+44 7477 532981
[email protected]

5 video lekcijas + papildu materiāli

Šajā video kursā jūs saņemsiet informāciju par vektoru psiholoģiju un četriem dažādiem psiho tipiem (vektoru nēsātājiem).

Kā uzzināt: Kas jūs patiesībā esat un ko pēc tam ar to darīt?
Viss ir atkarīgs no Jūsu psihotipa. Mēs visi esam dažādi.

Ja jūs vēlaties uzzināt, kur ir noslēpti Jūsu dārgumi (nebeidzamais enerģijas avots, ceļs uz panākumiem, vienvārd sakot uz visu, ko gribētos, bet dzīvē pietrūkst), tad jums vajag no sākuma pareizi notiekt savu psihotipu.

Kāpēc tas ir nepieciešams?

Lieta tāda, ka cilvēka psihotips – tas ir pirmais un pats spēcīgākais psihes ierobežotājs. Tieši aiz tā slēpjas iespēja saņemt fantastiskus rezultātus no darba ar savām bailēm. Tieši psihotips ir tas, kas jums pasaka priekšā: Kur ir jūsu reālās stiprās un vājās puses.

Ja jūs atradīsiet savu patieso psihotipu un apzināsieties to sevī, izpaudīsiet un izstrādāsiet to, tad jums nepieciešamība pēc psiholoģijas atkritīs, jūs efektīvi sāksiet pielieto šīs zināšanas. Tas nozīmē, ka vairāk neko mainīt sevī nav nepieciešams. Jūs kļūsiet par sabalansētu personību, kura pareizi izmanto dabas ieliktos resursus.

Un tāpēc, ja: 

 • Jūs vēlaties zināt cilvēkus labāk nekā Šerlohs Holms, Dakteris Hauss vai Dakteris Laitmanis?
 • Jūs vēlaties zināt, kā domā cilvēki, kas viņus motivē, kā viņi pieņem lēmumus, kādi ir viņu iekšējie konflikti un vēlmes?

Tad kurss ”Iepazīsti sevi un citus” ir domāts tieši Jums!

Iegūstot šīs zināšanas:

 1. Jūs redzēsiet kādas ir citu cilvēku bailes, viņu vērtībās, kā viņi veido savu pašapziņu.
 2. Jūs zināsiet, kas ir svarīgs katram cilvēkam, kādas ir viņu vājākās vietas, kuras tik ļoti viņi vēlas noslēpt no citiem.
 3. Jūs lasīsiet otru cilvēku kā atvērtu grāmatu.
 4. Jūs sapratīsiet viņa patiesos nodomus.
 5. Jūs sāksiet labāk izprast sevi un savus tuviniekos.
 6. Jūs pametīs neiecietība un tā vietā iestāsies sapratne un pieņemšana.
 7. Jūs sapratīsiet, ka, ja Jūs kaut ko vēlaties, tad Jūs varat to piepildīt.

Kurss ”Iepazīsti sevi un citus”

’Mēs visi  esam ģēniji. Bet ja jūs vērtēsiet zivtiņu pēc viņas spējām uzrāpties kokā, tad viņa nodzīvos visu dzīvi domājot, ka ir muļķe ‘’

(A.Einšteins)

Jūs vēlaties pilnībā pieņemt sevi?

Jebkuras Jūsu vēlmes ir dabīgas. Tās nav vienkārši tāpat uzradušās. Tām ir tiesības uz realizāciju, un šī realizācija ir vajadzīga Jums un apkārtējai pasaulei.

Noklausoties video lekcijas:

 • Jūs iemācīsieties izprast savas vēlmes un sapratīsiet, kas ir jūsu un kas nav jūsu.
 • Jūs apzināsieties, kas ir tie par cilvēkiem, kuri cieš no panikas lēkmēm, no bailēm sajukta prātā.
 • Jūs uzzināsiet, kas ir šizofrēniķi un ģēniji.
 • Jūs uzzināsiet, kur ir meklējama narkotiku problēmas sakne.
 • Jūs uzzināsiet, kas tie ir par cilvēkiem, kuri cieš no depresijas un kāpēc?
 • Jūs uzzināsiet, kāpēc ir tik grūti atlaist aizvainojumus, un kas ir tie par cilvēkiem, kuriem ir tieksme dzīvot pagātnē?
 • Jūs uzzināsiet, kur meklējams cēlonis zagšanai, prostitūcijai, terorismam?

Piecas video lekcijas: 

 1. Ievads Vektoru Psiholoģijā
 2. Loģiskais intelekts
  Izdales materiāli (e-grāmata)
 3. Analītiskais intelekts
  Izdales materiāli (e-grāmata)
 4. Tēlainais intelekts
  Izdales materiāli (e-grāmata)
 5. Abstraktais intelekts
  Izdales materiāli  (e-grāmata)

Jūs katru dienu veicat izvēli. Kurš atbild par šo izvēli?

 • Jūsu dzīves redzējums, Jūsu vērtības ir atkarīgas no tiem vektoriem, kurus Jūs nēsājat. Pēc šī kursa Jūs uzzināsiet, kā ir iekārtota katra vektora domāšana, un šīs zināšanas Jums dos atslēgu uz jebkura cilvēka prātu.
 • Jūs spēsiet noteikt, kādā veidā tieši Jūsu sarunas biedrs veic lēmumus, jo domāšanas veids ir atkarīgs no vektora.
 • Iepazīt sevi – tas ir ļoti labi, bet iepazīt sevi var bezgalīgi. Daudzi izzina un izzina sevi, bet pēc tam izejot cilvēkos, neprot kontaktēties ar viņiem. Kāpēc? Tāpēc, ka sevi var iepazīt tikai caur citiem cilvēkiem, kontaktā ar citiem. Šajā videokursā Jūs uzzināsiet dažādus dzīves scenārijus, kuri nav tik patīkami. Jūs taču zināt, ja cilvēks pastāvīgi kāpj uz viena un tā paša grābekļa, tad vaina nav grābeklī, bet pašā cilvēkā?
 • Jūs uzzināsiet, kā un kādu iemeslu ietekmē veidojas dzīves scenāriji: kāpēc vieniem tiek, bet otriem nav nekā Katram vektoram ir īpašības, kuras izpaužas mūsu vēlmēs. Ja Jūs vēlaties pelnīt daudz naudas – tad tā ir viena vektora īpašība. Šīs vēlmes dēļ Jūs celsieties agri no rītiem, iesiet uz darbu, izpildīsiet visus uzdevumus un paaugstināsiet personīgo efektivitāti. Jūs sasniegsiet savus mērķus un pilnveidosiet sava vektora īpašības.

Jebkuras, pat Jūsu pašas mazākās vēlmes ir dabīgas. Tām ir tiesības uz realizāciju, jo šī realizācija ir nepieciešama Jums un dabai. Pats Visums vēlas caur Jums realizēt šīs vēlmes.

Loģiskais intelekts (ādas vektors)

Ātrs, izveicīgs, aprēķina cilvēks. Organizators un līderis. Ekonomē it visā: finansēs un laikā, emocijās un seksā, intelektā un tērēšanā.

Kurš gan negrib daudz naudas, pie tam ātri un bez liekām nepatikšanām? Jūs teiksiet – visi? Nē, tikai cilvēki ar ādas vektoru. Kāds darba vadītājs pieprasa, lai cilvēki ierastos darbā laikus, bet pabeigt darbu rekomendē nedaudz vēlāk; maksā tikai algu. Un algu paaugstināt īpaši nesteidzas?

Jebkurš? Nē, tikai vadītājs ar ādas vektoru. Kurš izvēlas iegādāties saimniecības tehniku, lai nekas nebūtu jādara ar rokam? Kurš grib kaut ko vispirms mēģināt salikt kopā pats un tikai tad lasīt instrukciju? Tikai cilvēks ar ādas vektoru. Kurš ir gatavs vadīt kolektīvu un komandēt parādi? Viņa augstība ādas vektors. Materiālās vērtības ir viņa dzīves jēga.

Analītiskais intelekts (anālais vektors)

Kārtības un taisnīguma piekritējs, tradīciju glabātājs un lielas ģimenes galva, skolotājs un sava amata meistars. Spēcīga roka un laba sirds. Zināšanu un pieredzes glabātājs. Vektors, kurš ir atbildīgs par krājumiem un informācijas nodošanu nākamajām paaudzēm.

Ja Jums ir nepieciešams draudzīgs plecs un atbalsts, kurš kļūs par uzticamu draugu? Cilvēks ar anālo vektoru. Ja Jums ir nepieciešams labs ārsts, automehāniķis, kurpnieks, kurš izrādīsies pats labākais speciālists? Cilvēks ar anālo vektoru. Kurš māca mūs būt godīgiem, cienīt vecākus cilvēkus? Pareizi, tas ir anālais vektors. Viņi ir tie, kuriem cieņa un kvalitāte ir dzīves jēga.

Tēlainais intelekts (redzes vektors)

Iepazīstieties – Jūsu priekšā ir redzes vektora nēsātājs. Cilvēki ar smalku un ievainojamu dabu, jūtīgs un patiesi labsirdīgs. Viņi uzņem otru cilvēku nevis kā niecību, bet tieši pretēji, – pats svarīgākais pasaulē viņiem ir otrs cilvēks jeb, kā teikusi Merilina Monro: “Katrs cilvēks ir kā zvaigzne, kura ir pelnījusi tiesības spīdēt un laistīties”.

Viņi patiesi tic, ka “skaistums izglābs pasauli”. Viņi audzina mūsos skaistuma izjūtu un kultūru. Viņi ir morāles un humānisma tēli. Viņi ir tie, kuriem mīlestība – tā ir dzīves jēga.

Abstraktais intelekts (skaņas vektors)

Iepazīstieties: ģēniji un bezprātīgie, fanātiķi un dīvainie – tie ir skaņas cilvēki. Viņi risina pašus sarežģītākos uzdevumus, piemēram, kā izveidot mākslīgo intelektu vai Puankarē teorēmu. Cilvēki, kuru vārdi ir pazīstami visā pasaulē. Cilvēki, kuri ir izmainījuši šo pasauli, realizējot savas idejas. (S. Džobss). Filozofi, domātāji, nakts sargi.

Datorspēļu spēlmaņi, kuri naktīm ilgi neguļ, bet dzīvo savā virtuālajā pasaulē, jo materiālā pasaule viņiem neeksistē. Kuram var ienākt prātā apbraukt apkārt pasaulei ar velosipēdu? Vai pārpeldēt pāri okeānam pilnīgā vientulībā? Kuram vēl ir jautājums: “Kas es esmu?”, uz kuru viņš, nesameklējis atbildi, iekrīt dziļā depresijā? Viņu intelekts – tas ir pats spēcīgākais. Fiziķi un liriķi – viņi kaislīgi meklē jēgu it visā, gan fiziskajā pasaulē, gan aiz tās robežām. Viņi saraksta pašu spēcīgāko mūziku. Tie ir tie, kuri, neatraduši dzīves jēgu, aiziet fantāziju pasaulē, datorspēļu pasaulē vai narkotikās…

5 video ieraksti

Kopā 14 stundas un 4 mini e – grāmatiņasAtsauksmes

Liene Bērziņa

Atsauksme par kursu Iepazīsti sevi un citus

Kursu esmu noklausījusies, liels paldies par Tavu ieguldīto laiku. Man ļoti patika un daudz ieguvu priekš sevis, sapratu kāpēc mani līdzcilvēki uzvedas tieši tā un ne savādāk. Sapratu kurš no vektoriem esmu tieši es. Patika tas, ka ir gan video ierakts, gan PDF fails ar aprakstu, jo personīgi es labāk uztveru rakstīto. Vektoriem ir dots […]

Sandis Kižla

Atsauksme par kursu Iepazīsti sevi un citus

Tagad beidzot esmu izgājis kursu ”Iepazīsti sevi un citus. SVP”. Tik tiešām bija interesanti uzzināt, kas tā tāda ir sistemātiskā vektoru psiholoģija. Man tas viss bija pilnīgi jauns. Katru reizi ar lielu interesi klausījos tavu sagatavotos video. Man liekas, ka tavi video vēl vairāk izraisa interesi klausīties, izzināt. Gan runāšanas veids, gan informācijas pasniegšanas veids […]

Vineta Urtāne

Atsauksme par kursu Iepazīsti sevi un citus

”Harmoniju nevar atgūt, ja neesi sapratis sevi , savu temperamentu, savas ieliktās rakstura īpašības un psihes īpatnības. Noklausoties ierakstu par skaņas vektoru, es beidzot ieraudzīju sevi. …”

Elīna Vansoviča

Atsauksme par kursu Iepazīsti sevi un citus

”Es uzzināju to, ka katrs cilvēks ir piedzimis ar sev unikālām īpašībām un ir paredzēts konkrētas lomas izpildei, tāpēc ir svarīgi atrast šo lomu, lai dzīvotu pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi.” 

Zanda Meija

Atsauksme par kursu Iepazīsti sevi un citus

Atziņa par šīm nodarbībām-neizprotot un nezinot cilvēka iedzimtās īpašības,varu daudz nodarīt pāri viņiem.Tagad es sāku izprast savu tēvu un dzīves partneru,jo viņi abi ir izteikti ar ANV iedzimtajām īpašībām.Ir daudzas lietas,kas man viņos kaitina,bet tagad pateicoties šīm zināšanām, esmu sākusi pieņemt,jo zinu,kālab viņi tā rīkojās.Šīs zināšanas ir jāzina katram, tas atvieglo dzīvi un uzlabo attiecības. […]

Pilnais
75 EUR

Pieci video lekciju ieraksti + 4 e-grāmatas (pdf)
Pirkt