīgajā dzīvē un darbā!
LASĪT VAIRĀK