+44 7477 532981
[email protected]

Attiecības ar naudu ir ļoti dziļa tēma, jo zem tām ir veselu paaudžu stāsti. Naudu nevar pievilkt ne ar kādiem rituāliem, jo nauda – tā ir enerģija, tā ir kustība, tā ir virzība, tā parāda mūsu izaugsmi, mūsu atdevi sabiedrībai, un spēju kā saņemt tā arī atdot.

 

Cik bieži jūs sev sakāt – tas nav iespējams man, man neizdosies, man nesanāks? Tā ir veselas dzimtas pieredze, ne tikai jūsu bailes. Jūs domājat, ka jūsos dzīvo bailes uzsākt savu projektu, veidot savu karjeru, bet bieži šīs bailes nav tikai jūsu. Šīs bailes mums ir atnākušas no paaudžu paaudzēm, kad veselas paaudzes zaudēja ne tikai savu labklājību, bet arī dzīvi.

Un tagad, laikam ejot, mēs izjūtam to laiku smagumu. Bieži mēs izjūtam vainas sajūtu un kaunu par to, ka paprasam naudu par savu darbu. Un jūsu dzīve paiet parādos un naudas deficītā.

Protams, ka jūs nevarējāt zināt par dzimtas ietekmi uz jūsu finansiālo stāvokli. Par to jums nepastāstīs biznesa treneri un finanšu konsultanti. Par to nemāca universitātes, un pat grāmatu par to nav daudz uzrakstīts.

Protams, ka jūs varat aizgriezties no šī kursa, sakot: “Man nav naudas tam”, jo tieši ar šiem vārdiem jūs parasti aizvērat ciet kādu no skolas kursa lapām? Varbūt jūs pat nepieļaujat, ka jūsu dzīve var mainīties pēc tās informācijas, kuru jūs iegūsiet kursa laikā? Padomājiet, varbūt tieši tagad ir pienācis laiks aizdomāties par savu finansiālo stāvokli un izmainīt to?

Tieši jūsu rokās ir spēks, lai ievestu savu dzīvi citā virzienā, sākt veidot citu dzimtas stāstu par naudu. Tieši jūsos atradīsies tas spēks un resursi, lai paskatītos savā dzimtas vēsturē un atrisinātu to. Citādāk jūs tagad šo lapu nebūtu atvēris.

Atļaujiet sev kaut ko vairāk jau tieši tagad – pieskarieties tam praktiskam darbam, kurš daudziem nav pieejams.

Reģistrācija kursam šeit >>> Komentāri

Nav komentāru.

Komentēt šo rakstu