Dzīvot ir bailīgi….bet tikai tad, kad nezini, kas notiek apkārt vai tevī pašā. Kad zini, kas notiek, tad arī var būt bailīgi, bet tikai tajā gadījumā, ja nezini, ko ar to darīt. Bet kad zini, kas notiek un zini, kas ir jādara – baiļu nav.
Vēl mēdz būt bailes no tā, kad tevi speciāli ar kaut ko baida – un tu nezini, kā pret to attiekties un ko ar to darīt. Vājas bailes liek virzīties,bet stipras bailes izslēdz prātu – un tad tu virzies ne tur, kur tev vajag, bet tur, kur vajag tiem, kuri tevi biedē.

Bailes – tas ir vienkārši informācijas trūkums.

Pareizās informācijas. Bieži mēdz būt tā, ka šo informāciju dod, pat bez paša cilvēka atļaujas. Tā teikt – katram gadījumam. Pie tam, dod informāciju, kura jau ir pašā saknē izkropļota – labākajā gadījumā, bet sliktākajā – bīstamu dzīvībai. Mūsu dzīvībai. Uz šodienu, informācijas trūkums nogalina vairāk cilvēku, nekā pati slimība.
Cilvēks, nezinot, kas ar viņu notiek, krīt bailēs un panikā un nespēj pieņemt pareizo lēmumu. Labā ziņa ir tāda, ka šī informācija ir un tā nebūt nav nekur apslēpta, ir tikai jāgrib tā saņemt.

Kur to saņemt? Onlaina kursā ‘’Apzinātā Veselība’’

Nāc un uzzini visu taisnību par slimībām un saslimšanu un pārstāj sevi baidīt.