Iluta Repule

Paldies visiem, ka jūs esat!
Paldies, ka pamēģinājāt pārveidot vārdos savas izjūtas, lai arī es zinu, ka tas ir diezgan grūti. Kad problēma jau ir aizgājusi, ir grūti noticēt tam, ka varēja būt kaut kā citādāk. Daudzi pat neatceras par to, kā viņi jutās ‘’pirms’’. Un tas ir brīnišķīgi!

It īpaši vērtīgas ir tās atsauksmes, kuras nav speciāli uzrakstītas, bet tās, kuras nāk no dvēseles dziļumiem, tās, kuras ir uzrakstītas vienkāršas sarunas laikā, dvēseliskās frāzēs. Man ir prieks, ka es varu jums palīdzēt, lai arī bieži, daudzi nesaista manu darbu ar kardinālām izmaiņām savā dzīvē. Viņi to noraksta pie sakritības. Gadiem cilvēkam ir bijusi problēma, pēc kopīgās sadarbības tā aiziet, un cilvēkam liekas, ka tas it kā ir noticis pats no sevis.

Tā arī jābūt. Tā tas arī strādā. Es to zinu, tāpēc arī turpinu pati pilnveidoties, iegūt arvien jaunas zināšanas, lai pēc tam dalītos ar jums. Man tas sagādā patiesu labsajūtu!
Ar cieņu
Iluta

Ināra Ščukina

Atsauksme par kursu ”Psihosomatikas Skola”

Pieteicos uz kursu ”Psihosomatikas Skola”, jo īsti nesapratu, kas ar mani notiek,bija dažādas veselības problēmas,kad aizeju pie dakteriem parbaudīties,tad neko nevar atrast Arī psiholoģiski daudz vairāk uztvēru visu negatīvi.
Kursā uzzināju daudz dažādas lietas par savu ķermeni,prātu,emocijām utt.Iluta kursā māca un skaidro ļoti daudz interesantas lietas par ķermeni,kuras agrāk bija pilnīgi neizprotamas,sniedz daudz instrumentus-tehnikas,meditācijas,praktiskus vingrinājumus,lai varetu izstrādāt un atbrīvoties no dažādiem konfliktiem, saspringumiem mūsu ķermeņī,kuri mūsos sēž jau no bērnības,patiesībā pat agrāk,jau pirms dzimšanas. Vēl par vecumu, tā ka esmu gados,no sākuma domāju vai man vajag ņemties ar visu šo, bet jutu ka vajag,tapēc varu teikt vecumam nav nozīmes tāpēc sākt mainīties, jo ātrāk ,jo labāk!,

Strādājot ar šīm tehnikām un Ilutas dotajām zināšanām esmu atbrīvojusies no dažādiem ‘’tarakāniem’’, kas man traucējuši dzīvot. Šīs tehnikas iedarbojas ļoti efektīvi uz domāšanu, mainās dzīves uztvere .

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Es iesaku izmantot šo unikālo iespēju,ko māca un pasniedz Iluta savā SAS skolā. Šī ir vienreizēja iespēja sevis atklāsmei un atbrīvoties no psiholoģiskām traumām. Ar Ilutas dotajiem Instrumentiem-tehnikām var veikt brīnumus, tikai ar vienu noteikumu, ar tiem jāstrādā pašiem,Iluta,visu paskaidro un stāsta nodarbībās,kurās ,ja kaut kas ir nesaprotams j var klausīties atkal un atkal. Jau pēc kaut viena tehnikas pamēģināšanas,es jūtu ,ka esmu atbrīvojusies no kāda konflikta,kurš ir nomācis ilgāku laiku,jo cilvēks jau visu laiku par kaut ko uztraucas,pārdzīvo,kreņķējās,dusmojas, baidās tā to visu krājot sevī.

Izvēloties un izmantojot šīs kursa vērtīgās zināšanas jūs uzlabosiet savu pašsajūtu,jo tā ir katra cilvēka vēlme.

Iluta,paldies par ieguldīto darbu šajā jomā, tu esi pirmā kas cenšas iedot tik daudz vērtīgas,noderīgas,pareizas,vajadzīgas zināšanas!

Solvita Brūvere

Uz kursu „Mana jaunā dzīve” pieteicos tāpēc, ka bija sajūta, ka es pati nespēju tikt galā ar savu dzīvi, pastāvīgi jutos nomākta, slimoju, nekas nespēja sagādāt prieku, jutos nepašpārliecināta, nedroša, pastāvīgi sevi salīdzināju ar citiem. Jutu, ka pati nespēšu tikt galā ar savām sajūtām, tāpēc, ieraugot šādu piedāvājumu, nolēmu mēģināt kaut ko sākt darīt savā labā.

Kursa laikā man patika noklausīties un apgūt katru nodarbību. Ar interesi un nepacietību gaidīju katru nākamo tēmu, pie kuras var tikt tikai izpildot Ilutas dotos uzdevumus. Un tieši tas arī disciplinē nepadoties, turpināt, jo, neizpildot uzdoto, nevaru iet kursa apgūšanā tālāk. Man vērtīgākais bija negatīvās pieredzes izstrādāšana un pastāvīgs darbs ar sevi.

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Interesantas, noderīgas un motivējošas ir dažādās vingrošanas, kuras arī palīdz mainīt negatīvās pārliecības. Noderīgas bija nodarbības par dažādiem vektoriem. Tās labāk palīdz izprast sevi un apkārtējos. Šī kursa rezultātā es sapratu to, ka es esmu īpaša un tāda vienīgā pasaulē, ka man sevi nav jāsalīdzina ar citiem, bet es varu būt es pati.

Izstrādājot savas negatīvās pārliecības, es jūtos daudz labāk, esmu kļuvusi drošāka, pašpārliecinātāka un sapratusi, ka nekas manā dzīvē nemainīsies, ja es sēdēšu un neko nedarīšu, gaidot, ka kāds man visu „pasniegs uz paplātes”. Rezultāti pirms kursa uzsākšanas un pašlaik ir izmērāmi. Es labāk izprotu sevi, spēju izteikt savas domas, aizstāvēt savu viedokli, nenervozēt, uzstājoties publiski.

Esmu ceļā uz to, ka nepieciešams izvirzīt mērķus (kas pirms kursa man nelikās būtiski). Šo kursu es ieteiktu iegādāties visiem, kuri vēlas attīstīties, kļūt pašapzinīgāki, būt veseli, nebaidās strādāt ar sevi, vēlas pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē, tiem, kuri saprot, ka beidzot jāsāk kaut ko mainīt un darīt savā labā, tiem, kuri nespēj dzīvot kā līdz šim un ir gatavi desmito daļu savu ienākumu veltīt savai attīstībai. Uzskatu, ka kurss ir izveidots optimāls un patika tas, ka es varu to apgūt savā tempā. Uzlabot noteikti var, bet man liekas, ka tas tiešām ir gandrīz ideāls, sākot strādāt ar sevi.

Signe Lāce

Atsauksme par kursu ”Apzinātā Veselība”

Uz šo kursu pieteicos tāpēc, ka jutu,ka beidzot esmu nopietni nobriedusi sākt kaut ko darīt sevis veselības labā. Visi līdzšinējie mēģinājumi sevi labot šķita neveiksmīgi. Kursa laikā sapratu, ka radikāli jāmaina attieksme pret visu. Bagātīgā informācija pavēra jaunu skatījumu uz sevi, uz citiem un dzīvi kopumā. Zināšanu apjoms ir milzīgs. Praktiskie vingrinājumi , meditācijas ,kā arī dažādās tehnikas ir iedarbīgas, bet tās ir noteikti jāpilda, ja grib rezultātu. Un rezultāti jau ir – mana apziņa ir paplašinājusies, tas savukārt ļoti atbrīvo, noņem blokus, kuri traucējuši. Jūtos kā cilvēks,kas ilgu laiku tupējis sprostā, bet tagad sāk līst ārā no sava iekšējā cietuma, sāku ieelpot svaigu, tīru gaisu…! Tas patiešām ir ceļš uz izdziedināšanos.

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Šo kursu es ieteiktu visiem tiem, kas šai pasaulē nejūtas īsti laimīgi, kas cieš no dažādām slimībām un diskomforta stāvokļiem. Viss ir mūsu galvās. Mūsu aprobežotais skatījums un attieksme ir tā, kas dara mūs nelaimīgus un slimus. Mainīt savu apziņu nav viegli, bet svētīgi un aizraujoši, jo mēs tuvojamies mūsu patiesajam ES.

Milzīgs paldies Ilutai par filigrāni izstrādāto programmu!!!  Kursā ir ielikts ļoti daudz darba, kurss ir  ļoti smalks, smalki un pedantiski izstràdàts, lai bùtu saprotams!

Zināšanas un prakse mūs atbrīvo!

Signe

(Māksliniece, gleznotāja) 

Ināra Scukina

Atsauksme par kursu ”Mana Jaunā Dzīve”
Es jau ilgāku laiku meklēju kā izprast sevi, – kāpēc es esmu tāda ,kas par visu uztraucas,baidās, raud, izjūt pastāvīgu vainas sajūtu,uztraucās par sīkumiem(pēc šī kurs tā nedomāju).

Apmeklējot dažādus citus kursus, rezultāts ir izpalicis,jo nekādu pārmaiņu nenotika,pat darot dotos vingrinājumus!, kā rezultātā paliku ļoti neaktīva, sāku sēdēt mājās,nekur neizgāju.Pazuda cerība, ka spēšu savu dzīvi mainīt.

Tad saņēmu epastā noklausīties Ilutas vebināru,pēc noklausīšānās izjutu tādu pacēlumu,ka teicu sev,tas ir priekš manis,pieteicos kursam “Mana Jaunā Dzīve“.

Kurss ir ļoti interesants,saistošs, daudz jaunas dažādas lietas tika dzirdetas pirmo reizi, daži izteicieni bija dzirdēti, bet dziļāka jēga par tiem nebija. Ļoti patika ,ka pēc katras nodarbības tika uzdoti mājas darbi, kas vēl vairāk piesaista domāt par savām sajūtam ,emocijām, pārliecībām,kuras ir jārok no sevis ārā, jāmeklē un jamaina.Veicot praktiskos darbus vieglāk izprast teoriju!

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Jau kursa laikā manī ir notikušas pārmaiņas,esmu palikusi citādāka, mierīgāka, pārstājusi darīt daudz lietas, ko darīju iepriekš. Esmu saņēmusi frāzes no darba kolēģiem, kuri saka, ka ar mani ir notikušas kaut kādas izmaiņas, neesot tā pati Ināra, kas bija kādu laiku atpakalļ Ir atgriezusies enerģija,gribās kaut kur doties, skriet,kaut ko darīt,atsāku mācīties angļu valodu,ko biju pametusi novārtā, un galvenais – pārgājušas bailes vadīt mašīnu….!

Iluta ir ieguldījusi ļoti daudz gadus savas dzīves,lai viņa varētu iedot mums savas zināšanas, ko pati gadiem ir vākusi. Šīs zināšanās palīdz atveseļot mūsu prātus un ķermeņus,lai mēs varētu katrs savu dzīvi baudīt, nevis mocīties.

Kurss noteikti ir domāts jaunajiem vecākiem, lai pareizi pilnveidotu savus bērnus, ar katram iedoto instrumentu kastīti no dabas.

Liels Paldies Iluta Tev par to,ko Tu mums pasniedz! Šīs zināšanas man neviens neatņems un ši kurss ir pati labākā investīcija manā dzīvē. 
Iesaku visiem šo kursu ,kas vēlas mainīt sevi, savu dzīvi un atrast paši sevi!
Ar cieņu Ināra

Dace Saulīte

Atsauksme par kursu ”Mana Jaunā Dzīve”

Brīdī, kad biju neapmierināta ar savu dzīvi, internetā ieraudzīju ‘’Sevis Apzināšanās skolas” reklāmu par tālmācības kursu „Mana Jaunā dzīve”. Biju jau sapratusi, ka, lai pilnvērtīgi dzīvotu savu dzīvi ir, kaut kas jāmaina, taču nebija ne jausmas, kas un kā tieši to darīt. Tad nu pieņēmumu lēmumu, kuru neesmu nožēlojusi ne mirkli.

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Kursa laikā saņēmu daudz vērtīgu informāciju, kura lika domāt un analizēt sevi. Izvērtēt savu rīcību un pieņemt lēmumus, lai nākotne mainītos. Kursa laikā, ieguvu zināšanas, kā to izmantot, lai uzlabotu savu dzīvi.
Jau tālmācības kursa laikā sāku pieņemt lēmumus un rīkoties, kas būtiski uzlaboju manu dzīves kvalitāti. Man ir mainījusies attieksme pret apkārtējiem notikumiem un savu dzīvi.
Šos kursus iesaku tiem, kuri jūtas apmulsuši. Jūt nepieciešamību ko mainīt, bet nezin ko mainīt un kā mainīt, tiem, kuri ir gatavi strādāt ar sevi, lai tas notiktu. Kursos sniegtā informācija palīdzēs, tomēr būs „jāstrādā”. Paldies.

Ināra Ščukina

Atsauksme par kursu ”Liekā Svara Bioloģija”

Iluta ir ļoti daudz pastrādājusi, savākusi no savas zinību krātuvītes daudz interesantas vielas par lieko svaru. Vielas ir ļoti daudz, apjomīga un tiešām man šī nodarbība par lieko svaru ir aktuāla, jo daudz gadus esmu darbojusies, lai atbrīvotos no liekā svara ar visādiem veidiem !

Pēc šī kursa sapratu, ka ļoti daudz jautājumu jāizstrādā, jādabū no sevis ārā atbildes, par kurām es agrāk nekad neiedomājos darīt. Ar konkrētām tehnikām un algoritmiem atraisās prāts, kas palīdz aizrakties līdz liekā svara saknei.

Es sapratu sava liekā svara konfliktu, gan arī to, ko dara Bioloģiskās smadzenes, kuras uztur lieko svaru, kā arī kāda nozīme ir Zemapziņai.

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Es iesaku šo kursu visiem, kam ir aktuāla tēma ‘’Liekais svars’’ ,jo ātrāk sāksiet, jo ātrāk gūsiet rezultātus! Kā arī jo jaunāki esam ,jo vieglāk atcerēties daudz notikumus, kuri ir aizmirsti ,kuri ir pie vainas mūsu problēmām, jo vieglāk izstrādāt šos konfliktus un neieciklējoties vieglāk tikt pie rezultātiem. Galvenais vēlme un uzņēmība darīt ,tad var sasniegt daudz ko!

Lāsma Ulanova

Atsauksme par kursu ”Liekā svara bioloģija”

Šis kurss man ļāva izanalizēt un sajust kādas tieši emocijas un notikumus es cenšos “apēst”! Saskatīju kopskatu, kā no bērnības ir veidojušies mani ēšanas ieradumi.
Šos kursa materiālus ieteiktu iegādāties tiem cilvēkiem, kuras vēlas gan notievēt, gan pieņemties svarā. Kurss ļauj apzināties liekā svara emocionālos aspektus un neizdošanās gadījumā nenovelt vainu uz vielmaiņas vai citiem fiziskiem aspektiem, vai arī tieši iekrist vēl dziļākā emocionālajā purvā. Šis kurss “pasniedz roku” pašam izjust pareizo attieksmi pret sevi, apzināties savu individuālo liekā svara konfliktu.

Elīna Vansoviča

Atsauksme par kursu ”Apzinātā Veselība”

Šis kurss man bija kā turpinājums kursam “Mana jaunā dzīve”. Jau gandrīz gadu es mācos “Sevis apzināšanās skolā”, lai atrisinātu savus iekšējos konfliktus un dzīvotu tādu dzīvi, kā es vēlos.Kurss “Apzinātā veselība” ir pilnībā izmainījis manas domas par to, kas ir slimība un kā to ārstēt. Ja kādreiz pirmais, ko darīju, bija iet pie ārsta vai uz aptieku, tad tagad vispirms uzdodu sev jautājumu “Kas varēja šo slimību izraisīt?”. Jo tagad zinu, ka zem katras slimības ir kāds neatrisināts konflikts, un slimība ir jāuztver nevis kā ienaidnieks, bet kā draugs, kurš pasaka priekšā, ka manī ir kāda neatrisināta problēma.

Kursā uzzināju arī to, cik svarīgi ir pārzināt savas dzimtas vēsturi, jo problēmas sakne var būt ne tikai mūsos, bet arī mūsu senčos.
Protams, neiztikt arī bez praktiskiem vingrinājumiem, jo lai kaut kas mainītos, ar zināšanām vien nepietiek, ir arī šīs zināšanas praktiski jāpielieto. Tika doti gan jautājumi, lai labāk iepazītu sevi, gan dažādas tehnikas konfliktu atrisināšanai.

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

 Un es jūtu, ka iegūtās zināšanas un prasmes ved mani pareizajā virzienā, maina manu domāšanu, sevis uztveri, pasaules uztveri un uzlabo manas dzīves kvalitāti. Es esmu pateicīga Tev, Iluta, par ieguldīto darbu un enerģiju, lai pēc iespējas vairāk cilvēku spētu dzīvot laimīgi!

Elīna Vansoviča 

(Bankas darbiniece)

Anete Barbara

Atsauksme par kursu ”Apzinātā Veselība”

Es pieteicos uz šo kursu, jo man šķita, ka tas ir labs turpinājums pēc iepriekšējā kursa “Mana jaunā dzīve” un uzzināt vairāk par savu ķermeni, veselību, apzināties sevi labāk caur ķermeni. Tā kā man bija arī veselības problēmas, kas neatrisinājās vairāku gadu garumā, biju priecīga, ka turpinu izglītoties ar to pašu skolotāju, kuru pazīstu.. Man bija svarīgi jautājumi un es saņēmu atbildes uz visiem jautājumiem.

Šis kurss der jebkura vecuma cilvēkam. Ja vēlies uzlabot dzīves kvalitāti, veselību, apzināties sevi vai vienkārši uzzināt kaut ko jaunu, interesantu, ko tiešām Latvijā neatradīsi- tad šis kurss ir domāts tieši tev! Iesaku to jebkuram, jo izaugsme un izmaiņās tavā dzīvē ir garantētās!

Man patika Ilutas enerģija un 100 % atdeve klausītājiem. Viss bija vienmēr sagatavots un varēja just ar kādu azartu un interesi, emocijām tika nodota mums informācija. Citreiz klausoties lekciju, bija brīži, kad informācija bija kā svaigs elpas vilciens sasmakušajā gaisā. Duļķaini ūdeņi sakustējās.

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Protams, visvairāk patika meditācijas un vingrinājumi, jaunas tehnikas. Priekš manis pats vērtīgākais bija būt klātienē un izpildīt vingrinājumus, jo es redzēju un jūtu, kā tas darbojas manā dzīvē. Tas ir pats galvenais, ka redzi kā notiek izmaiņas, kaut vai lēnām, bet pozitīvā virzienā un ka tehnikas strādā.
Iepriekšējā kursa zināšanas un šī kursa zināšanas man palīdz ne tikai saprast sevi, bet arī savu ģimeni un draugus, viņu domas, pārliecības, uzvedību un reakcijas dažādās situācijās. Tas savukārt man palīdz pieņemt viņus, sevi, nevis cīnīties par savu “vienīgo” taisnību vai pazūst pašas prāta tīkos un neredzēt kas notiek šeit un tagad. Visa informācija saliekas kopā. Esmu priecīga un pateicīga Ilutai par Sevis apzināšanās skolu.

Es ieguvu jaunas zināšanas un tehnikas, kas palīdz gan manam prātam, emocijām un ķermenim. Izmantojot šīs tehnikas, pirmkārt mainījās dzīves fokuss. Mana uztvere mainījās. Man bija vissliktākais fokuss dzīvē – negatīvais, visur viss bija slikts

Es apzinos, ka tikai es nosaku savu dzīvi. Es vēl labāk sāku apzināties savu ķermeni, iepazīt to, pieņemt un iemīlos no jauna sevī. Es saprotu, ka iepazīt sevi, tas ir kā atklāt jaunu planētu. Un tas ir tik skaisti, interesanti – būt pašai, es ceļoju pati pa saviem plašumiem. Mans ieguvums ir tāds, ka vienalga, ko es domāju, jūtu vai daru – tā esmu es! Un es varu būt es pati -drīkstu būt un man vajag būt tikai man pašai! Bez maskām, bez drāmas, bez upures lomas šajā dzīves teātrī. Manī pašā ir skaista pasaule, kas dod visu nepieciešamo, lai dzīvotu pilnvērtīgu un veselu dzīvi. Visas atbildes ir manī iekšā – pajautā sev, ieklausies, apzinies un mīli sevi!

Vislielākais ieguvums no kursa “AV” ir veselības uzlabošanas, sevis labāka apzināšanās.Viss ir ļoti labi! Paldies, ka devi iespēju redzēt savu jauno, skaisto, veselo un galvenais apzināto dzīvi! Liels paldies!

Ar cieņu

Anete

Judīte Galkinte

Atsauksme par kursu ”Apzinātā Veselība”

Sveika,Iluta!

Vispirms gribu pateikt lielu paldies par šo lielo darbu,par lielo mīlestību,ko esi ielikusi šajā darbā! Man šajā kursā patika viss. Šis kurss palīdz saprast,kur meklējamas visas mūsu problēmu saknes un kā ar tām strādāt. Man vērtīgākais bija tas,ka tagad saprotu,kā notiek  izdziedināšanās un protams arī praktiskie darbi.

 Patiesībā šis tiešām ir labs un ļoti spēcīgs kurss,jo šeit ir,salīdzinoši, daudz jaunas un svarīgas  informācijas. Šo lekciju kursu es ieteiktu iegādāties visiem,kam rūp sava un arī tuvinieku veselība,dzīves kvalitāte un bez šaubām ari savstarpējās attiecības. Diemžēl,katra mācība vai garīgā prakse atnāk tad, kad cilvēks tai ir gatavs,tā vienmēr būs pareizā laikā un vietā.

 

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

 Kāpēc es pieteicos? Es vienkārši to jutu,ka tas man ir vajadzīgs.Darba zaudējums,stress-rezultātā jauna informācija kā ar to tikt galā! .Patiesībā šis kurss ir jauns ceļa posms,kas liek paskatīties uz dzīvi pavisam no citas puses.Palīdz izprast visu problēmu un slimību cēloņus,kas līdz šim ir bijusi mana galvenā interese.

Gribu pateikt lielu paldies par tavu projektu. Saprotu,ka šīs,tevis dotās tehnikas,brīnišķīgi strādā.
Lai  pietiek spēka,enerģijas un mīlestības tev šai darbā un arī veidojot jaunus projektus un lai vairāk būtu cilvēku,kam ir vajadzīgas šī svētīgā darba zināšanas!

Ar patiesu cieņu un sirsnību –  Judīte

Santa Serga

Esmu tikai pašā ceļa sākumā un šobrīd apgūstu tikai otro nodarbību kursam “Mana jaunā dzīve”. Un esmu ieintriģēta un preicīgu nojausmu iedvesmota pat, ko uzzināšu, sapratīšu un atklāšu jaunu par sevi turpmākajās apmācībās. Tikusi tikai līdz otrai nodarbībai esmu saņēmus jau vairākas atklāsmes par sevi, par to, kā uztveru sevi un savu dzīvi, savas emocijas un savas jūtas. Es zinu un ticu, ka šis kurs tik tiešam manu dzīvi apgriezīs kājām gaisā, pozitīvā veidā. Liels paldies Ilutai par šo lielisko iespēju atklāt tik daudz jauna par sevi, par cilvēka psihes uzbūvi, par it kā sen zināmām lietām, bet tomēr tik jaunā un dziļā izpratnes veidā. Es no visas sirds iesaku neželot ne laiku ne arī līdzekļus Ilutas izveidotajām apmācībām! Tagad es zinu, ka tās spēj mainīt dzīvi ik vienam, pat visskeptiskākajam civlēkam uz pasaules. Šie kursi nav kārtējā pozitīvās domāšanas, iedvesmas vai ticības mācība. Šīe kursi ir reālistiski un uz dabiskiem un reāliem pamatiem būvēti. Nekā pārdabiska, bet tanī pašā laikā tik dziļa un transformējoša mācība. Paldies tev Iluta!

Sarmīte Kozure

Atsauksme par kursu ”Apzinātā Veselība”

Es jau vismaz pusgadu pirms kursiem sāku meklēt šādas nodarbības, bet pēc draudzenes ieteikuma apstājos pie šīm.
Ļoti patika, kā tika pasniegta informācija, kā ar to strādāt, patika tas, ka bija tik daudz dažādas tehnikas un tas, ka viss tika iziets pamatīgi- protams, ka pašam ir jāstrādā un jāiekļaujas tajā visā darbībā, jo citādi jau nekas nenotiks un nemainīsies. Un ja tika solīta „viena grāmata”- tad Jūs saņemsiet vismaz „piecas”-tik liela ir atdeve no Ilutas puses.
Kursus vai lekcijas pie Ilutas ieteiktu visiem, kas ir kādreiz meklējuši atbalstu, visi, kas nav sapratuši„kāpēc?” notika tā vai nenotika šitā, visiem, kam ir kāds uztraukums par neatrisinātam lietām, darbībām, jūs esat šķīries, vai nesaprotat kāpēc jūs kaut ko nevarat izlemt, vai kāda slimība, vai vēl jo vairāk, ja Jūs esat ļoti slims, vai ari domājat, ka esat zaudējis jau pēdējo cerību,,,,,

 

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Es esmu pateicīga, ka esmu šeit šajā kursā un kopā ar jums, pateicīga par to, ka jūs esat. Es sapratu, ka būs izmaiņas manā dzīvē un bez šīs ‘’rakšanās’ sevī, izmaiņas nevarētu notikt. Pateicoties šim kursam esmu guvusi daudzas atbildes uz sev nesaprotamiem un atliktiem jautajumiem, piedevusi savam tēvam,kurš mūs pametis,izpratusi kāpēc esmu iedzīvojusies dažās diagnozēs un galvenais izpratusi sevi vairāk. Tāpēc vēlreiz Jums lielais Paldies par to!!!!

Ja Jūs tagad lasāt šīs atsauksmes, tad Jums to vajag, un Jūs esat īstajā vietā!

Sarmīte Kozure

Medicīnas māsa 

Zanda Meija

Kurss ”Mana Jaunā Dzīve”

Sveika Iluta!
Gribu padalīties ar pārdomām un acīmredzamajiem rezultātiem,ko esmu ieguvusi tikai 9 nodarbību laikā.
Ir uzlabojusies mana pašsajūta un atgriezies dzīvesprieks.Uzlabojušās attiecības ģimenē,vairāk prieka un krietni mazāk manas apvainošanās.Esmu sākusi pieņemt sevi,samazinājusies ir neapmierinātība pret sevi.Galvenās izmaiņas sajutu,kad bija jāgatavojas iet uz kāzām.Pēdējās dienās pirms kāzām visu laiku viss negāja,ka bija izplānots.Tad nu ķēros klāt zelta likumam.Rezultātā viss ļoti labi atrisinājās un pat labāk kā plānots.Pati apmierināta, bērni priecīgi un dzīves biedrs laimīgs.Zinot to,ka kāzās būs jāsatiek cilvēki,kuri man agrāk izsauca manī dusmas,kā es uzturēšu viņu klātbūtni.Sākumā bija iekšējs uztraukums,tad palīgā tika ņemts zelta likums,biju ļoti priecīga,ka neizjūtu vairs iekšējas dusmas un sasprindzinājumu.Varēju kā agrāk runāties,kopīgi smieties.Ik pa laikam tādās situācijās automātiski ieslēdzas frāzes no jaunajām pagātnes pārliecībām.Tagad es pret tiem cilvēkiem izjūtu patiesu pateicību un zinu,ka arī nākotnē mūsu ceļi vēl krustosies.
Paldies,Tev,par šo transformējošo kursu.

Linda Ševele

Izvēlējos šo kursu, jo noklausoties dažus Ilutas bezmaksas vebinārus, atklāju, ka viņa runājot par manu problēmu -veģetatīvo distoniju (VD), trāpa tieši 10. Sapratu, ka man radusies atkal jauna iespēja mēģināt saprast kā tikt galā ar savu problēmu, kas mani jau nomoka 12.gadus.

Pirms transformējošā kursa domāju, ka VD tā ir slimība uz mūžu un ar to ir jāsadzīvo, jo atbrīvoties no tās nevar. Kursa gaitā uzzināju łoti daudz jaunas informācijas, kas lika man saprast, ka VD nav slimība, bet tikai simptomi, kā arī to, ka citīgi strādājot ar sevi, atrodod problēmas cēloni, izdzīvojot to, var atbrīvoties no VD.Tiem kuriem ir VD, obligāti ir jāapmeklē kurss, jo kurss sniedz izpratni, kas ir VD, kā tā rodas, un pats galvenais, tiek doti instrumenti, kā no tās atbrīvoties.

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Vēl no kursa ieguvu daudz dažādus instrumentus, tehnikas, kas palīdz tikt galā ar sarežģītām dzīves  situācijām un palīdzēs man sasniegt manus mērķus, dzīvojot saskańā ar sevi.

Šo kursu ieteiktu apmeklēt visiem tiem, kas baidas no pārmaiņām – kaut ko vēlas iegūt, bet baidās rīkoties, kuriem liekas, ka tas ir liktenis, ka viņiem neveicas, kuri vēlas iepazīt sevi, kuri vēlas apzināties, kā strādā mūsu prāts, kā emociju neizpaušana un neizdzīvošana līdz galam, ietekmē mūsu pašsajūtu un veselības stāvokli.

Pateicoties šim kursam, esmu iemācījusies pieņemt VD simptomus, es no tiem vairs nebēgu, simptomi parādās, bet cik ātri uzrodas,tik pat ātri arī aiziet. Apzinos, ka ar iegūtajiem instrumentiem spēju tikt galā ar panikas lēkmēm. Apzinos, ka ar pamatīgu darbu, es savu pašsajūtu varu uzlabot, pat atbrīvoties no VD uz visiem laikiem.

Viena no vērtīgākajām atziņām ko ieguvu, ir darīt darīšanas pēc, iepriekš visu laiku filtrēju, ko darīt, to mēģināšu, bet to nē, tagad atklāju, it kā jau zināmu lietu, pat varētu teikt pašsaprotamu, pieņem lēmumu tikai tad, kad esi pamēģinājis izdarīt, kā arī iemācīties dzīvot šeit un tagad ir ļoti spēcīga prasme.

Paldies Tev Iluta par saņemtajām zināšanām, tagad saprotu, ka tikai no manis pašas ir atkarīgs, kādus rezultātus es iegūšu, jo noklausīties lekcijas var jebkurš, bet nepielietojot iegūtās zināšanas dzīvē, rezultāta nebūs.

Anete Barbara

Kāpēc es pieteicos uz šo kursu?

Es pieteicos uz šo kursu ‘’Mana Jaunā Dzīve’’, jo jūtu, kaut kas sāk iet nepareizi manā dzīvē, jo vairāk negribējās dzīvot, prāts domāju tika viena veidas domas, cik viss ir slikti, nebija enerģijas neko mainīt. Pagājušās vasaras brīvdienās Spānijā, es griezu sev vēnas. Es pazaudēju savu dzīves jēgu, tik dziļas bija manas sāpes pār pēdējiem dzīves notikumiem.Rudenī sapratu, ka ir kaut kas jādara lietas labā, jo es pazaudēšu sevi pavisam. Es gribēju atrast sevi, iepazīt sevi un atkal pārņemt grožus par savu dzīvi. Es vairs negribēju pieļaut, ka citi valda pār mani. Es vienmēr biju dzīvesspriecīga, enerģijas pilna, kas smīdināja citus, bet te pēkšņi tas viss bija zudis. Es sapratu, ka kaut kas ir nogāzjis greizi un man sevi ir jāatrod.

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Kas visvairāk patika kursa laikā?

Kursa laikā man patika informācija, zināšanas, ko es ieguvu. Iluta vadīja lekcijas ar emocijām, pauzēm, ar  labiem piemēriem, vebinārus bija ļoti interesanti klausīties. Tie bija kā teātris ar vienu aktieri. Un protams, visinteresantākais un vislabākais, bija iepazīt pašai sevi no jauna, caur mājas darbiem, vērojumiem un  visiem vingrinājumiem, ko lektore mums deva. Man patika kurss, un tagad es neparko negribētu neko mainīt kursa norisē. Man patika, ka bija iespēja arī noklausīties nodarbības vēlreiz ierakstā.

Ko es ieguvu no šī kursa?

Es ieguvu no šiem kursiem sevi!  Tas bija mans mērķis, atrast sevi, atrast dzīves mērķi, enerģiju un dzīvot savu dzīvi. Es iemācījos pieņemt sevi,kāda es esmu. Es esmu pat iemīlējusies sevi un tagad varu pieņemt otru, tieši tādu kāds viņš ir. Es jūtos brīvāka no otra cilvēka domām, manipulēšnas vai kontroles. Es neuztveru tik daudz visu personiski. Es pieņemu notikumus vai situācijas, nebaidos vairāk par iznākumu un izbaudu katru mirkli. Es iemīlu dzīvi no jauna, caur labām emocijām un cenšos tās pati radīt vairāk.  Man ir visas tehnikas darbam ar sevi, kuras es pielietošu visu savu dzīvi.

Kam es ieteiktu šo kursu?

Es iesaku šo kursu tiem, kas vairs neredz jēgu priecāties par dzīvi, kuriem nav mērķu, kam nav enerģijas piecelties no dīvāna un mainīt radušos situāciju. Kas sapņo, bet nezin, kā piepildīt savas vajadzības un vēlmes. Kas grib būt drošs un pārliecināts par saviem darbiem un vārdiem, nekaunēties pats no sevis un uzdrīkstēties! Kas grib beigt žēloties, tā vietā, iemācītiespateikties! Vai vienārši cilvēkam, kas alkst uzzināt vai iemācīties kaut ko jaunu, paplašināt savu redzesloku, iegūt jaunas zināšanas.

Iluta, liels paldies par tavu laiku, enerģiju un zināšanām. Tu daudzas reizes izglābi mani no muļķīgām rīcībām. Un netīšām ne no kurienes tava mājās lapa uzpeldēja man facebokā, kad likās, dzīvē vairs nav jēgas pilnīgi nekam. Un interesantākas, ka tā man palika atmiņā un otreiz to neredzēju. Paldies Tev!

Nezinu, kā tev pateikties, bet tik zinu, ka varu sekot tavam piemēram un atrast savu darbu un darīt to,tik pat labi, kā tu!

Guna Federe

Kāpēc es pieteicos kursam ‘’Mana Jaunā Dzīve’’? Dzīvē bija pienācis brīdis, kad jutu, ka nepieciešama sevis atgūšana un atjaunošana. Šoreiz, lai apzinātos sevi un savas spējas, bija nepieciešams skolotājs un meistars, kas iedos rokās makšķeri un izstāstīs, iemācīs, dos padomus, kā ar to rīkoties, lai noķertu zivi, t.i., lai īstenotu sevis pilnveidošanu. Laimīgā gadījumā es satiku skolotāju un meistari Ilutu Repuli.

Viss kursa laikā saņemtais bija ļoti vērtīgs, – gan informācijas daudzums, gan Ilutas pasniegšanas veids. Iegūtie instrumenti dod rezultātus prātam un garam, ar nosacījumu, ka tie tiek kārtīgi un regulāri izmantoti savā ikdienā, līdzīgi kā sporta treniņš ķermenim. Rezultāti ir tad, ja tu trenējies..

 

 

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

 

Ja ir dators un interneta pieslēgums, tad tālmācības kursa apguve ierakstos ir ļoti ērtaun viegli pieejama jebkurā diennakts stundā. Kaut tie ir ieraksti, skatoties un klausoties rodas klātesamības sajūta, kas ļoti palīdzēja materiālu apguvē. Pēc katras nodarbības noklausīšanās jāizpilda mājasdarbs, kas liek mobilizēties nopietnam darbam ar sevi. Ļoti patīkami, ka Iluta nekavējoties sniedza komentārus par mājasdarbu, kā arī atbildes par interesējošajiem jautājumiem. Ar šī kursa apguvi nekas nebeidzas, jo ik brīdi ir iespēja noklausīties jebkuru nodarbību par attiecīgo aktuālo jautājumu savā dzīvē tik reizes, cik nepieciešams, lai nonāktu pie rezultāta.

Šo kursu iesaku ikvienam, kas vēlas būt noteicējs pār savu dzīvi un lemt par savu dzīvi, kļūt atbildīgs par to, kurš ir gatavs iedziļināties un izpētīt sevi. Ikviens, kas vēlas priecīgi pamosties no rīta, priecīgs aiziet gulēt, bet šobrīd tā viņam nav, ir vērts apgūt šo kursu. Nevajag sev noskaust dzīvi, kura, mums piedzimstot, visiem tiek iedota, lēmumu jau pieņemam mēs paši, kā to nodzīvot.

Elīna Vansoviča

Es uzzināju to, ka katrs cilvēks ir piedzimis ar sev unikālām īpašībām un ir paredzēts konkrētas lomas izpildei, tāpēc ir svarīgi atrast šo lomu, lai dzīvotu pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi.Kursa laikā es esmu saņēmusi daudz dažādas tehnikas ar kurām strādāt ar sevi un kuras es  tagada arī pielietoju aktīvi ikdienā. Es esmu sākusi dzīvot vairāk apzināti, novērot sevi – savas domas un emocijas.

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Ieva Trezūne

Sevis Apzināšanās Skolas” reklāmu pamanīju portālā draugiem.lv. Kā zināms, nejauši nekas nenotiek. Tātad biju sasniegusi to punktu, kurā man kaut kas tāds bija nepieciešams. Atšķirībā no citām reklāmām, kur piedāvājums tiek izcelts kā vislabākais, visiedarbīgākais (tūlīt izraisot pretreakciju, neticību), šajā gadījumā nebija nedrošības sajūta, neuztraucos par to, ka esmu nopirkusi kaut ko, ko varbūt nesaņemšu. Saņēmu un saņemu joprojām! Un visa lielā, Tevis rūpīgi savāktā un izveidotā instrumentu kaste ir un paliks manā rīcībā!

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Lai arī brīžiem likās, ka mācību temps ir pārāk intensīvs, ka mājas darbu ir par daudz, tieši tas, ka katru nedēļu tie bija jāpilda un laikus jānosūta, neļāva atslābināties, lika saņemties un izdarīt. Tas iemāca plānot savu laiku un neatlikt visu uz pēdējo brīdi.

Man patīk Tavs informācijas pasniegšanas stils. Teorija tiek pasniegta emocionāli (novērtēju Tavas aktiermeistarības dotības!), papildinot ar interesantiem piemēriem. Prezentācijās ir gan teksts, gan zīmējumi un attēli, kas palīdz vieglāk uztvert informāciju.

Kursu iesaku tiem cilvēkiem, kuriem ir daudz neatbildētu jautājumu – par sevi, par citiem, par dzīvi, par pasauli. Atbildes netiks pasniegtas gatavas, līdz tām būs jānonāk, bet mācību laikā tas pakāpeniski notiks.

Daudz jauna uzzināju un sapratu par zemapziņu. Doma, ka novērotājs maina novērojamo. Viss kopumā – ļoti spēcīgi! Paldies Tev par sevis izzināšanas procesā pavadīto laiku gandrīz gada garumā! Paldies, Iluta!

Vineta U.

Biju iestrēgusi karjerā, nekas dzīvē vairs nesagādāja gaidīto prieku un kopumā nejutos kā savā ādā, sāku izvairīties no cilvēkiem. Mani mocīja neizskaidrojama trauksme, miegainība , apātija, depresīvs noskaņojums, iekšējs sasprindzinājums, vainas sajūta. Bija pazudis radošums, bija vienalga kā izskatījos, negribējās celties no rītiem.

Nespēju izveidot partnerattiecības kādas vēlējos. Kaut kādā brīdī biju pazaudējusi ticību sev…pat zuda savs viedoklis. Sāku zaudēt svaru , par ko meita loti uztraucas.

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Mani meklējumi sākās 2000 gadā, kad oficiāli pabeidzu Katoļu svētdienas skolu. Pēc kāda laika sapratu, ka reliģija ierobežo un tā man ir par šauru. Tad kolēģe ieteica NLP – nepabeidzu pat 1.kursu – tas ko es iemācījos, efekts īslaicīgs. Tad sapinos ar Eriksona hipnozisti, kura pielietoja arī Jumeiho masāžu, iestāstot man, ka tas atrisina visas problēmas dzīvē. Biju izmēģinājusi arī homeopātiju – efekts īslaicīgs. Palasījos Austrumu psiholoģiju , kas būtiski neuzlaboja manu dzīves kvalitāti – izjutu pamatīgu vilšanos . Tad, kādā brīdī radās sajūta, ka man nekas vairs nespēj palīdzēt… Varētu teikt, ka pieteikšanās šim kursam bija tāda bezcerīga pieķeršanās pēdējam salmiņam. Kas ir pats vērtīgākais ko es šajā kursā ieguvu – savu emociju novērošana, apzināšanās, pieņemšana. Otrs būtiskākais process bija pārliecību meklēšana. Man nebija patīkami apzināties, ka es esmu dzīvojusi ar tik aplamām pār liecībām un sekojusi tām. Vēl man palīdzēja vingrinājumi muskuļu spriedzes noņemšanai. Šie vingrinājumi man atklāja jaunas lietas par sevi, palīdzēja paskatīties uz sevi vēl skaidrāk un pieņemt sevi. Lika saprast, kāpēc man bija tieši tādas problēmas agrāk. Rezultāts, ko es esmu ieguvusi, strādājot ar sevi  – domu kontrole, domu haosa apzināšanās. Emociju apzināšanās un akceptēšana, veidojas izpratne un sapratne par citiem cilvēkiem. Brīžos, kad es pieķeru sevi, kad es sāku sevi nosodīt par pieļautām kļūdām dzīvē, to es tagad saucu par pieredzi, izprotu cēloņus kāpēc man nācās kaut kādu noteiktu situāciju dzīvē pieredzēt. Termins šeit un tagad bija dzirdēti, bet nebija izpratnes par to, kas tas īsti ir. Kursa laikā es beidzot to sapratu. Esmu sapratusi, ka darbs ar sevi nav viegls, bet tas ir interesants. Es ieteiktu kursu cilvēkiem, kuri vēlas nopietni mainīt sevi, apzinoties, ka tas ir pamatīgs darbs. Harmoniju nevar atgūt, ja neesi sapratis sevi , savu temperamentu, savas ieliktās rakstura īpašības un psihes īpatnības. Noklausoties ierakstu par skaņas vektoru, es beidzot ieraudzīju sevi. …

Zigrīda M.

Vairākus gadus es esmu meklējusi atbildes uz saviem iekšējiem jautājumiem līdz beidzot es uzgāju Sevis Apzināšanās Skolu un varu teikt roku uz sirds liekot, ka latviskajā interneta vidē nav interesantāku projektu, kā šī skola…
Daba mums ir devusi iespēju būt laimīgiem un piepildītiem. Ir tikai atkarīgs no paša cilvēka, ko viņš patiešām vēlas. Mēs varam izmainīt savu dzīvi. Mums ir viss nepieciešamais, lai to darītu. Ir tikai jāiemācās to darīt. Es to iemācījos pateicoties tev Iluta!

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Es neesmu satikusi citus projektus, kuri dotu tik daudz izpratnes par to, kā ir jāmaina sava dzīve. Tieši dalība kursā ‘’Mana Jaunā Dzīve’’, ļāva man atbrīvoties no daudzām problēmām savā dzīvē. Kursā ir pilnvērtīgi instrumenti sevis pilnveidošanai. Es apzinājos savas patiesās vēlmes un beidzot sapratu savu misiju. Es saņēmu to impulsu, kurš man palīdzēs virzīties uz priekšu…neskatoties uz manu vecumu:)))
Nav svarīgi cik jums ir gadu, jebkurā vecumā var izmainīt savu dzīvi. Es to zinu!!!! Iesaku šo skolu visiem, kuri vēlās izprast sevi un atbrīvoties no pagātnes liekās nastas. Paldies.

Līva Jonikāne

Pieteicos uz kursu, lai paaugstinātu savu pašvērtējumu.

Kursa uzsākšanas laikā man bija paniskas bailes no domas vien, ka vajadzētu meklēt darbu. Kursa laikā atradu darbu un sāku strādāt savā profesijā. Ir daudz vieglāk dzīvot, kad zini, kā analizēt savas nepatīkamās situācijas dzīvē un tā rezultātā apzināties, kādi ir situāciju cēloņi.

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

 

Apmācību laikā visvairāk patika dažādie vingrinājumi, kas ļāva izprast sevi un savas vēlmes, kā arī savu problēmu saknes. Patika iespēja palūkoties uz dzīvi no pilnīgi cita skatu punkta. Vērtīgākā ir kursa laikā iegūtā atziņa, un viena no tām, ka mēs paši esam atbildīgi par savu dzīvi, ka ļoti svarīgi ir uzstādīt sev mērķus, kurus vēlamies sasniegt, un galvenais ir kaut vai gliemeža tempā, bet sākt rīkoties, lai ietu tiem pretī.

Ieteiktu šo kursu iegādāties ikvienam, kas vēlas izprast sevi un mainīt savu uztveri par pasauli.

Agnese Zariņa

Ilgu laiku jau internetā meklēju atbildes par savu dzīvi, cilvēku uzvedību, kādēļ viss tā notiek ar mani, gribēju kļūt laimīgāka, nebija īstu mērķu kur iet, ko darīt, kā pareizāk, kāpēc vispār pasaulē tā notiek, tā un nekā savādāk. Un tad es atradu reklāmu draugiem.lv nejauši, “Sevis apzināšanās skolu”. Sāku lasīt rakstus par cilvēkiem ar līdzīgiem stāvokļiem kā man un kā viņi tika galā ar savām problēmām, ko viņi ieguva un mani arī tas ieinteresēja. Pieteicos. Kad sāku izzināt sevi, novērot, sapratu to,  ka esmu daudz kļūdījusies. Mana uztvere ir bijusi negatīva, attieksme pret cilvēkiem negatīva. Sāku mainīt domas, bieži novēroju sevi, uzdevu sev pareizos jautājumus- vai tas tiešām ir kā es iedomājos? Nē.

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Ar Ilutas Repules palīdzību saku sevi izzināt. Tiku vaļā no vairākām destruktīvām parliecibam. Tas viss man saka mainīt dzīvi un jutu, ka cilvēki pret mani ari savādāk attiecas. Saku vairāk valdīt par savam emocijām. Mainījās mana iekšēja pasaule, mainījās ari ārēja. Katru nodarbību uzzināju ko jaunu un izmantoju to prakse, tas mani spēja pārsteigt, kad tas tiešām strādā. Es ieguvu jaunus instrumentus dzīvei ar kuriem strādāt un tie tiešām palīdz. Ar kursa palīdzību iemācījos ari noverot citus cilvēkus un izprast viņus, sapratu cik  mēs esam dažādi šai pasaulē un cik pasaulē ir daudz iespēju . Kursa laikā sajutu, ka pamazam atbrīvojos no kaut kā smaga un nevajadzīga, ko ilgu laiku nēsāju sev līdz – pagātnes nastu, pārdzīvojumus, neizdzīvotās emocijas, aizvainojumus. Tādēļ gribētos pateikt lielu Paldies “SEVIS APZINASANAS SKOLAI” Ilutai Repulei par to. Ieguvu es loti daudz informācijas un atklāsmes. Atveru acis uz neskaitāmiem maldīgiem secinājumiem.

Novēlu ari veiksmi turpmāk un daudz apmierinātu un laimīgu cilvēku, pateicoties Tev Iluta! Viss, ko pielieto, strādā! Paldies par to! (happy)

Vineta Vilde

Par to, ko man deva šis kurss.

Tā kā sāku periodā, kad mainīju darbu, tad man palīdzēja iedrošinošies teksti par pagātni un nākotni, jo bija reizes, kad man kāds teikums galvā skanēja.
Esmu sākusi 2 lietas darīt savādāk stresa situācijās, pirmais, tas ir vērot sevi un piedomāt par elpošanu.
Esmu vienu reizi izjutusi tādu kā morālu orgasmu, kur reāli sajutu, ka es taču varu domāt savādāk un tas mani iepriecina, nevis sarūgtina.
Esmu ar kolēģiem attiecībās izjutusi izmaiņas, nav tādas vēlmes vairāk kādu pārtaisīt, pamācīt, ir radusies vēlme turpināt šo ceļu, jo vēl ir tik daudz ko mācīties un piedzīvot.
Agrāk daudz par ko baidījos, šajā kursā sapratu, ka galvenais ir darīt, tikai darīšana var cīnīties ar bailēm, jo ja palieku mājās, tas tikai bailes vairo, jo vienmēr pēc tam izrādās, ka nemaz nebija tik ļoti jābaidās.Jūtos apmierināta, ka vairāk kā 20 svētdienas atradu laiku – SEV!
Liels paldies par sadarbību! Darbs, kuru veicāt ir vajadzīgs, ir radījis par vienu cilvēku apmierinātāku pasauli.
Paldies arī Jums par izturību turēt mums to gaismiņas lukturīti, lai redzam taciņu uz savām sirdīm!
Ja būs kādas jaunas programmas vai piedāvājumi, izskatīšu un ieteikšu draugiem.
Lai veicās personīgajā dzīvē un darbā!

Vita

Sveika!
Mazas pārdomas pēc otrās terapijas:
Pēc otrās terapijas kopā ar Ilutu,likās,ka esmu izgājusi cauri biezam mežam, vētras laikā. Nebija vienkārši, bet nodarbības beigās iestājās tāds rāms miers,kuru biju jau meklējusi sen,bet nebiju atradusi ne pēc meditātīvās mūzikas klausīšanās, ne neskatāmas grāmatu lasīšanas, ne apmeklējot iepriekšējos psihologus. Sajūtas bija tādas,ka esi iegājis mežā,kurš rāmi stāv pēc nesen pārdzīvotās vētras un vari klusiņām baudīt mierīgu vēsmu,kura tevi atspirdzina pēc grūta ceļa. Paldies.

Kristīne Brauzka – Niezere

Skaistumkopšanas salona īpašniece

SAS sāku mācīties un iepazīt sevi pirms viena gada. Šobrīd,kad tuvojas gadumija un es atskatos uz paveikto,esmu ārkārtīgi priecīga. Tik milzīgas iekšējās un ārējās pārvērtības ir notikušas manā dzīvē. Vairs ne mirkli nerodas doma apstāties. Esmu tik łoti pateicīga Ilutai,ka viña spēja palīdzēt man atrast zemapzińā iemeslus -fiziskajiem sāpju un slimību cēlońiem. Izstrādājot tos, jūtu milzīgu atvieglojumu, energiju un prieku. Ilutas darba metodes man ir palīdzējušas atbrīvoties no kuņģa problēmām,no bailēm saslimt, no iekšējiem konfliktiem pašai ar sevi, no vēlmes pārveidot cilvēkus, no histērijas lēkmēm, no patstāvīgas apvainojuma sajūtas un vēl citiem smagiem akmeńiem, ko stiepu uz savas muguras jau no bērnības. Sieviete ir būtne,kurai nav paredzēts pa dzīvi sołot vienai un grūtības nest kā tikai sev piederošas,vienatnē ar tām cīnoties. Katrai no mums ir vajadzīga kādas citas sievietes pieredze,palīdzība vai iedvesma,mēs neesam radītas vienatnei. Kāda šo mātes pieskārienu sajūt saskarsmē ar savu māmiñu,vecmāmińu,kāda cita ar draudzeni,vai nejauši sastaptu svešinieci,kas caur sevi pašu iepazīstot pasauli, tapusi viedāka un spēj dalīties ar savu gudrības spēku un mīlestību. Man palaimējās,jo iekšējā sajūta,jeb sievietes intuīcija parādija man cełu pie Ilutas……

Dace Kaņepe

(Tālmācības kursa ”Mana Jaunā Dzīve” dalībniece)

”Šobrīd īpaši baudu vingrinājumu par  PIEŅEMŠANU, un tad tiešām reizēm sajūtos, kā Tu teici vebinārā, gandrīz jau laimīga. Saprotu, ka vienmēr esmu skatījusies uz dzīvi caur kādiem šabloniem, kas man ir galvā, kā rezultatā dzīvoju smagā diskomfortā. Tagad ir tā, ka jūtu izmaiņas, ja tā var teikt – dzīves sīkumos, bet ar to jau arī viss sākas. Regulāri piedzīvoju sajūtas, kad saku sev – bet šitā es pirmo reizi daru, jūtu un reaģēju.”

Inese Strautmale

Atsauksme par mini kursu ”Kāda ir mana dzīve un ko man ar to darīt 2”

Gribu pateikties Ilutai par iespēju noklausīties mini kursu”Kāda ir mana dzīve un ko man ar to darīt2?”Ieguvu vērtīgas atziņas,ar ko sākt strādāt.Kā veidot savu mērķi un dzīvot maksimāli pilnvērtīgu dzīvi.Man dzirdētais palīdz vairāk saprast sevi,savas domas.Sapratu to,ka var zirgu aizvest pie upes,bet jādzer būs tam pašam.Mums tiek doti instrumenti,bet jāmāk tos pareizi izmantot.Iesaku arī citiem sākt apzināties sevi un mācīties sevis apzināšanās skolā

Zane Sprince

Paldies par doto iespeju piedalities vebinārā , bija interesanti . Visvairāk man patika vingrinajums ar spoguli un es veicu savus pierakstus, Salidzinajuma ar to ka jutos pildot savu majasdarbu un liekot sev atzimes tagad ,jutios par 2 ballem labak un augstak. Piefiksejos domas sac saprast ko vajag mainit un ka valdit par savu pratu un izmanot to lai mainitu savu dzivi. Man parmainjas ir katru dienu , jūtos labāk un parliecinātāka par sevi. Ir vairak nomests svars un ir vairāk viegluma sajūtas un lidz ar to parliecibas par savam spējam.

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Ari ir domas mainijushas un attieksme no apkartejiem ir mainijusies. Es vairak iesaistos sarunas ar cilvekiem ,darba ar kolēģiem  un nenosledzos sevi tik ljoti. Es principa biju dzivojusi ar aizvainojumu sevi un koshlajusi to visu laiku savas domas bet tagad to vairs nejutu.Es apzinos no kurienes man viņs bija nācis.  Progress no nodarbibam ir un es nevienu bridi nenozheloju ka esmu sho kursu sākusi.Paldies ka Tu iedvesmo un ka dod pa ausim ari!:)

Ligita Zustere

Grāmatvede

Transformējošam  kursam ‘’Ceļš pie sevis,- vai kā pacelt savu pašvērtējumu’’, kas notika  Sevis apzināšanās skolā ,nolēmu pieteikties pēc ilgām pārdomām, noklausoties skolas vadītājas Ilutas vebināru,  Manai dzīvei traucēja mani  iekšējie stāvokļi –pastāvīgās bailes, vainas sajūta, aizvainojums un neprasme piedot,  nolemtības sajūta, ka ar to jāsadzīvo. Uzsākot kursu es sapratu, ka ir iespējams no tā atbrīvoties Pirms nodarbībām biju ļoti atkarīga no citu cilvēku negatīvajām emocijām, kas man lika justies vainīgai par to, ka viņi jūtas slikti un viņiem neveicas.

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Tagad –tas mani neietekmē un nerada iekšējo diskomfortu un ja vajag varu pateikt, ko es par to domāju, ja nevajag, lieki netērēju savu enerģiju un nepievēršu nekādu uzmanību.

Dzīvē pirms nodarbībām es izjutu ļoti lielu diskomfortu –jutos kā sasaistīta un stīva, atrodoties svešu cilvēku sabiedrībā, īpaši tādā, kur visi jūtas brīvi un nepiespiesti. Jebkuri pasākumi, kur citi priecājās un atpūtās, man vienmēr bija sagādājuši neizsakāmas iekšējas ciešanas.

Tagad, es vairs nesajūtu tādu izmisīgu vēlēšanos visiem izpatikt un līdz ar to, es īpaši negaidu apkārtējo atzinību un apbrīnu, kas man visu iepriekšējo dzīvi radīja lielas iekšējas ciešanas un sliktu garastāvokli. Ja es izlemju, ka vēlos piedalīties pasākumā, tad to apmeklēju, nesalidzinu vairs sevi ar citām un jūtos brīvāk un spēju izbaudīt svētkus.

…pirms, es domāju un pārdzīvoju par to, kā man nav. Uzskatīju sevi par pilnīgi bezvērtīgu cilvēku, kuram nav nekādu spēju, talantu un prasmju.

..Tagad, es domāju par to, kas man ir. Es apzinos, ka man ir pilnīgi viss, lai dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi. Es vairs netiecos pēc kaut kādas abstraktas un nesaprotamas laimes, kuras ir tikai citiem un man nav.

Tā kā daudzus gadus biju sadzīvojusi ar bailēm un aizvainojumu sirdī  un biju izmēģinājusi dažādas metodes, lai no tā atbrīvotos, bet viss darbojās tikai uz to brīdi. Manā iekšējā pasaulē nekas nemainījās. Es zināju, kā ir jābūt, no kā ir jāatbrīvojas, bet kā to tieši izdarīt , to līdz šim pateikt man nevarēja neviens. Es staigāju no vienām zināšanām pie otrām- kursi, grāmatas….nekas nepalīdzēja …līdz Sevis apzināšanās Skolai

Pēdējā laikā sāka mazināties „nabadzības un taupīšanas” domāšana. Visu iepriekšējo dzīvi, es katru dienu biju „stresā” par to, vai tik pietiks naudas līdz nākamajai algai. Es biju šausmīgā diskomfortā, vienmēr, kad bija jāizdod kaut kāda nauda. Es pat nevarēju nopirkt sev kleitu, lai kā man tā patika. Es labāk aizgāju uz „humpalu” un nopirku kaut ko pa lēto, jo es sev iestāstīju, ka nevaru atļauties. Bet es taču varēju atļauties. Materiālus istabai arī nevarēju gadiem nopirkt, jo var taču aptrūkties nauda. Neesmu jau nekāda ‘’biezā”. Tā es sev stāstīju ilgus gadus.

  Šobrīd es jūtos daudz laimīgāka, jo es esmu daudz ko nopirkusi, ko esmu gribējusi un neesmu vēl „izputējusi.”

Jā, man pagaidām vēl ir grūtības ar mērķiem, bet es par to, nepārdzīvoju, kā agrāk, kad domāju, nē, man nav tik lielas naudas, lai darītu to, ko esmu nodomājusi. Es to visu sākšu no citas puses. Es beidzot esmu dabūjusi sevī to sajūtu – sajust mērķa sasniegšanas stāvokli.

…Visu savu iepriekšējo dzīvi –pirms nodarbībām …es nekad neizjutu prieku par dzīv i, neviena iemesla pēc….man katru dienu bija dažādas problēmas, kā vienas beidzās, tā citas sākās. Es centos izbēgt no svešiem cilvēkiem. Man likās, ka viņi mani nepieņem un ka, es esmu kaut kāda savādāka, nekā citi.

…Tagad es varu  daudz labāk kontaktēties ar cilvēkiem. Nav vairs tādas iekšējas spriedzes. Varu justies brīvāk un dabiskāk. Man ir daudz vairāk enerģijas un dzīvesprieka . Tas arī bija mans tā brīža mērķis –uzsākot šo kursu, kaut arī es tam nemaz neticēju.

 Es tev pateicos Iluta par savu izaugsmi un pozitīvajam pārmaiņām.  Arī tas man bija liels izaicinājums, mācīties rakstīt –„izlikt” savas domas, emocijas uz papīra.  Man tik ļoti nepatika un man sagādāja lielas grūtības uzrakstīt , ko vēlos teikt. Šīs prasmes man lieliski noder arī darbā.

Es  vēlos pateikties Ilutai par saturīgām nodarbībām , par sistēmisko metodiku, par diskusiju iespējām skolas „čatā”,par viņas stingro un atbildīgo pieeju mūsu mājas darbiem, kurus tik ļoti negribējās pildīt, jo strādāt ar sevi nav viegli, bet, kā Iluta teica, tikai ar mājas darbu pildīšanu var panākt rezultātu.Sevis apzināšanās skola ir pati nozīmīgākā skola manā dzīvē, kurā iegūtās zināšanas ir kā pamats , lai pielietotu tās dzīvē, jo ar šo zināšanu palīdzību es spēju pielietot tās savas  citur iegūtās prasmes, kuras pašas par sevi tikpat, kā arī netika pielietotas dzīvē, savu destruktīvo pārliecību dēļ. Ar šo kursu es beidzot sapratu sevi, atklāju sevi , man parādījās enerģija dzīvot Šis ceļojums pārvērta visu manu dzīvi …Tas palīdzēja man paskatīties uz savu dzīvi pilnīgi savādāk

Sigita Grunte

Māksliniece/Dizainere 

Jau kādu laiku sekoju  lapai- Sevis Apzināšanās Skola, patika tās  raksti un es nolēmu pieteikties kursam ”Ceļš pie sevis,- vai kā pacelt savu pašapziņu ..Savu izvēli neesmu nožēlojusi ne minuti.

Esmu ieguvusi izpratni  par sevi , savu rīcību, domām,emocijām un darbībām .Ieguvusi zelta vērtu informāciju visam mūžam . Es beidzot atbrīvojos  no bailēm àtrasties šaurās  telpās , liftos un vilcienos, atbrīvojos  dažādām destruktīvām pārliecībām , kas mani mocīja gadiem un iemācījos  kā tās aizvietot ar daudz veselīgākām ,apzinājos  ko es patiesībā vēlos no dzīves  un kādi ir mani patiesie dzīves mērķi.Mana galva ir pilna ar radošām domām. Sāku rakstīt pati savu blogu, vairāk attīstīt savu interneta puķu veikaliņu, sāku plānot savu dzīvi

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Iluta ir ieguldījusi milzīgu darbu , laiku un mīlestību materiālu sagatavošanā un pasniegšanā, viemēr gatava komunicēt un atbildēt uz jautājumiem.Milzīgs paldies viņai par to devumu. Bez viņas palīdzības es nezinātu kā man virzīties uz priekšu. No savas pieredzes noteikti iesaku  pieteikties jaunajam skolas kursam un apgriezt savu dzīvi ar kājām gaisā !!!

Lai Jums visiem piepildās Jūsu sapņi un ja neziniet kā tos piepildīt, jautājiet Sevis Apzināšanās Skolai !!!

Zanda Meija

Atsauksme par lekcijām ”Iepazīsti sevi un citus”

Atziņa par šīm nodarbībām-neizprotot un nezinot cilvēka iedzimtās īpašības,varu daudz nodarīt pāri viņiem.Tagad es sāku izprast savu tēvu un dzīves partneru,jo viņi abi ir izteikti ar ANV iedzimtajām īpašībām.Ir daudzas lietas,kas man viņos kaitina,bet tagad pateicoties šīm zināšanām, esmu sākusi pieņemt,jo zinu,kālab viņi tā rīkojās.Šīs zināšanas ir jāzina katram, tas atvieglo dzīvi un uzlabo attiecības.  Paldies par ļoti noderīgajām nodarbībām, jo labāk sāku izprast sevi un galvenais, savu vecāko meitu!!!

Liene Kājiņa

https://www.facebook.com/liene.kajina.7

Bieži vien dzīvē pienāk kāds periods, kad šķiet – nē, kaut kas ir jāmaina. Vismaz gribētos, lai dzīve ir krāsaināka, spožāka, spilgtāka, smieklu un pozitīvu enerģiju pilnāka. Un tā man tikai gribējās un gribējās. Informācija šāda un tāda – jāmīl sevi, jāstrādā ar sevi, mainīšos es, mainīsies dzīve. Viss jau skaisti un labi. Bet kā tad tas notiek? nebija ne jausmas, es tikai sēdēju un mēģināju sevi pārliecināta, ka nu mīlu sevi, esmu sevi pieņēmusi, tādu kāda esmu. bet ko tas sevī ietver “tādu kāda esmu”? spogulī sevi esmu redzējusi un bildēs atpazīstu. Taču kāda es patiesībā esmu, kas ir tie iekšējie šķēršļi, kādas ir manas emocijas, ka es vispār par zvēru esmu un ko dzīvē gribu, nezinu. Līdz nejauši uzgāju Sevis apzināšanās skolu un Ilutu Repuli. Pieteicos minikursam”Kāda ir mana dzīve un ko man ar to darīt 2” un gaidīju, kas tad nu būs. Sagaidīju reālu iepazīšanos ar sevi pašu. Vingrinājumi un uzdevumi lika atvērt acis un paskatīties uz sevi un reālo situāciju dzīvē. Lika apzināties, ka šādi turpinoties mana dzīve nu nebūs tāda, kādu esmu iedomājusies. Lai iegūtu kāroto ir jāstrādā. Un Iluta ar savu tiešumu, sniedza man roku un  lika saprast, ka man pašai ir jāceļas un jādara. Viņai ir fantastiski darbarīki un darba spars ar ko viņa labprāt dalīsies, ja Tev būs tāda vēlēšanās.

Man joprojām, šis enerģijas vilnis ir aktīvs. 

Pateicībā,

Lauris Lisovskis

Marketologs

‘‘Uz šo kursu es atnācu , lai atbrīvotos no bailēm lidot, un no bailēm runāt pa telefonu, kas man sagādāja ļoti daudz iekšējās spriedzes, tagad es nebaidos lidot, runāt pa telefonu ,esmu par sevi pārliecināts, maku kontrolēt savas emocijas, Pateicoties šai skolai un tās vadītājai Ilutai, mainot manas domas un domāšanu mainījās mana dzīve un viss apkārt. Es iesaku šo skolu jebkuram, kam ir vēlēšanās mainīt savu dzīvi”

 

Anete Barbara

Matemātikas skolotāja

Paldies par vakardienu. Es vēlos dalīties ar to ko piedzīvoju pēc terapeitiskās sarunas. Es biju pārsteigta par atbildēm uz manis jau sen intresējošiem jautājumiem. Manī atgriezās miers, prieks, pat dzīvesprieks un enerģija. Es saprotu, ka man ir jāiegulda liels darbs un laiks pašai ar sevi, lai sasniegtu to brīvību, ko es gribu. Un vakar mēs tikai vienkārši runājām, nekas sarežgīts, nekāda raķešu zinātne, un ir rezutltāts. 

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Es mocīju sevi ar sāpēm jau vairāk kā pusgadu, un darīju to apzināti. Es pat negribu zināt, kāpēc es pati tik slikti pret sevi izturējos un negribēju sāpēs pārtraukt, bet es zinu, ka es īstenība gribu būt dzīvespriecīga un laimīga. Egoistiskā drāmas karaliene aizmiglo acis. Vajag mest slinkumu pie malas. Un šodien man ir pazudusi vēlme sevi un citus sāpināt! :)

Paldies Tev! 

Silvija K.

Atsauksme par tālmācības kursu nodarbībām

”Nodarbībās kā tādās patīk viss. Tiešām. Ne reizi vien nodomāju, ka Tu  patiesi dari to, kas Tev ir jādara! Tas iedvesmo. Jo ja jau Tu atradi īsto ceļu, tad kursanti arī atradīs :) Sīkāk –

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

1.            Katras nodarbības sākumā tiek iziets cauri iepriekšējās nodarbības vielai. Vārdu sakot tiek nostiprinātas jau esošās zināšanas.

2.            Apbrīnojams secīgums, pasniegšanas veids no vienkāršākā uz sarežģītāko.

3.            Ļoti emocionāli, viegli uztverami pasniegts stāstījums.

4.            Ļoti labi tiek izskaidrotas gan vienkāršas, gan sarežģītas lietas.

5.            Milzīgs informācijas daudzums.

6.            Mājasdarbi un to novērtējums. Vajadzīgi, lai nenolaižas rokas.”

 Gribu padalīties par to, kas man liekas  ļoti nozīmīgs pildot mājasdarbus. Dzīve man mainās burtiski acu priekšā, un ļoti no svara ir visu ko prasa Iluta uzlikt uz papīra. Man sākumā likās, ka es taču visu jau galvā zinu, ko tur vēl rakstīt! Bet tā nav, tad kad uzraksti, atklājas kaut kas nedaudz savadāk nekā tas kas malās pa galvu iepriekš. Tikai nedaudz, bet tas būtiski visu maina. Tas tā kā kad piemēram šaujot mēs varam nobīdīt stobru tikai mazlietiņ uz vienu vai otru pusi, bet lode trāpīs jau pavisam citā mērķī.  Priekš salīdzinājuma, lai būtu saprotamāk, nekas labāks neienāca prātā. ???? Man jau liekas, ka vajadzēs drīz Ilutai teikt paldies par to, ka viņa no manis būs rakstnieci izvedojusi .

Santa Serga

Atsauksme par bezmaksas vebināru 

 Man tiešām ļoti patika tavs vadītaijs vebinārs, liels paldies tev…:) Esmu tagad tavs lielākais fans..:D Esmu pārlasījusi jau vairākus tavus rakstus, noskatījusies vairākus video. Arī par tavu dāvināto grāmatu ir neizsakāmi liels prieks. Iesāku jau to šodien lasīt. Pagaidām man jau galva kūp no visas šīs informācijas, ir tik ļoti daudz pārdomu un ideju. Un es noteikti gribētu arī turpināt mācīties tavā skolā.

Esmu neizsakāmi pateicīga liktenim par to, ka es uzzināju par tevi un tavu skolu..:) Un esmu patīkami pārsteigta, ka tik jaunai sievietei, kā tu, ir tik liela gudrība un tādas zināšanas. Tu esi liels malacis!

Ar cieņu Santa.

Dzirkstīte Gritāne

Labdien,Iluta!
Gribēju Jums pastāstīt, ka esmu veiksmīgi noklausījusies divu dienu kursu ,,Manas dzīves diagnostika”. Gribu pateikt Jums lielu paldies par to. Gaidīšu solītos materiālus (tabulas, dienasgrāmatu, slaidus u.c.).
Ja man jāraksta atsauksme, tad viennozīmīgi varu ieteikt jebkuram cilvēkam, kurš ir nonācis kādā no savas dzīves krustcelēm, kad jāapstājas un jāsaprot ko darīt tālāk un kādā virzienā doties, noklausīties šo kursu. Aiz it kā pirmajā brīdī ļoti vienkāršiem vārdiem slēpjas vairāk dimensiju informācija, kur katrs var sadzirdēt priekš sevis to, kam jau ir gatavs atsaukties. Galvenās lietas, ko es jau pielietoju savā ikdienā ir: Apzināties, kur ir manas domas, kur koncentrēta mana uzmanība, vismaz piefiksēt to laiku pa laikam sākumā.  Tagad ir gandarījuma un piepildījuma sajūta, tāds kā iekšējs kluss prieks. Vismaz tā ir man. Otra lieta, ko es sev paņēmu no šī semināra ir jautājumu uzdošana sev. Tā var nonākt pie tiešām laba rezultāta.

Elīna Vansoviča

Atsauksme par kursu ”Iepazīsti sevi un citus” 

”Es uzzināju to, ka katrs cilvēks ir piedzimis ar sev unikālām īpašībām un ir paredzēts konkrētas lomas izpildei, tāpēc ir svarīgi atrast šo lomu, lai dzīvotu pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi.” 

 

Vineta Urtāne

”Harmoniju nevar atgūt, ja neesi sapratis sevi , savu temperamentu, savas ieliktās rakstura īpašības un psihes īpatnības. Noklausoties ierakstu par skaņas vektoru, es beidzot ieraudzīju sevi. …”

Vineta Vilde

Par nodarbībām ”Domas un Pārliecības”

”Esmu jau piedzīvojusi to, ko teici, ka tā būs – morālu orgasmu, kad es saprotu, ka var domāt arī savādāk, esmu jau tik daudz bailes pārvarējusi un tas viss pateicoties arī tev!
Viss labākie novēlējumi!
Vineta.”

Dace Kaņepe

Par nodarbībām ”Domas un Pārliecības”
”Šobrīd īpaši baudu vingrinājumu par PIEŅEMŠANU, un tad tiešām reizēm sajūtos, kā Tu teici vebinārā, gandrīz jau laimīga. Saprotu, ka vienmēr esmu skatījusies uz dzīvi caur kādiem šabloniem, kas man ir galvā, kā rezultatā dzīvoju smagā diskomfortā. Tagad ir tā, ka jūtu izmaiņas, ja tā var teikt – dzīves sīkumos, bet ar to jau arī viss sākas. Regulāri piedzīvoju sajūtas, kad saku sev – bet šitā es pirmo reizi daru, jūtu un reaģēju.”

Silvija K.

Par nodarbībām ”Domas un pārliecības”

Silvija K.
Atsauksme par tālmācības kursu nodarbībām
”Nodarbībās kā tādās patīk viss. Tiešām. Ne reizi vien nodomāju, ka Tu patiesi dari to, kas Tev ir jādara! Tas iedvesmo. Jo ja jau Tu atradi īsto ceļu, tad kursanti arī atradīs 🙂 Sīkāk –

1. Katras nodarbības sākumā tiek iziets cauri iepriekšējās nodarbības vielai. Vārdu sakot tiek nostiprinātas jau esošās zināšanas.

2. Apbrīnojams secīgums, pasniegšanas veids no vienkāršākā uz sarežģītāko.

3. Ļoti emocionāli, viegli uztverami pasniegts stāstījums.

4. Ļoti labi tiek izskaidrotas gan vienkāršas, gan sarežģītas lietas.

5. Milzīgs informācijas daudzums.

6. Mājasdarbi un to novērtējums. Vajadzīgi, lai nenolaižas rokas.”

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Gribu padalīties par to, kas man liekas ļoti nozīmīgs pildot mājasdarbus. Dzīve man mainās burtiski acu priekšā, un ļoti no svara ir visu ko prasa Iluta uzlikt uz papīra. Man sākumā likās, ka es taču visu jau galvā zinu, ko tur vēl rakstīt! Bet tā nav, tad kad uzraksti, atklājas kaut kas nedaudz savadāk nekā tas kas malās pa galvu iepriekš. Tikai nedaudz, bet tas būtiski visu maina. Tas tā kā kad piemēram šaujot mēs varam nobīdīt stobru tikai mazlietiņ uz vienu vai otru pusi, bet lode trāpīs jau pavisam citā mērķī. Priekš salīdzinājuma, lai būtu saprotamāk, nekas labāks neienāca prātā. 😀 Man jau liekas, ka vajadzēs drīz Ilutai teikt paldies par to, ka viņa no manis būs rakstnieci izvedojusi . (rofl)

Dagnija Bramane

Karjeras speciāliste

Atsaukmes par kursu ”Bailes un Fobijas”

Šie vebināri ir domāti cilvēkiem, kuri ir gatavi ar sevi strādāt. Cilvēkiem, kuri ir ne tikai sapratuši, ka vairs nevēlas dzīvot nelaimīgi, bet arī pārliecinājušies, ka “ātrās” receptes savas dzīves uzlabošanai nestrādā. Cilvēkiem, kuri vairs nebaidās saskatīt sevī bailes, dusmas, pārliecības, bet mēģina/mācās uzņemties atbildību par savu dzīvi un reāli strādāt.

Lasīt vairāk Rādīt mazāk

Ļoti patika, ka vebināri nebija tikai teorijas izklāsts, bet mums bija mājasdarbi, kur bija nepieciešams analizēt savas domas, sajūtas, emocijas, pārliecības. Visi šie darbi un apmācību “rāmis” palīdzēja visu salikt pa plauktiņiem un pārvarēt savu “nevaru”, “negribu”, “tāpat nekas nesanāks”.  Patika lektores individuālā pieeja katram un komunikācija e-pastos.

Pēc šīm apmācībām es vairāk koncentrējos uz saviem mērķiem, vairāk daru to, kas patīk pašai, nevis nepieciešams citiem. Ir vairāk miera un pārliecības par sevi. Apmācības rosināja mani uz pārmaiņām visās dzīves jomās, kuras man bija nepieciešamas jau sen.” Paldies, Tev! ;)Patika, ka Tu tā stingri piegāji pie katra uzdevuma un jautājuma un rakstīji, kas jāizdara līdz galam. Tas manī atgādināja, cik bezatbildīgi dažreiz izturos, pret sev uzticētajiem pienākumiem un daudz ko neizdaru līdz galam. Vēl ir jāstrādā, protams. Rīko tādas apmācības arī turpmāk!