RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Evita Ratniece Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Kursu, Mana jaunā dzīve, izvēlējos kā turpinājumu, kursam par attiecībām. Galvenokārt, lai pastrādātu ar savām pārliecībām, nomainītu. Vai precīzāk būtu - pamanītu, kas jānomaina un nomainītu, pielietojot piedāvātās tehnikas. Tehniku daudz. Dažkārt likās, ka kaut kas uzreiz neuzrunāja, bet pēc laika, meklēju tieši to. Man visvairāk noderēja pārliecību formulējumi, konkrēta teksta veidā, kurus varu pielietot un tad, kļuva arī skaidrāks, kā pareizi noformulēt to, kas man svarīgs. 
Pirms kursa bija sajutu, ka ir kaut kāds iekšējs uzstādījums, kurš ved ne tur, kur vajag, bet nezināju, kā to uzrakt, tad tagad paskatos dziļāk un, tiešām, zinu, ka tam nav sakars ar ārējo.  Vairāk turu fokusu uz sevi, kā bāzes staciju, vai vismaz pēc iespējas ātrāk atgriežos.  Ka nedalu dusmas slikti, prieks labi, tas savukārt palīdz sevi uztvert viengabalaināk. Paldies!


LASĪT VAIRĀK
Santa Atvare Par kursu Individuālā terapija

Brīvība no alerģijas. Man bērnībā vasara bija mīļākais gadalaiks, kad nebēdnīgi ar draudzenēm varēju izbaudīt skaistās vasaras dienas. Tomēr, sākot no 9 gadiem līdz pat tagadējiem 34 gadiem, es katru vasaru gaidīju ar lielām bažām un bailēm par to, ka atkal man būs jāmokās ar siena drudža alerģijas simptomiem.

Tie izpaudās smagās lēkmjveida šķavās pat ar elpas trūkumiem, nebeidzamās iesnās, acu asarošanā un niezēšanā līdz pat mieža grauda stadijai, ādas niezēšanā un vispārīgā ķermeņa nogurumā, sāku izvairīties no sabiedrības, jo ļoti neērti jutos ar šiem simptomiem. Kādus tik es zāļu kvantumus nebiju uz sevis izmēģinājusi, bet diemžēl tie man nepalīdzēja.

Katru vasaras sākumu es klusībā cerēju, ka nu pienāks tā brīnumainā vasara, kad beidzot es varēšu justies kā „normāls cilvēks” un priecāties par vasaru, bez bailēm ieelpot pļavas zāļu un siena smaržu! Un ticiet vai nē (man pašai vēl grūti tam noticēt, bet fakti liecina par to!) es šo vasaru esmu sagaidījusi! Protams ne jau vienai pašai man šis varoņdarbs izdevās, bet gan ar Ilutas gādīgo, pacietīgo un neatlaidīgo pieeju individuālajās terapijās es atcerējos un izstrādāju savu bērnības šķiršanās notikumu. Esmu ļoti ļoti pateicīga Ilutai par viņas ieguldīto laiku un darbu strādājot ar mani, jo viņa manī atgrieza patiesu prieku par to, ka varu pilnvērtīgi baudīt manu mīļāko gadalaiku -skaisto vasaru!''


LASĪT VAIRĀK
Gunta Millere Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Paldies, Iluta! Vakar saņēmu grāmatiņu! Visu laiku domāju par daudziem notikumiem dzīves laikā, bet īsti nesapratu, kā ar to tikt galā. Grāmatiņā ar tik vienkāršiem paņēmieniem dota izpratne, kā tad sakārtot šos senos un ne tik senos notikumus. Liels prieks par grāmatiņu! Ļoti vērtīga! Paldies!????????


LASĪT VAIRĀK
Nora Biteniece Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

Mani vienmēr fascinē Tavs vienkāršais izskaidrojums par lietām, kuras paši esam sarežģījuši līdz apmaldāmies un nespējam atrast izeju. Cik ļooooti vēlamies būt pieauguši, bet savu patieso "  bērnu" sevī noliedzam! Un, cik superīgi ir atcerēties to sajūtu, kad uz pasauli vari skatīties bez izdomātas ilūzijas, bet ar sirdi!!! Paldies par atgādinājumu, ka manī joprojām mīt tas "bērns", kuru tik ļoti mīlu. Aptvertas daudzas tēmas, par kurām katrs, ar sevi strādājošais, reiz ir domājis un centies ko darīt. Man patīkTavs stils- tas ir vienkāršs, bet ne prasts. Esmu studējusi filozofiju un zinu, cik ļoti var sarežģīt vienkāršas lietas. Ja grib paspīdēt ar savām zināšanām, viss jau ir atļauts. Bet Tava grāmata varētu būt izmantojama kā rokasgrāmata ikdienai jebkuram lasītājam. Lasīšu vēl un vēl, bet jau ar piezīmēm sev???? Man būtu noderīgi aiz praktiskiem vingrinājumiem kāda balta lapa, kurā šo, to piefiksēt.
 


LASĪT VAIRĀK
Egija Buša Par kursu Grāmata ''Atbrīvošanās''

''Sveika, Iluta  !!! Pirms 5 min.pabeidzu lasīt tavu grāmatu. Atdzīšos, lasīju to diezgan ilgi un lēnām - dienām ilgi...Gribēju to visu lēnām "sagremot" vairrākkārtīgi pārlasot atsevišķas rindkopas. 
Šobrīd rakstot, acīs riešas nedaudz asaru, bet esmu droša, ka šīs sajūtas manī raisa pārdomas par iegūto informāciju, kas nāk no tevis. Tu man esi atklājums un man gribas tev ticēt un uzticēties par visiem 100 procentiem. Likās, ka grāmata ir rakstīta tieši man, jo katrs vārds likās zināms un pazīstams. Iluta, tu iedves ticību un cerību sagrautam cilvēkam...Ar lielu apbrīnu novēlu tev turpināt iesākto!!!! Lai tev veicas un izdodas, jo mēs tev ticam !!!!!Ceru, ka mūsu ceļi krustosies turpmāk, nevis ceru, bet esmu droša !!!!! Paldies, tev, par to, ko tu dari !!!!!


LASĪT VAIRĀK
Judīte Gaļķinte Par kursu Pieci dzimtas aizliegumi, kuri ietekmē Jūsu dzīvi.

Šis ir brīnišķīgs kurss ar 6 praktiskām nodarbībām,kuru pamattēma ir par naudu,bet to var pielietot pie jeb kuras dzīves sfēras.
Ar šī kursa palīdzību izpratu senču aizliegumu spēcīgo ietekmi uz manu ikdienas dzīvi. Šī tehnika ir īsts Kosmoss kas norauj *jumtu*,kur var izjust visu sajūtu un emociju gammu,kuras velkas līdz no Dzimtas lauka un kuras nēsājam sevī gadiem.Šeit varēsiet atrast savus aizliegumus un atbrīvoties no to spēcīgās ietekmes,kas traucē būt laimīgiem un piepildītiem.

Iesaku tiem,kuri vēlas atbrīvoties no saviem apspiestajiem,iekšējiem stāvokļiem un galvenais -ātri,jo šeit apkopotā info ir ļoti dziļa un pamatīga. Paldies,tev Iluta,par tavu darbu un lai vairāk būtu šādi praktisko nodarbību kursi.


LASĪT VAIRĀK