+44 7477 532981
[email protected]
Šajā sadaļā Jūs atradīsiet atgriezenisko saikni par mūsu darbu. Atsauksmes, pateicības, laimīgi stāsti, apbrīnojamas pārvērtības un pārmaiņas, kuras ir notikušas mūsu skolas dalībnieku dzīvēs. Viņi visi vēlās dalīties ar Jums savā pieredzē!

Kristīne Silava

Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija.

Uz kursu VVAA pieteicos gandrīz vienlaicīgi ar kursu MJDz. Izlasot mājas lapā to, ka ir šis kurss, zināju, ka agri vai vēlu tos iziešu, jo man šī tēma ir aktuāla. Šis kurss man patika, jo uzzināju informāciju, kas beidzot manam prātam ir stabila. Pirms tam informācija, kura iegūta gan internetā, gan grāmatās, gan no skolotājiem, dziedniekiem , paziņām utt. manī radīja ļoti lielu apjukumu, pazaudēju sevi (neiepazīstot sevi )un tagad saku lielu paldies, ka esmu Sevis apzināšanās skolā, jo beidzot esmu sapratusi, kam ticēt un uzticēties. Divu mēnešu laikā man pazuduši VD simptomi, esmu apguvusi metodes, kā reağēt uz problēmsituācijām, apguvusi zemapziņas darbības principus, kas pirms tam bija tumša bilde… , pietuvojos savai dzimtai, vecākiem ar Ilutas sniegtajām tehnikām.
Kursu ieteiktu visiem, kuri ir vientuļi, gan attiecībās, jo sniegtā informācija noder visiem… runa neiet tikai par pāru attiecībām, bet arī par dzimtas attiecībām, kuras ir svarīgi sakārtot, lai mēs varētu virzīties uz priekšu.
Uzskatu, ka neko nevajag kursā mainīt , jo redzu, ka Iluta ir sava darba meistars, katra lekcija ir piepildīta ar vērtīgu informāciju, tehnikām, mums atliek to visu pieņemt, izjust un baudīt rezultātu.

Lasīt vairāk Close

Zanda Meija

Par kursu Psihosomatikas Skola

Pieteicos uz šo kursu,jo vēlējos turpināt iesākto – sevis pilnveidošanu un atrast atbildes uz daudzajiem jautājumiem. Šis kurss man ir turpinājums kursam “Mana Jaunā Dzīve”.Vēlējos pati pārliecināties, ka bez šī kursa nav iespējams dzīvot pilnīgā saskaņā ar sevi. Ieguvu tam 100% apstiprinājumu. Iluta ir ielikusi daudz šajā kursā,lai viss būtu viegli saprotams un uztverams.Ļoti daudz jautājumi,kas palīdzēja ieskatīties sevī dziļāk un uzzināt daudz jaunas informācijas,kas noslēptas viss dziļākajā zemapziņas stūrī.

Katra nodarbība bija kā iztrūkstošais puzles gabaliņš no lielās kopbildes. Ieguvu zelta vērtas zināšanas kā un kādēļ mēs saslimstam.Kas ir slimība un kā mēs paši varam izdziedināties. Ieguvu pa visam citādu skatījumu kā un kāpēc rodas liekais svars. Man pilnībā ir izmainījies redzējums par slimību un saslimšanu. Uzsākot sakārtot sevi ir izmainījusies vide man apkārt, kļuvusi piepildītāka,vairāk pozitīva.

Liels paldies par šo lielisko ceļojumu sevis izzināšanā un pilnveidošanā.Šie mēneši ir bijuši interesanti – piedzīvota dažāda emociju gamma,iekustināts tas,kas gadiem bija noglabāts ar uzrakstu-neredzēt,nedzirdēt,nejust.

No šī kursa ieguvu zelta vērtas zināšanas par slimībām un dažādiem diskomforta stāvokļiem.Lielu instrumentu kasti,kas paliek pie manis,lai sāktu “salabot”savu dzīvi.Manis mīļākās tehnikas no šīs instrumentu kastes ir RPT un Procesings.Pilnībā ir izmainījušās domas un reakcija par slimībām un diskomforta stāvokļiem.Tas,kas agrāk likās biedējošs,tad uztveru daudz mierīgāk un zinu,kur sākt meklēt atbildes,lai izdziedinātos.Ieguvu shēmu kā strādā mūsu prāts. Es ieteiktu iegādāties ikvienam šo kursu,kurš ir pietiekami drosmīgs,lai strādātu ar sevi.Izejot šo kursu jūs sāksiet dzīvot citādāk – veselīgāk,vieglāk un apzinātāk.Viss šajā kursā ieliktais dod fantastiskus rezultātus,ja mēs tos pielietojam:)

Liels paldies Tev par šo iespēju doties šajā transformējošajā ceļojumā.Novēlu daudz jaunu,drosmīgu ceļot gribētāju.Jo vairāk mainīsimies mēs,jo vairāk mainīsies pasaule mums apkārt.

Lasīt vairāk Close

Anete Barbara

Par kursu Mana Jaunā Dzīve

Kāpēc es pieteicos uz šo kursu?
Es pieteicos uz šo kursu ‘’Mana Jaunā Dzīve’’, jo jūtu, kaut kas sāk iet nepareizi manā dzīvē, jo vairāk negribējās dzīvot, prāts domāju tika viena veidas domas, cik viss ir slikti, nebija enerģijas neko mainīt. Pagājušās vasaras brīvdienās Spānijā, es griezu sev vēnas. Es pazaudēju savu dzīves jēgu, tik dziļas bija manas sāpes pār pēdējiem dzīves notikumiem.Rudenī sapratu, ka ir kaut kas jādara lietas labā, jo es pazaudēšu sevi pavisam. Es gribēju atrast sevi, iepazīt sevi un atkal pārņemt grožus par savu dzīvi. Es vairs negribēju pieļaut, ka citi valda pār mani. Es vienmēr biju dzīvesspriecīga, enerģijas pilna, kas smīdināja citus, bet te pēkšņi tas viss bija zudis. Es sapratu, ka kaut kas ir nogāzjis greizi un man sevi ir jāatrod.

Kas visvairāk patika kursa laikā?
Kursa laikā man patika informācija, zināšanas, ko es ieguvu. Iluta vadīja lekcijas ar emocijām, pauzēm, ar labiem piemēriem, vebinārus bija ļoti interesanti klausīties. Tie bija kā teātris ar vienu aktieri. Un protams, visinteresantākais un vislabākais, bija iepazīt pašai sevi no jauna, caur mājas darbiem, vērojumiem un visiem vingrinājumiem, ko lektore mums deva. Man patika kurss, un tagad es neparko negribētu neko mainīt kursa norisē. Man patika, ka bija iespēja arī noklausīties nodarbības vēlreiz ierakstā.
Ko es ieguvu no šī kursa?
Es ieguvu no šiem kursiem sevi! Tas bija mans mērķis, atrast sevi, atrast dzīves mērķi, enerģiju un dzīvot savu dzīvi. Es iemācījos pieņemt sevi,kāda es esmu. Es esmu pat iemīlējusies sevi un tagad varu pieņemt otru, tieši tādu kāds viņš ir. Es jūtos brīvāka no otra cilvēka domām, manipulēšnas vai kontroles. Es neuztveru tik daudz visu personiski. Es pieņemu notikumus vai situācijas, nebaidos vairāk par iznākumu un izbaudu katru mirkli. Es iemīlu dzīvi no jauna, caur labām emocijām un cenšos tās pati radīt vairāk. Man ir visas tehnikas darbam ar sevi, kuras es pielietošu visu savu dzīvi.
Kam es ieteiktu šo kursu?
Es iesaku šo kursu tiem, kas vairs neredz jēgu priecāties par dzīvi, kuriem nav mērķu, kam nav enerģijas piecelties no dīvāna un mainīt radušos situāciju. Kas sapņo, bet nezin, kā piepildīt savas vajadzības un vēlmes. Kas grib būt drošs un pārliecināts par saviem darbiem un vārdiem, nekaunēties pats no sevis un uzdrīkstēties! Kas grib beigt žēloties, tā vietā, iemācītiespateikties! Vai vienārši cilvēkam, kas alkst uzzināt vai iemācīties kaut ko jaunu, paplašināt savu redzesloku, iegūt jaunas zināšanas.
Iluta, liels paldies par tavu laiku, enerģiju un zināšanām. Tu daudzas reizes izglābi mani no muļķīgām rīcībām. Un netīšām ne no kurienes tava mājās lapa uzpeldēja man facebokā, kad likās, dzīvē vairs nav jēgas pilnīgi nekam. Un interesantākas, ka tā man palika atmiņā un otreiz to neredzēju. Paldies Tev!
Nezinu, kā tev pateikties, bet tik zinu, ka varu sekot tavam piemēram un atrast savu darbu un darīt to,tik pat labi, kā tu!

Lasīt vairāk Close

Evita Ratniece

Par kursu Viņš un Viņa. Attiecību anatomija.

Par kursu kopumā – paldies! Bija labi. Es esmu sajūsmā par šī gadsimta mācību iespējām un īpaši par formātu, kas ļauj to visu darīt ērti. Informācija noderīga, bieži izskaidrojoša. Saprotami Manai gaumei pietiekamā apmērā. Shēma, ka izstāsta teoriju un tad ir praktiskie vigrinājumi, metodes kā risinājums – strādā. Es ticu vienkāršām metodēm, šajā kursā tā arī bija. Palīdzēja gan meditācijas, gan citas metodes. Patika tas, ka darot, mainījās skatījums un arī sajūtas, tēli. Man gan visas lekcijas gribējās klausīties vairākas reizes. Atkārtoju arī meditācijas, tālāk devos tikai tad, kad jutu, ka varu. Neatceros, kas tieši mani sākotnēji uzrunāja SAS lapā, bet tas nebija kurss par attiecībām, bet labi, ka pieteicos, trāpija tieši laikā.
Tas, kas vairāk palicis atmiņā – dzimtas ietekme, vientulības iemesli, kur ieeja, tur izeja. Tāpat arī par gribasspēku un samocīto gandarījuma sajūtu, jo šo es uz savas ādas daudz esmu izjutusi. Ikdienas lietošanai šobrīd esmu sev paņēmusi – darbu ar pārliecībām, mainu pamatus.

Lasīt vairāk Close

Iveta Hveckoviča

Par kursu Psihosomatikas Skola

Braucot garus ceļa gabalus ar mašīnu, ieslēdzu no Youtube vai sava mācību kursa SAS ierakstus, un izbaudu jaunapgūstamo informāciju.Jo sarežģītāka, jo tuvāk saknei. Tieši tas pats – liktenīgas sagadīšanās pēc atradu Ilutu draugos, pēc tam aptvēru, kāda Visuma dāvana tā ir – saņemt tik ilgus gadus trūkušo informāciju, kura noteikti būtu aiztaupījusi ilgo maldīšanos pa dzīvi un ļāvusi realizēties atbilstošāk saviem dotumiem.Bet manī nav nožēlas par pieredzi, bet prieks, ka dzīve jau piedāvā jaunas iespējas, kā to visu likt lietā.  Uzsākot kursu, gaidīju lielu apjomu man jaunu zināšanu. Notika negaidītais- šī informācija, īpaši par dzimtas un ģimenes lietām, sāka mani pašu grauzt un lupināt, pārskatīt savu dzīves gājumu, reāli mainot domāšanu un apziņu.Negaidīju, ka ar tādu azartu pieķeršos savu mezglu izpētei un izcelšanai gaismā. Rezultātu jūtu- daži simptomi sāk pazust.Priecājos par to!

Šo apjomu uzskatu par vienu kopīgu tēmu, kas bija nepieciešams manai iziešanai no iestrēgšanas, un savas dzīves/ ģimenes/dzimtas problēmu apzināšanai un izstrādāšanai. Jebkurš pirmais sadarbības kurss ar Tevi būtu jānosauc “Mana jaunā dzīve”. Pārmaiņas notiek būtiski, tieši pašos sāpīgākajos dzimtas augoņos.Tie atiet vaļā un sāk dzīt. Šis darbs atrauj vaļā dvēseles slēģus un izlaiž ārā ieslēgtās emocijas. Sirds apvidū ir viļņošanās, agrāk nospieda, tagad to vāku tāds saviļņojums ceļ augšup, šķīdina. Dzīvei ir krāsas, garšas, smaržas.Viss ir pa spēkam.Es dzīvoju un izbaudu to – esmu laimīga. Saskarsme ar Tevi nozīmē grandiozu pārmaiņu sākumu. Principiāli manu dzīves uztveri mainīt sāka dažas Tavas domas: (brīvā interpretācijā, ne citāti).
Viss ir manī pašā- cēlonis un sekas, problēma un resurss tās novēršanai. Nemeklēt ārējos vaininiekus.Jāsāk tik strādāt ar sevi.Tas mainīja redzējumu pilnīgi-un nu ierodas pie manis ilgus gadus ezoterikā meklētās un neatrastās atbildes.Puzzle salikās kopā.

Galvenais mīnuss internetā pieejamajai informācijai – viss jau ir dzirdēts, zināms, pat pieplusots failos “Noderīgi”, bet – nestrādā.Jo netiek darīts. Izmēģināsi iebrist ūdenī- sajutīsi uz savas ādas, – ir slapjš, auksts, veldzējošs.Neiebridīsi- tikai zināsi.PALDIES PAR ATMODU!

 

Lasīt vairāk Close