+44 7477 532981
[email protected]

Septiņu praktisku nodarbību tālmācības kurss

Kurss ietver sevī 7 video nodarbības ierakstus, praktiskos uzdevumus un papildu materiālus. Kursa materiāli sniedz iespēju patstāvīgi izskatīt daudzas situācijas, kuras ir saistītas ar lieko svaru un atrast liekā svara sakni.

Kursa mērķis

Pamata uzdevums: palīdzēt noskaidrot un izstrādāt dziļākos liekā svara iemeslus. Atrast to āķīti, kurš uztur liekos kilogramus un kāpēc organims to dara.  Bez tam, mēs izskatīsim visus šim stāvoklim atbilstošos aspektus – emocijas, attieksmi pret sevi un lieko svaru.

Kā šī kursa informācija strādā?

Ir dažādi līmeņi, caur kuriem tiek pieņemts lēmums par mūsu ķermeņa funkcijām. Vismazākā ietekme uz šiem līmeņiem ir mūsu apziņai, mūsu domājošajam prātam. Kad mēs vēlamies būt slaidas un žirgtas – tā ir domājošā prāta vēlme, un ar to ne vienmēr ir saskaņā mūsu dziļākie līmeņi. Tiem ir savi iemesli, kāpēc ir nepieciešams uzturēt lieko svaru. Visbiežāk šie iemesli strādā kā aizsardzības funkcija. Ir kāda pieredze no pagātnes, kura sniedz zemapziņai signālu uzturēt svaru, vai arī šī situācija pastāv šeit un tagad.

Kad mēs noskaidrojam šos dziļākos iemeslus, tad apzinātajam prātam kļūst skaidrs, kas notiek zemapziņā, un tad mēs varam, novērtējot situāciju, vai nu novākt iemeslu, vai arī parādīt zemapziņai, ka iemesls vairs nav aktuāls.

Uz ko ir balstīts šis kurss?

Kursa pamatā ir dabas bioloģiskie likumi un darbs ar cilvēka iekšējiem stāvokļiem. Visam, kas ar mums notiek, ir sava bioloģiskā jēga, – ir tikai jāatrod šīs jēgas sakne un šis kurss palīdzēs to izdarīt.

Kādu rezultātu jūs iegūsiet?

Mūsu mērķis ir noskaidrot iemeslu un harmonizēt ieksējos stāvokļus.  Rezultātā jūs iegūsiet tiešu izpratni par liekā svara dziļākajiem iemesliem un instrumentus to atrisināšanai.

 

Kam šis kurss ir domāts?

 • Tiem, kuri ir izmēģinājuši neskaitāmas metodes, lai atbrīvotos no liekā svara.
 • Kursā ir daudz prakses un pārdomu. Ja jūs esat gatavs iziet ārpus savu pārliecību un stereotipu rāmjiem, ja jūs esat gatavs veikt praktiskus soļus – tad šis kurss ir domāts jums.

 

Ko Jūs uzzināsiet no šī kursa?

Liekais svars tiek izskatīts no jebkuras pozīcijas – ēšana, kustības, slimības, psihe, zemapziņa, fizioloģija, ģeneoloģija, smadzeņu darbība, domas, emocionālā spriedze. Neviens cits neapskata saistību starp šiem visiem līmeņiem. Katrs vēlas saņemt “burvju tabletīti”, lai nomestu svaru. Gribas ātrāk iegūt “ideālu” formu, jūs tērējat savu naudu, laiku un spēkus, bet beigās tāpat neiegūstat rezultātus. Mainot savu domāšanu un attieksmi pret ķermeni, jūs spēsiet izstrādāt iekšējās pārliecības, kuras uztur jūsu liekā svara problēmu.

 

Ko vērtīgu jūs iegūsiet, iegādājoties šo kursu:

 • Jūs beidzot sapratīsiet, kāpēc  diētas nestrādā.
 • Jūs sapratīsiet, kāpēc svars atgriežas.
 • Uzzināsiet, kas ir jādara, lai izkustētos no iestrēgušā punkta.
 • Jau no pirmās nodarbības jūsos sāks strādāt zemapziņas procesi, kuri palīdzēs atlaist lieko svaru.
 • Kursa informācija ir unikāla un uz rezultātiem orientēta.

 

Kas būs nepieciešams no jums:

 • Apzināšanās un atbildība par izmaiņām,
 • Atrast laiku sev un savam mērķim,
 • Būt elastīgam un atvērtam pret saviem iekšējiem stāvokļiem.
 • Tāpēc izejiet no diētu aizlēgtā apļa! Uzziniet, ko sevī glabā ķermeņa atmiņa, un tikai pēc tam svars sāks normalizēties.  Šis kurss ir unikāls, un šo informāciju latviešu valodā jūs nekur citur neatradīsiet.

 

Īss tēmu apraksts

 1. Modelis – prāts->psihe->ķermenis.
 2. Kā tieši strādā mūsu prāts?
 3. Kas ar ko cīnās?
 4. Liekā svara misija.
 5. Kā tas strādā un no kā tas paglābj?
 6. Liekā svara iekšējie konflikti.
 7. Kāpēc liekais svars atgriežās?
 8. Konfliktu izstrādāšana – atbrīvošanās no liekā svara.
 9. Algoritms liekā svara izstrādei.

Jūs vēlaties atrast liekā svara iemeslu? Tad ko vēl gaidīt? Pasūtiet kursu jau tieši tagad!

 

 

 

 


 

 Skatīties video 

 

 

Vai jums ir izpratne par to, kas ar jums notiek?

Noteikti, ka jums ir daudz un dažādu gudru zinību, aizdomu un savu atrunu, un viss tas ir piepildīts ar emocijām un pārdzīvojumiem, bailēm, šaubām un pretrunām. Caur tādu slāni ir diezgan grūti redzēt patiesību, bet darīt kaut ko “uz tausti” – tas ir kā spēlēt loteriju.
Liekais svars – tā ir ļoti interesanta un daudzpusīga tēma. Pie tam, svars pieaug kā sniega pika kopā ar visiem jūsu pārdzīvojumiem un centieniem nomest lieko no sevis nost. Jo spēcīgāk un uzstājīgāk cilvēks vēlas nomest svaru, jo stiprāk tas viņam pretojas.

Lieta tāda, ka burvju tabletītes neeksistē. Burvju diētas, meditācijas un vingrinājumu arī nemēdz būt, tāpēc ka parasti cīnās nevis ar pašu iemeslu, bet ar sekām. Viss ir daudz vienkāršāk, nekā tas jums var likties, bet, lai saprastu šīs vienkāršās lietas, ir jāveic noteikts ceļš. Apgūstot šo kursu, jūs pārstāsiet sevi vainot un mocīt ar neskaitāmām diētām, jo jūs iegūsit zelta vērtu informāciju, ar kuras palīdzību jūsu liekie kilogrami pakāpeniski sāks iet nost.

Jūs varēsiet klausīties video ierakstus: 

 • Pastaigājoties
 • Pusdienas pārtraukumā
 • Veicot mājas uzkopšanu
 • Pirms miega

Kā norisēs kurss?

Jūs savā pastkastītē saņemsiet vēstules ar atsevišķu tēmu, kura satur sevī informāciju (video ierakstus) un aptaujas, uz kurām atbildot, jūs sāksiet vairāk izprast sevi un to, kas notiek jūsos.

Jūs paši izvēlēsieties, kādā tempā iziet šo kursu.
Izpildot mājas darbu un nosūtot to atskaitei, jūs saņemsiet nākamās nodarbības materiālus. Materiāli un video ieraksti būs pieejami 6 mēneši.

 7 video ieraksti + papildu materiāli 

 1. Pēc apmaksas jūs saņemat piekļuvi nodarbībai un papildu materiāliem (tehnikas, algoritmus, meditācijas utt.). Vienai nodarbībai ieteicams veltīt līdz 10 dienām.
 2. Pēc katras nodarbības, atsūtot uzdoto mājas darbu jums tiek atvērta piekļuve nākamajai nodarbībai.
 3. Reizi mēnesī notiek atgriezeniskās saites vebinārs ‘’Jautājumi un Atbildes’’.
 4. Visas apmācības laikā jūs varat komunicēt ar citiem kursa dalībniekiem speciāli izveidotā, slēgtā grupā Facebookā. Apmainīties ar pieredzi, atklāsmēm.


Pilnais
159 EUR

7 video lekciju ieraksti + papildu materiāli
Pirkt
Maksājums pa daļām
89 EUR

Maksājot divās daļās (pirms kursa sākuma un pēc otrās nodarbības)
Pirkt

Atsauksmes

Ināra Ščukina

Atsauksme par kursu Liekā Svara Bioloģija.

Iluta ir ļoti daudz pastrādājusi, savākusi no savas zinību krātuvītes daudz interesantas vielas par lieko svaru. Vielas ir ļoti daudz, apjomīga un tiešām man šī nodarbība par lieko svaru ir aktuāla, jo daudz gadus esmu darbojusies, lai atbrīvotos no liekā svara ar visādiem veidiem ! Pēc šī kursa sapratu, ka ļoti daudz jautājumu jāizstrādā, jādabū […]

Lāsma Ulanova

Atsauksme par kursu Liekā Svara Bioloģija.

Šis kurss man ļāva izanalizēt un sajust kādas tieši emocijas un notikumus es cenšos “apēst”! Saskatīju kopskatu, kā no bērnības ir veidojušies mani ēšanas ieradumi. Šos kursa materiālus ieteiktu iegādāties tiem cilvēkiem, kuras vēlas gan notievēt, gan pieņemties svarā. Kurss ļauj apzināties liekā svara emocionālos aspektus un neizdošanās gadījumā nenovelt vainu uz vielmaiņas vai citiem […]

Guna Federe

Atsauksme par kursu Liekā Svara Bioloģija.

Atsauksme par liekā svara bioloģiju: “Kursa vingrinājumi un tehnikas rada iespēju sevi iepazīt, tai skaitā pamatīgu un dziļu iedziļināšanos savās pagātnes problēmās un destruktīvajās pārliecībās, kas mūs ierobežo un sasaista, kas liek mesties vieglākajā risinājumā – ēst, ēst, ēst, nekustēties, padoties un nedomāt, un apaugt ar liekajiem kilogramiem, kas liek justies vēl sliktāk! Liek justies […]

Zanda Meija

Atsauksme par kursu Liekā Svara Bioloģija.

Paldies par intensīvo un informācijas,materiāliem bagātīgo kursu.Tagad tik tiešām ir jāaizmirst pilnīgi viss iepriekš dzirdētais par lieko svaru. Ar šo zināšanu palīdzību ikkatrs no mums var atkal sevi padarīt laimīgu,pārtraukt cīņu ar ‘vējdzirnavām’ un pats galvenais pārstāt nodarīt pāri savam ķermenim. Jo vairāk cilvēku būtu gatavi pieņemt sevi un ieskatīties sevī,jo apmierinātāki un laimīgāki būtu […]