+44 7477 532981
[email protected]

Zanda Meija

About course Psihosomatikas Skola

Pieteicos uz šo kursu,jo vēlējos turpināt iesākto – sevis pilnveidošanu un atrast atbildes uz daudzajiem jautājumiem. Šis kurss man ir turpinājums kursam “Mana Jaunā Dzīve”.Vēlējos pati pārliecināties, ka bez šī kursa nav iespējams dzīvot pilnīgā saskaņā ar sevi. Ieguvu tam 100% apstiprinājumu.
Šis kurss bija ļoti aizraujošs un bagātīgs ar materiāliem un dažādām efektīvām tehnikām. Iluta ir ielikusi daudz šajā kursā,lai viss būtu viegli saprotams un uztverams.Ļoti daudz jautājumi,kas palīdzēja ieskatīties sevī dziļāk un uzzināt daudz jaunas informācijas,kas noslēptas viss dziļākajā zemapziņas stūrī.Ar lielu aizrautību meklēju atbildes uz jautājumiem un gaidīju nākamo nodarbību.

Katra nodarbība bija kā iztrūkstošais puzles gabaliņš no lielās kopbildes. Ieguvu zelta vērtas zināšanas kā un kādēļ mēs saslimstam.Kas ir slimība un kā mēs paši varam izdziedināties. Ieguvu pa visam citādu skatījumu kā un kāpēc rodas liekais svars. Man pilnībā ir izmainījies redzējums par slimību un saslimšanu. Uzsākot sakārtot sevi ir izmainījusies vide man apkārt, kļuvusi piepildītāka,vairāk pozitīva.
Ja sāku sevī just,ka kaut kas nav tā,tai vietā,lai skraidītu pie ārstiem un dzertu zāles,sāku, ar jautājumu uzdošanu sev, un atbilžu meklēšanu saslimšanai un tehniku pielietošanu. Ir uzlabojusies pašsajūta un esmu sākusi dzīvot apzinātāk un ar prieka sajūtu par dzīvi.
Es ieteiktu iegādāties ikvienam šo kursu,kurš ir pietiekami drosmīgs,lai strādātu ar sevi.Izejot šo kursu jūs sāksiet dzīvot citādāk – veselīgāk,vieglāk un apzinātāk.Viss šajā kursā ieliktais dod fantastiskus rezultātus,ja mēs tos pielietojam:)

Read more Close

Anete Barbara

About course Mana Jaunā Dzīve

Kāpēc es pieteicos uz šo kursu?
Es pieteicos uz šo kursu ‘’Mana Jaunā Dzīve’’, jo jūtu, kaut kas sāk iet nepareizi manā dzīvē, jo vairāk negribējās dzīvot, prāts domāju tika viena veidas domas, cik viss ir slikti, nebija enerģijas neko mainīt. Pagājušās vasaras brīvdienās Spānijā, es griezu sev vēnas. Es pazaudēju savu dzīves jēgu, tik dziļas bija manas sāpes pār pēdējiem dzīves notikumiem.Rudenī sapratu, ka ir kaut kas jādara lietas labā, jo es pazaudēšu sevi pavisam. Es gribēju atrast sevi, iepazīt sevi un atkal pārņemt grožus par savu dzīvi. Es vairs negribēju pieļaut, ka citi valda pār mani. Es vienmēr biju dzīvesspriecīga, enerģijas pilna, kas smīdināja citus, bet te pēkšņi tas viss bija zudis. Es sapratu, ka kaut kas ir nogāzjis greizi un man sevi ir jāatrod.

Kas visvairāk patika kursa laikā?
Kursa laikā man patika informācija, zināšanas, ko es ieguvu. Iluta vadīja lekcijas ar emocijām, pauzēm, ar labiem piemēriem, vebinārus bija ļoti interesanti klausīties. Tie bija kā teātris ar vienu aktieri. Un protams, visinteresantākais un vislabākais, bija iepazīt pašai sevi no jauna, caur mājas darbiem, vērojumiem un visiem vingrinājumiem, ko lektore mums deva. Man patika kurss, un tagad es neparko negribētu neko mainīt kursa norisē. Man patika, ka bija iespēja arī noklausīties nodarbības vēlreiz ierakstā.
Ko es ieguvu no šī kursa?
Es ieguvu no šiem kursiem sevi! Tas bija mans mērķis, atrast sevi, atrast dzīves mērķi, enerģiju un dzīvot savu dzīvi. Es iemācījos pieņemt sevi,kāda es esmu. Es esmu pat iemīlējusies sevi un tagad varu pieņemt otru, tieši tādu kāds viņš ir. Es jūtos brīvāka no otra cilvēka domām, manipulēšnas vai kontroles. Es neuztveru tik daudz visu personiski. Es pieņemu notikumus vai situācijas, nebaidos vairāk par iznākumu un izbaudu katru mirkli. Es iemīlu dzīvi no jauna, caur labām emocijām un cenšos tās pati radīt vairāk. Man ir visas tehnikas darbam ar sevi, kuras es pielietošu visu savu dzīvi.
Kam es ieteiktu šo kursu?
Es iesaku šo kursu tiem, kas vairs neredz jēgu priecāties par dzīvi, kuriem nav mērķu, kam nav enerģijas piecelties no dīvāna un mainīt radušos situāciju. Kas sapņo, bet nezin, kā piepildīt savas vajadzības un vēlmes. Kas grib būt drošs un pārliecināts par saviem darbiem un vārdiem, nekaunēties pats no sevis un uzdrīkstēties! Kas grib beigt žēloties, tā vietā, iemācītiespateikties! Vai vienārši cilvēkam, kas alkst uzzināt vai iemācīties kaut ko jaunu, paplašināt savu redzesloku, iegūt jaunas zināšanas.
Iluta, liels paldies par tavu laiku, enerģiju un zināšanām. Tu daudzas reizes izglābi mani no muļķīgām rīcībām. Un netīšām ne no kurienes tava mājās lapa uzpeldēja man facebokā, kad likās, dzīvē vairs nav jēgas pilnīgi nekam. Un interesantākas, ka tā man palika atmiņā un otreiz to neredzēju. Paldies Tev!
Nezinu, kā tev pateikties, bet tik zinu, ka varu sekot tavam piemēram un atrast savu darbu un darīt to,tik pat labi, kā tu!

Read more Close

Iveta Hveckoviča

About course Psihosomatikas Skola

Braucot garus ceļa gabalus ar mašīnu, ieslēdzu no Youtube vai sava mācību kursa SAS ierakstus, un izbaudu jaunapgūstamo informāciju.Jo sarežģītāka, jo tuvāk saknei. Tieši tas pats – liktenīgas sagadīšanās pēc atradu Ilutu draugos, pēc tam aptvēru, kāda Visuma dāvana tā ir – saņemt tik ilgus gadus trūkušo informāciju, kura noteikti būtu aiztaupījusi ilgo maldīšanos pa dzīvi un ļāvusi realizēties atbilstošāk saviem dotumiem.Bet manī nav nožēlas par pieredzi, bet prieks, ka dzīve jau piedāvā jaunas iespējas, kā to visu likt lietā.  Uzsākot kursu, gaidīju lielu apjomu man jaunu zināšanu. Notika negaidītais- šī informācija, īpaši par dzimtas un ģimenes lietām, sāka mani pašu grauzt un lupināt, pārskatīt savu dzīves gājumu, reāli mainot domāšanu un apziņu.Negaidīju, ka ar tādu azartu pieķeršos savu mezglu izpētei un izcelšanai gaismā. Rezultātu jūtu- daži simptomi sāk pazust.Priecājos par to!

Šo apjomu uzskatu par vienu kopīgu tēmu, kas bija nepieciešams manai iziešanai no iestrēgšanas, un savas dzīves/ ģimenes/dzimtas problēmu apzināšanai un izstrādāšanai. Jebkurš pirmais sadarbības kurss ar Tevi būtu jānosauc “Mana jaunā dzīve”. Pārmaiņas notiek būtiski, tieši pašos sāpīgākajos dzimtas augoņos.Tie atiet vaļā un sāk dzīt. Šis darbs atrauj vaļā dvēseles slēģus un izlaiž ārā ieslēgtās emocijas. Sirds apvidū ir viļņošanās, agrāk nospieda, tagad to vāku tāds saviļņojums ceļ augšup, šķīdina. Dzīvei ir krāsas, garšas, smaržas.Viss ir pa spēkam.Es dzīvoju un izbaudu to – esmu laimīga. Saskarsme ar Tevi nozīmē grandiozu pārmaiņu sākumu. Principiāli manu dzīves uztveri mainīt sāka dažas Tavas domas: (brīvā interpretācijā, ne citāti).
Viss ir manī pašā- cēlonis un sekas, problēma un resurss tās novēršanai. Nemeklēt ārējos vaininiekus.Jāsāk tik strādāt ar sevi.Tas mainīja redzējumu pilnīgi-un nu ierodas pie manis ilgus gadus ezoterikā meklētās un neatrastās atbildes.Puzzle salikās kopā.

Galvenais mīnuss internetā pieejamajai informācijai – viss jau ir dzirdēts, zināms, pat pieplusots failos “Noderīgi”, bet – nestrādā.Jo netiek darīts. Izmēģināsi iebrist ūdenī- sajutīsi uz savas ādas, – ir slapjš, auksts, veldzējošs.Neiebridīsi- tikai zināsi.PALDIES PAR ATMODU!

 

Read more Close

Laura Grava

About course Viņš un Viņa. Attiecību anatomija.

Ir nepieciešams daudz brīva laika, lai iepazītu sevi, apzinātu savu problēmu un risinātu to. Mācību procesam nevar pieiet virspusēji, jo tad arī no gaidītā rezultāta būs tikai virspusējais – teorija. Šobrīd uz lietām, sevi un cilvēkiem skatos citādāk. Viss ko vien esmu dzirdējusi un lasījusi pie Tevis lekcijās man bija kā milzīgs atklājums, ne jaunums, bet pamatota atklāsme, kāpēc notiek tā. Pārsteigums bija zemapziņa un triki, ko tā ar mums izstrādā. Ir jāatrod sakni. Ir problēmas, kuras līdzīgi augiem ir ar seklu sakņu sistēmu, tās viegli atrast un sataustīt, bet lielākās problēmas ir ar mietsakni, kas atrodas dziļi zemē, nepadodas, nolauzīs stumbru, bet sakne paliks savā vietā. Rainis teicis: ” …vējš augstākās priedes nolauza…”
Paldies, ka rādi veidu, kā tikt klāt pie šīs mietsaknes. Es turpinu strādāt un meklēt atbildes, saskatīt tās.

 

Read more Close

Judīte Galkinte

About course Psihosomatikas Skola

Vispirms gribu pateikt lielu paldies par šo lielo darbu,par lielo mīlestību,ko esi ielikusi šajā darbā! Man šajā kursā patika viss. Šis kurss palīdz saprast, kur meklējamas visas mūsu problēmu saknes un kā ar tām strādāt. Man vērtīgākais bija tas,ka tagad saprotu,kā notiek  izdziedināšanās un protams arī praktiskie darbi.

Patiesībā šis tiešām ir labs un ļoti spēcīgs kurss,jo šeit ir,salīdzinoši, daudz jaunas un svarīgas informācijas. Šo lekciju kursu es ieteiktu iegādāties visiem,kam rūp sava un arī tuvinieku veselība,dzīves kvalitāte un bez šaubām ari savstarpējās attiecības. Diemžēl,katra mācība vai garīgā prakse atnāk tad, kad cilvēks tai ir gatavs,tā vienmēr būs pareizā laikā un vietā.

Kāpēc es pieteicos? Es vienkārši to jutu,ka tas man ir vajadzīgs.Darba zaudējums,stress-rezultātā jauna informācija kā ar to tikt galā! .Patiesībā šis kurss ir jauns ceļa posms,kas liek paskatīties uz dzīvi pavisam no citas puses.Palīdz izprast visu problēmu un slimību cēloņus,kas līdz šim ir bijusi mana galvenā interese.

Gribu pateikt lielu paldies par tavu projektu. Saprotu,ka šīs,tevis dotās tehnikas,brīnišķīgi strādā.
Lai  pietiek spēka,enerģijas un mīlestības tev šai darbā un arī veidojot jaunus projektus un lai vairāk būtu cilvēku,kam ir vajadzīgas šī svētīgā darba zināšanas!

Ar patiesu cieņu un sirsnību –  Judīte

Read more Close