Vienā no vebināriem, dalībnieks uzdeva jautājumu –  ”ko nozīmē strādāt ar bailēm”?
Citiem vārdiem runājot: mums ir nepieciešams apzināties savu zemapziņu. Tieši par sevis izzināšanas procesa dziļumu arī ir šis teiciens.
Cilvēkam visas dzīves laikā sakrājas milzīga bagāža ar pārdzīvojumiem un iespaidiem. Tie pārdzīvojumi, kuri bija paši traumējošākie, lai saglabātu savu veselumu, mūsu psihe ‘’izdzen’’ ārā no apziņas un nodod zemapziņas rokās jeb apspiež traumu. Tad tur jau šie visi pārdzīvojumi vārās vienā katlā un ietekmē mūsu ikdienu un mūsu uzvedību, mūsu izvēli.
Ja mēs varētu uzreiz apzināties notiekošo, tad mēs varētu ātrāk visu nolīdzināt un tikt vaļā no traumu sekām. Bet zemapziņas durvis mums ir aizvērtas.

 

Tikai caur apzināšanos, caur sāpīgās pieredzes izdzīvošanu var izstrādāt aizvainojumus, bailes, depresiju. Tad, kad traumas ir iznestas uz āru, mainās arī dzīves scenārijs, mainās atliktās dzīves sindroms. Tāpēc arī transformējošajā kursā ”Mana Jaunā Dzīve”, sākam strādāt no sākuma ar savu prātu (pārliecībām) , lai pēc tam laižoties dziļāk lejā – pie savām emocijām, sajūtām, izdzīvošanas instinktiem, izstrādāto to, kas ir iestrēdzis.

 

Pievienojieties, lai izstrādātu to, kas ir noslēpts jūsu zemapziņā un saņemtu savus rezultātus.