RU LV EN

Atsauksmes

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

 
Zanda Meija Par kursu Liekā Svara noslēpumi
Paldies par intensīvo un informācijas,materiāliem bagātīgo kursu.Tagad tik tiešām ir jāaizmirst pilnīgi viss iepriekš dzirdētais par lieko svaru. Ar šo zināšanu palīdzību ikkatrs no mums var atkal sevi padarīt laimīgu,pārtraukt cīņu ar 'vējdzirnavām' un pats galvenais pārstāt nodarīt pāri savam ķermenim. Jo vairāk cilvēku būtu gatavi pieņemt sevi un ieskatīties sevī,jo apmierinātāki un laimīgāki būtu cilvēki.
 

LASĪT VAIRĀK
Inga S Par kursu Psihosomatikas Skola – I ''Es nezinu kā jūtas citi ejot cauri šiem dažādiem nodarbību cikliem. Un īsti tam jau nav nozīmes..Bet es esmu pateicīga vēljoprojām savai dzīvei un savam iekšējam ES, ka viņš ļāva man aizdzīvoties līdz šodienai, kura man deva jau pirmos augļus par maniem iekšējiem konfliktiem. Paldies manai dzīvei, kura mani iepazīstināja ar Tevi viedais cilvēk. Ja kādā brīdī domāju jautājot dažādus jaut;ajumus tev par šo un to...tad tas tikai tāpēc ka manas reptiļa smadzenes bija neziņā kas te notiks, taču prāts un emocijas jau sen meklēja ko šādu. Esmu jau teikusi šais meklējumos esmu jau sen un vienmēr ir bijusi sajūta nē šis nav tas ko meklēju. Esmu lasījusi, bijusi dažādās grupās. Taču nekur tālāk par informācijas uzņemšanu neesmu tikusi. Šobrīd tā nav, un tas nav tāpēc ka liekuļoju jo gribu būt laba un izpatikt.NĒ. tā es patiešām jūtos. Un šobrīd rakstot jutu ka visas manas smadzeņu daļas ir saistītas un harmoniskas. Galvenā atziņa pēc šīs nodarbības ir tā, ka tagad es zinu kā strādā amnas draudzenes smadzenes, protu tās saprast, sajust, ja pacenšos varu pat nosaukt un saprast kādās dzīves situācijās kuras dominē. Paldies vēlreiz par šo nodarbību. Ejam uz priekšu esmu gatava. Vēl nekad nebiju tik ļoti sajutusi sevi. Domāju ka izpratne par smadzeņu darbība dara savu...''
LASĪT VAIRĀK
Zanda Meija Par kursu Dzīves pārmaiņu meistarklase

Šis vebinārs bija tāds ļoti labs kopsavilkums un izcēla pašu galveno,kas katram būtu jāzina,lai varētu sākt dzīvot labāk un apzinātāk. Manī atsaucās tas,ka lielākā daļa cilvēku nemāk un nezina,kā ir izdzīvot dzīvi,bet gan reaģēt uz notikumiem savā dzīvē. Pieķēru arī sevi pie tā,ka mēdzu vēl iedalīt,kas ir slikts un,kas ir labs.Tas ir tā iesakņoties,ka pat brīžiem nepamanu,ka aiziet automātiski.Ik uz soļa var satikt cilvēkus,kas neatlaidīgi uzspriež savu variantu kā pareizo. Atziņa,ka mēs paši nosakām to cik veci vēlamies justies. Papildus bija ļoti noderīgi izlasīt,kas ir mīti par emocijām.Kā emocijas mūs ietekmē,lai sasniegtu vēlamo rezultātu.Cik liela loma emocijām ir dzīvē-adekvātām un apspiestām.Pie kā katrs no emociju veidiem mūs var novest.Palīdzēja izprast,kas ir instinkti un kā tie darbojas.Kā mēs iekšēji baidāmies no sevis visu laiku mānot sevi.


LASĪT VAIRĀK
Sandis Kižla Par kursu Iepazīsti sevi un citus Tagad beidzot esmu izgājis kursu ''Iepazīsti sevi un citus. SVP''. Tik tiešām bija interesanti uzzināt, kas tā tāda ir sistemātiskā vektoru psiholoģija. Man tas viss bija pilnīgi jauns. Katru reizi ar lielu interesi klausījos tavu sagatavotos video. Man liekas, ka tavi video vēl vairāk izraisa interesi klausīties, izzināt. Gan runāšanas veids, gan informācijas pasniegšanas veids man ļoti patīk. Tu man vienreiz teici, ka nepieciešami arī materiāli lasāmā formātā. No sākuma likās pietiks tikai ar video, bet tie tiešām noder. Es tos arī visus izlasīju, bet labi noder ja esi ko aizmirsis Var ātri paskatīties. Tā kā pēc tam gribēju arī Testu izpildīt, nācās uzmest aci. Runājot par pašām zināšanām svp. Sākumā tiešām bija grūti noticēt, ka ir tādas mums erogēnās zonas, kas atbilst mūsu rakstura un psihes īpatnībām. Igi, tad vēl klausījos ar izbrīnu un nesaprašanu, jo tik ilgi nodzīvojot neko tādu nebiju dzirdējis. Tas visa saprašana sāka veidoties tikai tad, kad sāku cilvēkus novērot. Bet Tu jau teici, ka nevajag ticēt vajag to pārbaudīt dzīvē. Pirms tam man vislaik bija licies, ka mēs esam iekšēji ļoti līdzīgi. Ka ja mēs ļoti gribētu, mēs visi varam būt jebkādā profesijā un būt veiksmīgi. Ka mums visiem viss padodas, vajag tikai pamainīt savas iedomas. Es uz daudziem cilvēkiem skatījos ar lielu nesaprašanu, kāpēc viņi dara manā uztverā tādas stulbas lietas utt.. Tagad saprotu. :) Visas šīs zināšanas ļauj tiešām izprast citus un sevi. Arī mazāk es uz citiem apvainojos kā agrāk. Gribēju, lai citi cilvēki uzvedas tā kā es vēlos un nesapratu, ka psihes tips ir savādāks. Esmu iepazinis sevi labāk. Jāturpina pilnveidoties, balstoties uz šīm zināšanām. Paldies par ieguldīto darbu. Novērtēju.
LASĪT VAIRĀK
Iveta Hveckoviča Par kursu Psihosomatikas Skola – I Pēc ilgstoša stresu perioda, kas bija saistīts ar tuva cilvēka slimību, arī pati biju zaudējusi dzīvesprieku. Arī ikdienas darbs tad prasīja lielas pūles. Rezultāts bija pilnīgs spēku izsīkums un iestrēgšana; ne depresija, bet tāds apātisks lāča ziemas miegs. Tādā brīdī man skatiens aizķērās aiz virsraksta "Psihosomatikas skola", un ieslēdzās interese. Sapratu, ka varētu atrast izskaidrojumu saviem stāvokļiem : tramīgumam, iekšējam nemieram, aizmāršībai negaidītu stresa situāciju rezultātā. Diagnozi VD sev nekad "nepiemērīju", jo tā likās neko neizsakoša. Tomēr simptomi darīja mani uzmanīgu. Šīs skolas informācija varētu iedot man atbildes, kā tikt ar sevi skaidrībā. Iegādājos kursu. Un tad tikai sākās! Biju paredzējusi aisberga redzamo daļu. Zināšanas. To, ka būs tik daudz jāstrādā pašai, ka nepietiks ar izlasīšanu, būs nopietni jāatceras un jāanalizē savas dzīves notikumi, un visgrūtākais - jāapraksta, nekad negaidīju. Bet tas arī "ievilka", un visā šajā izrādījās pats intriģējošākais. Pēc pabeigta un aizsūtīta mājasdarba ikreiz iestājās tāda transformējoša pašapliecināšanās sajūta. Jutu enerģijas pieplūdumu. Kaut gan domās un sajūtās bija daudz haosa, aprakstot, tās procesa gaitā pamazām sakārtojās."Kājām gaisā" apgriezās mana pasaules uztvere. Ka visu dzīves notikumu cēloņi ir manī pašā, nevis apkārtējos cilvēkos. Ka tā filma ir manas zemapziņas pasūtīta, un baidīties no ļaunākā nozīmē to pasūtīt - lai vairāk nebūtu jābaidās. Kursa tēmas uztvēru ļoti personīgi, īpaši darbu ar dzimtu. Mājasdarbs izvērtās par pētījumu. Rezultātā atvērās emocijas, pieņemšana, piederības un spēka sajūta. Sakārtojās tagadējās attiecības ar tuviniekiem. Otra ļoti iedarbīga bija lekcija par lieko svaru. Unikāla metode, iedarbīgāka par visām diētām kopā (kuras turklāt palīdz tikai uz laiku). Mans uzstādījums bija zaudēt 4 kg, pusgada laikā ir mīnus 3 kg. Diētu nebija, bet bija uzdevumi sevis izprašanai. Ievēroju, ka nekārojās vairs "norauties" ar pieēšanos, bet viss notika... pats no sevis. Vēl - klausoties ierakstus, burtiski "izlec" atziņas, vienkāršas, bet kā ģeniāli atklājumi. Algoritmi, ko pārbaudīt darbojoties. Pateicoties Ilutas dotajām zināšanām, man sakārtojās pasaules redzējums: nu monētai ir gan averss, gan reverss. Tiem, kam nepieciešams atmosties no "ziemas guļas" un izberzēt acis, lai ar jaunu skatienu un sajūtām izbaudītu dāvanu, ko sauc par lielo dzīvi - vērsieties pie Ilutas! Ar viņas zināšanām un paša lielu darbu rezultāti būs!    
LASĪT VAIRĀK
Signe Lāce Par kursu Mana Jaunā Dzīve Vispirms mani sajūsmināja tas ,ka bija jāsāk sevi vērot, kas nav nemaz tik viegli! Apzināties savas sajūtas, jūtas, domas un tas, ko es vēlos - tas tiešam bija interesanti. Dīvaini, cik maz mēs par sevi vispār zinām, un doma par to, ka esam nelaimīgi tāpēc, ka sevi nepazīstam, bija kā spēcīga motivācija tam, lai iepazītu sevi vairāk, un pavisam no citas puses. Tik jāņem un jāsāk darboties! Tas viss kursā ir pasniegts ļoti saprotamā un uzskatāmā veidā, kas nav sausa teorija, bet ir kā aizraujošs ceļojums sevis izziņas pasaulē. Daudz kas ir mainìjies, bet tad man ļoti gari jàraksta. Es vairàk sàku saprast sevi. No katras tehnikas un katra vingrinājuma, es ieguvu ko savu, kas man paśai bija atklāsme. Tad par mèrķa izdzìvośanu arī labs. Jùtu ka esmu kļuvusi paśapzinátáka…Nu ļoti daudz visa kà, ko esmu ieguvusi... Iesaku šo kursu visiem, kas jūtas nomākti, nesaprasti vai vispār vēlas izmaiņas savā dzīvē. Paldies Ilutai par ļoti lielo iedvesmu, kas jūtama katrā nodarbībā .
LASĪT VAIRĀK